2024. Június 24. - 15:40:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624884 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 18. - 23:38:29
Válasz #1305
Nem elérhető

Gabe


Senki sem mondta, hogy egyél egy kiló húst!
Azt, hogy miből épül az izom, azért kérdeztem, mert kevés a fehérjebeviteled, és nincs benne gyors felszívódású fehérje.
Ha te azt kétled, hogy a fejlődésed esetlegesen 10-20g-on múlna, mint azt írtad is, akkor bizony tévedsz.
Az a 20g tejsavó edzés után egy kis dextrózzal bizony csodákat tehetne esetedben, pl. átlendítene a holtponton.
De ha koxolsz és tömegelsz, szerintem 3g/tskg fehérje sem ártana.
Bár te azt is debil tanácsnak tekintetted, hogy fogyassz fehérjeturmixot, ami egyébként egy testépítő alap kiegészítője kell, hogy legyen!
Én a magam részéről lezártam, koxojjá' osztjóvan!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 19. - 01:33:09
Válasz #1306
Nem elérhető

The Rock


Táp. kieg.-re nem futja, de koxra igen? Érdekes  ::)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2009. Március 19. - 08:21:28
Válasz #1307
Nem elérhető

Sanyika86


Senki sem mondta, hogy egyél egy kiló húst!
Azt, hogy miből épül az izom, azért kérdeztem, mert kevés a fehérjebeviteled, és nincs benne gyors felszívódású fehérje.
Ha te azt kétled, hogy a fejlődésed esetlegesen 10-20g-on múlna, mint azt írtad is, akkor bizony tévedsz.
Az a 20g tejsavó edzés után egy kis dextrózzal bizony csodákat tehetne esetedben, pl. átlendítene a holtponton.
De ha koxolsz és tömegelsz, szerintem 3g/tskg fehérje sem ártana.
Bár te azt is debil tanácsnak tekintetted, hogy fogyassz fehérjeturmixot, ami egyébként egy testépítő alap kiegészítője kell, hogy legyen!
Én a magam részéről lezártam, koxojjá' osztjóvan!

Nem kell megsértődni meg berágn na  :--: ****:))))))
Megfogadom a tanácsod veszteni nemvesztek vele semmit.Dzsámbit majd reggel nyomom a zabpvel edzés utánra meg majd nézek vmi tejsavót hátha bejön fölég ha már ennyit költöttem rá.A fehérjeturmixokkal meg mint fenntebb írtam az én hülyeségem miatt nem szeretem vagyis azóta nem nagyon hiszek bennük bár akkor is én voltam a hülye mert tápkieggel próbáltam fedezni a fehérjémet a szemét kaja mellet.

2009. Március 19. - 08:21:28
Válasz #1308
Nem elérhető

Sanyika86


1ébként B12ről (szemes/szurkás)mi a véleményetek? Mert sok jót olvastam róla h étvágyat kegyetlenül megnöveli.Vkinek vmi tapasztalat?

2009. Március 19. - 08:34:23
Válasz #1309
Nem elérhető

tyson


Hali Sanyi!

Polivitaplex és megeszed a vas szeget is!
Anno amikor kutyusokat tenyésztettem akkor ezt adtam amikor étvágytalanok voltak(humán gyógyászati tabletta) és ettek mint a gép.Vigyázz mert tényleg nagyon-nagy étvágyad lesz tőle!!!!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Március 19. - 11:10:59
Válasz #1310
Nem elérhető

Sanyika86


Hali Sanyi!

Polivitaplex és megeszed a vas szeget is!
Anno amikor kutyusokat tenyésztettem akkor ezt adtam amikor étvágytalanok voltak(humán gyógyászati tabletta) és ettek mint a gép.Vigyázz mert tényleg nagyon-nagy étvágyad lesz tőle!!!!

