2024. Június 23. - 20:42:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 264281 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. Szeptember 02. - 20:31:18
Válasz #135
Nem elérhető

ViCtor


hi zen!

az új stimulant már nem a régi, de még mindig ütős, így kb a többi zsírégetővel lett "sajnos" egy szinten. Mivel a többi zsírégető "már" sokkal komplexebb, így a jobb hatást velük fogod "jobban" elérni. Mellékhatás, a sok verejtékezés és szálkásodás. Én ajánlom a Hydroxycut-ot, de mégjobban a Lipot, ugyanis ahhoz még nem volt szerencsém,de te majd ide leírod, ezért!  ;D

Én sokkal jobban kíváncsi vagyok a BSN egy régi és egy új zsírégetőjére. Nevezetesen a Thermonex-re és az Atro-Phex-re.
Annyi jót hallottam már róluk, kívi lennék, nálam használat után, hova sorolódna.  ;D

A zsírégetőket mindenféleképpen nagyon ajánlom egy anabolius készítménnyel, ami vigyáz az izmaidra.
Hydroxycut HC-nál min. egy doboz Leukic vagy komplexebb amino. Vagy Aplodan-Hydroxycut duó,  ez nagyon király. Utóbbi kombónak hatásosságát nem ecsetelem, de annyit hozzáfűzök -mert ide kapcsolódik-, h a legtöbb zsírégető a kúra alatt libidó-romboló. Aplodannak meg van egy klassz mellékhatása, méghozzá az, h eléggé libidó növelő. Valószínűleg a zsírégető így is lenyomná az érzést, szóval az nyerne. Zsírégetés alatt, ha használsz zsírggéetőt, ezt a tényt számítsd bele.
Átfutok majd pár terméken még, mert hátha a bsn-nél mondjuk nem így van  ;D , de utána szeretnék úgy sportolni, szálkásan kinézni, h ne kelljen zsírégetőhöz nyúlnom többé.

u.i.: Aki használta már a bSN "excellent thermogenic fat burner"-jeit, az informálhatna minket, engem stb. Írjon pár sort. Kösz.




Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 02. - 20:49:57
Válasz #136
Nem elérhető

ViCtor


Elmondom nektek, sztem erre is kíváncsiak vagytok, hogy egy királykategóriás zsírégető kombó, hogy néz ki.  ;D Ami tényleg top-end a zsírjaid ellen. Amivel tényleg minőségi izom marad és kurva szálkásosság.
Megtévesztő reklámok, a csilli-villi hírdetések, tudományos áttörések,  már ott vagyunk,h a reklám dönt helyettünk. Ez nem igaz:

Itt van a lehető legjobb kombós választás:

*Alplodan + Hydroxycut Hardcore (ez lehet hasonló termékre váltani, mint akár Lipo vagy a többi top end)
*Secretagogue-One
*Glutamine - SR

ez elég alap, de elég alaposan pucol, jó edzéssel és diétával. Ennél jobbat most én sem tudnék összeállítani erre a célra! Majdnem mindent kipróbálva nem beszélek hülyeségeket. Ezek egyenként is bevált cuccok. Halál jól működnek. Stack-be rakva meg nocomment. Több marhasággal nem is érdemes kombinálni, mert így jó, így biztos, h 6. Így elérhető és racionális választás. Remélem, segítettem.
Aplodan helyett még lehet akár Leukic is, ha úgy tetszik. Persze Aplodannal még jobb, még anabolikusabb, még potenciálisabb, ráadásúl majdnem egy árban is vannak.

Ciao All
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 02. - 22:06:56
Válasz #137
Nem elérhető

zen


csao, koszi a sok valaszt :)
akkkor aploda--hydroxyra beruhazunk!
egyebkent Secretagogue-One nem tul cukros estere ?:P
egyebkent jonak hangzik..

2007. Szeptember 02. - 22:41:14
Válasz #138
Nem elérhető

ViCtor


Secretagogue-1, miért lenne túl cukros estére..... 4g....?
Üres gyomorra lefekvés előtt kell bevenned. Nem fogsz elhízni tőle, ez nevetségesen is hangzana. Nem csak a hátfalát kell nézni és megijedni  profiltól, hanem kipróbálni. Minden cuccnál a szinergikusan összeállított profil más és más. Felesleges kivesézni tételesen, mik miből is állnak, mert hülyeség. Az a cég, amely eltalálja a legjobb szinergiát az összetevőivel az a legjobb. Ilyen pl a MuscleTech. De ez most az MHP. És ez az mhp egyik legjobb cucca.

Én napi két adagot toltam le. Csodálkozzatok, de az egyik edzés közbeni ital volt a másik pedig lefekvés előtti. Volt úgy,h felkelés utáni italnak is használtam a fokozás kedvéért és bevált,csak akkor gyorsabban fogy. Érdemes kipróbálni!
Libdó nővelő is.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 02. - 23:02:01
Válasz #139
Nem elérhető

ViCtor


MuscleTech Shredded Stack! A piros dobozos kombó. Innen vettem a Leu-Hydro párost. Leu elfogyásáig, ha jól tudom, 14 napig így kell tolni ,majd a végén Hydrazide vizhajtóval zárúl. Mondhatnám, alig van dolga.
Így jó,ahogy van, de érthető is,h aplodannal már furán nézett volna ki ez az alapjó-stack. Inkább a racionálisabb Leuval tömték meg a kombót. Nem probléma. Igy is király.
Andro egy kissé leírta a stack hatásosságát (sztem, még nem próbálta  ;D), mert ez nem csak egy szimpla kis gyerek-kombináció. A hydrazide vizhajtó-ra szavakat alig találni. Xpell és Thermoshredded után ez valami teljesen más category. Nem nagyon értem,miért nem lehet szimplában kapni ezt a terméket, de ennél jobb naturál vízhajtóról nem tudok. Még az xpellnél gyakran jársz toilettre a hydrazide-nél nincs ilyen gond. Összetevőben is fullra más, mint a másik kettő.
Sokan elkerülik a musclebuilding és shredded stack-eket, legyintve rájuk. Tessék felfogni,h ez nem valami reklám kombó, hanem igen is szuper ütős szinergia. Okos választás mondhatnám.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 03. - 17:50:31
Válasz #140
Nem elérhető

zen


jovan nalam a 4gramm cukor az 4gramm cukor ennyi. ))=/
Aplodan most nezem borzaszto arba van fakkk...
napi 2esevel iszod az szep!
Ha nem lenne alberletem, akkor monnyuk pont kijonne az seccre+aplodan, de enm akarok aluljaroba lakni :D
varom az akciokat..!

2007. Szeptember 05. - 13:23:33
Válasz #141
Nem elérhető

Szidh


j
Ha nem lenne alberletem, akkor monnyuk pont kijonne az seccre+aplodan, de enm akarok aluljaroba lakni :D
varom az akciokat..!

Üdv Mindenkinek!

Új fórumozó vagyok, előre elnézést, ha hülyeségeket fogok írni... ;D
Jó pár évvel ezelőtt jártam konditeremben utoljára, és akkor is tudatlanul álltam a gépekhez. Alapvetően harcművészkedtem, csak mellesleg akartam egy kicsit izmosodni. A diploma és rendszeres munkába járásom kezdete óta viszont nem edzem semmit. Ez nagyon rossz irányba befolyásolta a testsúlyomat, illetve külalakomat. Gyakorlatilag 85kg-ról mentem fel fél év alatt 120-ra, ahol észbekaptam, így most stabilan három éve 125kg vagyok. Nem merek elkezdeni edzeni megint aikidot, mert meghalnék az első edzésen, így gondoltam először némileg formába hozom magam. A hosszú bevezető után most jön a lényeg és pár kérdés:
Az extremefit újság Arnold részében találtam egy edzésprogramot kezdőknek, azzal gondoltam indítani, de:
Úgy néz ki, hogy a meló miatt csak reggel tudok elmenni edzeni, okoz e gondot ez? Tudom hogy kb. annyi aerob kellene mint sulyzós... Esténként max. egy kis bicikli férne bele, de hamarosan itt az ősz...
Második kérdés: táplálékkiegészítők... érdemes egyből elkezdeni valamit? Maga a mozgás meglenne (persze rá kellene vennem magam, hogy két órával korábban keljek), a kaja most is minimumon van, mert az anyagcserém lassú, az elhízást csak úgy tudtam megállítani, hogy diétázom... (nem tudományos alapon, csak magamtól) Egyébként az előttem szólóhoz csatlakozva nem tudok sokat-sokat költeni "anyagra".
Na. Ennyi azt hiszem.

2007. Október 03. - 00:50:12
Válasz #142
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok! Végig olvastam az összes hozzászólást ebben a rovatban,amit indítottam,de sajnos még most sem tudom,hogy Én jól csinálom-e a diétát!

A táplálkozásom és a kiegészítőkről egy kicsit bővebben:

Reggelente: Nagy tál müzlivel kezdem a napot +  rakok hozzá egy kis aszalt gyümölcsöt is! És természetesen ON 100% Whey turmixot öntök rá.
A reggeli után beveszem a multivitaminomat (Life pak,Omega3,aminosavak) És egy Hiperdrollt + Mass fx-et!

Délelött edzem. Edzés után megiszom a turmixomat,ami 3kanál Up Your Mass és egy kanál ON 100% fehérje. Meg beveszem az aktuális Hyperdrollt!

Délben eszek valami normális ebédet.

Délután meg már csak száraz husokat;csirkemell filé,pulykamell filé + párolt zöldség! Meg Hiperdrollt!

Este ugyanezeket eszem. Lefekvés elött iszom egy ON 100% turmixot és beveszem a vitaminokat meg a Hyperdrollt  + Mass fx-et!
Utána alszom minimum 8órát Smiley

Nem iszom alkoholt,nem drogozom,nem cigizek és kávét sem iszom! Teljesen egyészségesen élek!!! Csak tejet és vizet iszom! Semmi mást. Na meg  drink
Délután szigorúan betartom a diétát...már mint,hogy nem eszem szénhidrátot megy ilyesmit. Csak szárazhusokat.
(gondoltam,hogy ez érdekes lehet a fejlődésem szempontjából)

Az edzésem meg a következő képpen néz ki.....

Mindennap egy izomcsoportot mozgatok meg,mert lusta vagyok, de viszont egy héten 6x megyek edzeni.
Így az adott izomcsoportot jól megedzem. Ahogy csökken a széria,természetesen úgy növelem közben a súlyt,hogy éppen eltudjam végezni a feladatot. (15,12,10,8,8 álltalában) Erről bővebben a terméktesztekben olvashattok!
Kb.1órát vagyok lent így a teremben. Lassan és koncentráltan végzem a gyakorlatokat. Mind a két irányban (negatív,pozitív).

Iktassak be minden edzés után egyből egy kis kerékpározást is?? Nincs időm egy nap kétszer lejárni a terembe.

Ti mit javasoltok? Mit változtatnátok?

A testzsír %-omból szeretnék vesziteni!  És a 10,9 kg zsírból fogyni 3-4kilót minimum. (77kg vagyok, 175cm,22éves)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 01:02:25
Válasz #143
Nem elérhető

Bubee


Esetleg ha benéznél a topikomba akkor lehet rádöbbennél arra h mit h kéne csinálni...  ::)

És ezt nem azért írom mert az én diétám über alles, de egy irányadó olvasmánynak megfelelhet.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 03. - 01:08:20
Válasz #144
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 10:07:19
Válasz #145
Nem elérhető

parrre


A testzsír %-omból szeretnék vesziteni!  És a 10,9 kg zsírból fogyni 3-4kilót minimum. (77kg vagyok, 175cm,22éves)

Lalika! Nem akarok bele  :-< de biztos hogy 175cm és 77 kg -val szálkásítani kéne ?
Miért nem pakolsz fel száraz izmot előtte és aztán hajrá.
Arról nem beszélve hogy jelentősen könnyebb lenne a szálkásítás.

Persze nem lebeszélni akarlak, csak ötlet ::)

2007. Október 03. - 13:36:45
Válasz #146
Nem elérhető

Lalika85



Lalika! Nem akarok bele  :-< de biztos hogy 175cm és 77 kg -val szálkásítani kéne ?
Miért nem pakolsz fel száraz izmot előtte és aztán hajrá.
Arról nem beszélve hogy jelentősen könnyebb lenne a szálkásítás.

Persze nem lebeszélni akarlak, csak ötlet ::)
[/quote]




Igazad van!!! Én is így terveztem,de tegnap kaptam egy munka lehetőséget és oda szálkás izomzat kell!! (fotózás)
Ezért kell szálkásodnom minnél hamarabb....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 14:12:31
Válasz #147
Nem elérhető

hopika


A tömeg gyorsabban égeti a kalóriákat és így a fogyást is sokkal jobban elősegíti.
Szerintem ha tényleg 2 hónapod van fogyasztani,akkor a zsírégetők mellé tolj valami fasza cuccost mellé:Anadrox-ot,vagy Proanabol-t,vagy valami növi serkentőt...
A legfontosabb a diéta tartása mindenekelőtt!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 03. - 14:16:35
Válasz #148
Nem elérhető

Lalika85


Rendben! Én betartom! Abban nem lesz hiba,de nem tudom még,hogy pontosan,hogy csináljam!!! Most is szedek kiegészítőket!!
Terméktesztekben vezetem is a bloggomat. (Vannak képek is.)
Köszönöm az épitő tanácsokat!!!
 =/+'
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 04. - 17:57:04
Válasz #149
Nem elérhető

powerbeco


Sziasztok...kérdés....hátha van ideje valakinek utánajárni a dolgot..
ha minőségi töltést akar csinálni az ember akkó ugye főleg komplex szénhidrátot akar minél többet bevinni a töltés 1-2-3 napja alatt....sómentesen ill.nátriummentesen...
nekem az a bajom, hogy így nem nagyon kívánom se a rizset, se a zabpelyhet, semmit..teszek hozzá egy kis gyümölcsöt...annyi még belefér mondom, de úgy se nagyon csúszik.. cukrot pluszba már nem nagyon akarok használni....esteleg keveset gyüömölcs formájában....az izesítők többsége meg nátriumos....na most viszont láttam egy terméket aminek a hatóanyaga cikória maltodextrin...ami állítólag kalória menetes mer a maltodextrin nem szívódik fel a termékben...ráadásul nátriummentes is. elméletileg tökéletes ízesítő... véleményt várok..ill a profibb versenyzőktől ötleteket a töltéshez,ízfokozáshoz hogyé kéne csinálni, mert ebben ki kell kupálnom magam gyors....és inkább kérdezek mint ne jól csináljam..
köszönöm szépen!!!