2024. Június 25. - 07:22:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 98743 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. November 13. - 13:40:03
Válasz #150
Nem elérhető

Kaess


Atom úgy csinálsz, mintha még nem versenyeztél volna már erőemelésbe ;)

Most jut eszembe, mikorra várrhatjuk a videodat Norbert?  ;D

2010. November 13. - 14:04:02
Válasz #151
Nem elérhető

Norbert002


A válaszom az h: Amikorra sikerül megbuherálni a fényképező gépet, amibe belefojt egy rossz elem  belső tartalma ;D

2010. November 13. - 14:07:09
Válasz #152
Nem elérhető

Kaess


A válaszom az h: Amikorra sikerült megbuherálni a fényképező gépet, amibe belefojt egy rossz elem  belső tartalma ;D


 ;D  Remélem sikerül kiküszöbölni a problémát, és hamarosan már a te videodat nézhetjük  ;)

2010. November 13. - 15:19:32
Válasz #153
Nem elérhető

AtomAnti


Atom úgy csinálsz, mintha még nem versenyeztél volna már erőemelésbe ;)

Asse tudom mi folyik Gyöngyösön tesvérek.   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. November 14. - 01:36:49
Válasz #154
Nem elérhető

Gabe


Az a koponyatörő gyakorlat nekem nagyon nem tetszik, de a többi az fasza!   :-)!
Melyikre gondolsz? A negatívpadosra?  ;D
1:26-nál kezdődik.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. November 14. - 01:40:09
Válasz #155
Nem elérhető

Kaess


Az a koponyatörő gyakorlat nekem nagyon nem tetszik, de a többi az fasza!   :-)!
Melyikre gondolsz? A negatívpadosra?  ;D
1:26-nál kezdődik.

Véleményem szerint ez a legjobb tricepsz gyakorlat, ha helyesen végzni el az ember. Te nem szoktál ilyet csinálni??  :o  :o  :o  :o

2010. November 14. - 08:22:03
Válasz #156
Nem elérhető

Norbert002


Szerintem tricepszre tolodzkodás orrba-szájba :D Tricepsz gyakorlatok királya!!!

2010. November 14. - 11:54:02
Válasz #157
Nem elérhető

trobert2


Az a koponyatörő gyakorlat nekem nagyon nem tetszik, de a többi az fasza!   :-)!

Melyikre gondolsz? A negatívpadosra?  ;D

Kedvet kaptam tőled az Erőemeléshez.  :)

Felméregettem a maximumokat úgy megközelítőleg.
Most a téli időszakban megpróbálok megerősödni amennyire tudok.
További jó edzéseket. ;)

Örülök hogy inspirálni tudtalak  ;D Sok sikert az edzésekhez  ;)



Homlokozásnál,figyelj a könyöködre mert nagyon széjjel van csúszva,próbáld meg össze szorítani,legalább annyira fontos mint scott padon bicepsznél is hogy egyenesen álljon! ;D amúgy nagyon jók a videók,tetszenek :-)!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. November 14. - 12:49:25
Válasz #158
Nem elérhető

Kaess


Az a koponyatörő gyakorlat nekem nagyon nem tetszik, de a többi az fasza!   :-)!

Melyikre gondolsz? A negatívpadosra?  ;D

Kedvet kaptam tőled az Erőemeléshez.  :)

Felméregettem a maximumokat úgy megközelítőleg.
Most a téli időszakban megpróbálok megerősödni amennyire tudok.
További jó edzéseket. ;)

Örülök hogy inspirálni tudtalak  ;D Sok sikert az edzésekhez  ;)



Homlokozásnál,figyelj a könyöködre mert nagyon széjjel van csúszva,próbáld meg össze szorítani,legalább annyira fontos mint scott padon bicepsznél is hogy egyenesen álljon! ;D amúgy nagyon jók a videók,tetszenek :-)!


