2024. Június 26. - 03:18:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784420 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2011. Május 02. - 13:50:14
Válasz #3660
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
72 kg vagyok ektomorf testalkatú. Eddig 27 kg izmot szedtem fel. 45 voltam  :D
Mi lenne a jobb 1 hónapra? 2 doboz truemass és 1 doboz cellmass, vagy 3 doboz truemass? Vagy esetleg lenne ennél jobb? Kaja rendben van, csak meg akarom tolni, mert megállt a fejlődés. Meddig tudok még vajon naturálban felmenni?

Köszi
Talán a 2. variáció jobb lenne.......mert azt írtad,hogy a kaja rendben van.

De ne gondold, hogy a +27kg az csak izom ;)........tömeg.
Ha 45kg-ról felmész 72kg-ig és csak izom, akkor te csodagenetika vagy ;D.
Naturálba meddig lehet felmenni? Ha a tömeget nézzük akármeddig, csak ne lepődjél meg rajta, ha a nagy része tényleg csak tömeg lesz=zsír+víz.
Azt, hogy mennyi izmot tudsz még magadra pakolni, erősen genetika függő.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 02. - 13:51:33
Válasz #3661
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Mi a különbség a Lipo-6 és a 6X között?
A lényegi különbség, hogy a Lipo-6X-nek elnyújtottabb a felszívódása.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 02. - 17:45:42
Válasz #3662
Nem elérhető

lez


72 kg vagyok ektomorf testalkatú. Eddig 27 kg izmot szedtem fel. 45 voltam  :D
Mi lenne a jobb 1 hónapra? 2 doboz truemass és 1 doboz cellmass, vagy 3 doboz truemass? Vagy esetleg lenne ennél jobb? Kaja rendben van, csak meg akarom tolni, mert megállt a fejlődés. Meddig tudok még vajon naturálban felmenni?

Köszi
Talán a 2. variáció jobb lenne.......mert azt írtad,hogy a kaja rendben van.

De ne gondold, hogy a +27kg az csak izom ;)........tömeg.
Ha 45kg-ról felmész 72kg-ig és csak izom, akkor te csodagenetika vagy ;D.

Köszi a választ! Tudom, hogy nem csak izom a 27kg, de tényleg elé száraz vagyok. Csodagenetika :D jó is lenne. Szar a gentikám sajnos. Minden egyes kilóért szenvedni kell. Viszont egy másik kombinációt próbálok 1 hónapig. Gaspariék termékei. 2 doboz real mass, 1 doboz super pump 250, 1 doboz size on. A kaját még jobban belövöm, és meglátjuk mi lesz... szerinted jó stack?
Naturálba meddig lehet felmenni? Ha a tömeget nézzük akármeddig, csak ne lepődjél meg rajta, ha a nagy része tényleg csak tömeg lesz=zsír+víz.
Azt, hogy mennyi izmot tudsz még magadra pakolni, erősen genetika függő.

2011. Május 05. - 17:21:02
Válasz #3663
Nem elérhető

Kris


Sziasztok!

Mi a különbség a Lipo-6 és a 6X között?
A lényegi különbség, hogy a Lipo-6X-nek elnyújtottabb a felszívódása.


Köszi!

2011. Május 06. - 10:28:27
Válasz #3664
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
72 kg vagyok ektomorf testalkatú. Eddig 27 kg izmot szedtem fel. 45 voltam  :D
Mi lenne a jobb 1 hónapra? 2 doboz truemass és 1 doboz cellmass, vagy 3 doboz truemass? Vagy esetleg lenne ennél jobb? Kaja rendben van, csak meg akarom tolni, mert megállt a fejlődés. Meddig tudok még vajon naturálban felmenni?

Köszi
Talán a 2. variáció jobb lenne.......mert azt írtad,hogy a kaja rendben van.

De ne gondold, hogy a +27kg az csak izom ;)........tömeg.
Ha 45kg-ról felmész 72kg-ig és csak izom, akkor te csodagenetika vagy ;D.

Köszi a választ! Tudom, hogy nem csak izom a 27kg, de tényleg elé száraz vagyok. Csodagenetika :D jó is lenne. Szar a gentikám sajnos. Minden egyes kilóért szenvedni kell. Viszont egy másik kombinációt próbálok 1 hónapig. Gaspariék termékei. 2 doboz real mass, 1 doboz super pump 250, 1 doboz size on. A kaját még jobban belövöm, és meglátjuk mi lesz... szerinted jó stack?
Naturálba meddig lehet felmenni? Ha a tömeget nézzük akármeddig, csak ne lepődjél meg rajta, ha a nagy része tényleg csak tömeg lesz=zsír+víz.
Azt, hogy mennyi izmot tudsz még magadra pakolni, erősen genetika függő.
Gaspariban nem fogsz csalódni, nem véletlenül annyira népszerű amcsiban is, meg idehaza is, egyre többen esküsznek rá.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 07. - 08:52:34
Válasz #3665
Nem elérhető

Bálint666


Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek.
Sikerült lefogynom Adipex-szel, de a hasam nagyon puha, és ha leülök, vagy lehajolok, nagyon hurkás lesz :( Viszont tagadt már nem vagyok, de szeretnék a haskörfogatomból veszíteni (85 cm) Kinéztem magamnak az Arson zsírégetőt, mi jót tudtok mondani róla? Nekem beválna? Valamint mennyi idő alatt sikerülne lapos hasat varázsolni magamnak? Diéta és napi 90 perc kardió mellett gondoltam.

