2024. Június 22. - 12:27:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 367209 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2011. Február 01. - 21:31:52
Válasz #1740
Nem elérhető

Cressler


ha az utcán összekerülnének nem kérdés ki nyerne a boxoló nem tudja mi az a láb max annyi h kulcsfontosságú az egyensúlymegtartásában.
boxolónak nagyobb az álló képessége hosszútávon

Pont nem az utcát hoznám példának... Utcán nincs tiszta bunyó, nincs egy-egy elleni bunyó. Utcai verekedésben a büdös életben nem fogsz lábat használni, 2 ember nekimegy egymásnak, ütnek 1-2-őt, és ha nem tört ripinyára az egyik arca, vagy nem ájult el, akkor fetrengenek a földön. Mellesleg hallottam én olyanról hogy 4x-es magyar kickbox bajnokot buliban álloncsaptak mikor nem számított rá, és dőlt. Szóval szerintem az utcát ne keverjük ide.
aki "tudja" a lábát használni az fogja is
az utcán tuti h rugni fog először,még az is aki nem tudja használni. Nekem vannak boxoló haverjaim, és mikro tanítottak önvédelemre, az volt az első, hogy azt mondták, hogy ha jönnek rám, rúgjam mellkason, mert ők is azt csinálnák. Ez a legegyszerűbb és leghatásosabb.

Na ezzel vitatkoznék. Azthiszem 1,5 év taekwondo, és fél év thai-box után tudok rugni. DE! Azért farmerben teljesen más a dolog. Én biztos nem rugnék mellkasra, ha már rugnék akkor térdre sípcsonttal...
vagy inkább a lágy részekre  ;)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Február 01. - 21:32:53
Válasz #1741
Nem elérhető

dumbass


Bocs, de nekem az az evedens szituáció hogy buliba vagy buli után balhé van. Utcán nappal nem kötöttek belém, sőt még éjszaka újpesten se... Egyszer volt hogy addig fajult buliba a dolgok hogy volt valami, de én ütöttem elsőnek, az öklöm fájt, de a gyerek akkorát kapott halántékra hogy összeesett. Ha lehet kidumálom magam, elmegyek, nincs nekem szükségem rendőrségi ügyre. Most nem egoizmusból vagy valami, de ha én nekimegyek egy képzetlen, esetleg bedrogozott/piált embernek, az nem ússza meg 8 napon belül gyógyulóval... És tényleg a francnak kell a rendőrségi ügy.

Cressler: persze lehet lágy részre, de ha azt a lábát rugod el amin a súlypontja van, akkor a térde fordul kifele, de minimum összeesik :) (tapasztalat)

2011. Február 01. - 21:35:28
Válasz #1742
Nem elérhető

VG


Bocs, de nekem az az evedens szituáció hogy buliba vagy buli után balhé van. Utcán nappal nem kötöttek belém, sőt még éjszaka újpesten se... Egyszer volt hogy addig fajult buliba a dolgok hogy volt valami, de én ütöttem elsőnek, az öklöm fájt, de a gyerek akkorát kapott halántékra hogy összeesett. Ha lehet kidumálom magam, elmegyek, nincs nekem szükségem rendőrségi ügyre. Most nem egoizmusból vagy valami, de ha én nekimegyek egy képzetlen, esetleg bedrogozott/piált embernek, az nem ússza meg 8 napon belül gyógyulóval... És tényleg a francnak kell a rendőrségi ügy.

Cressler: persze lehet lágy részre, de ha azt a lábát rugod el amin a súlypontja van, akkor a térde fordul kifele, de minimum összeesik :) (tapasztalat)
akkor neked eddig szerencséd volt :D :D :D
mondjuk sok hülye leginkább egymásnak esik azt sem tudják mi az a láb okozhat az szép meglepetést

2011. Február 01. - 21:35:44
Válasz #1743
Nem elérhető

trobert2


életetekbe nem verekedtetek még,ez eggyértelmű!a többi meg hülyeség!!!ez mind pillanatnyi alkalom kérdése!haveromnak nagyon jó a lába,tél volt elcsúszott hülyére verték,pedig ha nem csúszik el 1ütés vagy rugásos lett v na az ellenfele!!!fölösleges ezen vitáznotok!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 01. - 21:41:14
Válasz #1744
Nem elérhető

VG


eszmecsere :)
amúgy ennyi erővel akkor is eleshet ha nincs tél

BATMAN

2011. Február 01. - 21:42:00
Válasz #1745
Nem elérhető

Cressler


életetekbe nem verekedtetek még,ez eggyértelmű!a többi meg hülyeség!!!ez mind pillanatnyi alkalom kérdése!haveromnak nagyon jó a lába,tél volt elcsúszott hülyére verték,pedig ha nem csúszik el 1ütés vagy rugásos lett v na az ellenfele!!!fölösleges ezen vitáznotok!
;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Február 01. - 21:45:08
Válasz #1746
Nem elérhető

dumbass


életetekbe nem verekedtetek még,ez eggyértelmű!a többi meg hülyeség!!!ez mind pillanatnyi alkalom kérdése!haveromnak nagyon jó a lába,tél volt elcsúszott hülyére verték,pedig ha nem csúszik el 1ütés vagy rugásos lett v na az ellenfele!!!fölösleges ezen vitáznotok!
;D ;D ;D

trobi megmondja :D

2011. Február 01. - 21:45:15
Válasz #1747
Nem elérhető

Gabe


életetekbe nem verekedtetek még,ez eggyértelmű!a többi meg hülyeség!!!ez mind pillanatnyi alkalom kérdése!haveromnak nagyon jó a lába,tél volt elcsúszott hülyére verték,pedig ha nem csúszik el 1ütés vagy rugásos lett v na az ellenfele!!!fölösleges ezen vitáznotok!
;D ;D ;D
állat  ;D
bejön mi roberto? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 01. - 21:50:37
Válasz #1748
Nem elérhető

Jordan


Ahhh gyerekek, nem szabad verekedni  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 01. - 21:53:29
Válasz #1749
Nem elérhető

Cressler


Ahhh gyerekek, nem szabad verekedni  ;D
Így van, kivétel ha otthon marad a fegyvered.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Február 01. - 22:12:47
Válasz #1750
Nem elérhető

God Vazzeg


Én még sose láttam olyan verekedést ahol lábat használtak volna, kivéve ha földön volt az illető, és bele kellett rúgni. De biztos nektek van igazatok, én nem vagyok nagy verekedő.. Nekem pl eszembe se jutna lábat használni, ha rúgnék, akkor comb belsőre, cipőorral. Arra letérdel mindenki az tuti  ;)

2011. Február 01. - 22:51:20
Válasz #1751
Nem elérhető

Jordan


Én még sose láttam olyan verekedést ahol lábat használtak volna, kivéve ha földön volt az illető, és bele kellett rúgni. De biztos nektek van igazatok, én nem vagyok nagy verekedő.. Nekem pl eszembe se jutna lábat használni, ha rúgnék, akkor comb belsőre, cipőorral. Arra letérdel mindenki az tuti  ;)

Nekem viszont sokat kellett, munkaban is. Van az, hogy fogod a gyerek mindket kezet, de az meg mindig probalkozik. Akkor le kell rugni. En is a labhasznalat hive vagyok.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 01. - 23:00:40
Válasz #1752
Nem elérhető

trobert2


eszmecsere :)
amúgy ennyi erővel akkor is eleshet ha nincs tél

BATMAN

jeges volt a járda és elcsúszott!!az utcán nincs idő gondolkodni,minden szokás kérdése!de az biztos ha nem fejbe rugsz valakit azon kívül semmit nem ér a rúgás!én sajnos nagyon sokat verekedtem,óriási árakat fizettem érte az egész életemre kihat a hülyeségem es az hogy rossz társaságba voltam!én már végig jártam a bíróság létráját a pártfogótol kezdve a felfüggesztettig,sajnos ez még mai napig élni is fog 2012ig!lényeg ha bele keveredik az ember valamibe akkor az ökölnél nincs biztosabb fegyver!de inkább ne is beszéljünk erről mert akárhogy nézzük nincs értelme!új időket járunk minden szarból ügy van már!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 01. - 23:09:56
Válasz #1753
Nem elérhető

dumbass


Hát trobi én elég sok küzdősportost és harcművészt ismerek, de a 3 danos taekwondo mester mondta hogy ha utcán van valami ő se rug fejre. Szóval fejre utcán rugni, ennél nagyobb hülyeség nincs :D Max. ha térdel vagy már a földön van a csávó :)

2011. Február 01. - 23:28:12
Válasz #1754
Nem elérhető

trobert2


látszik hogy nem verekedtetek utcán!!a mester keveri a szezont a fazonnal!na de mind1!én tapasztalatbol beszélek!te meg a szomszéd elmondása szerint aki nem csinálná úgy!!:)
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE