2024. Június 26. - 05:26:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784594 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2010. Június 16. - 16:37:52
Válasz #3405
Nem elérhető

dagiman


Üdv! AX HX2 van a boltban? esetleg 2db? ::)

2010. Június 19. - 22:11:27
Válasz #3406
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv! AX HX2 van a boltban? esetleg 2db? ::)

Szia!

Nincs HyperdrolX2, nem kaptunk...szerintem már nem lesz. HardFX érkezett helyette.

2010. Június 28. - 22:10:31
Válasz #3407
Nem elérhető

Cressler


Captain Balu! Mhp trac és 224-es (240perces vhs) anadrox van-e? mert az hallottam ezek jó cuccok igaz-e
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 29. - 09:46:43
Válasz #3408
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Captain Balu! Mhp trac és 224-es (240perces vhs) anadrox van-e? mert az hallottam ezek jó cuccok igaz-e
Cressler Mester! Sajnos egyik sincs, de a Trac helyett ajánlanám az MHP újabb NO fokozóját, a Dark Rage-t. Vagy a többi, Xplode, Superpump, Plasmacore...
Anadrox csak 112-esben van sajnos.
Nekem amúgy (bár a kutyát sem érdekli gondolom ;D ) a Trac nem jött be, de az Anadrox nagyon bitang szerintem.

2010. Június 29. - 10:14:06
Válasz #3409
Nem elérhető

Yeti


Captain Balu! Mhp trac és 224-es (240perces vhs) anadrox van-e? mert az hallottam ezek jó cuccok igaz-e
Cressler Mester! Sajnos egyik sincs, de a Trac helyett ajánlanám az MHP újabb NO fokozóját, a Dark Rage-t. Vagy a többi, Xplode, Superpump, Plasmacore...
Anadrox csak 112-esben van sajnos.
Nekem amúgy (bár a kutyát sem érdekli gondolom ;D ) a Trac nem jött be, de az Anadrox nagyon bitang szerintem.
Nekem pölö az Anadrox nem jött be.  :-\
Persze örülnék, ha beválna, mert egyben pumpál és zsírt éget(ne), így elég lenne egy termékre beáldozni, de talán adok még egy esélyt neki.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 29. - 10:16:06
Válasz #3410
Nem elérhető

God Vazzeg


Captain Balu! Mhp trac és 224-es (240perces vhs) anadrox van-e? mert az hallottam ezek jó cuccok igaz-e
Cressler Mester! Sajnos egyik sincs, de a Trac helyett ajánlanám az MHP újabb NO fokozóját, a Dark Rage-t. Vagy a többi, Xplode, Superpump, Plasmacore...
Anadrox csak 112-esben van sajnos.
Nekem amúgy (bár a kutyát sem érdekli gondolom ;D ) a Trac nem jött be, de az Anadrox nagyon bitang szerintem.
Nekem pölö az Anadrox nem jött be.  :-\
Persze örülnék, ha beválna, mert egyben pumpál és zsírt éget(ne), így elég lenne egy termékre beáldozni, de talán adok még egy esélyt neki.

Nekem se jött be.. De én is gondolkozok hogy adok neki még egy esélyt  ;D

2010. Június 29. - 11:26:57
Válasz #3411
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Balu, vagy Pityu!

Csupán észrevétel:
Az Extremefit főoldalon a Hard FX linkje a Cellmass NT-re mutat, a Stimulant X Blue-é pedig az Epozine-ra! Gondoltam szólok... /:-)
Ezt direkt csináltuk, aki észreveszi és beír, 1 évig szponzorálja az Extremefit havi 100.000Ft-os csomaggal.............na jó mégsem ;D ;D.........tévedni emberi dolog:D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Június 29. - 11:29:11
Válasz #3412
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Captain Balu! Mhp trac és 224-es (240perces vhs) anadrox van-e? mert az hallottam ezek jó cuccok igaz-e
Cressler Mester! Sajnos egyik sincs, de a Trac helyett ajánlanám az MHP újabb NO fokozóját, a Dark Rage-t. Vagy a többi, Xplode, Superpump, Plasmacore...
Anadrox csak 112-esben van sajnos.
Nekem amúgy (bár a kutyát sem érdekli gondolom ;D ) a Trac nem jött be, de az Anadrox nagyon bitang szerintem.
Annó 2 éve én is kemény izzasztós edzéseket nyomtam vele, jó kis termék szerintem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Június 29. - 16:21:35
Válasz #3413
Nem elérhető

Gabe


Nekem az anadrox a gyomorégésen kívül semmit sem használt.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 29. - 16:49:14
Válasz #3414
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem az anadrox a gyomorégésen kívül semmit sem használt.
Nem mindenkinek jön be, de ez igaz sok termékre, pl. rám a Nano Vapor hat úgy, hogy remegek, meg rosszul vagyok tőle, plusz egy olyan érzést ad mintha valami miatt nagyon izgulnék, nem túl jó.
Sok ember mégis veszi nálunk, és van aki esküszik rá.....

