2024. Június 24. - 15:17:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 264489 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Október 08. - 01:12:58
Válasz #150
Nem elérhető

ViCtor


Használd tömegeléshez a legjobb minőségű tömegnövelőt, a legjobb, legtisztább alapanyagokból. Garantált súlynövekedés! 100%os vitamin profil. Legfinomabb tömegnövelő: Ez a True-Mass! Minőségi Etalon!

Ha nem akarsz gyors tömeget, fontos a súly menedzsment, kiváló összetételt akarsz, elfogadható ízzel, akkor a legeslegjobb választás az Up Your Mass! Mindenkinek tudom ajánlani, akár a proteinje mellé. Ha valakinek kellőképen sok pénze van, akkor ez az alap kieg. minimum! Nitro-tech Hardcorral kiváló stack. Hosszú és rövidtávra kiváló. Én ezt használnám. Ha pedig gebébb lennék,akkor a true-masst.

A mezőnyt a minőségével  a true-mass vezeti. Látszatra is. a BSN nagyon tud, de az upyour massnál nem jobb. Na, ezt rakjátok össze!  ;) :D ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 08. - 10:15:40
Válasz #151
Nem elérhető

Bubee


Használd tömegeléshez a legjobb minőségű tömegnövelőt, a legjobb, legtisztább alapanyagokból. Garantált súlynövekedés! 100%os vitamin profil. Legfinomabb tömegnövelő: Ez a True-Mass! Minőségi Etalon!

Ha nem akarsz gyors tömeget, fontos a súly menedzsment, kiváló összetételt akarsz, elfogadható ízzel, akkor a legeslegjobb választás az Up Your Mass! Mindenkinek tudom ajánlani, akár a proteinje mellé. Ha valakinek kellőképen sok pénze van, akkor ez az alap kieg. minimum! Nitro-tech Hardcorral kiváló stack. Hosszú és rövidtávra kiváló. Én ezt használnám. Ha pedig gebébb lennék,akkor a true-masst.

A mezőnyt a minőségével  a true-mass vezeti. Látszatra is. a BSN nagyon tud, de az upyour massnál nem jobb. Na, ezt rakjátok össze!  ;) :D ;D

Az Up Your Mass legnagyobb előnye az CH összetétele. Egyébként mind2 favorit nálam. Legközelebb a Mass-Tech-et akarom majd kipróbálni, csak az meg nem túl gazdaságos sajna  :(
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 08. - 23:36:12
Válasz #152
Nem elérhető

ViCtor


Igen a masztek becsapja a vásárlókat:) de csak az adagolással,amúgy,ha igaz ,ami az összetételére igaz, h kiváló isolátumból származik, akkor top-endes cucc:) Én használtam. Állagra up yor mass, de az up jobb. Persze izlések és pofonok. A true mass ,viszont etalon minőségben. Tiszta pure!
Treu-nak egy baja van, méghozzá az a fránya 14 g cukor... ami nem gas,csak ront az 5-ösön:) Viszont rohadt finom!
True-nak egyedül a legjobb a vitamin profilja. Tényleg jó húzás volt ez a BSN-től. Minden tömegnövelőt gyártó cég különbözni akar a másiktól.

Egyik telepakolássza kreatinnal és a cégéhez megszokott reklámokkal, bemondja,h evvel súlypakolsz magadra, (mi mást, ekkora dózistól vazze) = Mass - Tech , am kiváló.

A másik oda se figyel arra, h milyen egy jó tömegnövelő, és a kiváló komplex proteinjéből dob egy Gainert. Minőségre szuper,  de csak utánfutó. (mindenesetre tinédzsereknek ajánlom, azok mindenetől fejlődnek,ez meg szuper szupport)  Ez az On cég Pro Complex Gainere.

A harmadik cég újat akar mutatni és kifejleszt egy szinergiát. Megmondja, mi a tuti, mitől lesz up your mass-od :) Véleményem, h bár különcködtek, mégis újat nyújtottak és tényleg kiváló cuccot hozztak létre. A leggyengébb tömegnövelő, ugyanis nem tömeget növel, hanem izmot :) Ez a titka. Az én favoritom!

