2024. Június 26. - 05:45:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784636 alkalommal)

0 Felhasználó és 65 vendég van a témában

2007. November 15. - 14:43:37
Válasz #345
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
szewa andro :-){
mikro jönnke(ha jönnke) a Nutrex új termékei? thx for help

A legújabbak max. januárban, lehet, hogy előbb, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a legjobb termékek az új Nutrex termékek. Ignite meg ilyesmi... Az áruházban sokkal jobb és bevált termékek vannak most!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 15. - 14:44:39
Válasz #346
Nem elérhető

Kola


ebben egyetértek veled! de tudod ez a kíváncsiság...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 16. - 14:22:36
Válasz #347
Nem elérhető

Kola


hy andro!bocs hogy ennyit kérdezek ígérem nem teszek többet ilyet(ilyen sűrűn...)
a Dymatize kapszulás NO terméke van nálatok???
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 16. - 14:44:18
Válasz #348
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hy andro!bocs hogy ennyit kérdezek ígérem nem teszek többet ilyet(ilyen sűrűn...)
a Dymatize kapszulás NO terméke van nálatok???

Egyelőre nincs és nem is biztos, hogy hozunk belőle.(az xpand-re gondolsz vagy másra?).
Az Xpand poros nagyon jó edzés előtti és utáni kiegészítő egyben és most akciós is ráadásul, hagy fogyjon. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 16. - 16:01:24
Válasz #349
Nem elérhető

Kola


a kapszulás Xpandra gondoltam ...nyugi a másikból van :-oD
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 19. - 20:26:11
Válasz #350
Nem elérhető

Bubee


Andro!

Ma nem kaptam visszajelzést a rendelésemmel illetően. Üzenetet írtam a shopnak. Nem hívott a Judit és nem is írt vissza. Megkapták vajon a message-t?  ::) ????...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 19. - 20:56:38
Válasz #351
Nem elérhető

Bubee


Andro!

Ma nem kaptam visszajelzést a rendelésemmel illetően. Üzenetet írtam a shopnak. Nem hívott a Judit és nem is írt vissza. Megkapták vajon a message-t?  ::) ????...

Plusz egy kérdés: sékeretek van? Ha igen milyen márka, mennyiért és mekkora az űrtartalma?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 20. - 00:24:08
Válasz #352
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kis türelem, fel fognak hívni...

Shaker-t is Judittal beszéld meg. Most Muscletech-es és a legtöbbször ingyen adjuk a rendelések, vásárlások mellé.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 20. - 09:44:55
Válasz #353
Nem elérhető

Bubee


Kis türelem, fel fognak hívni...

Shaker-t is Judittal beszéld meg. Most Muscletech-es és a legtöbbször ingyen adjuk a rendelések, vásárlások mellé.

Oks. Köszi!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 20. - 10:18:57
Válasz #354
Nem elérhető

drake


HI Efitmaster!

Nézegetem az akciós cuccokat. Örömmel tapasztalom, hogy egy csomó kedvenc cuccom benne van, pl.: BSN NO-XPLODE.  :-)!

No szóval ugye ez a cucc a BSN Mass Stack -be benne van. Annak nem változott az ára, a WEB lap szerint. Nos azt szeretném megkérdezni, hogy a stack -nek fog-e változni az ára vagy az annyi ami ki van írva?

üdv.:
Drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. November 20. - 13:38:07
Válasz #355
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Drake,

A komplett stack egyelőre marad ennyi. Most ez az infóm.



"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 20. - 13:57:48
Válasz #356
Nem elérhető

drake


Szia Drake,

A komplett stack egyelőre marad ennyi. Most ez az infóm.

Hi Efitmaster!

Köszönöm a tájékoztatást!

Üdv:
Drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. November 21. - 15:21:42
Válasz #357
Nem elérhető

Kola


olvastam az Extremefiten a MAP termékek leírását és iszonyú kedvcsináló szöveget írtak nekik !szerintem ez az eddigi legjobb reklámszöveg a világon :-){
azt akarom kérdezni hoyg nem várható a közeljövőben valami tesztféleség?? ?:-/
mert ha igen akkro már van 1 emberetek tesztelgetni... @-o ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 21. - 16:33:04
Válasz #358
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
FIGYELEM!!!


Ha minden igaz a héten érkeznek meg a  Muscle Asylum Project termékek...tehát legkésőbb jövő hétfőre már a polcokra láncoljuk őket itt a Lurdy Házban!!!



ÚGYHOGY KÉSZÜLJETEK!!!


 >:D >:D >:D



Addig is:

http://www.extremefit.hu/modules.php?op=modload&name=catalog&file=index&manufacturers_id=77
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 21. - 17:07:41
Válasz #359
Nem elérhető

Woodslave


Caution: Keep out of reach of joggers, fitness enthusiasts, and wannabe bodybuilders. Do not store or use any highly pressurized containers or explosive materials within the vicinity of this product. Due to the overwhelmingly powerful effects of Altered State™, you may experience difficulty fitting into clothes, walking through doors, and avoiding attention
Ez mekkora szöveg már  :-)! Łł= (altered state figyelmeztetés)