2024. Június 21. - 22:05:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3832373 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Január 01. - 12:17:48
Válasz #555
Nem elérhető

endre66


(Még mindig azt írja ki, hogy betelt...)

Ok, szóltam neki, csütörtökön megy. Kérdezi, hogy pénteken is lesz?

2008. Január 01. - 16:13:41
Válasz #556
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pénteken is 15.30-tól 17-ig.De most én is megyek.

2008. Január 01. - 17:49:30
Válasz #557
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kitöröltem mindent! Írhatol Endru! Mond meg Tündinek hogy készüljön fel egy jó kis órával csütin.

Ui: De hogy legyen valami badis is....... ::)....asziszik privát chat.....

 A test hatszázötven izma közül több mint kétszázat használunk járás közben?
 Testünk legnagyobb izma a farizom?
 A legkisebb izom a szemben található, hosszúsága csupán 1 mm?
 A leghosszabb izom a felső lábszárban lévő combfeszítő izom?
 A legtöbb izom nyúlékony izomrostkötegből áll, összehúzódáskor akár harmadukra is rövidülhetnek?
 A mosolygáshoz tizenhét izmot használunk, a homlokráncoláshoz viszont negyvenhármat?
 Az arcunkban több mint száz izom van?


2008. Január 01. - 21:16:24
Válasz #558
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!


 
@:-) @:-) @:-)


Steve     &     Linda



Éppen költözködés közben vagyunk, ezért vagyunk kissé csöndben mostanában...de 1-2 nap és visszatérünk!!!  :-/-- ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 02. - 06:12:12
Válasz #559
Nem elérhető

endre66


Milos is itt van és besegít? (kölcsönkenyér visszajár) Ha fővárosi lennék, biztos mentem volna segíteni!   ;-oo-; 

(de cipekedjetek csak  ))=/ )

2008. Január 02. - 10:19:40
Válasz #560
Nem elérhető

izomboy


Testünk legnagyobb izma a farizom?(szóval farizomból nyomjak fekve?)
 A legkisebb izom a szemben található, hosszúsága csupán 1 mm?(tehát időnkénti kacsintás a lányokra nem nagy energiaveszteség)

 A mosolygáshoz tizenhét izmot használunk, a homlokráncoláshoz viszont negyvenhármat?(Tehát minnél jobb az agy izom kapcsolat annál több fejet vághatunk:)
 Az arcunkban több mint száz izom van?(mégis van 1-2 fapofa)

izé hát:) (megtapsol klikk)

2008. Január 05. - 08:00:19
Válasz #561
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Érdemes elolvasni:

Vaj vagy margarin?

http://index.hu/tudomany/vajmarg1126/

2008. Január 05. - 08:35:54
Válasz #562
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez teccik...

Érdemes megnézni.Legyél te is tréner:

www.propta.com

2008. Január 05. - 10:44:46
Válasz #563
Nem elérhető

Bubee


Érdemes elolvasni:

Vaj vagy margarin?

http://index.hu/tudomany/vajmarg1126/

Vaj.

Azt senki sem említi h a gyártástechológia során felhasználnak katalizátorokat is a margarin előállításához, amiket képtelenség teljes mértékben eltávolítani a végtermékből és ezek a katalizátorok nem éppen az egészséget szolgálják.

Most nyilván nem olyan nagy mennyiségben van jelen, de huzamosabb időn keresztül kajálva biztos megteszi a hatását. Ha jól emlékszem valamelyik fém a katalizátor, de nem jut eszembe.

Én mindig vaj párti voltam, habár már az idejét se tudom mikor ettem utoljára. Finomabb is mint a margarin. A másik meg h telített zsírokat is kell fogyasztani a telítetlenek mellett. Csak be kell állítani az arányt.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 05. - 11:01:42
Válasz #564
Nem elérhető

L


Érdemes elolvasni:

Vaj vagy margarin?

http://index.hu/tudomany/vajmarg1126/

Vaj.

