2024. Június 23. - 21:53:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 159278 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Március 05. - 20:57:56
Válasz #105
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!Ez a mai láb -has edzés elég gyengére sikerült!

Gugolás 1*10 3*8
Lábhajlítás gépen 3*10
vádlizás 3*13

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 05. - 22:58:25
Válasz #106
Nem elérhető

Gabe


Sőt, a has mellett a váll sem sikerült ezen az edzésen valami fényesre ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 21:03:37
Válasz #107
Nem elérhető

trobert2


Véget ért a mai mell-kar edzés,ez most különleges edzés volt mert máskor hétfőn csak mell edzés van ma pedig karokat is bele vittem!Úgy érzem kezd lemaradni a karom és csak a mellhez tudtam betenni úgy hogy időmbe is bele férjen,szóval mostantól hétfőn és csütörtökön is meg lesz edzve a karom,de a hétfői az nem lesz olyan intenzitásu mint a csütörtöki mert hát egy kemény mell után már nincs annyi erőm!

Fekve nyomás 1*10 20 kg 1* 8 60 kg 3*6 130kg
nyomás ferde padon 1*10 20kg 1*8 60kg 3*7 90kg
tárogatás 1*10 20kg 3*7 25kg
csigás keresztbe húzás 3*8

bicepsz tricepsz szuper szett
karhajlítás francia rúddal 1*10 3*8
egykezes csigás lenyomás tricepszre 3*10
karhajlítás csigán egyenes rúddal 3*8
lehúzés kötéllel 3*8
egykezes bicepsz hajlítás váltot karral 3*8
lenyomás csigán hajlított rúddal 3*8
kontrolált bicepsz3*8
lórúgás3*8
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 09. - 09:11:41
Válasz #108
Nem elérhető

trobert2


Hideg napra ébredtünk!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 09. - 09:14:56
Válasz #109
Nem elérhető

NM


Véget ért a mai mell-kar edzés,ez most különleges edzés volt mert máskor hétfőn csak mell edzés van ma pedig karokat is bele vittem!Úgy érzem kezd lemaradni a karom és csak a mellhez tudtam betenni úgy hogy időmbe is bele férjen,szóval mostantól hétfőn és csütörtökön is meg lesz edzve a karom,de a hétfői az nem lesz olyan intenzitásu mint a csütörtöki mert hát egy kemény mell után már nincs annyi erőm!

Fekve nyomás 1*10 20 kg 1* 8 60 kg 3*6 130kg
nyomás ferde padon 1*10 20kg 1*8 60kg 3*7 90kg
tárogatás 1*10 20kg 3*7 25kg
csigás keresztbe húzás 3*8

bicepsz tricepsz szuper szett
karhajlítás francia rúddal 1*10 3*8
egykezes csigás lenyomás tricepszre 3*10
karhajlítás csigán egyenes rúddal 3*8
lehúzés kötéllel 3*8
egykezes bicepsz hajlítás váltot karral 3*8
lenyomás csigán hajlított rúddal 3*8
kontrolált bicepsz3*8
lórúgás3*8

Kicsit sok gyakorlat nem? Tricepszre pláne. A lórúgás helyett pl. mehetne szűkennyomás fekpadon illetve tolódzkodás.

2010. Március 09. - 10:13:56
Válasz #110
Nem elérhető

trobert2


Szoktam azokat is csinálni,de nem minden héten ugyan azokat szoktam mert szoktam variálni pl ha most csináltam lórúgást lenyomást akkor jövő héten megy a homlokhoz hajlítás vagy a tolószkodás!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 09. - 20:43:24
Válasz #111
Nem elérhető

trobert2


Üdv nektek!
Ma egy ifjú titán feltett nekem egy kérdést amiire sajnos szégyen nem szégyen nem tudtam válaszolni,azt kérdezet hogy természetes e hogy ha a szemes cucc szedése közben össze megy a gojszli és hogy  azt halotta hogy a szuritol pedig nem,hát én csak álltam és néztem köpni nyelni nem tudtam ,zavaromba nyefegtem neki valamit ér aréb álltam!

na ezután jött a komoly hát edzés,persze az első 10 perc csak nehezen ment mert fojton a nevetés kerülgetett!

Húzószkodás 3*10
mellhez húzás 1*10 3*8
nyakhoz húzás 1*10 3*8
mellhez húzás szűken 1*10 3*8
döntött törzsü evezés 1*10 3*8
fűrészelés 3*8

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 11. - 20:35:00
Válasz #112
Nem elérhető

trobert2


eltet ez a fárasztó nap is,jó hideg van meg ráádásul esik a hó is,de nem tudom mi a picsának már ide mert nagyon nem hiányzik!
ma karok edzése volt,jól megdolgoztam őket ,de a hétfői karok edzés után ez már nem ment úgy ahogy szokott,és ezért nem is kinlódok heti 2 kar edzéssel marad az egy
ma megmértem edzés előtt és hát úgy tünik növöget lassan mert 44 -et mutatott a mérőszalag!

bicepsz egyenes rúddal 1*10 20kg 1*8 40kg 3*8 60kg
scott padon bicepsz 1*10 3*8
egykezes bicepsz hajlításülve 1*10 20kg 3*8 25kg
állva francia rúddal széles fogásban 1*10 3*8

Tricepsz lehúzás kötélel 1*10 3*8
homlokhoz hajlítás 1*10 3*8
lenyomás csigán 1*10 3*8
Tolózkodás 3*10
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 14. - 14:58:46
Válasz #113
Nem elérhető

trobert2


Hali!
Tegnap nem bírtam itthon ülni,és pár sráccal meg volt beszélve hogy benézek hozzájuk az edzésre,és végül úgy döntöttem hogy edzek én, is nyomtam egy kis váll edzést!

Nakbol nyomás 1*10 20 kg 1* 8 60 kg 3*6 70kg
melltöl nyomás 1*10 40 kg 3*6 60kg
oldalemelés csigán 3*8
állig húzás 1*10 3*8
előre emelés egykezes súlyzóval 1*10 12 kg 3*8 15kg
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 14. - 15:03:30
Válasz #114
Nem elérhető

trobert2


ja még azt elfelejtettem hogy a súlyom megközelíti a 90 kg ot karok is elég szépen nőnek meg minden más,ha így haladok még pár centit növök,és pár kg ot, és elkezdem a szálkásítást!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 16. - 16:37:42
Válasz #115
Nem elérhető

trobert2


szépjónapot mindenkinek!
tegnap már nagyon fáradt voltam a mell edzés után és nem volt erőm írni!

Fekve nyomás 1*10 20 kg 1* 8 80 kg 3*6 140kg
ferde pados nyomás 1*10 40 kg 3*8 100kg
tárogatás 1*10 20kg 3*8 25kg
csigán keresztbe húzás 1*10 3*8
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Március 22. - 20:23:21
Válasz #116
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!Már egy pár napja nem írtam időhiány miatt,de az edzés azért ment ezerrel! ma mell edzésem volt,és minden hétfőn amikor mellezek a  hónalj és a hátamnál mindég bepirosodik és másnapra az tiszta lilás véraláfutásos szokott lenni,nem tudja valaki miért van ez?és ez fekvenyomásnál szokott előjönni!
Itt a jóidő lassan közeledünk a rövidnbadrághoz és az atlétához és ez még keményebb edzésre sarkall.

fekve nyomás 1*10 3*8
ferde pados nyomás 1*10 3*8
tárogatás 1*10 3*8
keresztbe húzás csigán 1*10 3*8

