2024. Június 25. - 08:04:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784212 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2008. Október 07. - 17:52:53
Válasz #1845
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
MEGÉRKEZETT az Optimum Nutrition és a Nutrex!! Plusz jött MuscleMilk pár ízben, Hydroxycut HC 120 kapszulás, Mass-Tech csokis, Animal Pak, Training Pak!
A versenyzők figyelmébe ajánljuk a Dream tan 2 formulát, ami szintén most érkezett és 6.800Ft-os áron kapható!

2008. Október 07. - 18:10:27
Válasz #1846

B1ll4

Vendég
Balu , jött Nutrex Volu-Gro ? Illetve Optimum essential cuccosok amiket mutattam régebben is ?  :-O :-){

2008. Október 07. - 18:33:11
Válasz #1847
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu , jött Nutrex Volu-Gro ? Illetve Optimum essential cuccosok amiket mutattam régebben is ?  :-O :-){

Sajnos ezek nem érkeztek.

2008. Október 07. - 18:46:32
Válasz #1848

B1ll4

Vendég
Balu , jött Nutrex Volu-Gro ? Illetve Optimum essential cuccosok amiket mutattam régebben is ?  :-O :-){

Sajnos ezek nem érkeztek.

Semmi gond , hátha majd egyszer :)

2008. Október 08. - 01:00:16
Válasz #1849
Nem elérhető

bandus


Szia Balu!
esetleg ezekkel valami shaker nem érkezett véletlenül? legutóbb amikor telefonáltam, akkor csak gasparis volt, de többek elmondása szerint ez nem a legjobb minőségű.. a mhp-s darabom sajna megadta magát szagügyileg :(

bár most olvasgatom itt a fórumot, és több jó véleményt is olvastam, szal fogalmam sincs:)

muscletech-es lesz belátható időn belül? mert akkor megvárom, ha nem akkor gáspáréktól is jó lesz
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Október 08. - 06:49:10
Válasz #1850
Nem elérhető

endre66


Szia Balu!
esetleg ezekkel valami shaker nem érkezett véletlenül?
a mhp-s darabom sajna megadta magát szagügyileg :(


Olyan nincs!
Vegyél szódabikarbónát, és szórjál az aljára belőle, aztán öntsél rá ecetet, max 1 dl-t, és forró vizet színültig, majd hagyd ezt ázni akár 10-20 óráig is. Aztán mosd el mosogatószerrel, a lényeg, hogy alaposan öblítsd ki. Az egészet szigorúan mosogatókagylóban végezd, mert kicsit pezsegni fog.  ?:-)

2008. Október 08. - 07:24:06
Válasz #1851
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szia Balu!
esetleg ezekkel valami shaker nem érkezett véletlenül? legutóbb amikor telefonáltam, akkor csak gasparis volt, de többek elmondása szerint ez nem a legjobb minőségű.. a mhp-s darabom sajna megadta magát szagügyileg :(

bár most olvasgatom itt a fórumot, és több jó véleményt is olvastam, szal fogalmam sincs:)

muscletech-es lesz belátható időn belül? mert akkor megvárom, ha nem akkor gáspáréktól is jó lesz

Most is Gaspari-s shakerünk van, de nemsokára érkezik a Muscletech szállítmány, abban szerintem lesz shaker!

2008. Október 09. - 11:09:22
Válasz #1852
Nem elérhető

Yeti


Érdeklődnék egy új BSN termékről. A neve VOLUMAIZE.
Sajna még csak külhoni oldalakon láttam. Esetleg egy várható magyar megjelenés???
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Október 09. - 13:59:04
Válasz #1853

Torony

Vendég
Balu, True Mass-ben van aszpartám?

2008. Október 09. - 14:09:29
Válasz #1854
Nem elérhető

miki_nrg


Kív leszek én is arra az ujj bsn cuccra! Ahogy nézem még shakert is adnak hozzá :)

2008. Október 09. - 15:49:56
Válasz #1855
Nem elérhető

Yeti


Bizony! Megmozgatta az én fantáziámat is. A Shaker pedig +jóság lenne.
Ahogy olvasgattam a leírását, hasonlít valamelyest a MT Anator p70 - jére. Csak nem tartalmaz fehérjét.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Október 09. - 15:53:24
Válasz #1856

B1ll4

Vendég
Tehát olyan mint egy gyík , csak nincs lába ezért kígyó :D

Mass XXploison-t már írta Steve is , hogy baró cucc meg Milos termékének továbbfejlesztése , ehhez hasonló inkább !

2008. Október 09. - 16:05:48
Válasz #1857
Nem elérhető

hamiklos


Szia Kbalu,

AX Retain van nálatok?

Thx,
Miklós

2008. Október 09. - 16:08:12
Válasz #1858
Nem elérhető

FirstLady


Balu, True Mass-ben van aszpartám?
Ha jól tudom, egyik BSN termékben sincs aszpartám :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 09. - 16:16:05
Válasz #1859
Nem elérhető

Yeti


Tehát olyan mint egy gyík , csak nincs lába ezért kígyó :D

Mass XXploison-t már írta Steve is , hogy baró cucc meg Milos termékének továbbfejlesztése , ehhez hasonló inkább !
Azt nem mondtam, hogy "olyan mint", hanem csak annyit, hogy "valamelyest hasonlít". Itt leginkább az izom-gén aktiváló(mTOR & p70s6k) hatásaira céloztam.
Viszont amit utána írtál az inkább valószínű. :-){
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."