2024. Június 26. - 04:03:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drog legalizálása vagy tiltása  (Megtekintve 53821 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Október 11. - 09:03:12
Válasz #105
Nem elérhető

Gabe


Mindegyikben van jó dolog, attól függetlenül, hogy én sosem füveztem, egy slukk cigit sem szívtam.
Viszont sok haverom szívta és sokkal nyugodtabb, barátságosabb állapotba kerültek tőle, mint mikor bepiáltunk.
Akkor állandóan balhézott némelyik.
Engem a pia még jobban lenyugtat, nem érzem magam erősebbnek tőle.
Ezt is embere válogatja, nem lehet általánosítani.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 11. - 09:33:39
Válasz #106
Nem elérhető

Rebel


Teljesen elfogadom, hogy ha valaki nem akar pszichedelikus és más egyéb tudatmódosítókat fogyasztani, de akkor, és ez egy jó tanács, a sokkal agresszívebb alkoholt se akarja.
István!
Minden bántó szándék nélkül ,hagy döntsem már el,hogy megihatok-e egy pohár rozét,vagy egy kisüsti barackpálinkát.S ha megittam akkor ne kelljen már rágyújtanom  egy pszihedelikus cigire......Szerintem God a saját döntésének a szabadságát igényli ,semmi mást.
Tudod mit ?Inkább bekapcsolom a CD-t,s halgatok egy kis pszihedelikus rockzenét! ;D

Ne te döntsd el! Majd mi eldöntjük szépen helyetted, hogy ihatsz-e egy rozét vagy nem, vagy füvezhetsz-e vagy nem, vagy hallgathatsz-e pszikedelikus rockzenét vagy nem!  :D


Most lebuktál Efit ! Te vagy a lázárjani!

2013. Október 11. - 10:05:48
Válasz #107
Nem elérhető

God Vazzeg



2013. Október 11. - 11:26:59
Válasz #108
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Teljesen elfogadom, hogy ha valaki nem akar pszichedelikus és más egyéb tudatmódosítókat fogyasztani, de akkor, és ez egy jó tanács, a sokkal agresszívebb alkoholt se akarja.
István!
Minden bántó szándék nélkül ,hagy döntsem már el,hogy megihatok-e egy pohár rozét,vagy egy kisüsti barackpálinkát.S ha megittam akkor ne kelljen már rágyújtanom  egy pszihedelikus cigire......Szerintem God a saját döntésének a szabadságát igényli ,semmi mást.
Tudod mit ?Inkább bekapcsolom a CD-t,s halgatok egy kis pszihedelikus rockzenét! ;D

Ne te döntsd el! Majd mi eldöntjük szépen helyetted, hogy ihatsz-e egy rozét vagy nem, vagy füvezhetsz-e vagy nem, vagy hallgathatsz-e pszikedelikus rockzenét vagy nem!  :D


Most lebuktál Efit ! Te vagy a lázárjani!


Most ne zavarjatok, éppen létrehozom a Nemzeti Tudatmódósító bolthálózatot az országban(minden narancsárga színben fog úszni), koncessziósan, és majd egyeztetek veletek is, hogy mik legyenek a boltban...ja, persze egyeztetek veletek, a keresztyén "demokrata" papbácsik után majd.... Ezzel az új projektünkkel egyébként újabb 5000 családnak fogunk munkát adni...

Jó napot kivánok. A Ti janitok  ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 11. - 12:38:22
Válasz #109
Nem elérhető

Maszat



Viszont sok haverom szívta és sokkal nyugodtabb, barátságosabb állapotba kerültek tőle, mint mikor bepiáltunk.
Akkor állandóan balhézott némelyik.


