2024. Június 24. - 13:28:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítséget szeretnék Kérni! - Androlic - Anadrol50  (Megtekintve 26064 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Április 21. - 12:32:00
Megtekintve 26064 alkalommal
Nem elérhető

sasuke95


17 éves vagyok és 64 kiló Androlic más néven Anadrol 50 et akarok szedni. mit tudnák vele elérni ? aszt hallottam hogy csak 5 hétig szedhető, de adagolást nem tudok. kezdő vagyok még soha nem szedtem szteroidot.. szálkás vagyok, de  én tömeget, nagyobb karokat, és nagyobb erőt akarok, ezért gondoltam erre hogy ezt kéne szednem. mit gondoltok megéri vagy nem? mennyi idő után látható valami fejlődés?  
Köszönöm a segítséget ? :-/   :-){

2013. Április 21. - 12:36:24
Válasz #1
Nem elérhető

dred


17 éves vagyok és 64 kiló Androlic más néven Anadrol 50 et akarok szedni. mit tudnák vele elérni ? aszt hallottam hogy csak 5 hétig szedhető, de adagolást nem tudok. kezdő vagyok még soha nem szedtem szteroidot.. szálkás vagyok, de  én tömeget, nagyobb karokat, és nagyobb erőt akarok, ezért gondoltam erre hogy ezt kéne szednem. mit gondoltok megéri vagy nem? mennyi idő után látható valami fejlődés?   
Köszönöm a segítséget ? :-/   :-){

Beszarok. De komolyan. Apád anyádra lennék kiváncsi...

2013. Április 21. - 12:46:14
Válasz #2
Nem elérhető

sasuke95


miért lennél rájuk kíváncsi?
de am kösz a segítséget

2013. Április 21. - 13:43:18
Válasz #3
Nem elérhető

eo2eo


miért lennél rájuk kíváncsi?
de am kösz a segítséget

Sajnos pár tablettától/injekciótol nem fogod megkapni azt az eredményt amit látni szeretnél.

Azt ahogy most kinézel, amilyen a tested, évmilliók alatt meghatározott genetikus kód illetve az életben eltöltött 17 éved munkája ( a sportolással eltöltött idő, és a többi befektetett erőforrás mint a kitartás, következetesség és PÉNZ (táplálék stb. ) ) határozza meg. Ezeken pár miligramm vegyület SEMMIT nem fog változtatni. ( Jó irányba biztos nem, elbaszni lehet eltudsz vele 1-2 dolgot )

Továbba 21 ( de egyesek szerint 23 ) éves kor alatt igen nagy felelőtlenség a hormonháztartásod egyensúlyát megborítani, mivel még nem nyerte el végleges formáját. Te pedig a türelmetlenségeddel hosszútávon igen nagy kárt tudsz benne okozni .

Arról ne is beszéljünk, hogy amit választottál szteroid önmagában akkor sem elég semmire, ha netán már megvan hozzá a korod/tömeged/anyagi feltételeid .

Egy rövid lista, saját tapasztalatokbol is kiegészülve, ami szerintem elengedhetetlen a koxoláshoz:

Életkor > 21
Pénz > kúrán kívül havi 50, kúrán belül havi 100e forint
Idő > heti 5*1,5 óra
Testzsírszázalék < 12%

És még olyan dolgok mint a biológia átfogóbb ismerete, edzés és táplálkozáselmélet. Barátnő. Stabil életvitel.

2013. Április 21. - 14:22:14
Válasz #4
Nem elérhető

sasuke95


köszönöm a segítségedet  :-){ ez önmagába nem elég? mit ajánlasz még ez mellé mit szedjek? 

2013. Április 21. - 14:37:57
Válasz #5
Nem elérhető

Milo


androlic úgy is hamis lesz ugyhogy tökmind1
Riceman

2013. Április 21. - 15:48:12
Válasz #6
Nem elérhető

eo2eo


köszönöm a segítségedet  :-){ ez önmagába nem elég? mit ajánlasz még ez mellé mit szedjek?  

Úgy hallottam az epernek van szezonja most, úgyhogy bátran merem ajánlani. A piacon arany árban mérik.