Uhh jól hangzik  /7%
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/POLYVITAPLEX_8_filmtabletta/9389
Erre gondoltál?És ebből mennyit mert 3x1 et ír a tájékoztatója?Megyek délután úgyis gyógyszertárba és kipróbálom  :-){ :-){ :-){

2009. Március 19. - 13:59:19
Válasz #1311
Nem elérhető

Animal


Mikor célszerű egy tesztoszteron-ösztrogén szint vizsgálatot csinálni? Kúra vége fele (Propionat + Windstol) vagy inkább rá pár hétre a HCG után?
Régebben olvastam már, hogy valaki csináltatott de nem találom sehol most...

Valamint az ösztrogén szint leszorítására mit javasolnátok... T-Bomb II, Novedex-XT, Axis-HT? Valamint ez mellé még gondolom jöhet egy Anabolic Xtreme PCT...
"Shut The Fuck Up And Train!"

2009. Március 20. - 08:54:58
Válasz #1312
Nem elérhető

leopard22


Dubolin?  Tapasztalat,vélemény? ööööö, egy ismerősömet érdekli........

2009. Március 20. - 09:59:28
Válasz #1313
Nem elérhető

God Vazzeg


Mikor célszerű egy tesztoszteron-ösztrogén szint vizsgálatot csinálni? Kúra vége fele (Propionat + Windstol) vagy inkább rá pár hétre a HCG után?
Régebben olvastam már, hogy valaki csináltatott de nem találom sehol most...

Valamint az ösztrogén szint leszorítására mit javasolnátok... T-Bomb II, Novedex-XT, Axis-HT? Valamint ez mellé még gondolom jöhet egy Anabolic Xtreme PCT...


Én a HCG-k után csináltatnám pár héttel  ;)

2009. Március 20. - 10:15:20
Válasz #1314
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mikor célszerű egy tesztoszteron-ösztrogén szint vizsgálatot csinálni? Kúra vége fele (Propionat + Windstol) vagy inkább rá pár hétre a HCG után?
Régebben olvastam már, hogy valaki csináltatott de nem találom sehol most...

Valamint az ösztrogén szint leszorítására mit javasolnátok... T-Bomb II, Novedex-XT, Axis-HT? Valamint ez mellé még gondolom jöhet egy Anabolic Xtreme PCT...

Novedex XT mellé felesleges lenne a PCT,meg nekem a Novedex inkább szálkásításhoz jött be,mert brutál lenyomja az ösztrogént,viszont egy idő után a libidóm is leesett tőle,tehát nem ok.Inkább PCT és Axis HT kombináció,alacsonybb ösztrogén szint,max libidó ****:)))))) ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 20. - 19:15:51
Válasz #1315
Nem elérhető

Sanyika86


Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'

2009. Március 20. - 19:17:02
Válasz #1316
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'
Erről a fórumról (is) volt szó a TV-ben?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 20. - 19:29:33
Válasz #1317
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'

Vágókép gyanánt végigpörgették a fórumot, azt meg nehogy elhidd amit mondanak a fizetett szereplők  ;)

2009. Március 20. - 19:31:18
Válasz #1318
Nem elérhető

Sanyika86


Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'
Erről a fórumról (is) volt szó a TV-ben?

Hja és pont a te egyik hszedet mutatták ahol lácott a feketefehér képed  Łł= Łł=

2009. Március 20. - 19:32:54
Válasz #1319
Nem elérhető

Sanyika86


Híres lett a fórum, gyorsan végig pörgeték este a TV2ön a hszket amikor a növiről volt szó  Łł= és gyors közvélemény kutatást végeztek egy véletlen szerűen kiválasztott "fitnescenterben" vagymiben ahol bevalloták kapásból h 3an használtak növit  @-o @-o jól megy a pestieknek na  =/+'

Vágókép gyanánt végigpörgették a fórumot, azt meg nehogy elhidd amit mondanak a fizetett szereplők  ;)

http://webcast.tv2.hu/tenyek/index.php?m=video&video_id=392049

tudom h mimegy a közszolgálatin...gyilkos vitaminok meg társai vicces csak az a baj h anyám is ugy jött be h nézzem mindenképp mert h testépítés meg a kox  :-\