2024. Június 23. - 05:15:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Videók  (Megtekintve 434098 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Február 03. - 21:21:31
Válasz #435
Nem elérhető

Lalika85


Igen ez tényleg vicc!!!!  ˝=/
Annyi baromsággal foglalkoznak,hogy hihetetlen..... (és sajnos az emberek nagy része vevő is erre)
Az életet nem megkönnyítik sajnos,hanem nehezítik.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 03. - 21:22:17
Válasz #436
Nem elérhető

endre66


(Bubee mindjárt megkérdezi, hogy "kijazabritní"?)

Nem egy földtől elrugaszkodott példát hoztam elő. Nem egy olyan sportolót ismerek (egyikőjük nálam lakik egy ideje  8-) ), akik általános iskolás korukban és a középiskolában is magánórákat vettek, az önkormányzat finanszírozásával. És ez egy ~65 ezres megyeszékhelyen...jó-jó, tudom, az önkormányzatoknak bazi nagy adósságuk van, amibe jórészt az állam lökte őket...de mondom, erre van példa nem egy. Kell hozzá valaki a városházán, aki szereti a sportot, és kell egy nyitott gondolkodású iskolaigazgató, aki támogatja a dolgot.

MOD: Ja, és lány  :-OO

2008. Február 03. - 21:23:15
Válasz #437
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
(Bubee mindjárt megkérdezi, hogy "kijazabritní"?)
;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 03. - 21:54:36
Válasz #438
Nem elérhető

fastor


Egyetértek. Ez felháborító, de ezzel nem mondok újat. Viszont nem értem, egy eb-vb szintű sportoló miért nem magántanuló?
a legtöbb heylen a könynített tesi, meg a tesi felmentés se jáccik, hogy ne sérüljön le esetleg az emberke aki erre áldozza az életét:S ez azért elég gáz:S
nekem pl nem engedték meg igazolva hogy tesi heylett úsznimenjek mikor versenyre készültem :-/--
szal iylen sajna a hozzállás:S
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 03. - 22:10:52
Válasz #439
Nem elérhető

Beda


Minden tiszteletem a srácé,hogy ilyen szinten kezelte a helyzetet és így állta az ütéseket! /:-)
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 03. - 22:29:17
Válasz #440
Nem elérhető

Cressler


Arnold "bunyózik". És még van aki elhiszi, hogy ez az egész pankráció nem kamu.... !+"%
http://youtube.com/watch?v=z77-vXN0PXA&feature=related

Soha nem értettem h ebben a pankrácijóban mit lehet élvezni ennyire...  ::)

Ezt én is kérdeztem már sokszor.És főleg élőben miért élvezik az emberek ????... ????...

Ezt most lehet hülyeség,de ilyen szempontból kicsit sajnálom a küzdősport múltamat,mert a legigényesebb karatés filmekbe is bele tudok kötni és így veszít az élvezeti értékéből :D
Na de attól még pl 200adjára is imádom a Véres játékot ::) ;D ;D
én nagyon bírom a pankrációt, lehet nem verik laposra egymást de nagyon látványos dobásokkal, ütésváltásokkal hatalmas showt csinálnak olyan ez mint egy színház vannak benne "jófiúk" "gonoszok" stb ezzel ellentétben egy ökölvívó vagy k-1 vagy thai box meccsen az a lényeg hogy minnél gyorsabban kiüsd vagy legyőzd az ellenfeled csak az igazán nagy klasszisok tudnak látványos meccseket vívni (pl Roy Jones) sok kevésbé képzett versenyző 1-2 ütéskombinációt ismétel szinte végig.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 03. - 23:24:59
Válasz #441
Nem elérhető

Bubee


(Bubee mindjárt megkérdezi, hogy "kijazabritní"?)

Nem egy földtől elrugaszkodott példát hoztam elő. Nem egy olyan sportolót ismerek (egyikőjük nálam lakik egy ideje  8-) ), akik általános iskolás korukban és a középiskolában is magánórákat vettek, az önkormányzat finanszírozásával. És ez egy ~65 ezres megyeszékhelyen...jó-jó, tudom, az önkormányzatoknak bazi nagy adósságuk van, amibe jórészt az állam lökte őket...de mondom, erre van példa nem egy. Kell hozzá valaki a városházán, aki szereti a sportot, és kell egy nyitott gondolkodású iskolaigazgató, aki támogatja a dolgot.

MOD: Ja, és lány  :-OO

Kijazabritni?  ????... ::)  >:D  ;D  ;)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 04. - 18:06:00
Válasz #442
Nem elérhető

mushroom


Arnold "bunyózik". És még van aki elhiszi, hogy ez az egész pankráció nem kamu.... !+"%
http://youtube.com/watch?v=z77-vXN0PXA&feature=related

Soha nem értettem h ebben a pankrácijóban mit lehet élvezni ennyire...  ::)

Ezt én is kérdeztem már sokszor.És főleg élőben miért élvezik az emberek ????... ????...

Ezt most lehet hülyeség,de ilyen szempontból kicsit sajnálom a küzdősport múltamat,mert a legigényesebb karatés filmekbe is bele tudok kötni és így veszít az élvezeti értékéből :D
Na de attól még pl 200adjára is imádom a Véres játékot ::) ;D ;D
én nagyon bírom a pankrációt, lehet nem verik laposra egymást de nagyon látványos dobásokkal, ütésváltásokkal hatalmas showt csinálnak olyan ez mint egy színház vannak benne "jófiúk" "gonoszok" stb ezzel ellentétben egy ökölvívó vagy k-1 vagy thai box meccsen az a lényeg hogy minnél gyorsabban kiüsd vagy legyőzd az ellenfeled csak az igazán nagy klasszisok tudnak látványos meccseket vívni (pl Roy Jones) sok kevésbé képzett versenyző 1-2 ütéskombinációt ismétel szinte végig.

Ez így van, gyakorlatilag ha színházba vagy moziba megy az ember akkor is tudja, hogy ami történik az nem igazi. A pankráció a látványosságról és az őrült dolgokról szól. Persze ízlések és pofonok. Az esések, ütések vagyh a ráugranak az emberre az meg tényleg fáj, és még rosszabb is ha tudod, hogy mi vár rád  :P Tessék egy pár éves videó mikor még aktívkodtunk  ;D http://www.youtube.com/watch?v=8AzR8YnYQEw

2008. Február 04. - 18:22:40
Válasz #443
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tök jó ez a videó, csak ha én elesem az utcán, tuti cobnyaktörésem lesz, ha elcsúszok a jégen, tuti eltörik a kezem... És nézve a videót, kicsit balféknek érzem magam... ˝=/

2008. Február 04. - 18:31:10
Válasz #444
Nem elérhető

pókerarc


Na ez nekem is tetszett.Gratula :-)!
Gondolom van benne 1-2 óra gyakorlás @:-)
Azért az elején az a fejbevágás csúnya volt @-o
Volt valaha valami komolyabb sérülésetek?

2008. Február 04. - 19:58:12
Válasz #445
Nem elérhető

mushroom


Én meg ha rád nézek egyszerre csak hihetetlen vékonynak érzem magam ;D Azért nálunk is előfordultak kisebb-nagyobb balesetek volt, hogy előkerült a nyakmerevítő is ˝=/ És ami vér van a videón az se málnaszörp. De ezekért mind-mind kárpótol a fellépés öröme és a közönség reakciója a keményebb mozdulatok után.

2008. Február 04. - 19:58:12
Válasz #446
Nem elérhető

mushroom


Na ez nekem is tetszett.Gratula :-)!
Gondolom van benne 1-2 óra gyakorlás @:-)
Azért az elején az a fejbevágás csúnya volt @-o
Volt valaha valami komolyabb sérülésetek?

Köszönöm!  ;-oo-; Igen nagyon sokat gyakoroltunk, akkoriban nagyon komolyan vettük a dolgokat  ;D Olyan igazán komoly sérülés szerencsére nem volt, de azért történtek dolgok nálunk is. A legtöbb sérülés a high-fly emberünknek jutott (a hosszú hajú)

2008. Február 04. - 20:07:01
Válasz #447
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem így mushroom névvel nem hiteles... ;D

...én bakker a rajongótok lettem! Nagyon ott van!  :-)! Nem is gondoltam hogy van ilyen aki itthon valaha is csinált ilyet vagy hasonlót.

Ebből sokkal többet ki lehetett volna szerintem hozni. (ismertség és fellépési lehetőségek nagyobb körben is)

Mégegyszer grat! @:-)

2008. Február 04. - 20:15:14
Válasz #448
Nem elérhető

George


Ez tényleg inkább barbáros volt @-o nekem is nagyon tetszik, én is alig vártam régen a péntek estéket, hogy kezdődjön a pankráció a tv-ben. Na jó akkor még Hogan és tsai voltak. Grat

2008. Február 04. - 20:38:13
Válasz #449
Nem elérhető

pókerarc


Asszem a VH1 csatornán megy Hulknak valóságsója.Néha belenézek.Nagyon jól néz ki még most is :-){