2024. Június 26. - 05:50:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784646 alkalommal)

0 Felhasználó és 64 vendég van a témában

2008. Január 21. - 11:14:12
Válasz #570
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efit!
Régóta vadászom egy jó shakerre! A pécsi üzletben nem tudtak segíteni ezügyben, most pedig arra számítok, hogy aztmondod ebből is van néhány, mint a pólóból, csak nincs fenn még supershopban...  :-oD

Van pár féle shaker az áruházban(Lurdy-Ház). Gaspari és MHP shaker van most, ha jól tudom. A Gasparis jó, az MHP-s kicsit gyengébb, ha jól emlékszem.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 11:20:22
Válasz #571

csudri

Vendég
Hello Efit!
Régóta vadászom egy jó shakerre! A pécsi üzletben nem tudtak segíteni ezügyben, most pedig arra számítok, hogy aztmondod ebből is van néhány, mint a pólóból, csak nincs fenn még supershopban...  :-oD

Van pár féle shaker az áruházban(Lurdy-Ház). Gaspari és MHP shaker van most, ha jól tudom. A Gasparis jó, az MHP-s kicsit gyengébb, ha jól emlékszem.

Múltkor kaptam ON shakert, nagyon baba, csak szar belőle inni. Mert olyan a teteje, hogy nincs rajta nyílás, úgyhogy csak úgy lehet hozzáférni a cucchoz, ha leveszem a tetejét és úgy iszom belőle, mint egy pohárból. És sajna picit éles a széle, úgyhogy kellemetlen ha edzés után remeg a kezem, mint állat. :)

Viszont nagyon jól néz ki és jó sok cumó fér bele!

2008. Január 21. - 11:26:23
Válasz #572
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Erről nem találtam leírást, úgyhogy ha valaki ebben jártas, az írja meg nekem legyen szíves:
Miért van feltüntetve Hydroxycuton, hogy akik MAO gátlót szednek, azoknak nem ajánlott? Valamelyik összetevő befolyásolhatja a szeratonin szintet? A hasonló komponensekből álló zsírégetőknek is van ilyen hatása? Vagy ez csak egy sablon duma, amit "védd a segged" alapon raknak rá ezekre?  ?:-/

Sok zsírégetőn fel van tüntetve ez a figyelmeztetés és teljesen helyesen. A HydroxyCut Hardcore pl. kb 40%-al növelheti a norepinephrine szintet, miközben ha valaki MAO gátló gyógyszert szed, akkor szintén növekszik a norepinephrine szint és stb stb. Az együtthatás így veszélyes lehet. Fontos, hogy az emberek vegyék komolyan ezeket a figyelmeztetéseket.

Ha valaki gyógyszereket szed, akkor legyen óvatos a kiegészítőkkel és mindenképpen egyeztessen az orvosával, főleg zsírégetőknél és más növényi kivonatokkal készült kiegészítőknél.(tehát itt most nem egy egyszerű fehérjeporrol van szó)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 11:59:36
Válasz #573
Nem elérhető

George


Ok köszönöm

2008. Január 21. - 20:49:45
Válasz #574
Nem elérhető

Bubee


Andro!

Arson mikor várható újra?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 22:53:33
Válasz #575
Nem elérhető

George


Én úgy hallottam, hogy egy-két héten belül. Én is arra várok  >:D

2008. Január 21. - 23:14:13
Válasz #576
Nem elérhető

Bubee


Én úgy hallottam, hogy egy-két héten belül. Én is arra várok  >:D

Hm  8-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 23:21:09
Válasz #577
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Andro!

Arson mikor várható újra?

Ne is mondd, a MuscleTech 3 hónapja nem képes MuscleAsylumProject terméket küldeni normális mennyiségben. Egyszerűen nem képesek annyit gyártani, amennyit eladnak csak az USA-ban. Elég nagy szállítmányunk érkezik ezen a héten és tudod mennyi Arson van benne. 0.  ˝=/

A következő szállítmány 3 hét múlva ér be kb. és abban lesz, ha isten is úgy akarja...
Brutál mennyiséget adnak el az USA-ban...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 23:24:21
Válasz #578
Nem elérhető

Bubee


Andro!

Arson mikor várható újra?

