2024. Június 24. - 14:51:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3834056 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Június 05. - 09:38:20
Válasz #16635

SheHulk

Vendég
A homik felújítják a fürdőszobájukat felettem.. Csak vésnak és vésnek.. Szeretik a légkalapácsot.... És lassan átjönnek... :-\

2009. Június 05. - 10:17:18
Válasz #16636
Nem elérhető

God Vazzeg


A homik felújítják a fürdőszobájukat felettem.. Csak vésnak és vésnek.. Szeretik a légkalapácsot.... És lassan átjönnek... :-\

Nem hiszed el, de nálunk is vés valamit a szomszéd..  ˝=/
Krrrrrrrrr-krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr-krrrrrrrrrrrr  :-/--

2009. Június 05. - 11:23:07
Válasz #16637
Nem elérhető

Cressler


Ennél jobb már csak Kresz vizsgán volt ...

Ülünk bent , várjuk , hogy megérkezzen még 2 emberke . Egyszercsak picsarészegen , tántorogva belép egy srác ... de a vizsgabiztos már ismerte , gondolom 66 x volt már vizsgázni ... ezzel nincs is semmi gond . Közelebb megy a nőhöz , és megkérdi :

- Hölgyem , lehet illuminált állapotban vizsgázni ?
- Nem tiltja a szabályzat !

... erre a srác :

- HOZZÁTOK !

éésss... behoztak egy seggrészeg gyereket a barátai , leültették a székre , hanyatt dőlve aludt végig a vizsgán . Nem akartam elhinni !

Látod , ő legalább elment vizsgázni ! :D :D :D
azért vannak a jóbarátok  ***))) ****:))) ****:))) ****:)))

az a kemény, hogy ha egy mentőtiszt csinálja a jogsit, nem mentesül az elsősegély-tanfolyam alól... valahun a homáron van egy bejegyzés erről :D
persze, nehogy ne kelljen azt a pár ezrest befizetnie
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 05. - 11:32:11
Válasz #16638

Torony

Vendég
nem csak ott jellemző, velem is meglövették a minősítőt a civil viselésihez, pedig ott a Céges, évek óta vezetett lövészeti kartonom... szabál az szabál...

2009. Június 05. - 11:35:39
Válasz #16639
Nem elérhető

George


nem csak ott jellemző, velem is meglövették a minősítőt a civil viselésihez, pedig ott a Céges, évek óta vezetett lövészeti kartonom... szabál az szabál...
Sosem felejtem el, mikor SZVD lövészeten 3x fejbe lőttem a mellalakot poénból, erre a lövészet vezető azt mondta, hogy egy értékelhető találatom sincsen !+"% Mikor megkérdeztem, hogy szerinte ebbe nem halt bele, akkor azt mondta, hogy nem az számít ;D

2009. Június 05. - 11:43:57
Válasz #16640

Torony

Vendég
nem csak ott jellemző, velem is meglövették a minősítőt a civil viselésihez, pedig ott a Céges, évek óta vezetett lövészeti kartonom... szabál az szabál...
Sosem felejtem el, mikor SZVD lövészeten 3x fejbe lőttem a mellalakot poénból, erre a lövészet vezető azt mondta, hogy egy értékelhető találatom sincsen !+"% Mikor megkérdeztem, hogy szerinte ebbe nem halt bele, akkor azt mondta, hogy nem az számít ;D

hámongyuk nálunk is nehéz magyarázni, mikor a "Cél az alsó végtag" parancs után 14-ből 12 fejlövést produkálok ;D ;D ;D

2009. Június 05. - 11:45:15
Válasz #16641
Nem elérhető

George


nem csak ott jellemző, velem is meglövették a minősítőt a civil viselésihez, pedig ott a Céges, évek óta vezetett lövészeti kartonom... szabál az szabál...
Sosem felejtem el, mikor SZVD lövészeten 3x fejbe lőttem a mellalakot poénból, erre a lövészet vezető azt mondta, hogy egy értékelhető találatom sincsen !+"% Mikor megkérdeztem, hogy szerinte ebbe nem halt bele, akkor azt mondta, hogy nem az számít ;D

hámongyuk nálunk is nehéz magyarázni, mikor a "Cél az alsó végtag" parancs után 14-ből 12 fejlövést produkálok ;D ;D ;D
Ez van, biztos valami ösztönös dolog ;D

2009. Június 05. - 11:48:18
Válasz #16642

Torony

Vendég
nem csak ott jellemző, velem is meglövették a minősítőt a civil viselésihez, pedig ott a Céges, évek óta vezetett lövészeti kartonom... szabál az szabál...
Sosem felejtem el, mikor SZVD lövészeten 3x fejbe lőttem a mellalakot poénból, erre a lövészet vezető azt mondta, hogy egy értékelhető találatom sincsen !+"% Mikor megkérdeztem, hogy szerinte ebbe nem halt bele, akkor azt mondta, hogy nem az számít ;D

hámongyuk nálunk is nehéz magyarázni, mikor a "Cél az alsó végtag" parancs után 14-ből 12 fejlövést produkálok ;D ;D ;D
Ez van, biztos valami ösztönös dolog ;D

lövészetvezető reakciója; Hümm. Ez biztos, hogy meghalt. Legalább nem fog hülyeségeket pofázni a bíróságon... ;D

2009. Június 05. - 12:55:45
Válasz #16643
Nem elérhető

hopika


Béla,Dániel és kicsi Ogre!
Megérkezett a küldemény?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 05. - 13:02:41
Válasz #16644
Nem elérhető

hopika


Na léptem a munkából:már lázban égek a hétvége miatt...
Első fellépés mindig izgalmas tud lenni,főleg úgy,hogy tegnap este óta fáj a torkom.
Egy gyors edzés még mára,majd egy musical-próba és uzsgyi Debrecen...vasárnapig nem jelentkezem,de edzés után még benézek.
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 05. - 13:07:35
Válasz #16645
Nem elérhető

FirstLady


Na léptem a munkából:már lázban égek a hétvége miatt...
Első fellépés mindig izgalmas tud lenni,főleg úgy,hogy tegnap este óta fáj a torkom.
Egy gyors edzés még mára,majd egy musical-próba és uzsgyi Debrecen...vasárnapig nem jelentkezem,de edzés után még benézek.
Csókolom!
ez pszichoszomatikus lehet... Edzés közben tessék arra gondolni, hogy nem baj, ha fáj a torkom, de nem is fáj ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 05. - 13:28:21
Válasz #16646
Nem elérhető

fastor


vizsgázhattam ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
most happy van egész addig, míg ki nem küldik az eredményt, és meglátom milyen szar lett :laugh:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 05. - 13:28:44
Válasz #16647

B1ll4

Vendég
vizsgázhattam ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
most happy van egész addig, míg ki nem küldik az eredményt, és meglátom milyen szar lett :laugh:

Beszarás !  :-!

2009. Június 05. - 13:29:20
Válasz #16648
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
vizsgázhattam ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
most happy van egész addig, míg ki nem küldik az eredményt, és meglátom milyen szar lett :laugh:

Én nap mint nap ezt csinálom, nem nagy dolog  ;D

2009. Június 05. - 13:29:50
Válasz #16649
Nem elérhető

Boresz


vizsgázhattam ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
most happy van egész addig, míg ki nem küldik az eredményt, és meglátom milyen szar lett :laugh:
szarba léptél reggel?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság