2024. Június 23. - 21:02:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 159249 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 30. - 22:11:59
Válasz #360
Nem elérhető

trobert2


A susta után elég sok pihi lessz ny első hetében lessz az első kúra terveim szerint!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 04. - 20:04:18
Válasz #361
Nem elérhető

trobert2


meg volt a ai kar edzés,kicsit szokatlanul most debrecenben edzettem amit nem bántam meg mert edzés közepe fele befutott a pulktba Kathi Béla és elég nagy motiváció volt látni,kúrva hatalmas az az ember:)

Kalapács bicepsz 1*10 20kg
1*10 26kg 1*10 30kg 1*8 32kg

tricepsz egykezes letolás 1*10 20kg
1*10 30kg
1*10 40kg

csigás scott pad bicepsz 1*10 50kg
1*10 60kg 1*10 80kg
1*8 85kg

tricepsz letolás 1*50kg
1*10 70kg
1*8 90kg
1*8 100kg

beforgatós bicepsz ülve
1*10 20kg 1*10 26kg
2*8 30kg

homlokhoz engedés
1*10 40kg
2*8 60kg

Itt picit érdekes volét edzeni mert teljesen más volt a csigás gépek terhelése,valahogy minden  könnyebb volt,lehet áttétesebb volt mint a fehértói teremben,de azért meg vagyok elégedve!a kaja nem olyan mint amilyennek kell lennie most csak ilyen éttermi kajákat tudok enni még pár napig,igyekszem az időpontokat tartani,csak az zavar hogy lehet zsírosabb mint ahogy én csinálom,és nem mindenhol tudom kérni oliva olajban!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 04. - 20:07:20
Válasz #362
Nem elérhető

Pötty


Elmentél  innen ezt megjegyeztem így edzek nélküled :D:(

2010. Október 04. - 20:08:53
Válasz #363
Nem elérhető

trobert2


majd amikor csak lehet edzek ott is,majd ellesem a nagyok technikáját:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 04. - 21:09:39
Válasz #364
Nem elérhető

Ádi


melyik teremben voltál debrecenben? aktiv, eurogym?

2010. Október 04. - 23:25:42
Válasz #365
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 05. - 19:30:00
Válasz #366
Nem elérhető

trobert2


meg volt a mai váll edzés egy kis tricepszel a végén!

oldalemelés 6*10
állig húzás 5*10
hátsó váll fekve 6*20
előre emelés 4*10

tolószkodás 4*10

most röviden ennyi történt,kicsit ideges vagyok mert a reggeli adagokat mindenből be vettem és eljöttem otthonról és csak holnap megyek haza,szóval most nem tudtam semmit bevenni amit be kelett v na,de próbálom kajával pótolni:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 05. - 19:52:11
Válasz #367
Nem elérhető

dumbass


meg volt a mai váll edzés egy kis tricepszel a végén!

oldalemelés 6*10
állig húzás 5*10
hátsó váll fekve 6*20
előre emelés 4*10

tolószkodás 4*10

most röviden ennyi történt,kicsit ideges vagyok mert a reggeli adagokat mindenből be vettem és eljöttem otthonról és csak holnap megyek haza,szóval most nem tudtam semmit bevenni amit be kelett v na,de próbálom kajával pótolni:D

Hogyhogy nem csinálsz 1 nyomó gyakorlatot se?

2010. Október 05. - 20:00:15
Válasz #368
Nem elérhető

trobert2


mert eddig mindég volt nyomó gyakorlat,szinte abból állt,most egyik héten nyomó a másik héten szabad súlyos gyakorlatok lesznek ezzel is változatosabbak a gyakorlatok,aztán fele ilyen fele olyan,lényegtelen az a lényeg hogy variálva legyen folyamatosan és ez most így jött ki!nem szabad leragadni az alapgyakorlatoknál a változatosságon legyen a hangsúly!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 06. - 18:44:26
Válasz #369
Nem elérhető

trobert2


meg volt a mai hát edzés pici bicepszel a végén!a kajám ma nem volt olyan jó ahogy kelett volna,d azért igyekszem estére bepótolni!

