2024. Június 25. - 08:16:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784224 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2011. December 01. - 17:52:25
Válasz #3810
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
N.O. nálam még mindig a Gaspari termékek a nyerők, van 20 tasakos SuperPump250 narancson ízben is.

Tesztoszteron termelés fokozót, vagy a BSN Axis HT-t tudom ajánlani, mert az elég érezhető, illetve a T-BombII ( elmúlt már 30  :), érezni fogja ).

Ízület védő Animal Flex ami komoly, illetve a MHP releve, ha fájnak az ízületek.


Mi bajod a 30 felettiekkel?
Azé' mer' neked fél6 van?  ;D
Fél hat eleve nem lehet, mert 17.42-kor írtál  ;D.
Működik az, nem kell aggódni  O0.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 01. - 17:58:51
Válasz #3811
Nem elérhető

Gabe


N.O. nálam még mindig a Gaspari termékek a nyerők, van 20 tasakos SuperPump250 narancson ízben is.

Tesztoszteron termelés fokozót, vagy a BSN Axis HT-t tudom ajánlani, mert az elég érezhető, illetve a T-BombII ( elmúlt már 30  :), érezni fogja ).

Ízület védő Animal Flex ami komoly, illetve a MHP releve, ha fájnak az ízületek.


Mi bajod a 30 felettiekkel?
Azé' mer' neked fél6 van?  ;D
Fél hat eleve nem lehet, mert 17.42-kor írtál  ;D.
Működik az, nem kell aggódni  O0.

;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 01. - 18:25:51
Válasz #3812
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lejjebb mentek a BSN árak.

Például Cellmass 800g 11.900.- helyett 10.900.-

stb.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 01. - 18:35:20
Válasz #3813
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Epozine O2-12.900.- helyett 11.500.-

 :-):-)::
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 01. - 18:52:35
Válasz #3814
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Syntha-6 2.29kg 13.900.- igyad-egyed  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 01. - 18:55:53
Válasz #3815
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
True Mass 12.500.-

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 01. - 19:09:57
Válasz #3816
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Like-oljatok a Fácsén..........mármint az Extremefit-et és sorsolunk.........
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 01. - 21:43:28
Válasz #3817
Nem elérhető

dingo


Hi kerdeznek de nem szertnnek baromsagot ugyhogy nem kerdezem egyem ne egyem mit csinaljak .Nem eszem ennyi csak kivancsi vagyok mas jart e mar igy .Foleg Cs Istvan szakertelmere lennek kivancsi de barki  #:-) A Glucosamine Chondroitin rol kerdeznek amit a Reflex gyart vettem en vagy 4 doboz 90 capsulat ahogy el kezdem enni szetesnek az izuleteim ugy fajnak foleg a csuklo, konyok, terd .Meg este is felebredek a hirtelen nyilalo mely fajdalomtol beszaras .Ha abbahagyom a szedeset 3 nap mulva semmi bajom ujra kezdem 1-2 nap visszajon az egesz.Ugyhogy nem szedem csak mi a szartol van ez valakinek van ezzel tapasztalata?? minden capsula tartalmaz 600mg glucosamine sulphate es 250mg chondroitin sulphate es az ajanlott napi az 3szor 1.
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 01. - 23:27:50
Válasz #3818
Nem elérhető

hopika


Hi kerdeznek de nem szertnnek baromsagot ugyhogy nem kerdezem egyem ne egyem mit csinaljak .Nem eszem ennyi csak kivancsi vagyok mas jart e mar igy .Foleg Cs Istvan szakertelmere lennek kivancsi de barki  #:-) A Glucosamine Chondroitin rol kerdeznek amit a Reflex gyart vettem en vagy 4 doboz 90 capsulat ahogy el kezdem enni szetesnek az izuleteim ugy fajnak foleg a csuklo, konyok, terd .Meg este is felebredek a hirtelen nyilalo mely fajdalomtol beszaras .Ha abbahagyom a szedeset 3 nap mulva semmi bajom ujra kezdem 1-2 nap visszajon az egesz.Ugyhogy nem szedem csak mi a szartol van ez valakinek van ezzel tapasztalata?? minden capsula tartalmaz 600mg glucosamine sulphate es 250mg chondroitin sulphate es az ajanlott napi az 3szor 1.
Szerintem mutáns vagy,mint én...csak máshogy....
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. December 02. - 11:43:45
Válasz #3819
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Like-oljatok a Fácsén..........mármint az Extremefit-et és sorsolunk.........


