2024. Június 26. - 05:16:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784569 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2010. Október 04. - 11:17:17
Válasz #3510
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mától a csomagszállítás 30.000Ft helyett 15.000-tól ingyenes országszerte, tehát nem csak sok terméknek ment le az ára  :-):-)::, hanem a szállításnak is jobbak lettek a feltételei @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 04. - 11:42:03
Válasz #3511
Nem elérhető

God Vazzeg


Mától a csomagszállítás 30.000Ft helyett 15.000-tól ingyenes országszerte, tehát nem csak sok terméknek ment le az ára  :-):-)::, hanem a szállításnak is jobbak lettek a feltételei @:-).


Igen, ez is nagyon fontos!!  :-)!

2010. Október 04. - 14:07:51
Válasz #3512
Nem elérhető

miki_nrg


Mától a csomagszállítás 30.000Ft helyett 15.000-tól ingyenes országszerte, tehát nem csak sok terméknek ment le az ára  :-):-)::, hanem a szállításnak is jobbak lettek a feltételei @:-).


Végre felébredt az extremefit  ;D

2010. Október 04. - 15:03:41
Válasz #3513
Nem elérhető

Yanou


Mától a csomagszállítás 30.000Ft helyett 15.000-tól ingyenes országszerte, tehát nem csak sok terméknek ment le az ára  :-):-)::, hanem a szállításnak is jobbak lettek a feltételei @:-).


Szerintem a honlapon is javítsátok át mihamarabb! Meg ez a rész is elég faramuci:
"A kiszállítás határideje a rendelés feladásától számított 1 munkanap. Tehát pl. ha pénteken rendelsz valamit, mi azt legkorábban hétfőn tudjuk átadnia a futár cégnek, akik kedden tudják legkorábban kiszállítani. Ha hétfőn rendelsz, akkor azt legkorábban szerdán kapja meg és így tovább."

A pénteki rendeléses rész még csak csak tiszta, de hogy ki kapja meg szerdán a valamit, az lóg a levegőbe. Nem beszélve arról, hogy tudtommal adott nap 18:00 óráig beérkezett telefonos megrendelés esetén nagyrészt már másnap kiszállításra kerül a csomag.
Ha hülyeséget beszélek, akkor javíts ki!  :D

2010. Október 04. - 15:34:12
Válasz #3514
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Pénteki megrendelésnél, ami délelőttől délutánig, max 17.00-óra ( mert a futár össze-vissza jön, és mivel nem vagyok a főnöke nem cseszhetem le ;D ;D ), feladásra kerül aznap ( ha van a boltban ), és azt hétfőn kézbesítik is. Így is szokott lenni.
A honlapot meg majd kijavítjuk, de sok más egyéb dolgunk van, áruval való feltötés, rendelések, telefonok kezelése, vevők stb. tehát főszezonban nem unatkozunk, hál' Istennek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 04. - 20:43:20
Válasz #3515
Nem elérhető

NosztalNiga


Most akkor ha ma rendelek 15,170-ér (myofusion 11e,sixstar whey pro 4e meg 1 tasak musclelogicos fehérje) nincs postaköltség és szerdára enyimé?  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Október 04. - 20:49:04
Válasz #3516
Nem elérhető

Maszat


Most akkor ha ma rendelek 15,170-ér (myofusion 11e,sixstar whey pro 4e meg 1 tasak musclelogicos fehérje) nincs postaköltség és szerdára enyimé?  ;D
****)  okos kisfiú  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 04. - 20:51:24
Válasz #3517
Nem elérhető

NosztalNiga


Most akkor ha ma rendelek 15,170-ér (myofusion 11e,sixstar whey pro 4e meg 1 tasak musclelogicos fehérje) nincs postaköltség és szerdára enyimé?  ;D
****)  okos kisfiú  ;D

16,170et ír ki (valszeg még nem írták át a programot), de ami nagyobb gáz h most számoltam össze és nincs 15ezrem se ;D még jó hogy nem nyomtam le azt a gombot...  ;D
Ellépek kéregetni...
De, hogy ne csak off legyen...abból a sixstarsos lejártból vanmég óccson?  ::) :)
Már ha téved erre maholnap valaki témabeli  :D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Október 06. - 10:56:33
Válasz #3518
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ilyen esetben ( 15.000Ft felett van a rendelés ) nem kell figyelembe venni, hogy kiírja a progi az 1.000Ft szállítási költséget.....mert nincs ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 07. - 15:31:24
Válasz #3519
Nem elérhető

Yanou


Megjött a futár a csomagommal, nyitom ki...Glutamin SR, Myofusion, Vitamin Pak, stb...néddmán, hátez?? Egy nagy piros BSN kocka  :o ...kezdek vigyorogni...megemelem...üres...ázzeg...  :(
Tökre megörültem, hogy kapok valamit ajiba, utána esett le, hogy nagydobozbanhelykitöltésrealkalmazott kézikészülék.  ;D

2010. Október 07. - 15:43:29
Válasz #3520
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megjött a futár a csomagommal, nyitom ki...Glutamin SR, Myofusion, Vitamin Pak, stb...néddmán, hátez?? Egy nagy piros BSN kocka  :o ...kezdek vigyorogni...megemelem...üres...ázzeg...  :(
Tökre megörültem, hogy kapok valamit ajiba, utána esett le, hogy nagydobozbanhelykitöltésrealkalmazott kézikészülék.  ;D

Látod...István szeret örömet okozni.  ;)  ;D Persze utána van némi csalódás...  ;D

2010. Október 07. - 17:37:58
Válasz #3521
Nem elérhető

Maszat


Megjött a futár a csomagommal, nyitom ki...Glutamin SR, Myofusion, Vitamin Pak, stb...néddmán, hátez?? Egy nagy piros BSN kocka  :o ...kezdek vigyorogni...megemelem...üres...ázzeg...  :(
Tökre megörültem, hogy kapok valamit ajiba, utána esett le, hogy nagydobozbanhelykitöltésrealkalmazott kézikészülék.  ;D

Látod...István szeret örömet okozni.  ;)  ;D Persze utána van némi csalódás...  ;D

 ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 07. - 17:54:26
Válasz #3522
Nem elérhető

Maszat


Megjött a futár a csomagommal, nyitom ki...Glutamin SR, Myofusion, Vitamin Pak, stb...néddmán, hátez?? Egy nagy piros BSN kocka  :o ...kezdek vigyorogni...megemelem...üres...ázzeg...  :(
Tökre megörültem, hogy kapok valamit ajiba, utána esett le, hogy nagydobozbanhelykitöltésrealkalmazott kézikészülék.  ;D

Látod...István szeret örömet okozni.  ;)  ;D Persze utána van némi csalódás...  ;D

 ;D ;D

nagy genyók ezek, vigyázni kell velük!!!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 09. - 00:49:59
Válasz #3523
Nem elérhető

Pity



2010. Október 10. - 11:04:03
Válasz #3524
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ide is berakom már, aki regelve van facebook-on, tessék lájkolni!  ;D
Sok akció, játék, sorsolás...

http://www.facebook.com/pages/ExtremeFit/101753326543394