2024. Június 26. - 10:37:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi van már Lee?!  (Megtekintve 21139 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 05. - 15:00:08
Válasz #60
Nem elérhető

like.no.other


Ez sajnalatos. Eddig se volt eleg gondja a magassaga miatt most meg ez is...
Ennyi ev edzes nagyobb serules nelkul es egy huto fog ki rajta.  :-\

2009. Február 05. - 15:00:35
Válasz #61
Nem elérhető

madinorbi


Az a bici ilyen volt régen is ?


A bicepsze már korábban megsérült miközben az anyja hűtőjét rakta arrébb, nemrégiben pedig a válla kezdett el rakoncátlankodni, meg kell műteni. Eredetileg az Ausztrál Pro GP-re készül (március 14., Melbourne)...

 ;)
/:-) Köszi
Mi lett volna ha elszakad  ????... így is elég érdekes lett !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 05. - 18:20:19
Válasz #62
Nem elérhető

Gabe


Ha elszakad? Nem tudom, ez elég érdekes, ugye a bicepsz a hónaljnál ered, és a könyökhajlatnál tapad.
Ha szakad, akkor az alsó rész válik le a tapadási helyről, és akkor ugye rövidebb lesz, "feljebb csúszik".
Ehhez képest, neki pont fordítva van, az eredési helynél vált le, de akkor meg hogyan dolgoztatja meg?
Valami szakértő magyarázza el, lehet, hogy csak én nem értem.
Vagy csak "megnyúltak" a szövetek?  ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 05. - 19:01:32
Válasz #63
Nem elérhető

Aco


Tudni fog eggyáltalán ezzel a bicepszel valami nagyobb eredményt elérni versenyen?vagy normálissan edzeni rá?

2009. Február 10. - 03:04:40
Válasz #64
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lee-nek állítólag szerdán lesz a műtétje és elvileg ki kell majd hagynia a 2009-es szezont.

2010...?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 11. - 15:30:36
Válasz #65
Nem elérhető

lue


nagyszerü.kellett bsztatni azt a  hütöt_hmm_én  nem  tom,de  ez a  season kihagyas  nem  csak a  testepitesre  fog vonatkozni neem?lee  ;D ;D ez szép vot_amugy nem  hiszem el  h  1 ilyen profi cak ugy kockáztatja  a megélheteset_ mi a  velemenyed  steve?érvagas a  javabol 1  serüles  barmelyik profinak neem?gyogyulj meg  lee,  /:-) /:-) aztan terj vissza...

2009. Február 15. - 00:16:56
Válasz #66
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
11-én megvolt Lee bicepsz műtétje. Az egy órás operáció állítólag sikeres volt, viszont az idei szezont biztosan ki kell hagynia. Talán 7 hét múlva kezdhet el óvatosan edzeni a sérült izomra.

Úgyhogy gondolom lőttek a diétának...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 15. - 16:11:37
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


11-én megvolt Lee bicepsz műtétje. Az egy órás operáció állítólag sikeres volt, viszont az idei szezont biztosan ki kell hagynia. Talán 7 hét múlva kezdhet el óvatosan edzeni a sérült izomra.

Úgyhogy gondolom lőttek a diétának...

Szerintem aki ennyit letett az asztalra, az már megtanulta leküzdeni az akadályokat, és nemsokára egy nagyon komoly Lee-t fogunk látni megint  @:-)

2009. Február 15. - 16:13:55
Válasz #68
Nem elérhető

Gabe


11-én megvolt Lee bicepsz műtétje. Az egy órás operáció állítólag sikeres volt, viszont az idei szezont biztosan ki kell hagynia. Talán 7 hét múlva kezdhet el óvatosan edzeni a sérült izomra.

Úgyhogy gondolom lőttek a diétának...

Szerintem aki ennyit letett az asztalra, az már megtanulta leküzdeni az akadályokat, és nemsokára egy nagyon komoly Lee-t fogunk látni megint  @:-)
Így van! Hajrá Priest!

A mekdonáctól még a tetkói is lemállottak!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 15. - 16:15:43
Válasz #69
Nem elérhető

God Vazzeg


11-én megvolt Lee bicepsz műtétje. Az egy órás operáció állítólag sikeres volt, viszont az idei szezont biztosan ki kell hagynia. Talán 7 hét múlva kezdhet el óvatosan edzeni a sérült izomra.

Úgyhogy gondolom lőttek a diétának...

Szerintem aki ennyit letett az asztalra, az már megtanulta leküzdeni az akadályokat, és nemsokára egy nagyon komoly Lee-t fogunk látni megint  @:-)
Így van! Hajrá Priest!

A mekdonáctól még a tetkói is lemállottak!  !+"%

Nekem is volt tetkóm, de egyszer elmentem a mekdonádszba...  :-}  !+"%

2009. Március 12. - 11:06:19
Válasz #70
Nem elérhető

lue