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Június 29. - 18:46:02
Válasz #3415
Nem elérhető

AtisFace


Nekem az anadrox a gyomorégésen kívül semmit sem használt.
Nem mindenkinek jön be, de ez igaz sok termékre, pl. rám a Nano Vapor hat úgy, hogy remegek, meg rosszul vagyok tőle, plusz egy olyan érzést ad mintha valami miatt nagyon izgulnék, nem túl jó.
Sok ember mégis veszi nálunk, és van aki esküszik rá.....

Edzőtársam No-Xplode semmi, Anadroxból meg 2 szemmel is iszonyat jókat edz. Én nekem meg mindegy, ha valami jó is, akkor is két hét alatt annyira hozzá szokok, mintha semmit se dobtam volna be edzés előtt :'( Pl. új No Xplode első edzés 1 tasak nagyon jó volt, 4-dik alkalommal már 1 xplode 1 adag DYM Xpand xtreme pump hozta kb ugyanazt az eredményt.

Ezalól egyedül nálam a Dark Rage a kivétel, abból az elején sokáig csak fél adagot iszok, és 1,5 adagnál több nem is kell, ha meg elfogy egy dobozzal, akkor pihi. De nagy kedvenc az Endorush is, sőt szerintem a legjobb, ha csak néha néha használja az ember.

Szerintem az legjobb, ha tudsz kérni egy próba adagot ismerőstől(ismeretségi körömben így van kipróbálva a legtöbb termék), de a termékminták is jól jönnek, ha terméket kell választani.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2010. Június 29. - 18:48:42
Válasz #3416
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem az anadrox a gyomorégésen kívül semmit sem használt.
Nem mindenkinek jön be, de ez igaz sok termékre, pl. rám a Nano Vapor hat úgy, hogy remegek, meg rosszul vagyok tőle, plusz egy olyan érzést ad mintha valami miatt nagyon izgulnék, nem túl jó.
Sok ember mégis veszi nálunk, és van aki esküszik rá.....

Edzőtársam No-Xplode semmi, Anadroxból meg 2 szemmel is iszonyat jókat edz. Én nekem meg mindegy, ha valami jó is, akkor is két hét alatt annyira hozzá szokok, mintha semmit se dobtam volna be edzés előtt :'( Pl. új No Xplode első edzés 1 tasak nagyon jó volt, 4-dik alkalommal már 1 xplode 1 adag DYM Xpand xtreme pump hozta kb ugyanazt az eredményt.

Ezalól egyedül nálam a Dark Rage a kivétel, abból az elején sokáig csak fél adagot iszok, és 1,5 adagnál több nem is kell, ha meg elfogy egy dobozzal, akkor pihi. De nagy kedvenc az Endorush is, sőt szerintem a legjobb, ha csak néha néha használja az ember.

Szerintem az legjobb, ha tudsz kérni egy próba adagot ismerőstől(ismeretségi körömben így van kipróbálva a legtöbb termék), de a termékminták is jól jönnek, ha terméket kell választani.

Épp pár perce vettem én is 2 Endorush-t, mert mostanság nem használtam, és Dániel edzéseihez kell.  :D
Holnap tesztelem a szőlős ízt, ilyet még nem ittam.

2010. Június 29. - 19:18:28
Válasz #3417
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Reggel mi legyen??? Ma kar volt, holnap egy kis láb???

2010. Június 29. - 19:29:14
Válasz #3418
Nem elérhető

Cressler


Captain Balu! Mhp trac és 224-es (240perces vhs) anadrox van-e? mert az hallottam ezek jó cuccok igaz-e
Cressler Mester! Sajnos egyik sincs, de a Trac helyett ajánlanám az MHP újabb NO fokozóját, a Dark Rage-t. Vagy a többi, Xplode, Superpump, Plasmacore...
Anadrox csak 112-esben van sajnos.
Nekem amúgy (bár a kutyát sem érdekli gondolom ;D ) a Trac nem jött be, de az Anadrox nagyon bitang szerintem.
Köszi!
Nem nekem lesz, egy haveromat terelem a helyes irány felé, hogyha már pénzt ad ki akkor a rendes márkákat preferálja és ez a két mhp cucc tetszett neki.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 30. - 09:50:53
Válasz #3419
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Reggel mi legyen??? Ma kar volt, holnap egy kis láb???

Bazzeg, ezt csak most olvasom! Amúgy én lábaztam...  ***)))

Szóval...buzi aki elalszik!  ;D