Evezés 5*10
mellhez húzás 4*10
páros kezes fűrész 4*10
húzószkodás 4*10

egykezes bicepsz scott padon 2*10
kalapács 2*10

elég jól bedurrant a hátam és maximálisan fi is fáradtam!készítettem egy képet is hogy meglesem a hátam most hogy néz ki,szemre mint ha nagyobb lenne és egyre tömegesebb is,de majd pár hónap és töltök fel képet is:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 15. - 22:17:08
Válasz #370
Nem elérhető

trobert2


meg volt a mai mell tricepsz edezés!
még kicsit fura az új terembe,és még a súlyokat sem találom úgy meg ahogy a régi terembe minden a kezemre ált,még át kel szokni,meg hát feltűnősködni sem akarok annyira hogy egyből 200kg al nyomogatok újoncként!

negatív pad 1*10 60kg
1*10 120kg
1*10 140kg
1*8 160kg
1*6 170kg

pozitív pad 1*10 100kg
3*10 120kg

tárogatás 4*10 30kg

tricepsz letolás kötéllel 1*15
3*12
1*10

a végére elég rendesen elfáradtam és kellő kép be is durrantam,picit zavaró volt hogy elég vékonyka srácok voltak lent 1-2 óriás kivételével és picit méregettek ,gondolom ők már régebb óta járnak oda és még nem láttak ott és nézték ez meg hogy került ide:D sajnos a terem szerdán bezár így kénytelen voltam pár napig napijegyet venni,pontosan annyi értékben ahol a másik terembe 3 havit vehettem v na meg mert a régi terembe már csak 3500 a bérlet,azért vidéken ennyivel volt jobb!

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 20. - 16:25:35
Válasz #371
Nem elérhető

trobert2


hali mindenkinek,sajnos van egy kis gondom most hogy nem rég véget ért a kúrám,és végül nem kezdtem bele a sustásba,mert ökörség lett volna,sajnos időnként bele nyilalgat a jobb könyökömbe úgy kb 3-5 mp erejéig:S  lehet nem kelet v na 70-80kg al homlokozni:S na szóval ez a homlokozásnak köszönhető ahogy irtátok?vagy ez a kis nyilalgatás teljesen más dolog?akinek fájós a könyöke a homlokozástól,nektek hogyan kezdődött?nem szeretnék lesérülni most,és inkább kezelném a helyzetet ha lehet belőle komolyabb dolog is:S
Röviden a kúráról,erőben tömegben,mindenben hozott szépen,a kúra alatti súlyom és a mostani között van minusz 3-4 kg amire azt gondolom hogy a viz mehetett ki ilyen gyorsan,mert most elég szépen beált a súlyom és még most is 95 környékén vagyok.a kajára 100% os a figyelmem,és bevásároltam most elég szép summáért ......es cuccokat,ezzel is igyekszem elkerülni a nem várt fogyást,remélhetőleg mire a következő kúrámat el tudom kezdeni addig 100 kg ot taposni fogom!

Ui:egyetek sokat,és edzetek keményen!

További szép napot mindenkinek!

Ja és ne koxoljatok:S depisek lesztek kúra után:D ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 20. - 18:14:26
Válasz #372
Nem elérhető

t.d.


Legjobban a homlokra engedés öli a könyököt, főleg 80kg, az nagyon keményen nyírja, szóval valószínűleg az a ludas. A 100 kg sztem meg elég sok, most vagy 95, és valamennyi még lemenni.
100% not natural!

2010. Október 20. - 22:00:40
Válasz #373
Nem elérhető

trobert2


meg volt a mai mell edzés,ez a terem nagyon dúrva és a gépek,meg a hangulat,fasza minden,olyan szinten bedurrantam hogy még cuccal se volt jobb:D csak úgy szaggattam a súlyokat is,hiába most egyedül edzek,nem féltem odapakolni p..csába már nem siránkozunk hogy vége a cuccnak nyomni kell:D:D a kajám is nagyon egybe van tápkieg ből is bevásároltam rendesen szóval fasza minden:D

Fekve nyomás 1*20 4*10
kézi súlyzóval nyomás 5*10
ferde pad4*10
nyomás kézivel ferde padon 4*10
és volt még egy gép is annak a nevét nem tudom de 4*10 volt és űber jó gép:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 21. - 18:04:07
Válasz #374
Nem elérhető

Tóth Attila


Jóó hely a Dávid!Ha azok a súlyok mesélni tudnának!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"