2024. Szeptember 25. - 15:02:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 163985 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Szeptember 09. - 10:06:20
Válasz #195
Nem elérhető

dino


jólesz. +rengeteg zöldség
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 09. - 10:17:06
Válasz #196
Nem elérhető

brutusz


Bocs, nem kötöszködni akarok, de nálam is egy hónap egy vödör tejsavó fehérje (80%os, 5 kg), az napi csak 130 g tiszta fehérje. ezt 3x-ra iszom meg. Dinonak igaza van, több szilárd kaja kellene, de ha a fél kg csírke is ilyen nehez megy le... Enni kell! nálam a 3 fehérje mellé, ami reggel zabbal megy, van még 4 szilárd kaja, 3x csirke, összesen kb 700g, persze nyersen, a negyedik tonhal+zsírszegény túró. és mindig éhes vagyok...  ;D

2010. Szeptember 09. - 11:45:56
Válasz #197
Nem elérhető

trobert2


Túró ,hal is szokott menni mikor már nagyon nem megy a csirke olyankor több hal meg túró megy aztán mikor undor aztán jön vissza a csirke mell!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 09. - 13:28:37
Válasz #198
Nem elérhető

brutusz


nekem meg a hal megy nehezen.
ja, meg a fehérje mellé megy még egy csomó egyébb kiegészítő. csak a biztonság kedvéért  ;D

2010. Szeptember 09. - 13:38:13
Válasz #199
Nem elérhető

trobert2


Kiegészitőkböl  nálam sincs hiány,de most úgy döntöttem hogy amint elfogynak nem veszek újat hanem 1-2 hónapra csak a fehérje aminó vitamin marad aztán ismét beruházok egy rakás kiegre.Most elég sok mindent szedek és igazából sok értelmét nem láttam ,és most hogy megvonom a szervezetemtől ezeket most fog kiderülni hogy mi is hiányzik neki és mi az ami fölösleges volt!Én váltogatni szoktam mikor már az utolsó falatok öklendezve mennek olyankor váltok vagy halra vagy pedig az elkészítésén változtatok valamit és akkor rendbe van! a fehérjével is így vagyok mikor már az utolsó 1-fél kiló van a vödörbe már elég nehezen megy le,ilyenkor váltok más ízre aztán megint másra aztán kezdődik előröl,mert 4 íz van amit szoktam váltogatni!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 09. - 19:58:48
Válasz #200
Nem elérhető

trobert2


Ma hát nap volt,vagyis lett volna mert csak szédelegtem a terembe azután hogy fuccsra ment a mára eltervezett edzésprogramom azzal hogy az első nagyobb megterhelés után elszakadt a drót,és még az volt a szerencsém hogy mondtam edzőpajtinak hogy segítsen leülni és így ő is fogta a rudat különben jol fejbe vágott volna,aztán közölték hogy csak holnapra tudják megjavítani:S

Aztán jött a gond hogy akkor hogy is mit csináljak végül ez alakult ki

Evezés 1*10
3*8

húzószkodás 3*8

fűrész 1*10 3*8

az elején annyira elment a kedvem hogy nem tudtam mit csináljak csak szédelegtem,mert mielőtt elkezdtem volna olyan jól elterveztem a programot,de az a szarnak pont most kelett elszakadnia!

Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 09. - 20:25:07
Válasz #201
Nem elérhető

dumbass


Kiegészitőkböl  nálam sincs hiány,de most úgy döntöttem hogy amint elfogynak nem veszek újat hanem 1-2 hónapra csak a fehérje aminó vitamin marad aztán ismét beruházok egy rakás kiegre.Most elég sok mindent szedek és igazából sok értelmét nem láttam ,és most hogy megvonom a szervezetemtől ezeket most fog kiderülni hogy mi is hiányzik neki és mi az ami fölösleges volt!Én váltogatni szoktam mikor már az utolsó falatok öklendezve mennek olyankor váltok vagy halra vagy pedig az elkészítésén változtatok valamit és akkor rendbe van! a fehérjével is így vagyok mikor már az utolsó 1-fél kiló van a vödörbe már elég nehezen megy le,ilyenkor váltok más ízre aztán megint másra aztán kezdődik előröl,mert 4 íz van amit szoktam váltogatni!

Engem érdekelne hogy milyen kiegészítőket, vitaminokat használsz. Ha van időd akkor írj már egy listát :)

2010. Szeptember 09. - 20:30:06
Válasz #202
Nem elérhető

NosztalNiga


Ma hát nap volt,vagyis lett volna mert csak szédelegtem a terembe azután hogy fuccsra ment a mára eltervezett edzésprogramom azzal hogy az első nagyobb megterhelés után elszakadt a drót,és még az volt a szerencsém hogy mondtam edzőpajtinak hogy segítsen leülni és így ő is fogta a rudat különben jol fejbe vágott volna,aztán közölték hogy csak holnapra tudják megjavítani:S

Aztán jött a gond hogy akkor hogy is mit csináljak végül ez alakult ki

Evezés 1*10
3*8

húzószkodás 3*8

fűrész 1*10 3*8

az elején annyira elment a kedvem hogy nem tudtam mit csináljak csak szédelegtem,mert mielőtt elkezdtem volna olyan jól elterveztem a programot,de az a szarnak pont most kelett elszakadnia!


Szerintem egy dúrvás háthoz nem kellenek gépek  :) but u know...  ;)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 09. - 21:20:24
Válasz #203
Nem elérhető

trobert2


Kinek mi a dúrva!lehet ami nekem gyenge edzés az neked már sok,vagy lehet fordítva ezt nem lehet tudni,az biztos hogy a durranàs megvolt,de nem volt az igazi!...... white pró,5kg ez majdnem 1hónapra elég aminó5600 1000szemes ez elég sokáig cellmass majdnem 1hónap amink liquid50 na ez durva ne szokj rá a kortyra mert 4 nap ezt 5össével veszem nitrix kb 1 hónap daily vitamin csitec 75napig elég csitec crea bomb ebböl fel dobozt ettem mert szar az íze de abból is van pár doboz,hát röviden enny de ezekböl ne úgy képzeld hogy egy doboz mert annyiból szar se derül ki mindböl sok doboz bement,ja még muscletech nano x9
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 09. - 23:16:33
Válasz #204
Nem elérhető

dino


3 éve minden áldott nap csirkemellet eszek én még nem undorodom tőle  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 09. - 23:24:10
Válasz #205
Nem elérhető

trobert2


Jó neked,nekem v miért igényli a szervezetek a kis változatosság ,de van amikor elég annyi hogy más zöldséget eszek hozza!2napja éjjel 2kor még fent vagyok és a hűtőt rámolom,nem bírok jól lakni,de ez a nagy étvágy éjszaka tör rám,ez a cucctol volna ?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 10. - 05:44:24
Válasz #206
Nem elérhető

AtomAnti


Kinek mi a dúrva!lehet ami nekem gyenge edzés az neked már sok,vagy lehet fordítva ezt nem lehet tudni,az biztos hogy a durranàs megvolt,de nem volt az igazi!...... white pró,5kg ez majdnem 1hónapra elég aminó5600 1000szemes ez elég sokáig cellmass majdnem 1hónap amink liquid50 na ez durva ne szokj rá a kortyra mert 4 nap ezt 5össével veszem nitrix kb 1 hónap daily vitamin csitec 75napig elég csitec crea bomb ebböl fel dobozt ettem mert szar az íze de abból is van pár doboz,hát röviden enny de ezekböl ne úgy képzeld hogy egy doboz mert annyiból szar se derül ki mindböl sok doboz bement,ja még muscletech nano x9

Én ennyit egy év alatt nem költök rá bazdki....
Van euro  ;)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Szeptember 10. - 11:03:56
Válasz #207
Nem elérhető

trobert2


Már én is bánom mert az alapokon kívül nem érdemes mást megvenni! Már egy jó kis növi kúrát benyomhattam v na helyette ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 10. - 12:43:22
Válasz #208
Nem elérhető

dino


Már én is bánom mert az alapokon kívül nem érdemes mást megvenni! Már egy jó kis növi kúrát benyomhattam v na helyette ;D ;D
még nagyon messze vagy attól a szinttől. agyban is ! :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 10. - 13:25:58
Válasz #209
Nem elérhető

trobert2


a növire érted?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE