2024. Június 26. - 03:44:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784454 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2009. Június 20. - 20:51:11
Válasz #2625
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok.
Dym Elite whey csokisból van még? Ha nincs mikor várható megint? Ha van akkor a rendelés hogyan zajlik? Mennyibe kerül?


Szia!

Én úgy tudom még a Lurdy-ban is van, mivel kérdezted a rendelést...így téged az érint. A 2,2kg-os 13.640.- a 4,5kg-os 24.090.- Rendelést le tudsz adni az info@extremefit.hu-n vagy regisztrálhatsz az oldalon és kiválasztod az adott terméket, de ami talán a legbiztosabb az a telefonos rendelés, amihez a telefonszám: 06-1/456-12-62 Ha mégis e-mail-ben rendelnél, kérjük add meg a neved, pontos lakcímed, ízt, kiszerelést és a telefonszámod a biztonság kedvéért, hogy tudjunk értesíteni, ha netán valami probléma merülne fel a csomaggal kapcsolatban.

2009. Június 21. - 12:37:19
Válasz #2626
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy jelenleg kapható-e a Muscletech Musclebuilding Stack?
Köszönöm a segítséget!

2009. Június 21. - 14:36:24
Válasz #2627
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy jelenleg kapható-e a Muscletech Musclebuilding Stack?
Köszönöm a segítséget!

Szia!

Igen, kapható!

2009. Június 21. - 15:44:38
Válasz #2628
Nem elérhető

Zsolti 89


Hellosztok!
Vki már próbálta Musclemedes cuccokat?:) Ha igen pls irja le a tapasztalatait!

2009. Június 21. - 15:53:25
Válasz #2629
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hellosztok!
Vki már próbálta Musclemedes cuccokat?:) Ha igen pls irja le a tapasztalatait!

Szia!

Én nem birtam, és a Carnivor-t ki kellett próbálnom azonnal!  ;D Blue Raspberry izben csúszott le, jól oldódik, jól szivódik, nekem elég érzékeny sajnos a gyomrom, sok protein leterheli, de ebből a 3 adagos turmix simán lement, semmi gyomorpanasz, nem fújt fel, nem telitett el. Iz az furi, de nincs vele gond. Kicsit olyan málnás rágó szerű...aki próbálta már a DarkMatter málnását...na, ahhoz hasonló, kicsit talán intenzivebb. Csak ajánlani tudom. A többi termékről még nem hiszem, hogy lesznek tapasztalatok, mivel ahhoz még elég kevés ideje találhatóak meg. Ha valaki első nap vett mondjuk belőle...az talán most kezdi érezni valamennyire...még friss a dolog.
De én is kiváncsi vagyok, több visszatérő vásárló vett belőlük...kifaggatom majd őket mindenképp a tapasztalatokról.

2009. Június 21. - 21:47:15
Válasz #2630
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Szép estét!
Láttam az oldalon hogy a superdrol ng gyártását megszüntették. Miért? És akkor ezek szerint már nem is kapható nálatok?
Köszönöm szépen a segítséget!

2009. Június 22. - 10:51:49
Válasz #2631
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szép estét!
Láttam az oldalon hogy a superdrol ng gyártását megszüntették. Miért? És akkor ezek szerint már nem is kapható nálatok?
Köszönöm szépen a segítséget!
A Superdrol NG gyártását már azt hiszem 2008 végén leállították,és a maradék készleteinket már kiárultuk.
A többi Anabolic Extremes cucc is jó soványizomtömeg építéséhez(bár ez azért az étrendeden is múlik).
Bevált kombók-Mass Fx+3AD
                   -Mass Fx+Hyperdrol2
                   -PCT+Tbomb2(bár a Tbomb2 nem AX-es :)).

Ajánlott legalább 2 hónapos használatuk,mert akkor több eredményt produkálnak(1 hónap nem túl sok idő).
De ha belegondolunk a szteroidoknál sem 4 hétes kúrát szoktak tervezni az emberek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 22. - 11:21:24
Válasz #2632
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Köszi a választ és a segítséget István! :)

2009. Június 22. - 17:32:19
Válasz #2633
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hellosztok!
Vki már próbálta Musclemedes cuccokat?:) Ha igen pls irja le a tapasztalatait!

Szia!

Én nem birtam, és a Carnivor-t ki kellett próbálnom azonnal!  ;D Blue Raspberry izben csúszott le, jól oldódik, jól szivódik, nekem elég érzékeny sajnos a gyomrom, sok protein leterheli, de ebből a 3 adagos turmix simán lement, semmi gyomorpanasz, nem fújt fel, nem telitett el. Iz az furi, de nincs vele gond. Kicsit olyan málnás rágó szerű...aki próbálta már a DarkMatter málnását...na, ahhoz hasonló, kicsit talán intenzivebb. Csak ajánlani tudom. A többi termékről még nem hiszem, hogy lesznek tapasztalatok, mivel ahhoz még elég kevés ideje találhatóak meg. Ha valaki első nap vett mondjuk belőle...az talán most kezdi érezni valamennyire...még friss a dolog.
De én is kiváncsi vagyok, több visszatérő vásárló vett belőlük...kifaggatom majd őket mindenképp a tapasztalatokról.

Ma volt bent nálam a srác aki elvitt egy Arimatest-et! Elkezdte már szedni, és mondta, hogy az első tabi után érezte, hogy kicsit agresszivabb lett, jobb volt az edzés, jobban durrant...és másnap sőt harmadnap is érezhető volt a feszülés az edzett izomban. Azt mondta, hogy napról napra erősödik ez az érzés és a feszülés. Szóval biztos jó...már csak azért is, mert elvitt mellé egy Hexaghen-t is!  ****:))))))

2009. Június 22. - 22:29:52
Válasz #2634
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Üdv mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne ,hogy jelenleg kapható-e Optimum Nutrition - Serious Mass 2,72-es kiszerelésben és ha igen akkor milyen izekben van most? Valamint hogy Eponoxotok van-e jelenleg,és hogy van-e már róla valami visszajelzés v. személyes tapasztalat?
Köszönöm szépen a segítséget!:)

2009. Június 23. - 12:29:20
Válasz #2635
Nem elérhető

hrcak


Igen elvitte. Én voltam az aki volt a shop-ban  és lecsapott az új cuccokra. Azokat tudom ma is mondani amit személyesen is mondtam. Kőkemény izmok, motiváció, edzéskedv, alfahím érzés. Nálam ez semmihez sem fogható. Bár péntek óta vagyok a szeren, korai lenne következtetni. Eddig volt 3 edzésem (szombat,vasárnap,hétfő), de pl felhúzásból 10kg-val sikerült többet az egy héttel korábbinál, lehúzásból 15 kg-val. Tömegre vonatkozó tapasztalatom szombat-hétfő vonatkozásában 93,5-ről 95,2-re változott. A kaját rettenetesen érzem, étkezés után egy órával durranás szerű érzés a dolgozott izmokban. Pár nap alapján jónak találom. Lehet, hogy naplózok róla. Jah és igyatok UP YOUR MASS-t. Nagyon király.

2009. Június 23. - 12:44:58
Válasz #2636
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Igen elvitte. Én voltam az aki volt a shop-ban  és lecsapott az új cuccokra. Azokat tudom ma is mondani amit személyesen is mondtam. Kőkemény izmok, motiváció, edzéskedv, alfahím érzés. Nálam ez semmihez sem fogható. Bár péntek óta vagyok a szeren, korai lenne következtetni. Eddig volt 3 edzésem (szombat,vasárnap,hétfő), de pl felhúzásból 10kg-val sikerült többet az egy héttel korábbinál, lehúzásból 15 kg-val. Tömegre vonatkozó tapasztalatom szombat-hétfő vonatkozásában 93,5-ről 95,2-re változott. A kaját rettenetesen érzem, étkezés után egy órával durranás szerű érzés a dolgozott izmokban. Pár nap alapján jónak találom. Lehet, hogy naplózok róla. Jah és igyatok UP YOUR MASS-t. Nagyon király.

Na, örülök, hogy leirtad, amiket nekem mondtál! Igy nem lesz "reklámszagú" a dolog!  :D

2009. Június 23. - 12:49:57
Válasz #2637
Nem elérhető

hrcak


Szívesen leírom. A legfontosabb az, hogy egyen normálisan mindenki mert akkor ér valamit, amúgy pénzkidobás!!! Minőségi és mennyiségi kaja.

2009. Június 23. - 13:10:36
Válasz #2638
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv mindenkinek!
Egy olyan kérdésem lenne ,hogy jelenleg kapható-e Optimum Nutrition - Serious Mass 2,72-es kiszerelésben és ha igen akkor milyen izekben van most? Valamint hogy Eponoxotok van-e jelenleg,és hogy van-e már róla valami visszajelzés v. személyes tapasztalat?
Köszönöm szépen a segítséget!:)

Szia!

Nálam a Westend-be van 3db Serious Mass viszont csak epres izben. Ha rendelni szeretnél, akkor a Lurdy-sok remélem válaszolnak, bár mintha úgy emlékeznék, hogy ott már kifogyott. De ha nem, akkor kijavitanak majd.

2009. Június 23. - 13:13:52
Válasz #2639
Nem elérhető

hrcak


Ha hízékony vagy szerintem nagyon cukros, nem minőségi tömeget épít. Up Your Mass, True Mass. Nekem a Mass Tech is jó volt, bár az is a töményebb kategória.