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Április 04. - 12:46:38
Válasz #117
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!
elég régen nem írtam ide,idő hiányában mert elég sokat dolgozom és aztán este megyek edzeni utána pedig már örülök ha élek!
nemrég épült Újfehértóra egy új uszoda és van benne egy elég komolynak nevezhető edző terem ami még sajnos nem nyílt meg mert engedélyekre várnak,de azért megengedték hogy megnézzem hogy is néz ki,meglepetésemre sokkal jobb mint gondoltam,arnoldos gépek vannak benne és nem sajnálták a jobbnál jobb gépeket betenni,úgy gondolom hogy minden kép termet váltok mert a fejlődésemnek is jót tenne szerintem ,meg sokkal színvonalasabb mint ahol most edzek!azért nem panaszkodom hogy nem fejlődök itten mert fejlődtem elég sokat,a rengeteg fehérje lassan de biztosan hozza az eredményt,és a legnagyobb meglepetésemre elég szálkásan jön fel,azért ebben közben játszik az is hogy nagyon oda figyelek a táplálkozásomra,napi minimum 6-7 szer eszek plussz ezek mellé még a kis aprógágokat amit napkozbe elrágcsálok és napi 4-5 fehérje túrmix,ennek köszönhetően erőben és súlyban is nagyot nőttem!
súlyom 90 kg
karok 45-46 körül vannak,bedurranva még nem mértem csak úgy otthon edzés után de mire haza érek már nem olyan mint edzésen és a bicepszem eléggé csúcsosodik kifelé!fekvenyomásban már segítő nélkül  végig megy 140 be a széria,de sajnos itt megáll a tudomány mert nincs több súly :-\
hát röviden tömören ennyit gondoltam hogy leírok magamról!
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinem,és további jó edzést!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Április 04. - 13:03:46
Válasz #118
Nem elérhető

doncicco


Sziasztok!
elég régen nem írtam ide,idő hiányában mert elég sokat dolgozom és aztán este megyek edzeni utána pedig már örülök ha élek!
nemrég épült Újfehértóra egy új uszoda és van benne egy elég komolynak nevezhető edző terem ami még sajnos nem nyílt meg mert engedélyekre várnak,de azért megengedték hogy megnézzem hogy is néz ki,meglepetésemre sokkal jobb mint gondoltam,arnoldos gépek vannak benne és nem sajnálták a jobbnál jobb gépeket betenni,úgy gondolom hogy minden kép termet váltok mert a fejlődésemnek is jót tenne szerintem ,meg sokkal színvonalasabb mint ahol most edzek!azért nem panaszkodom hogy nem fejlődök itten mert fejlődtem elég sokat,a rengeteg fehérje lassan de biztosan hozza az eredményt,és a legnagyobb meglepetésemre elég szálkásan jön fel,azért ebben közben játszik az is hogy nagyon oda figyelek a táplálkozásomra,napi minimum 6-7 szer eszek plussz ezek mellé még a kis aprógágokat amit napkozbe elrágcsálok és napi 4-5 fehérje túrmix,ennek köszönhetően erőben és súlyban is nagyot nőttem!
súlyom 90 kg
karok 45-46 körül vannak,bedurranva még nem mértem csak úgy otthon edzés után de mire haza érek már nem olyan mint edzésen és a bicepszem eléggé csúcsosodik kifelé!fekvenyomásban már segítő nélkül  végig megy 140 be a széria,de sajnos itt megáll a tudomány mert nincs több súly :-\
hát röviden tömören ennyit gondoltam hogy leírok magamról!
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinem,és további jó edzést!

 :-O

2010. Április 16. - 18:59:59
Válasz #119
Nem elérhető

trobert2


sziasztok!sajnos elég kevés időm van mostanába netezni,ezért hanyagolom a fórumt,de amikor csak időm engedi majd fojtatom az edzésnaplómat!
ma karok edzése volt
karhajlítás egyenes rúddal 1*10 3*8
scottpadon 1*10 3*8
koncentrált bicepsz 3*10

egykezes tricepsz letolás 3*12
homlokhoz hajlítás 1*10 3*8
lórúgás 3*10
Úgy érzem a jelenlegi fizikumom eléggé tűrhető,ahoz képest hogy 4 napja elég beteg vagyok és egész nap fekszek kivéve ha megyek edzeni mert ez a betegség nem kényszeríthet arra hogy  ne menjek edzésre!
Itt is egy kép a beteg fejemröl mai edzésen!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE