2024. Június 26. - 06:10:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784695 alkalommal)

0 Felhasználó és 67 vendég van a témában

2008. Január 19. - 12:39:45
Válasz #555
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hello Efi! van már nálatok 60 adagos Cellmass/N.O.Xplode?????? ?:-/

Nincs 60 adagos nálunk egyelőre.
Viszont van új csomagolású Nitrix, amiben benne van egy jó kis BSN-es "The League" póló és egy syntha6 minta is ingyen! Most érdemes kipróblni!

Kattints ide érte

A póló valami ilyesmi, amit csatolok képen, csak pirosban és kisebb felirattal:
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 19. - 13:02:51
Válasz #556
Nem elérhető

ViCtor


Nitrix-Axis-al még mindig a legerősebb dolog, amit vásárólni lehet. Sztem!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 19. - 13:07:07
Válasz #557
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
Polókat lehet nálatok kapni? Vagy a nyíregyházi üzletetekben???

Igen, sokan nem tudják, de lehet kapni bodybuilding.hu -s pólót, csak nincs feltéve a shopba még. s,m.l,xl méretben, fekete, piranhás. - 1900Ft , a hátán pedig bodybuilding.hu és muscletech logó van.

Olyan, mint a csatolt képen a szimpatikus fiatalemberen, csak rövid ujjú póló.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 19. - 13:10:35
Válasz #558
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nitrix-Axis-al még mindig a legerősebb dolog, amit vásárólni lehet. Sztem!


Igen, érdemes kipróbálni, hátmég, ha valaki felüti egy kis No-Xplode-al...De a Nitrix és AXIS-HT sem egy utolsó élmény önmagukban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 19. - 14:09:12
Válasz #559
Nem elérhető

L


Hello Efit!
Régóta vadászom egy jó shakerre! A pécsi üzletben nem tudtak segíteni ezügyben, most pedig arra számítok, hogy aztmondod ebből is van néhány, mint a pólóból, csak nincs fenn még supershopban...  :-oD
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 19. - 14:22:29
Válasz #560
Nem elérhető

hopika


Nekem van Gasparis,Muscletech-es és egy még régről.
Mindenkinek más jön be,de nekem a MT-s a legszimpatikusabb.Ez a nyíregyházi Extremefit-ből van-így biztosan van Efitéknek is. ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 20. - 10:25:32
Válasz #561
Nem elérhető

George


Erről nem találtam leírást, úgyhogy ha valaki ebben jártas, az írja meg nekem legyen szíves:
Miért van feltüntetve Hydroxycuton, hogy akik MAO gátlót szednek, azoknak nem ajánlott? Valamelyik összetevő befolyásolhatja a szeratonin szintet? A hasonló komponensekből álló zsírégetőknek is van ilyen hatása? Vagy ez csak egy sablon duma, amit "védd a segged" alapon raknak rá ezekre?  ?:-/

2008. Január 20. - 14:58:08
Válasz #562
Nem elérhető

bandus


Hali!
Engem a no-xplode és a nitrix közötti különség érdekelne, mert a leírások alapján nekem mindkettő egy kreatinos no-fokozónak tűnik, így nemtudom, hogy melyiket érdemesebb kirpóbálni, esetleg érdemes-e egyszerre szedni őket..
köszi :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 21. - 10:57:03
Válasz #563
Nem elérhető

Raymond


Efitmaster!!! Megtudnád mondani hogy a MHp-s kreatin van e??? mert az extremefit oldalon néztem de egyenlőre nem láttam viszont az MHp hivatalos oldalán (www.getmhp.com-on) már van creatin....vagy csak Magyarországon még nem kapható???? ?:-/ ?:-/

2008. Január 21. - 11:05:55
Válasz #564
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!!! Megtudnád mondani hogy a MHp-s kreatin van e??? mert az extremefit oldalon néztem de egyenlőre nem láttam viszont az MHp hivatalos oldalán (www.getmhp.com-on) már van creatin....vagy csak Magyarországon még nem kapható???? ?:-/ ?:-/

Ha az MHP sima kreatin monohidrátját kérdezed, akkor nálunk az nincs, mivel nem akartuk behozni 150. kreatin monohidrátként. Kreatin így is van vagy 50 féle az áruházunkban...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 11:08:14
Válasz #565
Nem elérhető

Bubee


hello Efi! van már nálatok 60 adagos Cellmass/N.O.Xplode?????? ?:-/

Nincs 60 adagos nálunk egyelőre.
Viszont van új csomagolású Nitrix, amiben benne van egy jó kis BSN-es "The League" póló és egy syntha6 minta is ingyen! Most érdemes kipróblni!

Kattints ide érte

A póló valami ilyesmi, amit csatolok képen, csak pirosban és kisebb felirattal:

Milyen méretű a póló ami a dobozban van? És ez ugye a 360 db-os Nitrix?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 11:09:23
Válasz #566
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hali!
Engem a no-xplode és a nitrix közötti különség érdekelne, mert a leírások alapján nekem mindkettő egy kreatinos no-fokozónak tűnik, így nemtudom, hogy melyiket érdemesebb kirpóbálni, esetleg érdemes-e egyszerre szedni őket..
köszi :-){

A leglényegesebb különbség, hogy az NO-Xplode egy edzés előttre készült kiegészítő, a Nitrix pedig egész napra. A különbség kb. olyan, mint a terepre készült bicikli és a sima pályára. Hasonlítanak, mégis más a céljuk.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 11:10:13
Válasz #567
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hello Efi! van már nálatok 60 adagos Cellmass/N.O.Xplode?????? ?:-/

Nincs 60 adagos nálunk egyelőre.
Viszont van új csomagolású Nitrix, amiben benne van egy jó kis BSN-es "The League" póló és egy syntha6 minta is ingyen! Most érdemes kipróblni!

Kattints ide érte

A póló valami ilyesmi, amit csatolok képen, csak pirosban és kisebb felirattal:

Milyen méretű a póló ami a dobozban van? És ez ugye a 360 db-os Nitrix?

Nem tudom a póló méretét, de biztos nem s-est tettek bele.  ;D 180db-os Nitrix-ről van szó.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 21. - 11:11:38
Válasz #568
Nem elérhető

Bubee


hello Efi! van már nálatok 60 adagos Cellmass/N.O.Xplode?????? ?:-/

Nincs 60 adagos nálunk egyelőre.
Viszont van új csomagolású Nitrix, amiben benne van egy jó kis BSN-es "The League" póló és egy syntha6 minta is ingyen! Most érdemes kipróblni!

Kattints ide érte

A póló valami ilyesmi, amit csatolok képen, csak pirosban és kisebb felirattal:

Milyen méretű a póló ami a dobozban van? És ez ugye a 360 db-os Nitrix?

Nem tudom a póló méretét, de biztos nem s-est tettek bele.  ;D

Nekem M-es kő'  8-) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 21. - 11:12:08
Válasz #569
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
Polókat lehet nálatok kapni? Vagy a nyíregyházi üzletetekben???

Igen, sokan nem tudják, de lehet kapni bodybuilding.hu -s pólót, csak nincs feltéve a shopba még. s,m.l,xl méretben, fekete, piranhás. - 1900Ft , a hátán pedig bodybuilding.hu és muscletech logó van.

Olyan, mint a csatolt képen a szimpatikus fiatalemberen, csak rövid ujjú póló.
Ez az egy poló van, vagy esetleg van többféle? Olyan ami a Nitrixhez jár?  ::)

Nincs más póló nálunk most, csak a bodybuilding.hu -s. A BSN baszik küldeni pólókat...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"