2024. Június 26. - 05:02:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784545 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2007. Október 18. - 14:27:54
Válasz #180
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hogy értve betöltődtél?

AnatorP70 -et edzés után/közben nyomhatnád tovább. NitroTech, MassTech, Gakic mehetne tovább minimum még egy hónapot és az Aplodan is.

Egyébként ha én lennék az orvosod, akkor felirnék még neked csirkemellet, combot, marhasztéket, pulykaféléket, tengeri halat és fiatal csibéket is kiegészítőként. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 20:23:47
Válasz #181
Nem elérhető

ViCtor


 :D ;D :D ;D :D ;D
  8) 8-) 8)
 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
 :-)!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 18. - 22:11:44
Válasz #182
Nem elérhető

tomi


Andro! Dymatize-tól nem fogtok forgalmazni folyékony aminosavat? Nagyon jó a profilja fél decibe 23.000mg aminosav van, míg a twinlabosban csak 15.000.  /7%
Up the dose, lift the most!

2007. Október 19. - 18:41:57
Válasz #183
Nem elérhető

axell


Hi!
Tudom hogy nem ide illik a kérdés teljesen de nem akartam új topicot nyitni ennek:

Hallott már valaki a Glycerol MonoStearate-ról ....????Jó ez valamire???
Gondolok itt elsősorban a controlled labs glycergrow termékére???

2007. Október 19. - 19:02:20
Válasz #184
Nem elérhető

rajcipeti


Szia Andro!

A Jay Cutler's Mass Stack felöl lenne néhány kérdésem.
Van raktáron,vagy kifogyott?
Mennyi a pontos ára?
A benne lévő termékek teljes dobozt,vagy csak fél havi adagot(mint a Muscle Building Kit)tartalmaznak?

2007. Október 19. - 19:36:07
Válasz #185
Nem elérhető

azor


Jungle Warfare + ProAnabol + Restore - Bad Ass Mass kúra - muscletech thermogain + ProAnabol

mindhárom változat nagyon szimpatikus, kösz  :)

most már csak el kellene döntenem, hogy melyik legyen hmm..
nehézügy, nehézügy..

2007. Október 21. - 20:15:20
Válasz #186
Nem elérhető

ViCtor


Hi Bolt!

Holnap, hogy lesztek nyitva?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 21. - 20:41:35
Válasz #187
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Holnap nem biztos, hogy nyitva leszünk. 8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 21. - 22:40:51
Válasz #188
Nem elérhető

ViCtor


oké, én nem értek ehhez, én munkámban nincsenek 7végék ünnepnapok, hanem folymatos minden..., :)
ezért jó Singapúr, ott nonstop nyitvatartás van a plázákban:P
na ez nem célzás volt, csak magamra gondoltam épp.
kellemes pihit!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 22. - 10:49:38
Válasz #189
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Victor,

Az Extremefit az év összes napján nyitva van, kivéve, ha a törvény tiltja, hogy nyitva legyen, mint a többi áruháznál és bevásárlóközpontnál is. A mai, oktober 22 egy kivételes nap, mivel nagyon kemény hétvégi munka van az extremefit összes dolgozója mögött ezért nem lehetett megoldani a mai napot. Hajnalban ért haza mindenki Debrecenből, úgy hogy hétvégén kb. 5 órát aludtak összesen... Egyébként az év 365 napján nyitva van az Extremefit Budapest!!(kivéve karácsony 2 napja - húsvét - forradalom...) Ha eddig ezt nem vetted volna észre. ;D I dont like ignorance... [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 22. - 11:53:57
Válasz #190
Nem elérhető

tomi


Viktor mit dolgozol?
Up the dose, lift the most!

2007. Október 22. - 13:24:06
Válasz #191
Nem elérhető

darknight



Hi!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy Budapesten hol kapható Schiek (Platinum 540 Wrist Wrap) edzőkesztyű?
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 22. - 14:36:05
Válasz #192
Nem elérhető

tomi


Abban az utcában ahol az Old man's van a Blahánál, amelyikben Gaszt Ákos boltja volt. Pár számmal lejjebb nyílt egy nagyobb tápkieg bolt és ott lehet kapni (legalábbis én ott vettem). Ez nem reklám mert totál már profilú a bolt mint ez.  /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 22. - 14:54:13
Válasz #193
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tomi,

na jó, bűnöd megbocsájtatott. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 23. - 14:07:44
Válasz #194
Nem elérhető

Kola


andro enm terveztek mostanság valami tesztet ?? @-o
mer ha nem akkro még musclitechezek 1 kört  ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...