2024. Június 26. - 04:43:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 784525 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2008. Április 26. - 09:23:16
Válasz #1200
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Már tudom,hogy Az ALRI - special tactics-tól fájt a fejem.

Próbáljam meg a dobozon feltüntetett adagoláshoz képest más adagolással kezdeni?  Vezessem fel?
2x2-től fájt a fejem nagyon.(ez van a dobozra írva).



Felvezetés:

1szem 4napig
2szem további 4 napig
Aztán 3 szem további 1 hétig
Ezután 1-2 hétig mehet a négy szem

A levezetés a végén hasonlóan.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 26. - 09:30:48
Válasz #1201
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Üdv Efit O0!

A legutóbbi tesztelők sikereit látván magam is úgy éreztem, hogy a Gaspari termékek mindenképpen megérnek egy próbát.

Részben beszereztem már a saját stackem összetevőit (Halodrol Liquigels, SuperPump 250, PlasmaJet, Size On, Up Your Mass), a többit majd most akarom megrendelni.

Eredetileg a Halodrol Liquigels szedését 6 hétre terveztem (két dobozzal vettem a cuccból, hiába, én a ruhapénzt tápkiegre költöttem, hogy utána ne férjek bele a régi cuccaimba ;D), most azonban God Lalika topikjába írt azon kijelentése után, hogy nem szedne "szemeset" 4 hétnél tovább, elbizonytalanodtam.

Question number 1:

Érdemes és biztonságos a Liquigels-t 6 hétig szedni vagy maradjak a 4 hétnél?

Question number 2:

A Novedex XT mikor kapcsolodjon be (persze annak függvényében, hogy meddig érdemes és biztonságos szedni a Halodrol-t) a stackbe? Ugye a tesztelők 4 hét után szedték, a Halodrol dobozában található papírra leírt Neo Max Stack-ben a 3. hét után kapcsolódna be, a Gaspari Nutrition oldalán írt stack-ben pedig a 7. héttől írják a szedését (6 hétig Halodrol Liquigels, Size On, SuperPump 250, IntraPro, a 7. héttől a Halodrol kiesik a képből)?

Most akkor hogy is van ez ????...?

Melyik séma a leginkább célravezető, az elérhető eredmény és a biztonság szempontjából?

A Size On, a PlasmaJet és a SuperPump 250 biztosan 2 hónapig megy majd, a Halodrol is elég 6 hétre, a Novedex-nél kérdés, hogy 1 vagy 2 doboz kell-e attól függően, hogy mennyi ideig javaslod a Halodrol szedését.

Question number 3:

A tömegnövelő "hatóanyag" kezdésnek az IntraPro mellett Up Your Mass lesz az MHP-től, de emellett szívesen kipróbálnám majd a CytoSport CytoGainer-jét is valamelyik ízben (én a vanilíás felé hajlok :-oD).

Érdemes arra is beruházni, vagy menjen inkább 2 doboz Up Your Mass?

A kitűzött cél ezzel a stack-kel 3-4 kilogramm felszedése, utána már tényleg pucolni kell, ebben valószínűleg a MAP: Arson-ja lesz a segítségemre.

Köszönöm előre is a segítségedet.

                        >:D >:D >:D

Hello Darknight,

Nem szedne szemeset 4 hétnél tovább, gondolom 17a metilezett cuccokra írta God. A Halodrol Liqui gels mehet 4 hétnél tovább is minden probléma nélkül.

A Novedex vagy Advanced PCT az 5. és 6. héten féladagolással, utána 1 vagy 2 hétig teljes adagolással, úgy hogy a végén kb. 10 napon át levezeted.

Tömegnövelőnek mehet az MHP-UpYourMass vagy a Cytosport-Cytogainer, amelyiket akarod.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 26. - 09:36:28
Válasz #1202
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia effit!
Szerinted mennyire lenne okos dolog Hyperdrol X2 mellé az alri pro anabolt társítani?
Másik kérdésem, az extremefitnél kit kell keresnem és mi az elérhetősége(jöhet privibe is), ha valakival szeretnék beszélni aki kompetens a cég ügyeiben?

A Hyperdrol után átfedve mehet a ProAnabol.(1-4. hét Hyper és 3-6. hét ProAnabol mondjuk.)Utána Restore.
A többiben telefonon segítenek neked, ha felhívod a 061 4561262-es számot.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 26. - 09:37:54
Válasz #1203
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hali!
restore-t vagy hasonló készítményt van értelme magában szedni? egy barátomat érdekelné a válasz:)

Kb. 25 éves kor felett érdemes 4hétig önmagában is bármelyik sportolónak.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 26. - 09:39:32
Válasz #1204
Nem elérhető

darknight



Köszönöm az infót Łł=! Még csak annyit, hogy a Te személyes véleményed szerint melyik a jobb: Novedex XT vs. Advanced PCT?

           >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 26. - 09:46:07
Válasz #1205
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Köszönöm az infót Łł=! Még csak annyit, hogy a Te személyes véleményed szerint melyik a jobb: Novedex XT vs. Advanced PCT?