GYK: Nem ajánlok semmit, de ha mégis szedni akarsz valamit, akkor fent olvasható mit javaslok.

2013. Április 21. - 19:16:49
Válasz #7
Nem elérhető

dino


miért lennél rájuk kíváncsi?
de am kösz a segítséget
gondolom azért, mert érdekli, hogy hogyan lehettek képesek egy ekkora idióta faszt összehozni, mint akit személyedben tisztelhetünk.  #:-) (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 21. - 19:19:16
Válasz #8
Nem elérhető

dino


javaslom, hogy ide járj kérdezősködni:   http://body.builder.hu/drugs-bunny-edzo-valaszol.htm4
ez a szellemi szintednek megfelelő hely.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 21. - 19:27:55
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


fúj de ginigoni vagy  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 21. - 19:39:36
Válasz #10
Nem elérhető

Pretorian


miért lennél rájuk kíváncsi?
de am kösz a segítséget

Sajnos pár tablettától/injekciótol nem fogod megkapni azt az eredményt amit látni szeretnél.

Azt ahogy most kinézel, amilyen a tested, évmilliók alatt meghatározott genetikus kód illetve az életben eltöltött 17 éved munkája ( a sportolással eltöltött idő, és a többi befektetett erőforrás mint a kitartás, következetesség és PÉNZ (táplálék stb. ) ) határozza meg. Ezeken pár miligramm vegyület SEMMIT nem fog változtatni. ( Jó irányba biztos nem, elbaszni lehet eltudsz vele 1-2 dolgot )

Továbba 21 ( de egyesek szerint 23 ) éves kor alatt igen nagy felelőtlenség a hormonháztartásod egyensúlyát megborítani, mivel még nem nyerte el végleges formáját. Te pedig a türelmetlenségeddel hosszútávon igen nagy kárt tudsz benne okozni .

Arról ne is beszéljünk, hogy amit választottál szteroid önmagában akkor sem elég semmire, ha netán már megvan hozzá a korod/tömeged/anyagi feltételeid .

Egy rövid lista, saját tapasztalatokbol is kiegészülve, ami szerintem elengedhetetlen a koxoláshoz:

Életkor > 21
Pénz > kúrán kívül havi 50, kúrán belül havi 100e forint
Idő > heti 5*1,5 óra
Testzsírszázalék < 12%

És még olyan dolgok mint a biológia átfogóbb ismerete, edzés és táplálkozáselmélet. Barátnő. Stabil életvitel.
köszönöm a segítségedet  :-){ ez önmagába nem elég? mit ajánlasz még ez mellé mit szedjek? 

Imádom, amikor egy ilyen válaszból ennyi jön le a kérdezőnek... (:-)
Menthetetlen...  ;D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Április 21. - 19:45:59
Válasz #11
Nem elérhető

dino


fúj de ginigoni vagy  ;D
ez csak a szteroidok mellékhatása...  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 21. - 20:36:09
Válasz #12
Nem elérhető

sasuke95


miért lennék idióta fasz? nem vágom miért akadtatok fent a kérdésemen de mind1. hogyha csak ennyit tudtok írni akkor felesleges volt ide írnotok. segítséget kértem nem azt hogy fikázzatok. de amúgy a fikát se értem. ti mind biztos tiszták vagytok soha nem szedtetek semmit.. szánalmas.

2013. Április 21. - 20:44:18
Válasz #13
Nem elérhető

Milo


ez az sasuke!  mond meg nekik a frankót! :D
Riceman

2013. Április 21. - 20:44:35
Válasz #14
Nem elérhető

Maszat


miért lennék idióta fasz? nem vágom miért akadtatok fent a kérdésemen de mind1. hogyha csak ennyit tudtok írni akkor felesleges volt ide írnotok. segítséget kértem nem azt hogy fikázzatok. de amúgy a fikát se értem. ti mind biztos tiszták vagytok soha nem szedtetek semmit.. szánalmas.

17 éves kis fiúcska vagy az az igazság, és le akarnak beszélni a hülyeségről. Ennyi.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26