2024. Június 25. - 07:41:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784200 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2007. November 02. - 10:21:04
Válasz #285
Nem elérhető

Skorpió


sajnos le kell rántanom a leplet magamról és el kell mondanom hoyg ember vagyok!!! @-o
a stack-ről meg csak annyit hogy még nem igazán vagyok jártas a tápkieg.témában hisz még csak alig néhány terméket próbáltam ki... éppen ezért szerettem volna a segítségeteket kérni nektek"nagyoknak"hogy ti mit szednétek mit ajánlanátok.úgyérzem kezd a segítőkészség kezd negatív kifigurázássá változni... 0o0o0
tisztelet a kivételnek


Zoltán,

nem tudunk úgy segíteni, ha nem mondod el, mi a célod. Tömeget akarsz növelni vagy szálkásítani?

2007. November 02. - 10:28:16
Válasz #286
Nem elérhető

Kola


a tömegnövelési időszakomnak lesz a vége jövő hónapban :-Đ
és szeretnék elkezdeni utána szálkásítani lehetőleg úgy hogy minél többet megtartsak az izomzatomból
ehhez szeretnék tanácsot kérni hoyg mien tápkiegeket használjak a szálkásítás alatt...
előre is köszönöm
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 02. - 10:44:00
Válasz #287
Nem elérhető

hopika


Tudnál esetleg adatokat írni magadról-már csak azért,hogy van-e értelme szálkásítanod egyáltalán?
Hidd el hogy mindenki segítőkész lesz,ha Te is okosan viselkedsz. #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 02. - 13:21:28
Válasz #288
Nem elérhető

Kola


180cm körül vagyok és most 87kg.nem akarok nagyon szálkásítani hisz még nincsenek olyan méreteim csak szeretném jobban megmutatni azt amim van 8-} Łł=
csak mivel ilyet még nenm csináltam sose ezért szeretném ha tapsztaltabb fórumozók segítenének ezen a téren ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 02. - 13:31:40
Válasz #289
Nem elérhető

Bubee


180cm körül vagyok és most 87kg.nem akarok nagyon szálkásítani hisz még nincsenek olyan méreteim csak szeretném jobban megmutatni azt amim van 8-} Łł=
csak mivel ilyet még nenm csináltam sose ezért szeretném ha tapsztaltabb fórumozók segítenének ezen a téren ?:-/

Az első mondatod már ellentmondás. Ha "szeretnéd jobban megmutatni azt amid van", azt csak úgy érheted el h száraz vagy. Nekem még mindig az a véleményem h az étrended BIZTOS h szar, az edzésed intenzitásában is kételkedem, és továbbra is úgy gondolom h nincs szükséges semmi másra, csak kajára. A kiegészítők közül MAXIMUM tejsavó és vitamin + ásványi anyag jöhetne szóba. Én tudom milyen szinten vagy, és szerintem közel se vagy 87 kiló max akkor ha kövér vagy. Richie júzer kb olyan magas mint te és ő van most kb 83-4-5 kiló körül. És nem ma kezdett edzeni...

Képet, méreteket tegyél be és győzzél meg róla h nincs igazam. Ha nem akkor meg jobb ha elfogadod a tanácsokat, nem csak tőlem hanem mindenkitől.

És ahelyett h összevissza zabálsz mindenféle ilyenolyanfokozós terméket, inkább olvass utána az ALAPismereteknek. A "nemtudás" nem mentség. Vedd a fáradtságot és szerezz információt, tele van vele a  ?:-)  Egyébként nem kell messzire menned h megtaláld a megfelelő információhalmazt, de ne várd el h a szádba rágjanak mindent...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 02. - 13:52:32
Válasz #290
Nem elérhető

Kola


hát igen...
valami hasonló választ vártam...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 02. - 13:55:03
Válasz #291
Nem elérhető

Kola


inkább haggyuk ezt a témát...
nem akarom hoyg elfajuljon :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 02. - 14:08:42
Válasz #292
Nem elérhető

Bubee


inkább haggyuk ezt a témát...
nem akarom hoyg elfajuljon :-){

Igen, sztem is jó 5let. Én már nem is kívánok semmit hozzáfűzni a dolgaidhoz. Csinálj amit akarsz...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 02. - 14:58:46
Válasz #293
Nem elérhető

Skorpió


180cm körül vagyok és most 87kg.nem akarok nagyon szálkásítani hisz még nincsenek olyan méreteim csak szeretném jobban megmutatni azt amim van 8-} Łł=

Zoltán,

tegyük fel, hogy az edzésed és a kajád rendben van.

Amire szükséged van:
1 jó vitamincsomag
1 remek tejsavó fehérje, ami nem tömegnövelő (ebből elég sokat találsz a Shopban, értelemszerűen nem desszert proteinre van szükséged)  :-oD
Glutamin
BCAA
Zsírégető, ez lehet: Stimulant-X, Lipo-6 (Szvsz használj Lipo-6-ot.)