           >:D >:D >:D

Már leírtam sokszor korábban. Személyes véleményem szerint az AnabolicXtreme - PCT az optimálisabb, mivel nem olyan dúrva az ösztrogén elnyomásában(az aromatáz lekötésében), mint a Gaspari-Novedex, és kicsit a libidóra is jobban odafigyel.
A Gaspari-Novedex erősebb anyagok, szteroid kúrák mellé/után javasolt elsősorban, pl. proviron helyett. De önmagában is működik pár hét szedéssel.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 27. - 17:01:04
Válasz #1206
Nem elérhető

bandus


A MAP.hu-nak mi értelme van? sosem csökken a számláló, sőt, még nő is :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 27. - 18:58:19
Válasz #1207
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!

2napja elkezdtem szedni az Arson,de amikor beveszem a tabikat akkor utána 30percel folyamatosan kiráz a hideg..Ez normális hatás?Vagy csak nálam jelentekezik..?Gondoltam arra hogy a termo hatás miatt..de nem tudom!Aki szedte az mit tapaszutalt?

Köszi :-):-)::
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Április 28. - 06:58:43
Válasz #1208
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az erősebb termogén zsírégetőknél szereintem ez normális dolog,felemelkedik a testhőmérsékleted,és hidegebbnek érzékeli a szervezeted a környezetet @-o,ebből is látszik,hogy működik az Arson.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 29. - 12:21:10
Válasz #1209
Nem elérhető

holicst


Sziasztok!

Nos az új 3-AD tényleg megérkezett. Az AX honlapján kinn is van a termék, a fórumokban rengeteg teszt van már. Mindenki csak jót ír róla. Az eredeti termékhez képest (amit az FDA nem engedélyezett valamiért) teljesen kicserélődtek a hatóanyagok a termékben, a tesztek extrém hatásosságot mutatnak.

http://www.anabolicx.com/store/3ad90.html

Itt vannak a 3-AD teszetk: http://forum.anabolicx.com/index.php?showforum=34

Már lehet a neten is rendelni, pl a nutraplaneten 56 dollárért: http://www.nutraplanet.com/product/anabolic-xtreme/3-ad-90-caps.html

Ugye lesz az ExtremeFitben is? :)

2008. Április 29. - 12:22:34
Válasz #1210
Nem elérhető

ViCtor


Gababoy,
Arson a legerősebb zsírégető a picaon. Mármint az emberi szervezetre kissé' hardcore! ezeket érezni is fogod.
Nem ajánlom pl ,hogy az arsont keverd pl edzés előttivel, mert hányás lesz a vége.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 29. - 13:05:48
Válasz #1211
Nem elérhető

Kris


Sziasztok!

2napja elkezdtem szedni az Arson,de amikor beveszem a tabikat akkor utána 30percel folyamatosan kiráz a hideg..Ez normális hatás?Vagy csak nálam jelentekezik..?Gondoltam arra hogy a termo hatás miatt..de nem tudom!Aki szedte az mit tapaszutalt?

Köszi :-):-)::

En a masodik napon mar 2x3-at szedtem akkor elegge megutott ,de a harmadik nap mar nem volt semmi extrem szokatlan erzes.

Szerinte 2-3 nap alatt megszokod.

Es megy vele egyutt a plasmajet is.

2008. Április 29. - 13:19:41
Válasz #1212
Nem elérhető

ViCtor


Efit Mesti!  :-}
Anyway,  :-/-(-:

... milyen tápkiegeket használsz mostanság? (anno, tettél fel képet a kredencedről, ami teli volt dobozokkal)
pls, frissítsük kéremszépen' az adatokat.
engem pl érdekel.
  o:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 29. - 20:42:36
Válasz #1213
Nem elérhető

Gababoy


Köszi srácok!Majd meglátjuk hogy milesz:)
De már javulok,már nem annyira "reszketek":D
Hát,animal nitroval kombináltam,és majdnem kidobtam a taccsott..ugyhoghy ténlyleg csak egyedül megy!
 :-){
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Április 30. - 03:33:22
Válasz #1214
Nem elérhető

Geronimo


Hello Andro!

A múlt héten vásároltam egy doboz Nitrixet és egy doboz Hyperdrolt.A próblémám a következő: a Hyperdrol bevétele útán kb. fél-egyóra elteltével rosszközérzet,hányinger,szédülés fog el. Eleinte nem tudtam minek tulajdonitani,mert szedtem kb. féléve a hyperdrolt és nitrixet sőt orastan-t is és semmi próblémám nem volt.Azonban rájöttem,hogy a hyperdroltól van ,mert azútán jelentkeznek a tünetek olyanyira,hogy a mai napon nagyon rosszúl lettem,hánytam stb...szóval ezek útán,már félek szedni a hyperdrolt pedig előzőleg amikor szedtem nagyon bevált és semmi próblémám nem volt sőt semilyen termékkel nem fordult elő pedig szedtem egy jó párat.Mit javasolsz tartsak szünetet mondjuk 1-2 hétig és próbálkozak majd újra vagy felejtsem most el a hyperdrolt . Sajnálnám ,hogy  megvettem és ne használjam,de jelenleg nem merem...