Volt egy álmom, amiben valakinek a bátyja "fű függő" volt. Elég stresszes volt az élete, svájci frank a lakásra ami 70ről 130ra emelkedett, kocsi ami 50ről, majdnem 80ra, 2 gyerek magánsuliba stb stb. Dolgozott látástól vakulásig, benne volt a mókus kerékbe rendesen. Este hazaérve szépen tekert magának egy jointot, és pókerezett egyet az öccsével, meg a haverjaikkal. Megérdemelte csóró, neki ez jelentette a szórakozást. Aztán a felesége noszogatta, hogy ugyan már felnőtt ember, meg van 2 gyereke, ne csinálja már ezt, mert előbb utóbb el kell vele számolni a gyerekek előtt, meg hát nőjön már fel. Utána józanul teltek a napjai, esetleg megivott 1-2 sört. Hát onnantól olyan búval baszott egy embert lett csóró, hogy rossz volt ránézni. Meg egyáltalán a közelében lenni.  Mondhatnátok itt, hogy persze mert elvonási tünetei voltak, és hiányzott neki. Sajnos nem az elvonási tünetektől szenvedett, hanem attól a kibaszott élettől amit élt. Hozzáteszem, hogy mindenki a maga élete kovácsa, azt is magának köszönhette, de nem ez a lényeg. A vége az lett,h a felesége mondta neki, hogy valamit csináljon magával, mert rossz ránézni. Úgyhogy hamarosan és azóta is minden ment a régi kerékvágásba. Kivéve, hogy a kisöcsi már nem pókerezik ott. ;D Hála égnek ez csak egy rossz álom volt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 11. - 12:43:30
Válasz #110
Nem elérhető

God Vazzeg



Viszont sok haverom szívta és sokkal nyugodtabb, barátságosabb állapotba kerültek tőle, mint mikor bepiáltunk.
Akkor állandóan balhézott némelyik.


Volt egy álmom, amiben valakinek a bátyja "fű függő" volt. Elég stresszes volt az élete, svájci frank a lakásra ami 70ről 130ra emelkedett, kocsi ami 50ről, majdnem 80ra, 2 gyerek magánsuliba stb stb. Dolgozott látástól vakulásig, benne volt a mókus kerékbe rendesen. Este hazaérve szépen tekert magának egy jointot, és pókerezett egyet az öccsével, meg a haverjaikkal. Megérdemelte csóró, neki ez jelentette a szórakozást. Aztán a felesége noszogatta, hogy ugyan már felnőtt ember, meg van 2 gyereke, ne csinálja már ezt, mert előbb utóbb el kell vele számolni a gyerekek előtt, meg hát nőjön már fel. Utána józanul teltek a napjai, esetleg megivott 1-2 sört. Hát onnantól olyan búval baszott egy embert lett csóró, hogy rossz volt ránézni. Meg egyáltalán a közelében lenni.  Mondhatnátok itt, hogy persze mert elvonási tünetei voltak, és hiányzott neki. Sajnos nem az elvonási tünetektől szenvedett, hanem attól a kibaszott élettől amit élt. Hozzáteszem, hogy mindenki a maga élete kovácsa, azt is magának köszönhette, de nem ez a lényeg. A vége az lett,h a felesége mondta neki, hogy valamit csináljon magával, mert rossz ránézni. Úgyhogy hamarosan és azóta is minden ment a régi kerékvágásba. Kivéve, hogy a kisöcsi már nem pókerezik ott. ;D Hála égnek ez csak egy rossz álom volt.

Lemaradt a tanulság: a drog a megoldás a problémákra  :-}

2013. Október 11. - 12:50:09
Válasz #111
Nem elérhető

Maszat


God Te nem látod a fától az erdőt! Komolyan mondom, hogy rossz veled beszélgetni már. Hozzáteszem nem is a te kommentedre válaszoltam, hanem a Gabeére. Nem megoldást keresett a problémájára, arra ott volt a munkája, amit napi 12-13 órába csinált, plusz a rengeteg fusi amit hétvégén. Keresett valamit, ami nem megold, csak segít lazítani abban a streszses környezetben. Átvészelni azt az életet, amit élt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 11. - 12:50:46
Válasz #112
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Viszont sok haverom szívta és sokkal nyugodtabb, barátságosabb állapotba kerültek tőle, mint mikor bepiáltunk.
Akkor állandóan balhézott némelyik.