Ennyi.

2007. November 02. - 15:05:46
Válasz #294
Nem elérhető

Kola


köszönöma segítséget Skorpió :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 02. - 15:17:06
Válasz #295
Nem elérhető

ViCtor


..Skorpió!!!

"...értelemszerűen nem desszert proteinre van szükséged..."

Skorpió, ne máá! A BSN Dessert Lean Protein az egyik legjobb protein! Sokkal jobb,mint a Syntha-6 és még sorolhatnám, sőt  kiváló diétás kiegészítő, nézd csak meg mennyi kalóriás! A profilja meg kiváló! Ua mint a Sytha -6, véleményem a dessetre voksol, főleg ilyenkor!!
Azért választják sokan a Synth-6ot mert gazdaságosabb kiszerelés. :) Mire jó a reklám..., meg elég ha Roni belekostól, máris mindenki azt veszi. Nyilván a Syntha-6 is kurva jó, én Stimulant+Syntha-val diétáztam. De a Dessert jobb!

Az én kedvenc proteijeim: Nitro-tech (whey) és Dessert Lean (többféle, hosszabb protein keverék)

Mind1 ,h szinta-hat vagy más, pl Probolic-SR is jó, de a dessertet ne írjuk már le!
 ;-oo-;

Különben is Ronnie kedvence a banános Dessert lean  ;D (ami durván finom am)

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 02. - 17:15:25
Válasz #296
Nem elérhető

axell


Hello!!!
Elsősorban olyanoktól szeretnék tanácsot kérni akik korábban már használták a Mass FX + Hyperdrolx2-t...
Gondolkodom hogy melyik érné meg jobban:
1. 30 nap MassFX+HyperDrolx2
2. 60 nap Hyperdrolx2
egyéb kiegészítők:
BCAA+NitroTech HC+Iss SuperVit.pak
(az AX fórumon olvasgattam és azt mondják hogy a mass fx azért jó dolog hyper melle mert ez ugyebáer(hypx2 )növeli az össz-tesztoszteront a mass fx pedig "dolgozi vele" a DVTHF(csalánkivonat) szabaddá teszi az lehető legtöbb T-t ami több lehetséges kötődést tesz lehetővé az androgén receptorokkal és még erre jön a napi közel 1000mg 25R-diol...)ez elég csábítónak...A hyperDrolx2 biztos csak hogy szolóban vagy stackben menjen e mass fx-szel...
Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban???

2007. November 02. - 17:19:30
Válasz #297
Nem elérhető

Bubee


Axell, ne vedd b*szogatásnak, de már kb 66 helyen kérdezted ezt, ha nem is ugyanolyan formában, illetve már hetek óta ezen rágod magad (előbb azon h mi legyen, most meg azon h a kettő együtt vagy külön legyen  ::) ). Én pedig legalább ennyiszer írtam neked h A KETTŐ EGYÜTT IGAZÁN HATÁSOS. Ignorolod a hozzászólásaimat, vagy mi? Nem értelek. Többször is leírtam ugyanezt. Én HASZNÁLTAM és TUDOM MILYEN. Nem hülye emberek találják ki a stackeket, megvan az oka h miért ajánlják így...

Szóval?  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 02. - 17:27:51
Válasz #298
Nem elérhető

The Rock


hy mindenkinek!
jövőhéten kezdem a tömegstackemet:MT-Mass-tech(napi fél adag)
                                                   Interactive:lean gainer(edzések után)
                                                   Prolab-N-large2
                                                   ON-opti-men
utána:MHP-Xpel,Anadrox
         DY-Elite whey
         BSN-Axis-HT

enm tudom hoyg finomítsak-e még a stacken??? ?:-/
ha valakinek tapasztalatai vannak ezen termékekről szívesen venném ha megosztaná velem...
illetve hoyg min változtassak...
előre is köszönöm :-):-)::

Dobd ki az n-large-ot a rákba  :P
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 02. - 17:30:58
Válasz #299
Nem elérhető

ViCtor


axell,az elmélet tökéletes, a gyakorlat pedig az, h mass-fx nélkül is bőven meglennél!
Aki együtt használta a kettőt, az nyilván így ajánlja, én próbáltam együtt és külön is... alig van különbség. Ergo a hyperdroll önmagában is elég (egyenlőre),
szal nem leszel se miszter olimpia tőle se nem pedig Bubbie-Bilding! Nem a maxx fx-et akarom fikázni, hanem számtalanszor válaszolva a dilemmádra csak azt szerettem volna tudatni,h a hyperdrollal önmagában is meg lennél elégedve!

hátha a vízuális lerajzolásom jobban segít:

ciklus = |90% Hyperdroll + 10% MassFx| 

Hát persze,h jó segítség a maxx fx, tényleg az!
Én 2x ajánlom a hyperdroll2-t egymagában! a többi igaz elmélet,de nem erre a 1-2 hónapodra.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.