2024. Június 25. - 07:33:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784192 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2008. Január 11. - 15:43:44
Válasz #510
Nem elérhető

fastor


EFit MESTER
érdeklödnék valamiröl!
kipróbáltam a Nano vaport, termékmintában, és utánna oylan erösen rázott a hideg(edzés után) hogy nem bírtam mozogni merte gszé testemben remegtem @-o
kétszer elöfordult utánna nem alkalmaztam de kiváncsi lenék hogy ez mitöl van illetve hogy ezegyedi eset?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 15:54:30
Válasz #511
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
EFit MESTER
érdeklödnék valamiröl!
kipróbáltam a Nano vaport, termékmintában, és utánna oylan erösen rázott a hideg(edzés után) hogy nem bírtam mozogni merte gszé testemben remegtem @-o
kétszer elöfordult utánna nem alkalmaztam de kiváncsi lenék hogy ez mitöl van illetve hogy ezegyedi eset?

Nem egyedi eset. Sokan számoltak be ilyesmiről, akik megitták a teljes mintát egyszerre. >:D Csak féladaggal szabad kezdeni, mert egyébként pont az ellenkezőjét okozza, mint amit vársz tőle. A NanoVapor nagyon erős energizáló kiegészítő. nem árt, ha szoktatod a szervezeted hozzá...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 15:56:10
Válasz #512
Nem elérhető

fastor


 /:-)
értettem köszönöm ;D
legközelebb így teszem ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 15:58:02
Válasz #513
Nem elérhető

Bubee


/:-)
értettem köszönöm ;D
legközelebb így teszem ;D


Egyébként rá is van írva hogyan kell alkalmazni  ::) Néha azért olvasd el a használati utasítást  ::) Az a termékminta 3 egész adagot tartalmaz  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 16:53:56
Válasz #514
Nem elérhető

Kola


EFI! mikor lesz kapható nálatok a 60 adagos Cellmass/N.O.-Xplode??? előre is köszi
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 11. - 16:59:51
Válasz #515
Nem elérhető

fastor


/:-)
értettem köszönöm ;D
legközelebb így teszem ;D


Egyébként rá is van írva hogyan kell alkalmazni  ::) Néha azért olvasd el a használati utasítást  ::) Az a termékminta 3 egész adagot tartalmaz  ::)
˝=/ !+"% :-O :-/] @-o
hehehehehehe...
 o--O
kcsiit benéztem....
angolul volt én meg lusta voltam elolvasni, tom ez nem mentség :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 18:25:08
Válasz #516
Nem elérhető

Bubee


/:-)
értettem köszönöm ;D
legközelebb így teszem ;D


Egyébként rá is van írva hogyan kell alkalmazni  ::) Néha azért olvasd el a használati utasítást  ::) Az a termékminta 3 egész adagot tartalmaz  ::)
˝=/ !+"% :-O :-/] @-o
tom ez nem mentség :-[

De nem ám  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 18:49:38
Válasz #517
Nem elérhető

parrre


/:-)
értettem köszönöm ;D
legközelebb így teszem ;D


Egyébként rá is van írva hogyan kell alkalmazni  ::) Néha azért olvasd el a használati utasítást  ::) Az a termékminta 3 egész adagot tartalmaz  ::)
˝=/ !+"% :-O :-/] @-o
hehehehehehe...
 o--O
kcsiit benéztem....
angolul volt én meg lusta voltam elolvasni, tom ez nem mentség :-[

 Łł=  !+"%  :-)!


2008. Január 12. - 18:31:48
Válasz #518
Nem elérhető

darknight



Nocsak-nocsak >:D!

Az Anabolic Xtreme honlapján 79.99 dolláros áron taksálva már az új generációs Mass FX rendelhető.

Remélem hozzánk is mihamarabb megérkezik az új fejlesztés, ugye Efit ;)?
 ?:-/ :-)-> ;D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 13. - 12:35:20
Válasz #519
Nem elérhető

axell


Hi Efitmaster!
Olyan kérdéseim lennének hogy ha az AX Advenced PCT-jét akarom mint tesztoszteron növelőt használni akkor,
1. az milyen mértékű emelkedést mutat a T szintben
2. milyen hosszan lehet vagy érdemes folyamatosan használni
3. érdemes e használni HyperdrolX2+MassFX stack után Retain2-vel????

Elöre is köszi!!!

2008. Január 13. - 17:35:28
Válasz #520
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Hi Efitmaster!
Olyan kérdéseim lennének hogy ha az AX Advenced PCT-jét akarom mint tesztoszteron növelőt használni akkor,
1. az milyen mértékű emelkedést mutat a T szintben
2. milyen hosszan lehet vagy érdemes folyamatosan használni
3. érdemes e használni HyperdrolX2+MassFX stack után Retain2-vel????

Elöre is köszi!!!
?:-/
Ez jó kérdés,
Engem is érdekel !

2008. Január 14. - 21:17:26
Válasz #521
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Efitmaster!
Olyan kérdéseim lennének hogy ha az AX Advenced PCT-jét akarom mint tesztoszteron növelőt használni akkor,
1. az milyen mértékű emelkedést mutat a T szintben
2. milyen hosszan lehet vagy érdemes folyamatosan használni
3. érdemes e használni HyperdrolX2+MassFX stack után Retain2-vel????

Elöre is köszi!!!

Hi Axell,

1. Nem nagyon mérte senki(legalábbis nyílvánosan nem), hogy az AX-PCT milyen mértékű tesztoszteronszint növekedést képes okozni, de mivel ATD az egyik fő hatóanyaga, ezért meg merném kockáztatni, hogy 200-400% között.

2. Maximum 8 hétig javasolt a használata, de kúrák után szerintem bőven elég 4 hét.
3. Abszolut érdemes használni Hyperdrol-MassFX ciklus után Retain2-vel.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 14. - 21:18:50
Válasz #522
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
EFI! mikor lesz kapható nálatok a 60 adagos Cellmass/N.O.-Xplode??? előre is köszi

Nem tudom sajnos, mikor lesz kapható.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 14. - 21:24:35
Válasz #523
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Nocsak-nocsak >:D!

Az Anabolic Xtreme honlapján 79.99 dolláros áron taksálva már az új generációs Mass FX rendelhető.

Remélem hozzánk is mihamarabb megérkezik az új fejlesztés, ugye Efit ;)?
 ?:-/ :-)-> ;D

Pár hét múlva érkezik, igen, csak azt nem látom még, hogy mi a különbség a korábbi doboz és az új között, mivel a hatóanyagaiban és dózisban semmi, úgyhogy úgy néz ki csak a doboza lett feltünőbb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 14. - 21:43:26
Válasz #524
Nem elérhető

ViCtor


axell,
én használom az 'új' AX PCT-t, (vagyis Viktorosan mondva; kipróbálom) 1-2 hete megy lassan, 3x1 tabs
remélem, Stevie nem csap le engem,ha elárulom, h Ő erősen ajánlja ezt a 'szert' , mert állítólag -szerinte- a legjobb eddigi teszto növelő. pontpontpont
kúra után a legjobb...
magas tesztó szint, erős libidó fokozás, erős stb jellemzi.
Negatív mellékhatása nincsen, akár a napi 3x1 adagot simán lehet növeli 'igény' szerint.
Nálam még teszt idő alatt van a PCT, egyenlőre különleges hatásokról nem tudok beszámolni. Érdemes kombózni más cuccokkal is.
Superdroll a birtokomban, okay, dögöljek meg, tudom.  :-*

de csak értetek <3!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.