A negyedik, maga az etalon. A minőség oszlopa! Ők úgy gondolták, hogy bármi is lesz a végeredmény, a legjobb alapanyagokból fognak dolgozni. Ha 3 féle protein forrás létezne, akkor azokból csinálnának port, ha 16 féle proteinforrás lenne, akkor azokból csinálna true-mass-t a BSN. :) Csupán csak azt akarják mutatni, h ők már nem egy mercédesz vagy audi, hanem lambo vagy aston kb.
Szóval egyedi, szolid, mégis reklámszöveg nélküli különc. Többett ér ezer szónál (reklám), Végülis, világos! Minőség, tisztaság, pure elegancia, hátha ezt választod. Ennek ez a lényege. Félre viszont nem nyúlnál. Evvel a tömegnövelővel tömegelsz a legjobban. A minőségével kitűnik,de a szinergiájával nem. 100%os vitamin profil, egyedi külső, jó választás gebéknek (is!). Gyors, minőségi tömeg várható, kis hájasodással, ha már nem vagy gebe :)


Up Your mass a nyerő. De, leírtam ,miért. ( én még nem láttam reklámban az upyourmasst) mit csinál a druszám:)



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 11. - 22:07:34
Válasz #153
Nem elérhető

Ricsi


Sziasztok!
Nekem a WEIDER - Mega Mass 4000-et ajánlották.

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=520

Állítólag nagyon komoly! Ha lesz pénzem, akkor úgy november körül kipróbálom és mindjárt egy 7kg-os kiszereléssel megkezdem a téli tömegelést. Amúgy valaki próbálta már vagy hallott róla valamit?

2007. Október 12. - 12:43:53
Válasz #154
Nem elérhető

Ricsi


...de hogy a testzsírvesztésnél maradjunk olvastam egy cikket, ahol Mike Mentzer ad tanácsot ezzel kapcsolatban. A lényeg az, hogy úgy veszítesz zsírt, h az izom megmarad. Tudom ezt sokan képtelenségnek tartják, de Mentzer nem a levegőbe beszélt.
Röviden annyi, hogy kiszámolod a napi kalóriaszükségletedet. Ez manapság nem okoz gondot, de akkoriban úgy nézett ki, hogy 5 napon keresztül összeírod mit ettél meg és kalóriatáblázat segítségével kiszámolod a bevitt kalóriákat, amit elosztasz 5-tel így megkapod a napi átlagot. Ha ez idő alatt nem változott a testsúlyod, akkor ez lesz a fenntartáshoz szükséges kalóriabevitel. Na szóval, ha megvan akkor napi 500 kalóriával csökkentsd a bevitelt. Ez heti 0,5 kg zsírvesztést eredményez, mivel fél kiló zsír 3500 kcal. Egy idő után így lelassul a zsírvesztési folyamat, mert a fenntartó kalóriaszint is csökken a testsúllyal, tehát újra csökkenteni kell a bevitelt.
A másik nagyon lényeges dolog, hogy tényleg ne veszítsünk izmot meg kell nézni az edzés intenzitását. Ha az izomkapacitásod 90%-án edzel akkor már 10%-ot is veszíthetsz az izom méretéből. Ugyanis a szervezet úgy reagál, mert nem veszed rendesen igénybe az adott izmot hogy nem fordít rá energiát a fenntartáshoz, hisz nincs rá szükséged. Szóval zsírvesztés közben úgy bizonyosodhatunk meg arról, hogy nem történt izomveszteség, hogy ha az erőnlétünk megmardt edzésen, akkor valószínű az izomzatunkból sem veszítettünk. Viszont a tárolt glikogén egy részét a megkötött vízzel együtt, sajnos elvesztik az izmok (a glikogén grammonként 3g vizet köt meg) és mivel 70%-a víz, ezért valamennyivel kisebbek és puhábbak lesznek. De ne ijedjünk meg mert kalórianöveléssel, főleg szénhidrátokkal könnyen lehet rehidratálni a fogyókúra után, a lényeg az izomprotein megtartása. Tehát az izomvesztés első tünete az erőnlét jelentős csökkenése. Most itt nem 1-2 ismétléssel kevesebbre kell gondolni ami abból is adóthat, hogy aznap több glikogént ürített a szervezet, hanem jelentős teljesítmény csökkenésre, ami biztos izomfehérje veszteséget okozott.
A legfontosabb odafigyeni, hogy tényleg csak 500 kalóriacsökkentéssel kiéheztessük a hájunkat és folyamatosan veszítsünk a testzsírból, de testünket elegendő tápanyaggal lássuk el, hogy a tiszta izomtömeget tápláljuk és erősödjünk.

2007. November 19. - 21:09:41
Válasz #155
Nem elérhető

parrre


ŐŐŐŐŐŐ Félig off.

