2024. Június 20. - 16:59:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Elnyújtott kúra  (Megtekintve 18941 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2015. Január 11. - 23:19:05
Válasz #45
Nem elérhető

andras123


Azt tudtam,h a wintstrol csökkenti a progeszteronos mellékhatósokat, de azt nem,h a boldenon is.   Egyébként továbbra is azon a véleményen vagyok,h semennyire nem jó megoldás a nandrolone (arra érzékeny embernek, aki nem áldoz fel mindent a tömegnövelés oltárán) mert sajnos kurvára el tud raktározódni a szervezetben, és kúra után hónapokkal is okozhat (arra érzékeny személyeknél) galibát...és akkor már nem lesz ott a winstrol,h csökkentse a progeszteronos mellékhatásokat. Én személy szerint fosok tőle mint a tűztöl, pedig nagy kox imádó vagyok :D
en meg mindig a tuttol rettegek   :-\

2015. Január 12. - 04:43:53
Válasz #46
Nem elérhető

hetalvo


Nagyon jó olvasni titeket!
Jövök máskor is ha elakadok szerintem  ****)
tényleg láttam már pár dolgot, nem tartom magam kicsit se hozzáértőnek.
csináltam ezt csináltam azt, most komolyodtam meg elégge ehhez, szükségem van a tudásra ez nem gyerekjáték már!

"Mármint, a boldenone kontra nandrolon ügyben" nem tudok állást foglalni, soha nem nyomtam dd-t, mert mindig tartottam tőle. főleg a libidóra gyakorolt hatása miatt. boldit-t pedig talán kis ideig, de akkor feladta a szervezetem a harcot  ˝=/
és én is  :-[
ez most nem lehet így, komoly emberek kellenek körém, szaktudással és többéves tapasztalattal.

Köszönöm még 1x a sok segítséget ! Tényleg!  :-){

2015. Január 17. - 22:04:18
Válasz #47
Nem elérhető

doncicco


Idézet
Valószínüleg így van egyébként. Pontosan ezért okosabb dolog, ha kúra közben kisebb mennyiségű HCG van folyamatosan adagolva.(500IU/hét, de elég lenne csak 250IU/hét is szerintem). Ahogy ezt egy nagyon okos endokrinológus kutató(vagy több) kitalálta és kidoglozta. Ezáltal a herék a kúra alatt úgy érzékelik, hogy a tengely - aminek a végén a herék vannak - nem állt le egyáltalán és kúra közben is minden rendben van.

Azt nem beszéltük meg, hogy ebben az esetben mi a helyes befejezés?Egy darabig megy tovább a HCG fenti mennyiségben?Közben kezdődik a nolva?és mikor?

2015. Január 18. - 06:19:09
Válasz #48
Nem elérhető

hetalvo


szeritem a befejezés a szokásos lesz maximum a kiürülési időszakban is megy tovább a kisdózisú hcg.

benzyl alkohol-t nem tudja valaki hol lehetne venni/rendelni? rendeltem bacwater-t, de valami horror lett az ára, na mindegy kell, de akkor is...

2015. Január 18. - 11:01:06
Válasz #49
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Idézet
Valószínüleg így van egyébként. Pontosan ezért okosabb dolog, ha kúra közben kisebb mennyiségű HCG van folyamatosan adagolva.(500IU/hét, de elég lenne csak 250IU/hét is szerintem). Ahogy ezt egy nagyon okos endokrinológus kutató(vagy több) kitalálta és kidoglozta. Ezáltal a herék a kúra alatt úgy érzékelik, hogy a tengely - aminek a végén a herék vannak - nem állt le egyáltalán és kúra közben is minden rendben van.

Azt nem beszéltük meg, hogy ebben az esetben mi a helyes befejezés?Egy darabig megy tovább a HCG fenti mennyiségben?Közben kezdődik a nolva?és mikor?

Igen, ahogy hétalvó is leírta, kúra után is megy a HCG ugyanígy kis mennyiségben - mivel nincs is szükség nagyobb mennyiségre. Függ a kúrától(a benne lévő cuccok felezési idejétől), de kb. 4-5 hétig kúra után még mehet és közben Nolva vagy Clomid is például.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 18. - 13:12:22
Válasz #50
Nem elérhető

doncicco


http://www.wickedsupplements.com/hcg-dont-leave-home-without-it/ ebben a cikkben említenek egy pct cuccot..:

The Perfect PCT
I disagree highly with the use of toxic drugs such as nolva and clomid in PCT so I would much rather people use something much safer.
Yes this is the point I suggest something natural yet highly effective Res100. If you do not wish to use Res100 that’s fine then make use of Aromasin (however be sure to use small amounts) it is still safer and more effective than nolva and clomid.

Res100 I suggest it because it works and I myself and many others find it far superior to other traditional PCT methods, the goal post cycle as explained above isn’t to destroy estrogen levels it is to bring them within the normal range this is what Res100 does it acts as an AI but it is also very unique that it can actually act as estrogen when you are low in estrogen levels, creating a balancing effect. Making it one of the most perfect supplements you can use to restore testosterone production. A balance and synergy of hormones will always create better results than hormones being way out of wack.

It is important that you do use either Res100 or an AI post cycle as it will force the production of LH, although HCG is by far the most vital part to recovery, keeping that LH pulse going to ensure you have that perfect transition from synthetic testosterone to natural testosterone makes Res100 a vital part in recovery.

Vélemény ::)??

2015. Január 18. - 15:40:19
Válasz #51
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
http://www.wickedsupplements.com/hcg-dont-leave-home-without-it/ ebben a cikkben említenek egy pct cuccot..:

The Perfect PCT
I disagree highly with the use of toxic drugs such as nolva and clomid in PCT so I would much rather people use something much safer.
Yes this is the point I suggest something natural yet highly effective Res100. If you do not wish to use Res100 that’s fine then make use of Aromasin (however be sure to use small amounts) it is still safer and more effective than nolva and...

Vélemény ::)??

Szerintem irreleváns, hogy egy szinte teljesen ismeretlen táplálék-kiegészítő cég éppen az eléggé kamu terméke eladásához, milyen szöveget használ. Nincs túl sok időm most hosszasan elmélkedni erről sajnos, és ez a téma elég mélyen ki lett vesézve már itt a fórumon a nolvadex-ről is és a clomidról is, szintén szinte az összes létező, használható anti-aromatázról(AI) is, összehasonlítva az előnyeit és hátrányait a nolvadex-el és clomid használattal is.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 18. - 19:57:47
Válasz #52
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
http://www.wickedsupplements.com/hcg-dont-leave-home-without-it/ ebben a cikkben említenek egy pct cuccot..:

The Perfect PCT
I disagree highly with the use of toxic drugs such as nolva and clomid in PCT so I would much rather people use something much safer.
Yes this is the point I suggest something natural yet highly effective Res100. If you do not wish to use Res100 that’s fine then make use of Aromasin (however be sure to use small amounts) it is still safer and more effective than nolva and clomid.

......

Vélemény ::)??

Szóval, most lopok egy kis időt erre a témára, csakhogy legyen itt egy infó ezzel kapcsolatban. Doncicco által beidézett rész valamilyen kiegészítő cég egyik embere ollózta össze sok helyről, amivel nincs probléma, de eléggé félrevezető, mivel fontos részletek nincsennek benne.

Így kezdi az író, hogy "én nagyon nem értek egyet az olyan mérgező gyógyszerek használatával, mint a nolvadex és a clomid, utókúrában..."

Szóval, ha én egy növényi kivonatokból álló táplálék-kiegészítőt akarnék eladni, akkor természetesen én is így kezdeném a reklámszövegemet. Két okból. Egyik az, hogy így gyorsan ledegradálnám a hatékony és utókúrában évtizedek óta bevált gyógyszereket, mivel nem a hatásukat írnám le, hanem csak megvilágítanám a lehetséges mellékhatásaikat. A második pedig, hogy így a saját kis növényi kivonatomat majdnem egyenrangúvá emelném ezekkel a gyógyszerekkel, mivel két utókúra szupersztárral hasonlítgatnám a kis növényi kivonat dobozomat.

Ezt pozícionálásnak nevezik, és az ilyen írásoknak nem sok valós információs értéke van. Mintha mondjuk Orbánt Putyinnal és Obamával tennénk egy témába és egy mércére, miközben teljesen más ligában fociznak. Vagy a fradit a barcával hasonlítgatnám...stb.

A Nolvadex és a Clomid több évtizede kifejlesztett gyógyszerek és hatóanyagok. Természetesen azóta a gyógyszeripar sokkal korszerűbb hatóanyagokat is kifejlesztett ezen a területen, kevesebb mellékhatás lehetőséggel és kissé több hatásfokkal emellett. De még mindig népszerű a nolvadex, ha arról van szó, mivel könnyen hozzájutnak és természetesen megvan a helye az utókúrában. Nem nagyon lehet a nolvadexet az aromatáz-gátlókkal hasonlítgatni, mivel két különböző dolgot csinálnak. Az egyik egy kapus, mint Neuer, a másik egy csatár, mint Ronaldo. Az egyik nem fog gólt lőni, a másik meg nem fog gólt kivédeni. Nem tudom, miért ezekkel a hülye focis példákkal jövök most, de ez tényleg kifejezi a lényeget elég jól.

Ha valaki képes kezelni az ösztrogén problémákat aromatáz-gátlókkal(mint az aromasin, arimidex, femara), akkor rendben van. Ha valakinek viszont több kell, mert erősebb vagy hosszabb a kúrája jóval, akkor szüksége lesz valszeg ösztrogén receptor blokkolóra is, mint a Nolvadexre(tamoxifen) vagy Clomid-ra például, vagy az újabb és korszerűbbekre, mint raloxifene, vagy például arzoxifene, batedoxifene...

Ennyit most röviden erről.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 18. - 22:07:08
Válasz #53
Nem elérhető

doncicco


Világos :)

Gondoltam, hogy kísérő marketing szöveg..

2015. Január 19. - 22:03:31
Válasz #54
Nem elérhető

eo2eo


Engem az érdekelne, hogy miért nem terjedt el ezeknek az új típusú SERM-eknek a használata?

2015. Január 27. - 23:15:03
Válasz #55
Nem elérhető

Maszat


Valaki még mindig 3x5000IU HCG-vel vezet le... :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Február 07. - 15:22:26
Válasz #56
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Február 07. - 18:35:12
Válasz #57
Nem elérhető

Milo


ezt jól megmondtad :D
Riceman

2015. Február 08. - 03:48:46
Válasz #58
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26