A másik, hogy erről az oldalról hogyan lehet rendelni? Ha rámegyek a Hogyan rendelhetek? linkre azt írjaki, hogy: "Nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez. " pedig be vagyok jelentkezve:(

Köszi előre is! Kérlek írjatok vmi bíztatót mert már nagyon kivagyok emiatt:((

2011. Május 07. - 09:00:49
Válasz #3666
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek.
Sikerült lefogynom Adipex-szel, de a hasam nagyon puha, és ha leülök, vagy lehajolok, nagyon hurkás lesz :( Viszont tagadt már nem vagyok, de szeretnék a haskörfogatomból veszíteni (85 cm) Kinéztem magamnak az Arson zsírégetőt, mi jót tudtok mondani róla? Nekem beválna? Valamint mennyi idő alatt sikerülne lapos hasat varázsolni magamnak? Diéta és napi 90 perc kardió mellett gondoltam.

A másik, hogy erről az oldalról hogyan lehet rendelni? Ha rámegyek a Hogyan rendelhetek? linkre azt írjaki, hogy: "Nincs jogosultságod a tartalom megtekintéséhez. " pedig be vagyok jelentkezve:(

Köszi előre is! Kérlek írjatok vmi bíztatót mert már nagyon kivagyok emiatt:((

Ennek az oldalnak a shop része most nem üzemel. Viszont termékeket rendelhetsz addig is innen:
www.extremefit.hu

Sem az Arson, sem más zsírégető nem segít a hasad puhaságán. Ahhoz edzened kell.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2011. Május 13. - 08:56:13
Válasz #3667
Nem elérhető

Metacska


Sziasztok!

Én maximálisan megértem az előmoderálás lényegét, kivéve azt, hogy amíg nem nézitek meg az irományomat --> és hagyjátok jóvá, addig az adott topicban porig alázzák az embert, anélkül hogy bármilyen reagálási lehetősége lenne. Ráadásul mindezt 50 hozzászólásig? :(

Mellékesen ahelyett, hogy itt egyesek segítenének a másikon, vagy kulturált módon tájékoztatnák, ha hülyeséget mond, a pofájába röhögnek és figyelmen kívül hagyják a kérését / kérdését.... sértegetik..............ez itt Magyarország.

2011. Május 13. - 08:56:13
Válasz #3668
Nem elérhető

Metacska


Közben látom, hogy téves topic.

Sorry....kicsit felhúztam magam........

2011. Május 13. - 19:32:13
Válasz #3669
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Megjött a Gaspari szállímány, jött SuperPump250 Maxx is, az árak itt-ott lejjebb mentek megint.
Érkezett vele Anabolic Xtreme is, ami mostantól Athletic Xtreme, van PCT meg Stimulant-X......meg közeli lejáratú Axcell-6.900.-

Gaspari bácsi konyhájában jól főznek  ;) :-!.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 13. - 22:05:11
Válasz #3670
Nem elérhető

Pretorian


Megjött a Gaspari szállímány, jött SuperPump250 Maxx is, az árak itt-ott lejjebb mentek megint.
Érkezett vele Anabolic Xtreme is, ami mostantól Athletic Xtreme, van PCT meg Stimulant-X......meg közeli lejáratú Axcell-6.900.-

Gaspari bácsi konyhájában jól főznek  ;) :-!.



Végre valami hír feldobta a napomat. Már elvonási tüneteim vannak, hogy nincs itthon Myofusion :D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Május 14. - 14:46:57
Válasz #3671
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Megjött a Gaspari szállímány, jött SuperPump250 Maxx is, az árak itt-ott lejjebb mentek megint.
Érkezett vele Anabolic Xtreme is, ami mostantól Athletic Xtreme, van PCT meg Stimulant-X......meg közeli lejáratú Axcell-6.900.-

Gaspari bácsi konyhájában jól főznek  ;) :-!.



Végre valami hír feldobta a napomat. Már elvonási tüneteim vannak, hogy nincs itthon Myofusion :D
Most már van ;).
Próbáld ki úgy is, hogy az epret összekevered a vaníliával  :-oD @-o.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 15. - 17:52:43
Válasz #3672
Nem elérhető

Pretorian


Megjött a Gaspari szállímány, jött SuperPump250 Maxx is, az árak itt-ott lejjebb mentek megint.
Érkezett vele Anabolic Xtreme is, ami mostantól Athletic Xtreme, van PCT meg Stimulant-X......meg közeli lejáratú Axcell-6.900.-

Gaspari bácsi konyhájában jól főznek  ;) :-!.



Végre valami hír feldobta a napomat. Már elvonási tüneteim vannak, hogy nincs itthon Myofusion :D
Most már van ;).
Próbáld ki úgy is, hogy az epret összekevered a vaníliával  :-oD @-o.


Próbáltam már, az is nagyon adja!  :-oD @:-)
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Május 15. - 22:41:59
Válasz #3673
Nem elérhető

Grizzly79


István, Balu!
Van AX PCT-tek a Lurdy-ban?
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2011. Május 16. - 10:43:19
Válasz #3674
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
István, Balu!
Van AX PCT-tek a Lurdy-ban?
Van-8.700Ft.

üdv

 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).