Ne is mondd, a MuscleTech 3 hónapja nem képes MuscleAsylumProject terméket küldeni normális mennyiségben. Egyszerűen nem képesek annyit gyártani, amennyit eladnak csak az USA-ban. Elég nagy szállítmányunk érkezik ezen a héten és tudod mennyi Arson van benne. 0.  ˝=/

A következő szállítmány 3 hét múlva ér be kb. és abban lesz, ha isten is úgy akarja...
Brutál mennyiséget adnak el az USA-ban...

Érdekes. Pedig ahogy olvastam a véleményeket, elég sokan fikázzák a MAP-ot a szokásos túlzott marketing miatt. Egyébként ez a marketing ennek ellenére nagyon el lett találva sztem. Jól kitalálták. Az összes termék közül én úgy láttam h az Arsont éri a legkevesebb negatív "támadás". Eléggé meg vannak elégedve vele.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 23:30:46
Válasz #579
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lehet, hogy támadják, mint minden terméket, aminek a Muscletechhez köze van, mivel az egész kieg-ipar irígykedik a MuscleTech-re és minden miliméteren furja őket pár száz cég, de az is biztos, hogy nem tudják az európai disztributoraikat kiszolgálni, annyira borzalmas mennyiségeket adnak el ott...Ennyi. Ez meg tény, sajnos. Szóval, lehet, hogy az ellenmarketing gépezet dolgozik, de az eladási mutatóik nem az elégedetlenséget mutatják a termékeikkel kapcsolatban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 23:32:44
Válasz #580
Nem elérhető

Bubee


Lehet, hogy támadják, mint minden terméket, aminek a Muscletechhez köze van, mivel az egész kieg-ipar irígykedik a MuscleTech-re és minden miliméteren furja őket pár száz cég, de az is biztos, hogy nem tudják az európai disztributoraikat kiszolgálni, annyira borzalmas mennyiségeket adnak el ott...Ennyi. Ez meg tény, sajnos. Szóval, lehet, hogy az ellenmarketing gépezet dolgozik, de az eladási mutatóik nem az elégedetlenséget mutatják a termékeikkel kapcsolatban.

Én is így gondolom...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 22. - 09:23:16
Válasz #581
Nem elérhető

darknight



Helló mr. Efit O0!

Akkor a heti MuscleTech szállítmányban mi is fog leledzeni? Esetleg egy kis Anabolic Halo? A MuscleAsylumProject termékek közül pedig jönni fog egyáltalán valami (azt már írtad, hogy Arson nem): esetleg Freak Fix vagy Anabolic O.D.?

Választ előre is köszi >:D!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 22. - 09:29:38
Válasz #582
Nem elérhető

hopika


Hey Efit!

Nekem annyi lenne csak a kérdésem,hogy szerinted nem gond,ha a most kezdődő Aplodan+Lipo6 kombó alatt edzés közben nyomatom még a Celttech-et?(egy,másfél adagolónyit csak+12-15g Glutamin)
Csak a benne lévő cukor miatt kérdem... :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 22. - 10:16:53
Válasz #583
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Helló mr. Efit O0!

Akkor a heti MuscleTech szállítmányban mi is fog leledzeni? Esetleg egy kis Anabolic Halo? A MuscleAsylumProject termékek közül pedig jönni fog egyáltalán valami (azt már írtad, hogy Arson nem): esetleg Freak Fix vagy Anabolic O.D.?

Választ előre is köszi >:D!

Oh, yesss, az Anabolic Halo bemutatkozik hamarosan, mivel ma érkezik. A FreakFix csokis is és az AnabolicOD is! Persze mivel Csehországot is mi látjuk el már ezügyben, ezért azon nyomban ők is megcsappantják ezt...úgyhogy, akit érdekel, annak most érdemes leadni megrendelését egy Freak Fix-re vagy az Anabolic O.D.-re, vagy Hallo és mond, hogy Haló. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 22. - 10:19:37
Válasz #584
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hey Efit!

Nekem annyi lenne csak a kérdésem,hogy szerinted nem gond,ha a most kezdődő Aplodan+Lipo6 kombó alatt edzés közben nyomatom még a Celttech-et?(egy,másfél adagolónyit csak+12-15g Glutamin)
Csak a benne lévő cukor miatt kérdem... :-oD

Nem gond, ha csak edzés közben vagy után teszed közvetlenül.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"