Azt senki sem említi h a gyártástechológia során felhasználnak katalizátorokat is a margarin előállításához, amiket képtelenség teljes mértékben eltávolítani a végtermékből és ezek a katalizátorok nem éppen az egészséget szolgálják.

Most nyilván nem olyan nagy mennyiségben van jelen, de huzamosabb időn keresztül kajálva biztos megteszi a hatását. Ha jól emlékszem valamelyik fém a katalizátor, de nem jut eszembe.

Én mindig vaj párti voltam, habár már az idejét se tudom mikor ettem utoljára. Finomabb is mint a margarin. A másik meg h telített zsírokat is kell fogyasztani a telítetlenek mellett. Csak be kell állítani az arányt.
Csatlakozom. Ráadásul tele van transzzsírokkal  a margarin, ami szintén nem annyira cool. Inkább a telített zsírok előnytelen hatsai ,mint a transzzsíroké meg a nehézfém katalizátoroké. :---- A másik kérdés, meg, hogy ki mihez eszi a margarint...?Fehérkenyér...?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 05. - 11:05:16
Válasz #565
Nem elérhető

Bubee


Érdemes elolvasni:

Vaj vagy margarin?

http://index.hu/tudomany/vajmarg1126/

Vaj.

Azt senki sem említi h a gyártástechológia során felhasználnak katalizátorokat is a margarin előállításához, amiket képtelenség teljes mértékben eltávolítani a végtermékből és ezek a katalizátorok nem éppen az egészséget szolgálják.

Most nyilván nem olyan nagy mennyiségben van jelen, de huzamosabb időn keresztül kajálva biztos megteszi a hatását. Ha jól emlékszem valamelyik fém a katalizátor, de nem jut eszembe.

Én mindig vaj párti voltam, habár már az idejét se tudom mikor ettem utoljára. Finomabb is mint a margarin. A másik meg h telített zsírokat is kell fogyasztani a telítetlenek mellett. Csak be kell állítani az arányt.
Csatlakozom. Ráadásul tele van transzzsírokkal  a margarin, ami szintén nem annyira cool. Inkább a telített zsírok előnytelen hatsai ,mint a transzzsíroké meg a nehézfém katalizátoroké. :---- A másik kérdés, meg, hogy ki mihez eszi a margarint...?Fehérkenyér...?

Naja. Valszeg a gyártók által büszkén reklámozott transz-zsírsav csökkentés és a telített zsírsav csökkentés is csak egy marketingfogás. Már van mindenféle margarin, olívaolajas, joghurtos stb  ˝=/ ;D De a lényeg akkor is megmarad benne  ˝=/  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 05. - 11:18:38
Válasz #566
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bubee neked van tevéd a teveclubbon?  ;D !+"%

2008. Január 05. - 11:43:38
Válasz #567
Nem elérhető

Bubee


Bubee neked van tevéd a teveclubbon?  ;D !+"%

Van  :-O  !+"%  ))=/  8-)  --)

764 napos  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 05. - 11:46:28
Válasz #568
Nem elérhető

God Vazzeg


Bubee neked van tevéd a teveclubbon?  ;D !+"%

Van  :-O  !+"%  ))=/  8-)  --)

764 napos  --)  ;D

 :-O Ezt nem gondoltam volna rólad Bubee  !+"%  Łł=

2008. Január 05. - 11:48:22
Válasz #569
Nem elérhető

Bubee


Bubee neked van tevéd a teveclubbon?  ;D !+"%

Van  :-O  !+"%  ))=/  8-)  --)

764 napos  --)  ;D

 :-O Ezt nem gondoltam volna rólad Bubee  !+"%  Łł=

Én se magamról  :'( :'(  >:D  ;D

De az ez a Szterejó gyerek is megér egy misét  ::) Vagy kémkedik vagy most született új tevéje a klubban  :-O  >:D  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index