2024. Szeptember 28. - 15:45:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítséget szeretnék Kérni! - Androlic - Anadrol50  (Megtekintve 26934 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2013. Április 21. - 21:08:16
Válasz #15
Nem elérhető

sasuke95


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot

2013. Április 21. - 21:18:26
Válasz #16
Nem elérhető

ninja14


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot
Szedjél már inkább falevelet attól anabolikusabb leszel hidd el mint ettől az Androlictól  ;D 2 év kondi semmi, kreatinozz tápkiegezz orrba szájba majd ha 20 felett leszel tervezgethetsz tovább
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 21. - 22:53:55
Válasz #17
Nem elérhető

Rebel


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot
Egy titka van.Közvetlenül elalvás után 5 perccel rakj a nyelved alá egy szemet 3 és fél,de inkább másfél héten át.
Ja és egyél hozzá citromos nápolyit.Az méregtelenít.Gyorsan olvasd el,mert törlöm.

2013. Április 22. - 02:53:39
Válasz #18
Nem elérhető

Maszat


mod.

Nem, mégse. Béke és nyugalom.  ;D O0 ))=/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 22. - 03:19:34
Válasz #19
Nem elérhető

Triszo


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot

Ne hallgass rájuk...  Segg hülyék ehhez! Jó lesz neked ez az androlic.  Úgy működik, hogy testsúlykilogrammonként 1 szemet kell bevenni, szétosztva a nap folyamán. Tehát ha te 64 kiló vagy, akkor 8-szor 8 szemet kell bevenned. Viszont az androlic nagyon instabil molekulákból áll, ez az az információ amit a legtöbb amatőr nem ismer... Én egy nagyon híres nemzetközi gurutól tudom, hogy a felszívódását a szernek fel kell javítani, hogy igazán tömeget hozhass! Ez úgy működik, hogy minden 8 szemes androlic adag után kell 6 nagy kanál disznózsír. Ez a kalória beviteledet is növeli. Úgy működik, hogy a szteroid felszívódását lassítja, egyenletes szintet produkálva a véredben... És ecetet kell rá inni, mert kiszáradsz ha nem iszol sokat... A víz meg tele van ilyen öxogénnel.. Vagy ösztoxgéllel.. vagy mikkel amitől pinád nő. Én azt hallottam. Meg sok fehérjét is szeggyél meléjje, de olyat ami protein mentes,-tudod, gondolj a vesére-.

ez 5 hét alatt ha 64 szemeket szedsz naponta,  21-24 kiló közötti tömeget hoz, és átlagban 2 új kockát a hasadra. Nekem 23-at hozott, és 9 kocka van a hasamon azóta.

2013. Április 22. - 08:28:43
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot

Ne hallgass rájuk...  Segg hülyék ehhez! Jó lesz neked ez az androlic.  Úgy működik, hogy testsúlykilogrammonként 1 szemet kell bevenni, szétosztva a nap folyamán. Tehát ha te 64 kiló vagy, akkor 8-szor 8 szemet kell bevenned. Viszont az androlic nagyon instabil molekulákból áll, ez az az információ amit a legtöbb amatőr nem ismer... Én egy nagyon híres nemzetközi gurutól tudom, hogy a felszívódását a szernek fel kell javítani, hogy igazán tömeget hozhass! Ez úgy működik, hogy minden 8 szemes androlic adag után kell 6 nagy kanál disznózsír. Ez a kalória beviteledet is növeli. Úgy működik, hogy a szteroid felszívódását lassítja, egyenletes szintet produkálva a véredben... És ecetet kell rá inni, mert kiszáradsz ha nem iszol sokat... A víz meg tele van ilyen öxogénnel.. Vagy ösztoxgéllel.. vagy mikkel amitől pinád nő. Én azt hallottam. Meg sok fehérjét is szeggyél meléjje, de olyat ami protein mentes,-tudod, gondolj a vesére-.

ez 5 hét alatt ha 64 szemeket szedsz naponta,  21-24 kiló közötti tömeget hoz, és átlagban 2 új kockát a hasadra. Nekem 23-at hozott, és 9 kocka van a hasamon azóta.

Ez rossz vicc. Ki tudja mennyire hülye, bár sejtem,h nagyon. 64 szem 1 nap alatt lemérgezi.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 22. - 09:12:39
Válasz #21
Nem elérhető

Milo


miért lennék idióta fasz? nem vágom miért akadtatok fent a kérdésemen de mind1. hogyha csak ennyit tudtok írni akkor felesleges volt ide írnotok. segítséget kértem nem azt hogy fikázzatok. de amúgy a fikát se értem. ti mind biztos tiszták vagytok soha nem szedtetek semmit.. szánalmas.


Hagyjátok,csináljon amit akar. "szánalmasak" vagyunk ahogy írta. Ez is az intelligenciáját tükrözi. Élőbe biztos kapna érte egy pár nyaklevest
Riceman

2013. Április 22. - 11:12:52
Válasz #22
Nem elérhető

Pretorian


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot

Te egyáltalán utánanéztél egy kurva mondat erejéig is, hogy mi a faszomat akarsz szedni?
Az, hogy 15 éves korodtól kemény 2 éve edzel az kurvára nem jelent semmit. Meg merem kockáztatni, hogy a kaja, pihenés de még az edzés sincs rendben. Gondolom a gyors izmok is a közeledő nyár miatt kellenének, hogy legyen mire kiverni a haveroknak, meg a retkespicsáknak.

miért lennék idióta fasz? nem vágom miért akadtatok fent a kérdésemen de mind1. hogyha csak ennyit tudtok írni akkor felesleges volt ide írnotok. segítséget kértem nem azt hogy fikázzatok. de amúgy a fikát se értem. ti mind biztos tiszták vagytok soha nem szedtetek semmit.. szánalmas.

Én 14 éves koromtól edzek és tény, hogy nekem is volt egy időszak amikor telibeszartam ezt az egészet és el is basztam, amit most mindennél jobban sajnálok, de most 22 éves koromra jutottam el addig, hogy lehet kéne vmit nyomni. Eddig inkább olvastam róla, meg megfogadtam nálam hozzá jobban értők tanácsát, miszerint nem baszom el a hormonháztartásom stb, de még most sem egy Oxymetholone-on gondolkodok.

Jusson már el az agyadig, hogy jót akarunk és nem véletlenül oltogat itt pár ember, vagy konkrétan próbál róla lebeszélni. Mindenki leszarja mit csinálsz, de ne a fórum/tagok-ra legyen ráverve, hogy egy gyökér mibe rohad bele...
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Április 22. - 13:59:47
Válasz #23
Nem elérhető

Fuji


Miért butaság? de am eddig egyikőtök se írt semmit az Androlic nevezetű szteroidról . arra vagyok kíváncsi. nem arra hogy butaság meg hogy még csak 17 éves vagyok. 17 éves vagyok de 15 évesen már kondi terembe jártam. 2 éve nyomom folyamatosan. szálkás vagyok de én tömeget akarok hozni. ittam Jumbot felhozott rám 1 kg-t. nekem nem éri meg a pénzét. ezért akarom inkább ezt az Androlic-ot
Ne legyel mar elmebeteg!
17 evesen oxyt szedni eleg nagy felelotlenseg mivel az egyik legkarosabb szeteroides ha csak ezt nyomod jobban osszeszakadsz mit kura elott.
Nekem baratom ket szemtol besargult mint a repa!
Ezek utan ne csodalkoz ha hulyenek neznek az emberek,mivel fingod nincs hogy mivel mergezed magad.

2013. Április 22. - 16:06:01
Válasz #24
Nem elérhető

sasuke95


Androlic 100tabletta/doboz


Hatóanyag: oxymethalon.A LEGHATÁSOSABB, LEGERŐSEBB SZÁJON ÁT SZEDHETŐ SZTEROID.Száz tabletta található a dobozban . Különösen erős androgén hatása van, ami különösen erős anabolikus hatással párosul. Ennél az oknál fogva drámai erő és tömegnövekedés érhető el rövid idő alatt. Nem ritka a 8-10 kg-os súlygyarapodás 10 hét alatt. Részben a jelentős vízvisszatartás eredménye, ami az izomtérfogatot növeli, így nem a minőségi, hanem a mennyiségi izomnövekedésre hat. Az izületi problémákkal küszködőknek fájdalommentessé teheti az edzést. Növeli a vörösvérsejtek számát, minek a következtében az izom több oxigént vesz fel. Ez által az izom kitartóbb, és nő a teljesítménye. Adagolása: Maximum két szem ajánlott, de már ez is rendkívűl veszélyes. Kezdetben napi egy szem, egy hét múlva napi két szem. Reggel, és este étkezéskor. A szer szedése nem haladhatja meg a 6 hetet. Fontos, hogy a szedését abbahagyva, egy másik készítménnyel folytassuk, mert különben drasztikus törés következik be, ugyanis ha ezt nem tesszük, akkor rövid idő múlva úgy nézünk ki, mint a kúra előtt. Mellékhatások Májfunkciós zavarok léphetnek fel, májvédő készítmények használata ajánlott! Antiösztrogének,szedése ajánlott. A vesefunkciókra is figyelni kell, Igyál sok folyadékot mellé!!!
ezt írják róla

2013. Április 22. - 18:05:40
Válasz #25
Nem elérhető

kalibra


Szerinted miért nem áll egy ember sem amellé, h szedd ezt a szart? Itt mindenki geci, mi? Egy baj van, h úgyis csak kamut fogsz tudni szerezni. Pedig jobb lenne mindenkinek, ha jól televágnád magadat vele, aztán azt az 1-2 szervedet, amit épségben hagyott, megkaphatnák olyan emberek, akiknek érdemes élni.

2013. Április 22. - 18:17:39
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


engem már priviben is baszogat. Esküszöm olyan mint az a 44éves pali a másik topicban. Beírt ide, utána a chatbe, aztán küldött 1 privátot.

Lehet sasuke a fia  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 22. - 18:41:33
Válasz #27
Nem elérhető

kemi


Maszat is 17 évesen kezdett anadrolt szedni, nézd meg mi lett belőle!!!!!!!!!! Ő az elrettentő példa :DDDDDDDDDD

2013. Április 22. - 19:27:16
Válasz #28
Nem elérhető

Pretorian


Androlic 100tabletta/doboz


Hatóanyag: oxymethalon.A LEGHATÁSOSABB, LEGERŐSEBB SZÁJON ÁT SZEDHETŐ SZTEROID.Száz tabletta található a dobozban . Különösen erős androgén hatása van, ami különösen erős anabolikus hatással párosul. Ennél az oknál fogva drámai erő és tömegnövekedés érhető el rövid idő alatt. Nem ritka a 8-10 kg-os súlygyarapodás 10 hét alatt. Részben a jelentős vízvisszatartás eredménye, ami az izomtérfogatot növeli, így nem a minőségi, hanem a mennyiségi izomnövekedésre hat. Az izületi problémákkal küszködőknek fájdalommentessé teheti az edzést. Növeli a vörösvérsejtek számát, minek a következtében az izom több oxigént vesz fel. Ez által az izom kitartóbb, és nő a teljesítménye. Adagolása: Maximum két szem ajánlott, de már ez is rendkívűl veszélyes. Kezdetben napi egy szem, egy hét múlva napi két szem. Reggel, és este étkezéskor. A szer szedése nem haladhatja meg a 6 hetet. Fontos, hogy a szedését abbahagyva, egy másik készítménnyel folytassuk, mert különben drasztikus törés következik be, ugyanis ha ezt nem tesszük, akkor rövid idő múlva úgy nézünk ki, mint a kúra előtt. Mellékhatások Májfunkciós zavarok léphetnek fel, májvédő készítmények használata ajánlott! Antiösztrogének,szedése ajánlott. A vesefunkciókra is figyelni kell, Igyál sok folyadékot mellé!!!
ezt írják róla

Ezazz bazmeg, tökéletes leírás... Pont a lényeg ki is van emelve. Ezekszerint a tudás is megvan, tehát mi már nem is kellünk. Szedjed csak.. Legalább nem szívod el a levegőt, meg foglalod a helyet a bolygón...

ui.: azért majd számolj be a végeredményről, mert én nagyon kíváncsi vagyok.   ˝=/
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Április 22. - 19:36:58
Válasz #29
Nem elérhető

Maszat


Maszat is 17 évesen kezdett anadrolt szedni, nézd meg mi lett belőle!!!!!!!!!! Ő az elrettentő példa :DDDDDDDDDD

Apukám, én majdnem 4 évet letoltam naturba  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26