Ma megalakítottam az Extrém hobbigyúrós szakosztályt.  :-}
Megettem 70g ch-t, az utolsó 20 g-ot du. 2-kor, majd 7-kor lementem edzeni, és mivel egyedül voltam, és pláne alacsony ch-n, azon gondolkodtam melyik gyakorlat lenne most a legmegfelelőbb. Aztán rájöttem hogy a fekvenyomás nagy súllyal pl. kezdetnek egész jó.  !+"%
Bemelegítés, 40kg, 70kg , 100 kg.
Nos. Nem, nem ment 18 ismétlés 100 kilóból.  ::) (sőt még 10 se.) Egész pontosan az ötödiknél konkrétan majdnem össze  :-/] magam. Sebaj gondoltam magamban, a következő sorozat majd jobban megy.  8-) Aztán miután nekifeküdtem és kiemelni sem tudtam, gondoltam egye fene legyen 80 ...  @:-)
Node. Megint lement 2 kiló és 3 centi a hasamról.   114 -> 105 kg  117 -> 103 cm  @:-) Mostmár ha bele döglök is lemegyek 100 alá mindkettővel.  8-}

2007. November 19. - 21:20:43
Válasz #156
Nem elérhető

Bubee


ŐŐŐŐŐŐ Félig off.

Ma megalakítottam az Extrém hobbigyúrós szakosztályt.  :-}
Megettem 70g ch-t, az utolsó 20 g-ot du. 2-kor, majd 7-kor lementem edzeni, és mivel egyedül voltam, és pláne alacsony ch-n, azon gondolkodtam melyik gyakorlat lenne most a legmegfelelőbb. Aztán rájöttem hogy a fekvenyomás nagy súllyal pl. kezdetnek egész jó.  !+"%
Bemelegítés, 40kg, 70kg , 100 kg.
Nos. Nem, nem ment 18 ismétlés 100 kilóból.  ::) (sőt még 10 se.) Egész pontosan az ötödiknél konkrétan majdnem össze  :-/] magam. Sebaj gondoltam magamban, a következő sorozat majd jobban megy.  8-) Aztán miután nekifeküdtem és kiemelni sem tudtam, gondoltam egye fene legyen 80 ...  @:-)
Node. Megint lement 2 kiló és 3 centi a hasamról.   114 -> 105 kg  117 -> 103 cm  @:-) Mostmár ha bele döglök is lemegyek 100 alá mindkettővel.  8-}

Go hard or go home Parrebébi, ugye érzed?  ::)  ;D ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 21. - 21:42:16
Válasz #157
Nem elérhető

parrre


Éreztetek ti már olyat hogy mindenképpen zsírt kell ennetek ? Olyan már természetesen fordult elő, hogy ch kellett, főleg cukor, de ilyen még soha nem volt.  :-O
Teljesen az volt bennem hogy kell valami zsírt nyomnom mert különben  o--O . Aztán mondjuk eszembe jutott hogy kb. másfél napja szinte egy gramm ch-t se vittem be, kizárólag halat meg némi brokkolit . (meg persze a szokásos kiegek). Erre ma 2x1 óra aerobot csináltam, és a második után jött a zsírszörny ...  :-O

2007. November 21. - 21:48:49
Válasz #158
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. November 21. - 22:00:11
Válasz #159
Nem elérhető

parrre


és megetted....:)

ŐŐŐŐŐŐŐ ...  ::)
Majonézes pufirízst ettem ... nyamm-nyamm  :----  ;D

2007. November 21. - 23:17:57
Válasz #160
Nem elérhető

hopika


az azért jobb,mint a ketchup-os háztartási keksz... :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 19. - 14:42:52
Válasz #161
Nem elérhető

axell


Hi!
Zsírégetéssel karcsolatban nem vagyok túl járatos - semmiféle tapasztalatom nincsen...
Elsősorban zsírégetőkről szeretnék érdeklődni?
Mennyire szükséges(bodyfat @ 16%) zsírégető használata - a diéta részét már megkérdeztem Steve-től az kb OKÉS lesz na meg az edzés is sztem....
Zsírégető helyett gondolkodtam a Jungle Warfare-en de lehet hogy hülyegég - maradjak inkább a MuscleTech - Hydroxycut Hardcore-nál???
Szerintetek???Ja és kb milyen az ideális zsírvesztés heti mértéke???
Elöre is köszi!

2007. December 19. - 18:50:00
Válasz #162
Nem elérhető

Kola


miért nem próbálod ki a Pro-Anabolt ???
Vic tesztjében elég érdekes dolgokat leghet olvasni (pozitív )
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 19. - 21:58:56
Válasz #163
Nem elérhető

parrre


Na persze. Szintén a Viktorra hallgatva vettem Aplodant a Hydroxycut Hardcore mellé. Egy dolog változott, egyfolytában éhes vagyok !!! De valami iszonyat módon, és bármit megeszek amit találok. Asszem ez nem mozdítja elő a diéta ügyét.  :-\

2007. December 19. - 22:01:52
Válasz #164
Nem elérhető

hopika


Tsó az Aplodant a dobozzal együtt kell szedni!!!Úgy biztosan nem leszel éhes elég sokáig,csak a cucc lesz kissé gazdaságtalan. @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!