Volt egy álmom, amiben valakinek a bátyja "fű függő" volt. Elég stresszes volt az élete, svájci frank a lakásra ami 70ről 130ra emelkedett, kocsi ami 50ről, majdnem 80ra, 2 gyerek magánsuliba stb stb. Dolgozott látástól vakulásig, benne volt a mókus kerékbe rendesen. Este hazaérve szépen tekert magának egy jointot, és pókerezett egyet az öccsével, meg a haverjaikkal. Megérdemelte csóró, neki ez jelentette a szórakozást. Aztán a felesége noszogatta, hogy ugyan már felnőtt ember, meg van 2 gyereke, ne csinálja már ezt, mert előbb utóbb el kell vele számolni a gyerekek előtt, meg hát nőjön már fel. Utána józanul teltek a napjai, esetleg megivott 1-2 sört. Hát onnantól olyan búval baszott egy embert lett csóró, hogy rossz volt ránézni. Meg egyáltalán a közelében lenni.  Mondhatnátok itt, hogy persze mert elvonási tünetei voltak, és hiányzott neki. Sajnos nem az elvonási tünetektől szenvedett, hanem attól a kibaszott élettől amit élt. Hozzáteszem, hogy mindenki a maga élete kovácsa, azt is magának köszönhette, de nem ez a lényeg. A vége az lett,h a felesége mondta neki, hogy valamit csináljon magával, mert rossz ránézni. Úgyhogy hamarosan és azóta is minden ment a régi kerékvágásba. Kivéve, hogy a kisöcsi már nem pókerezik ott. ;D Hála égnek ez csak egy rossz álom volt.

Lemaradt a tanulság: a drog a megoldás a problémákra  :-}

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 11. - 12:52:29
Válasz #113
Nem elérhető

hopika


Mindenki hülye,viszont én úgyis beállok...ha nem ma,akkor holnap,vagy máskor,de nem is érdekel,vagy igen?
Egyáltalán miről beszélek?Ja nem is beszélek..írok..vagy nem?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 11. - 12:54:09
Válasz #114
Nem elérhető

Maszat


Mindenki hülye,viszont én úgyis beállok...ha nem ma,akkor holnap,vagy máskor,de nem is érdekel,vagy igen?
Egyáltalán miről beszélek?Ja nem is beszélek..írok..vagy nem?
 @-o

Rájöttem, hogy Hopika csinálja jól. Telibeszarja az egészet, és ami a legfontosabb: nem eteti!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 11. - 13:04:48
Válasz #115
Nem elérhető

hopika


Mindenki hülye,viszont én úgyis beállok...ha nem ma,akkor holnap,vagy máskor,de nem is érdekel,vagy igen?
Egyáltalán miről beszélek?Ja nem is beszélek..írok..vagy nem?
 @-o

Rájöttem, hogy Hopika csinálja jól. Telibeszarja az egészet, és ami a legfontosabb: nem eteti!  ;D

A dolgokhoz másképp hozzáállásomnak valószínűleg köze van ahhoz is,hogy nem félem a halált,hisz már 2x jártam odaát...innentől kezdve úgy élek,hogy ÉLJEK!
Higgyétek el:bármelyik pillanatban meghalhatunk...
Csak szólok.
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Október 11. - 15:18:56
Válasz #116
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindenki hülye,viszont én úgyis beállok...ha nem ma,akkor holnap,vagy máskor,de nem is érdekel,vagy igen?
Egyáltalán miről beszélek?Ja nem is beszélek..írok..vagy nem?
 @-o

Rájöttem, hogy Hopika csinálja jól. Telibeszarja az egészet, és ami a legfontosabb: nem eteti!  ;D

A dolgokhoz másképp hozzáállásomnak valószínűleg köze van ahhoz is,hogy nem félem a halált,hisz már 2x jártam odaát...innentől kezdve úgy élek,hogy ÉLJEK!
Higgyétek el:bármelyik pillanatban meghalhatunk...
Csak szólok.
 8-)
De azé' még ne Bro  ;-oo-;
Inkább igyunk, szívjunk, de csak mértékkel.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 11. - 18:23:00
Válasz #117
Nem elérhető

Maszat


A Magyar válogatottat ma a füves Hollandok jól agyon baxxák!  ;D  Remélem persze, hogy nem.  :-):-)::
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 11. - 18:32:50
Válasz #118
Nem elérhető

Maszat


Online lehet nézni valahol?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 11. - 19:23:54
Válasz #119
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)