2024. Június 26. - 01:23:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784342 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2007. November 02. - 17:33:28
Válasz #300
Nem elérhető

ViCtor


..én meglennék egész évben MRP-el:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 02. - 17:41:38
Válasz #301
Nem elérhető

axell


Bubee,nem arról van szó hogy nem hiszek neked vagy ilyemi... hallgatok az okosabbakra.... csak több fórumon is feltűnt hogy a mass fx-ről azt állítják hogy neméri meg nem tud annyival többet mint a hypx2...ennyi.
Nekem a két termék ára 1 hónapra elég húzós...anyagilag értem...DE ha a kettő a  jobb akkor megy a kettő..ézert kérdezgetem ezeket nálam tapasztaltabbaktól.Hallgatni is fogok rád ha valaki meg nem győz az ellenkezőjéről...
Mindenesetre köszi a hozzászólást..

2007. November 02. - 17:45:37
Válasz #302
Nem elérhető

Bubee


Bubee,nem arról van szó hogy nem hiszek neked vagy ilyemi... hallgatok az okosabbakra.... csak több fórumon is feltűnt hogy a mass fx-ről azt állítják hogy neméri meg nem tud annyival többet mint a hypx2...ennyi.
Nekem a két termék ára 1 hónapra elég húzós...anyagilag értem...DE ha a kettő a  jobb akkor megy a kettő..ézert kérdezgetem ezeket nálam tapasztaltabbaktól.Hallgatni is fogok rád ha valaki meg nem győz az ellenkezőjéről...
Mindenesetre köszi a hozzászólást..

Ha jól tudom Fless használta mind2-t de nem egyidejűleg hanem egymás után. Várd meg míg ő megmondja neked h melyik milyen hatással volt rá. Neki hihetsz. Én viszont együtt használtam a kettőt, szteroid kúra után és igen meglepődtem h mire volt képes. Csak ezért vagyok azon az állásponton h együtt a kettő. Mivel kiegészítik egymást ezért az az 1 hónap hatásosabb lesz mint külön valamelyik. Szerintem.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 02. - 18:09:42
Válasz #303
Nem elérhető

ViCtor


Igen a kettő együtt a legjobb, de a hyperdrol magában is elég szerintem. Felesleges axellnak az a 10% segítség. Én nem fogom már az ujjamat koptatni emiatt.
Axell, te is néha össze vissza fogalmazol, habár értelek.
Vásárlás előtt áttekinted a fórumokat. Ez a lehető legjobb dolog a döntéseknél.
Rákérdezel a fórumban. Ez is döntő fontosságú. Sőt, válaszolnak is neked, szubjektív véleményüket leírják! Ekkor már emészted az összefoglaltakat.
Rákérdezel újfent. Ugyanazokat a válaszokat kapod, és jössz a kedvenc szavaimmal (de, csak) mintha kételkednél.
Majd közlöd, hogy anyagi okai vannak a választásodnak. ( mindenki szenved ilyenben)  Viszont, a Kárpátmendence-tapasztaltjai -a nagy öregek- , hiába küzdenek sorról sorra, h segítsenek, leírják tapasztalataikat, te csak a fámában hiszel. Nem tudunk többett segíteni, talán esetleg más. Lehet, h neked 3-4, esetleg 10 ember tapasztlata kellene. Itt csak szerény számmal vagyunk, próbáld meg beosztani, majd dönteni.
Én csak magamból indulok ki, érdemes néha hasraütni és belenyúlni ebbe-abba. Néha szarba nyúlsz, néha pedig működő dolgokba. Aztán lesz egy képed arról, h mi jön majd be neked, milyen úton szeretnél majd haladni, mire érdemes hosszabb távon pénzt kiadni.
Nekem vannak véleményeim, de összességében csak arra jók, hogy eldöntsem, az átlagból, mely termékek emelkednek ki. Általánosságban mindegyik termék hozza a hozzáfűzött reményeket, igazak rá a reklámok is, de vannak olyan találmányok is, amelyek kimagaslanak a többi közül. Érezhető, látható, tapasztalható hatásaik vannak.

Axell, ne ess pánikba! Mass-fx+Hyperdroll a legideálisabb választás. Igen Axell, jobb együtt a kettő (leírtuk,miért). Az én véleményem az,h mass-fx nélkül is bőven meglennél.
Mégvalami a mass-fx-el kapcsolatban: a szer különösképpen a kúra utáni ,illettve Mr.Stevie fajta manusoknak való... Nekik számít a mass fx, nekünk viszont axell, hidd el, teljesen felesleges.
Leírjam japánul is?

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 02. - 18:34:49
Válasz #304
Nem elérhető

hopika



[/quote]

Dobd ki az n-large-ot a rákba  :P
[/quote]

és Xpel-t is!

Aztán mehet is a dolog...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 02. - 19:42:37
Válasz #305
Nem elérhető

axell


Köszönöm a segítségeket tanácsokat...mindenkitől...megfogadom és bocs...hyperdrolx2 lesz és majd meglátjuk....
Rossz nem lehet...igazatok van!

2007. November 02. - 21:06:22
Válasz #306
Nem elérhető

ViCtor


Axell, te döntesz úgy is! Axell, figy, vedd meg először a hyperdroll-t kezd el, lés ha úgy érzed, kedved volna kipróbálni vele együtt a massfx-et,akkor még semmit sem rontottál el. Sőt, lehet tapasztalatod velük külön-külön. :)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 03. - 15:05:59
Válasz #307

MaRC1

Vendég
hi! miért ilyen kevés a választék ezen az oldalon? se vitamin és más olyan termék ami iszonyat sikeres amerikában. ????...

2007. November 03. - 15:41:53
Válasz #308
Nem elérhető

hopika


hi! miért ilyen kevés a választék ezen az oldalon? se vitamin és más olyan termék ami iszonyat sikeres amerikában. ????...


Ezt mire érted???
Mi az ami sikeres Amerikában Swarcin kívül? @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 03. - 15:45:15
Válasz #309
Nem elérhető

tomi


Marci ezt a kérdést én sem értem. Bővebb választékért klikk ide: www.extremefit.hu
Up the dose, lift the most!

2007. November 03. - 15:52:03
Válasz #310
Nem elérhető

hopika


Rájöttem:
Biztos Pilates-könyv és Ab-swing van az érdeklődés középpontjában...
Vitamint szerintem találnod kell az extremefit oldalán,ha mégsem,akkor nem az oldalnak van baja... #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 04. - 00:50:06
Válasz #311
Nem elérhető

parrre


hejj hejjj !

Van Pilates könyvetek ? ? ? ? ? ? ? ?   :-O

Eseteleg az "Ápdét ételek hat után" nincs meg valakinek ?  ::)

Egyébként Norbi reszpekt :-){

2007. November 04. - 16:34:12
Válasz #312
Nem elérhető

Kola


efi!mikor lesz bővítve az oldal a többi termékkel?
előre is köszi
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 05. - 02:06:56
Válasz #313
Nem elérhető

Gabore


Hellobello!
Megtudja nekem írni vki,hogy én mért nem látom a fórumba tett képeket amiknek elméletileg ott kellene lenniük?
Tenkjú :-)!

2007. November 05. - 02:30:33
Válasz #314
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hellobello!
Megtudja nekem írni vki,hogy én mért nem látom a fórumba tett képeket amiknek elméletileg ott kellene lenniük?
Tenkjú :-)!
Ez akkor fordulhat elő, ha bejelentkezés nélkül olvasod a fórumot...

De most pl. írtál...tehát bejelentkeztél...mégsem láttad a képeket???  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."