Köszi a tippet, oda fogok rá figyelni :) Ma bicepsz lessz a soron, majd jön a video rolla ;D

2010. November 14. - 13:16:33
Válasz #159
Nem elérhető

Gabe


Minden tricepszedzésen csinálom, csak a szabályosságról beszéltem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. November 14. - 17:38:24
Válasz #160
Nem elérhető

Kaess


 #:-)

Hamarosan elfogy a proteinem (kb.1- másfél hónap) és azon gondolkoztam hogy vajon lehet e különbség protein és protein között. Ha mondjuk összehasonlítunk 2 ugyan olyan tipusú proteint, csak az egyik "híresebb" mondjuk a BSN Syntha meg egy Scitetes. Lehet különbség? Nem az ízre gondolok mert az nem érdekel  ;D Hanem mondjuk azért mert az egyik drágább és a másik meg mondjuk olcsó fajta, akkor a drágább az adhat nekem valami extrát?

2010. November 14. - 17:45:00
Válasz #161
Nem elérhető

Pity


Nem az ártól függ, meg sokan azt mondják hogy nincs, de szerintem igen is van különbség protein és protein között nem is kevés!

2010. November 14. - 19:26:29
Válasz #162
Nem elérhető

George


#:-)

Hamarosan elfogy a proteinem (kb.1- másfél hónap) és azon gondolkoztam hogy vajon lehet e különbség protein és protein között. Ha mondjuk összehasonlítunk 2 ugyan olyan tipusú proteint, csak az egyik "híresebb" mondjuk a BSN Syntha meg egy Scitetes. Lehet különbség? Nem az ízre gondolok mert az nem érdekel  ;D Hanem mondjuk azért mert az egyik drágább és a másik meg mondjuk olcsó fajta, akkor a drágább az adhat nekem valami extrát?
Manapság már az "olcsóbb" sem olcsó. Adag/ár arányban nem feltétlenül jön ki kevesebbre. Amúgy óriási különbség van márkák között. Ezt én is csak évek után tapasztaltam.

2010. November 14. - 19:51:02
Válasz #163
Nem elérhető

Kaess


#:-)

Hamarosan elfogy a proteinem (kb.1- másfél hónap) és azon gondolkoztam hogy vajon lehet e különbség protein és protein között. Ha mondjuk összehasonlítunk 2 ugyan olyan tipusú proteint, csak az egyik "híresebb" mondjuk a BSN Syntha meg egy Scitetes. Lehet különbség? Nem az ízre gondolok mert az nem érdekel  ;D Hanem mondjuk azért mert az egyik drágább és a másik meg mondjuk olcsó fajta, akkor a drágább az adhat nekem valami extrát?
Manapság már az "olcsóbb" sem olcsó. Adag/ár arányban nem feltétlenül jön ki kevesebbre. Amúgy óriási különbség van márkák között. Ezt én is csak évek után tapasztaltam.

Akkor úgy teszemfel a kérdést hogy, szerintetek melyik márka amelyik a legjobb? Véleményetek szerint. Én nagyon a BSN fele húzok, bár még nem próbáltam  ;D

2010. November 14. - 19:57:34
Válasz #164
Nem elérhető

George


#:-)

Hamarosan elfogy a proteinem (kb.1- másfél hónap) és azon gondolkoztam hogy vajon lehet e különbség protein és protein között. Ha mondjuk összehasonlítunk 2 ugyan olyan tipusú proteint, csak az egyik "híresebb" mondjuk a BSN Syntha meg egy Scitetes. Lehet különbség? Nem az ízre gondolok mert az nem érdekel  ;D Hanem mondjuk azért mert az egyik drágább és a másik meg mondjuk olcsó fajta, akkor a drágább az adhat nekem valami extrát?
Manapság már az "olcsóbb" sem olcsó. Adag/ár arányban nem feltétlenül jön ki kevesebbre. Amúgy óriási különbség van márkák között. Ezt én is csak évek után tapasztaltam.

Akkor úgy teszemfel a kérdést hogy, szerintetek melyik márka amelyik a legjobb? Véleményetek szerint. Én nagyon a BSN fele húzok, bár még nem próbáltam  ;D
Gaspari Myofusion 8-}