2024. Június 26. - 04:14:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784492 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2008. Május 25. - 12:21:34
Válasz #1320
Nem elérhető

axell


Hello EfitMaster!
Alig várom már a 3-AD-t ... körülbelöl milyen árban lesz majd elérhető?
Ja és szeretném megkérdezni hogy van nekem mondjuk egy MASS FX MAX-om meg egy HYPERDROL X2-m milyen összeállításaban tudnám őket használni a 3-AD-vel...vagy ha más jobb lehetőség van akkor az hogy néz ki?
1.gondlolatom:
1-3.hét   3-AD+MASS FX MAX (mert a 3-AD kb 3 hétig elég egy dobozzal ha jól tudom)
4-6.hét   MASS FX MAX + HYPERDROL X2
6-8.hét   HYPERDOL X2(vagy érdemesebb a hyperdrol helyett a PCT)

Elöre is köszi a segítséget!

2008. Május 25. - 12:30:24
Válasz #1321
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Efit! #:-)
Azért is kérdezem a PCT-t,mert a dobozra az van ráírva hogy: Vegyek be naponta háromszor 1kapszulát,egyenletes időközökre elosztva. 8-}
Akkor most nem értem...
Te meg azt mondod hogy este elég ha beszedem azt a 3szemet..ÁÁÁÁÁ

Előre is Köszike a segitséget!  ;-oo-;

Ohh, igen, én még a régi PCT szedési javaslatát ajánlottam, sorry. Az újban úgy látszik, van gyorsabb felezési idejű hatóanyag. Ha az Advanced PCT dobozára az van írva, hogy napi 1 kapszula 3-szor, egyenlő időközökre elosztva, akkor kövesd azt az utasítást.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Május 25. - 12:36:59
Válasz #1322
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello EfitMaster!
Alig várom már a 3-AD-t ... körülbelöl milyen árban lesz majd elérhető?
Ja és szeretném megkérdezni hogy van nekem mondjuk egy MASS FX MAX-om meg egy HYPERDROL X2-m milyen összeállításaban tudnám őket használni a 3-AD-vel...vagy ha más jobb lehetőség van akkor az hogy néz ki?
1.gondlolatom:
1-3.hét   3-AD+MASS FX MAX (mert a 3-AD kb 3 hétig elég egy dobozzal ha jól tudom)
4-6.hét   MASS FX MAX + HYPERDROL X2
6-8.hét   HYPERDOL X2(vagy érdemesebb a hyperdrol helyett a PCT)

Elöre is köszi a segítséget!

Kb 15,000Ft lesz a 3-AD. A pontos kúrákat kicsit később leírom. Egyébként nem rossz a terved egyáltalán!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Május 25. - 18:27:01
Válasz #1323
Nem elérhető

Johnnyx


Üdv.,

Tudna valaki nekem abban segíteni, hogy mennyibe kerül a 2000-es NatureBest-es C vitamin? A honlapon nem találtam.
Egyetek zabot!

2008. Május 26. - 16:29:29
Válasz #1324
Nem elérhető

blade


Hi Efit!
Az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség az MHP Trac EXTREME-NO és az MHP TRAC KÖZT?
A angol tudásom elég gyenge, de azt hámoztam ki belőle, hogy a creatnie adagolásnak a technikája jkülönbözik és melyik lehet a jobb?

Hello Blade,

Még nem gratuláltam a topikodban, de végig olvastam és ezuton én is gratulálok most az ezévi eredményeidhez!
Az MHP Trac egy nagyon régi termék, ha jól emlékszem már kb. vagy 5 éves és annak idején az MHP érezte, hogy kezd lemaradni azzel a termékkel a többiektől, mint BSN-NO Xplode, Gaspari - SuperPump és még egy csomó másik. Ezért hozta ki a TRAC Xtreme NO termékét, ami összetevőiben, céljaiban sokkal fejlettebb és hatékonyabb, mint a régi normál TRAC.(most nem fogok belemenni hatóanyag összehasonlításokba.) Az is igaz viszont, hogy jó pár új edzés-előtti, még fejlettebb termék jött ki azóta(Nano Vapor - MuscleTech, NO PlasmaCore - MAP stb...) és így a TRAC Xtreme NO már megint kullogni kezd mögöttük. Nem egy rossz termék egyébként.
Köszi szépen a gratulációt és a részletes választ is!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Június 01. - 16:06:13
Válasz #1325
Nem elérhető

madinorbi


Az extremefit oldalon lévő akciós termékek júni 30-ig a lurdyban is annyiba kerülnek vagy csak netes rendelés esetén ???
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 01. - 16:10:22
Válasz #1326
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az extremefit oldalon lévő akciós termékek júni 30-ig a lurdyban is annyiba kerülnek vagy csak netes rendelés esetén ???

Itt az üzletben is annyiba kerülnek! De ha megírod, hogy minek az ára érdekel pontosan, akkor megnézem neked, mert előfordulhat, hogy itt még nincs átírva az ára!

2008. Június 01. - 23:54:11
Válasz #1327
Nem elérhető

tockon2


Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy van-e az üzletben Dymatize Joint Repair, vagy meg kell rendelnem, ha vásárolni szeretnék?

2008. Június 02. - 18:12:08
Válasz #1328
Nem elérhető

madinorbi


Az extremefit oldalon lévő akciós termékek júni 30-ig a lurdyban is annyiba kerülnek vagy csak netes rendelés esetén ???

Itt az üzletben is annyiba kerülnek! De ha megírod, hogy minek az ára érdekel pontosan, akkor megnézem neked, mert előfordulhat, hogy itt még nincs átírva az ára!
Nem is láttam hogy válaszoltál !
Köszönöm nekem speckó probolic sr nagy kiszerelés az ami megtecett rohadt jó áron van most !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 02. - 20:31:30
Válasz #1329
Nem elérhető

miki_nrg


lenne egy kérdésem! Van e olyan ember akinek ízlenek a gyümölcs puncsos cuccok?  :----
Szerintem szörnyűek hosszú távon.

2008. Június 02. - 20:32:15
Válasz #1330
Nem elérhető

fastor


lenne egy kérdésem! Van e olyan ember akinek ízlenek a gyümölcs puncsos cuccok?  :----
Szerintem szörnyűek hosszú távon.
a gaspari superpump egész türhetö:D
a többi is megszokható ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 02. - 20:34:12
Válasz #1331
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem ízlik!  :-oD ;)

...de utána gondolva...még nem is volt olyan amiben nem láttam fantáziát.  ;)

2008. Június 02. - 20:35:38
Válasz #1332
Nem elérhető

miki_nrg


hát félreértés ne essék. nem aztmondtam énsem hogy szar!
Sőt elsőre még egész jó. de aztán a 3.-4.-nél már...
Amugy pont most rendeltem superpumpot és a megjegyzésbe írtam hogy nehogy merjenek gyümölcspuncsosat küldeni :)

2008. Június 02. - 20:44:02
Válasz #1333
Nem elérhető

Johnnyx


Nekem nagyon ízlett a gyümölcsöspuncsos superpump és a plasmacore is elmegy.
Egyetek zabot!

2008. Június 02. - 20:56:47
Válasz #1334
Nem elérhető

miki_nrg


én a superpumpot kék málnába rendeltem, mert a no explode iszonyatosan ízlet úgy!
Legszívesebben addig ittam volna míg szét nem durranok :)   szó szerint  :-oD