Ne csak lájkoljátok, osszátok is meg, ez a lényeg. Gaspari Myofusion lesz kisorsolva, választható ízben.  ;)

2011. December 02. - 12:01:32
Válasz #3820
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hi kerdeznek de nem szertnnek baromsagot ugyhogy nem kerdezem egyem ne egyem mit csinaljak .Nem eszem ennyi csak kivancsi vagyok mas jart e mar igy .Foleg Cs Istvan szakertelmere lennek kivancsi de barki  #:-) A Glucosamine Chondroitin rol kerdeznek amit a Reflex gyart vettem en vagy 4 doboz 90 capsulat ahogy el kezdem enni szetesnek az izuleteim ugy fajnak foleg a csuklo, konyok, terd .Meg este is felebredek a hirtelen nyilalo mely fajdalomtol beszaras .Ha abbahagyom a szedeset 3 nap mulva semmi bajom ujra kezdem 1-2 nap visszajon az egesz.Ugyhogy nem szedem csak mi a szartol van ez valakinek van ezzel tapasztalata?? minden capsula tartalmaz 600mg glucosamine sulphate es 250mg chondroitin sulphate es az ajanlott napi az 3szor 1.
Ne haragudj, de ilyet tényleg még nem hallottam, nem akarok önjelölt, fölöslegesen okoskodó faxfej lenni, szerintem menj el orvoshoz..........de ne a körzetihez, sportorvoshoz. Attól nem szabadna fájnia az ízületeknek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 02. - 16:48:34
Válasz #3821
Nem elérhető

dingo


Hat akkor csak Hopikanak lessz igasza ezzel a mutans dologgal!!De azert koszonom a valaszt !!!Egyszer  mindenre feny derul hatha erre is .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 02. - 17:43:36
Válasz #3822
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A bodybuilding.hu fórum ünnepi játéka következik csak bodybuilding.hu forumozók részére   Łł=.

Jól mutatna a karácsonyfa alatt, egy 1.8kg-os csokoládés Carnivor...........

Hogy részt vehess a játékban a következőket tedd:
1) Látogass meg minket a Facebook-on és lájkold az oldalt.
http://www.facebook.com/pages/ExtremeFit/101753326543394
2) Már csak válaszolnod kell pár egyszerű kérdésre és a fa alá teheted, ha akarod.............bár én előbb felbontanám, mert megkértem a Mikulást jövő héten kézbesítse a nyertesnek, egy MHP mikronizált monohidráttal egyetemben, ha már annyi szó esett a bodybuilding chatben a kreatinról mostanság. Mivel a Carnivorban is van adagonként 2.5g, így jól ki fogják egészíteni egymást  ;). Extremefit Shop által forgalmazott termékek.

És ha már Carnivor.....

1. kérdés
Kai Greene melyik évben, és milyen versenyen kapta meg profi kártyáját.........azt nem kérdezem meg hanyadik lett  ;D ;D.

2. kérdés
Szintén Kai Greene-Melyik volt első profi versenye? Verseny, évszám, és hanyadik helyezést érte el?

3. kérdés
Kai Greene melyik évben érte el a legjobb helyezését Mr.Olimpia versenyen, és hanyadik lett?

4. kérdés
A "régebbi" arcok közül melyik a kedvenc testépítő versenyzőm?

A. válasz - Lee Priest
B. válasz - Paudits Béla  ;D
C. válasz - Ganxsta Zolee  ;D

Szerintem az utolsó kérdésnél páran elvéreznek majd, mert igen szivatós ;D.

A megfejtéseket természetesen priviben kérem, ;).

Jövő hét hétfőn este, meglesz a nyertes, a helyes megfejtők és facebook lájkolók közül, Miki bá' viszi az ajándékot  :-):-)::.

Köszönöm szépen!

Jó játékot   ;-oo-;

http://www.facebook.com/pages/ExtremeFit/101753326543394


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 02. - 20:45:16
Válasz #3823
Nem elérhető

H. Laci


Ment a privi, remélem meg is érkezett meg helyes is  ;D ;D  @:-)

2011. December 02. - 20:49:08
Válasz #3824
Nem elérhető

God Vazzeg


Innen is ment egy  :violinplay3: