2024. Június 26. - 02:51:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784400 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. Február 07. - 14:13:35
Válasz #735
Nem elérhető

darknight



Üdvözlet Master O0!

Újfent a segítségedet kérném:

Jelenleg a súlyomat feltornásztam 93-94 kilóra, az erő is egész szépen gyarapodik :-):-)::, de a márciustól kezdődő újabb tömegelési szakasz előtt a feljött masszát szeretném kicsit betömöríteni, formázgatni. Valami "tablettás-ra" gondoltam, pl. MuscleTech: Leukic vagy MHP: Leukidrol-Sr vagy A-Bomb. Vagy kezdjem el már most az Aplodan-t használni? Egyáltalán, erre a célra ilyesfajta termékekkel jó nyomon járok ????...?

Mint mondottam, a fő cél a tömörítés, de 1-2 kiló plusz azért nem okozna túl nagy problémát ;D. Mivel jelenleg csak 3x tudok egy héten edzeni, úgy gondoltam, hogy kipróbálnám a kiválasztott anabolikus cucc mellett a PlasmaJet-et is, mivel nekem edzés előtti bedurrantónak valahogy a MAP: Altered State nem igazán jött be. Négy szemmel nyomom edzés előtt közvetlenül, erőt ad rendesen, de eresedés szinte nulla, mondjuk fedett is vagyok kicsit. Lehet hogy az adagon kellene növelni?

Mindenesetre kiváncsi vagyok a véleményedre, hogy az említett cuccok közül a kitűzött célra Te mit ajánlanál, illetve ha van valami tuti tipped ezeken kívül, azt szívesen kipróbálnám.

Ui.: Ha olvastad a mail-t amit küldtem, akkor kérlek, hogy lehetőségeidhez mérten minnél hamarabb válaszolj rá valamit (elég egyrövid  igen vagy nem is), hogy azért majd tudjak valamit mondani az illetőnek.

Thanks a válasz(aida)t előre is!
                     
                                                                                                                         Üdv: darknight >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 07. - 15:56:44
Válasz #736
Nem elérhető

Kris


Mindenki agyondicseri az On Whey- Rocky Road-ot.

Milyen ize van?

2008. Február 07. - 16:04:25
Válasz #737
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Mindenki agyondicseri az On Whey- Rocky Road-ot.

Milyen ize van?

Mert fincsi  :-):-)::!

Fordítás szerint marcipános-csoki lenne....én  azonban marcipánhoz hasonlóságot nem észleltem benne,inkább egy jól eltalált,különleges csoki  ;).

2008. Február 07. - 19:46:48
Válasz #738
Nem elérhető

darknight



Üdvözlet Master O0!

Újfent a segítségedet kérném:

Jelenleg a súlyomat feltornásztam 93-94 kilóra, az erő is egész szépen gyarapodik :-):-)::, de a márciustól kezdődő újabb tömegelési szakasz előtt a feljött masszát szeretném kicsit betömöríteni, formázgatni. Valami "tablettás-ra" gondoltam, pl. MuscleTech: Leukic vagy MHP: Leukidrol-Sr vagy A-Bomb. Vagy kezdjem el már most az Aplodan-t használni? Egyáltalán, erre a célra ilyesfajta termékekkel jó nyomon járok ????...?

Mint mondottam, a fő cél a tömörítés, de 1-2 kiló plusz azért nem okozna túl nagy problémát ;D. Mivel jelenleg csak 3x tudok egy héten edzeni, úgy gondoltam, hogy kipróbálnám a kiválasztott anabolikus cucc mellett a PlasmaJet-et is, mivel nekem edzés előtti bedurrantónak valahogy a MAP: Altered State nem igazán jött be. Négy szemmel nyomom edzés előtt közvetlenül, erőt ad rendesen, de eresedés szinte nulla, mondjuk fedett is vagyok kicsit. Lehet hogy az adagon kellene növelni?

Mindenesetre kiváncsi vagyok a véleményedre, hogy az említett cuccok közül a kitűzött célra Te mit ajánlanál, illetve ha van valami tuti tipped ezeken kívül, azt szívesen kipróbálnám.

Ui.: Ha olvastad a mail-t amit küldtem, akkor kérlek, hogy lehetőségeidhez mérten minnél hamarabb válaszolj rá valamit (elég egyrövid  igen vagy nem is), hogy azért majd tudjak valamit mondani az illetőnek.

Thanks a válasz(aida)t előre is!
                     
                                                                                                                         Üdv: darknight >:D


Upppsss >:D!

Egy dolgot még szerettem volna megkérdezni, de mivel agyban nem vagyok a helyzet magaslatán, elfelejtettem:

Az Extremefit magazin új száma várható a honlapon feltüntetettnek megfelelően február 10.-e körül?

Ebben a tanulásdömpingben legalább ez jelentene egy kis felüdülést...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 08. - 11:07:38
Válasz #739
Nem elérhető

miki_nrg


Na meghozta a futár a várva várt fehérjéimet :)

Meg is kóstoltam az MHP Simply Whey-t de nekem ízre tisztára olyan mint a 6Csillagos Whey Protein!
Lehet ennek a két cégnek köze egymáshoz vagy hogy van ez?

Az ON csokisát még nem bontottam fel! Most indulok edzeni aztán majd edzés után kipróbálom azt is!

EGyébként én is várom már a magazint jó lenne ha a következő számra nem kéne ennyit várnunk...
Bár gondolom hogy az internet ekkora térhódítása mellett nehéz nagy ujság eladást produkálni...
 

2008. Február 08. - 12:26:47
Válasz #740
Nem elérhető

miki_nrg


Ja ténleg még valami. Hetek óta nem érjük el a Pécsi Extremefit üzletet!
Efitmaster vagy valaki megtenné hogy leírja az élő telefonszámukat?
köszönöm szépen

2008. Február 08. - 17:18:29
Válasz #741
Nem elérhető

axell


HI Efitmaster!
Már régóta meg akartam kérdezni de mindig elmaradt nem tul aktuális kérdés éppen de érdekelne:
 - külföldön mindenhol találni már kifutott betiltott termékeket vagy klónjaikat....hogy van ez ha be van tiltva akkor miéert árulhatják...gondolok itt pl. ALRI MAX LMG klónra Kilo Sport Revolt(mondjuk ez éppen már sehol nincs) de akkor inkább AX PheraPlex KiloSport PheraBol vagy Black China Labs termékek...
Ja és van e még itthon MaxLMG vagy hasolnó klón???
Köszi!

2008. Február 08. - 18:11:12
Válasz #742
Nem elérhető

shp


Mindenki agyondicseri az On Whey- Rocky Road-ot.

Milyen ize van?

Mert fincsi  :-):-)::!

Fordítás szerint marcipános-csoki lenne....én  azonban marcipánhoz hasonlóságot nem észleltem benne,inkább egy jól eltalált,különleges csoki  ;).

Azért van egy kis marcipán beütése...    <:-)       :-oD    @:-)

2008. Február 08. - 18:14:07
Válasz #743
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
HI Efitmaster!
Már régóta meg akartam kérdezni de mindig elmaradt nem tul aktuális kérdés éppen de érdekelne:
 - külföldön mindenhol találni már kifutott betiltott termékeket vagy klónjaikat....hogy van ez ha be van tiltva akkor miéert árulhatják...gondolok itt pl. ALRI MAX LMG klónra Kilo Sport Revolt(mondjuk ez éppen már sehol nincs) de akkor inkább AX PheraPlex KiloSport PheraBol vagy Black China Labs termékek...
Ja és van e még itthon MaxLMG vagy hasolnó klón???
Köszi!

Már válaszoltam rá korábban. Az általad is felsorolt "klónoknak" szinte semmi köze az eredetihez. Szinte az összes kidobott pénz az ablakon!
Ha az eredeti jó hatóanyagok még mindig legálisak lennének és elérhetőek amerikában, akkor lennének az eredetiek is. De valami miatt már nincsennek. A névhamisítványokban pedig nem az eredeti hatóanyag van.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 08. - 18:19:14
Válasz #744
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Üdvözlet Master O0!

Újfent a segítségedet kérném:

Jelenleg a súlyomat feltornásztam 93-94 kilóra, az erő is egész szépen gyarapodik :-):-)::, de a márciustól kezdődő újabb tömegelési szakasz előtt a feljött masszát szeretném kicsit betömöríteni, formázgatni. Valami "tablettás-ra" gondoltam, pl. MuscleTech: Leukic vagy MHP: Leukidrol-Sr vagy A-Bomb. Vagy kezdjem el már most az Aplodan-t használni? Egyáltalán, erre a célra ilyesfajta termékekkel jó nyomon járok ????...?

Mint mondottam, a fő cél a tömörítés, de 1-2 kiló plusz azért nem okozna túl nagy problémát ;D. Mivel jelenleg csak 3x tudok egy héten edzeni, úgy gondoltam, hogy kipróbálnám a kiválasztott anabolikus cucc mellett a PlasmaJet-et is, mivel nekem edzés előtti bedurrantónak valahogy a MAP: Altered State nem igazán jött be. Négy szemmel nyomom edzés előtt közvetlenül, erőt ad rendesen, de eresedés szinte nulla, mondjuk fedett is vagyok kicsit. Lehet hogy az adagon kellene növelni?

Mindenesetre kiváncsi vagyok a véleményedre, hogy az említett cuccok közül a kitűzött célra Te mit ajánlanál, illetve ha van valami tuti tipped ezeken kívül, azt szívesen kipróbálnám.

Ui.: Ha olvastad a mail-t amit küldtem, akkor kérlek, hogy lehetőségeidhez mérten minnél hamarabb válaszolj rá valamit (elég egyrövid  igen vagy nem is), hogy azért majd tudjak valamit mondani az illetőnek.

Thanks a válasz(aida)t előre is!
                     
                                                                                                                         Üdv: darknight >:D

Leukic, AnatorP70, Aplodan.(együtt)
vagy Leukidrol, Abomb, Aplodan(együtt)

Jó lenne egy stack-ben a Plasma Jet-el például.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 08. - 18:20:32
Válasz #745
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit! Mikor várható arson?

Újabb 3-4 hét. Nem tőlünk függ sajnos. Egyszerűen a MuscleTech képtelen annyit gyártani, amennyit elad amerikában.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 08. - 18:22:57
Válasz #746
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na meghozta a futár a várva várt fehérjéimet :)

Meg is kóstoltam az MHP Simply Whey-t de nekem ízre tisztára olyan mint a 6Csillagos Whey Protein!
Lehet ennek a két cégnek köze egymáshoz vagy hogy van ez?

Az ON csokisát még nem bontottam fel! Most indulok edzeni aztán majd edzés után kipróbálom azt is!

EGyébként én is várom már a magazint jó lenne ha a következő számra nem kéne ennyit várnunk...
Bár gondolom hogy az internet ekkora térhódítása mellett nehéz nagy ujság eladást produkálni...
 


Az új Extremefit magazin kedden és szerdán már kinn lesz az ország szinte összes újságosánál.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 08. - 18:23:27
Válasz #747
Nem elérhető

axell


Hello Efit!

Említetted hogy van még 5-6 doboz ErgoMax - otok....Hogyan tudnék hozzájutni egyhez???
Elöre is köszi!

2008. Február 08. - 18:24:44
Válasz #748
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efit!

Említetted hogy van még 5-6 doboz ErgoMax - otok....Hogyan tudnék hozzájutni egyhez???
Elöre is köszi!

Úgy, hogy telefonon rendelsz egyet, és ha van még, küldenek. 061 4561262.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 08. - 18:27:46
Válasz #749
Nem elérhető

axell


Még egy utolsó kérdés de az előbb kimaradt...Sorry Efit !+"%
- van szavatossági ideje ennek az ErgoMAx nak mert nem ma gyártották....?????
Köszi és Bocsi!