2024. Szeptember 27. - 06:16:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761626 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. November 03. - 18:33:43
Válasz #4035
Nem elérhető

pmiller06


Srácok, segítséget kérnék.  ?:-)
Kezdenék egy téli elég durva tömegelést, lassan 4 éve edzek szimplán normális kajával és most jutottam el oda, hogy van pénzem és időm is komolyabban nekiállni.
Elég nehezen zsírosodó típus vagyok, fejlődés tekintetében azt mondanám hogy fejlődgetek, se nem gyorsan se nem lassan :)
Havi 30 körüli összeg menne csak a kiegekre, ebbe nincs benne a kaja természetesen.
Amire gondoltam:
True Mass
Cell Mass
+ valami fasza fehérje edzés utánra
vitaminok eddig is mentek faszán, kaját túrom befele ahogy tudom bár nem mindig fér be vagy nem kívánom azt a mennyiséget ami kéne.
A célom jövő nyár közepéig minél nagyobb tömeget felpakolni.
Szóval ebben kérnék segítséget, hogy ennyi pénzecskéből a legjobbat kihozni. Köszönöm mindenkinek aki segít és annak is aki nem  ***))))
Ráadás: Zöld teábol ( filteres ) mennyit szoktatok inni naponta ?
Kösz !

Én a helyedben inkább vennék egy multivitamint, myofusiont, 500g sima monohidrátot, 500g bcaa-t, 500g glutamint, omega3-at meg valami szénhidrátot edzés utánra. Ez ha egyszerre megveszed, drágább, mint 30, de a kreatin nem egy hónapra elég, ha a bcaa-t csak edzés közben alkalmazod akkor az is elég hosszabb időre. A glutamin, fehérje, vitamin, omega3 viszont elfogy egy hónap alatt.

2010. November 03. - 19:12:27
Válasz #4036
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Srácok, segítséget kérnék.  ?:-)
Kezdenék egy téli elég durva tömegelést, lassan 4 éve edzek szimplán normális kajával és most jutottam el oda, hogy van pénzem és időm is komolyabban nekiállni.
Elég nehezen zsírosodó típus vagyok, fejlődés tekintetében azt mondanám hogy fejlődgetek, se nem gyorsan se nem lassan :)
Havi 30 körüli összeg menne csak a kiegekre, ebbe nincs benne a kaja természetesen.
Amire gondoltam:
True Mass
Cell Mass
+ valami fasza fehérje edzés utánra
vitaminok eddig is mentek faszán, kaját túrom befele ahogy tudom bár nem mindig fér be vagy nem kívánom azt a mennyiséget ami kéne.
A célom jövő nyár közepéig minél nagyobb tömeget felpakolni.
Szóval ebben kérnék segítséget, hogy ennyi pénzecskéből a legjobbat kihozni. Köszönöm mindenkinek aki segít és annak is aki nem  ***))))
Ráadás: Zöld teábol ( filteres ) mennyit szoktatok inni naponta ?
Kösz !

Én a helyedben inkább vennék egy multivitamint, myofusiont, 500g sima monohidrátot, 500g bcaa-t, 500g glutamint, omega3-at meg valami szénhidrátot edzés utánra. Ez ha egyszerre megveszed, drágább, mint 30, de a kreatin nem egy hónapra elég, ha a bcaa-t csak edzés közben alkalmazod akkor az is elég hosszabb időre. A glutamin, fehérje, vitamin, omega3 viszont elfogy egy hónap alatt.
Glutamint emelném havi 1kg-ra, nem azért, hogy okoskodjak, de én is napi 30-35g-ot tolok belőle oszt jóóóó ;D ;D..........sőt lehet felemelem 1.5kg-ra a havi fogyasztását.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 03. - 19:20:25
Válasz #4037
Nem elérhető

pmiller06


Amit leírtam még az sem jön ki 30ból :D Nem hogy még + fél kg  ;D

2010. November 03. - 19:44:01
Válasz #4038
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Amit leírtam még az sem jön ki 30ból :D Nem hogy még + fél kg  ;D
Tudom.....kemény az élet ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 03. - 20:07:39
Válasz #4039
Nem elérhető

pmiller06


Amit leírtam még az sem jön ki 30ból :D Nem hogy még + fél kg  ;D
Tudom.....kemény az élet ;D ;D.

 ;D ;D ;D Ez így van... Ha valamit szeretnél, de nincs rá keret, akkor nem lemondani kell róla...

2010. November 04. - 09:49:03
Válasz #4040
Nem elérhető

twist


Köszi a segítséget srácok  :-){
nyomjad rózsi

2010. November 05. - 17:07:58
Válasz #4041
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Amit leírtam még az sem jön ki 30ból :D Nem hogy még + fél kg  ;D
Tudom.....kemény az élet ;D ;D.

 ;D ;D ;D Ez így van... Ha valamit szeretnél, de nincs rá keret, akkor nem lemondani kell róla...
FA Whey Protein 8900.-
Dymatize Glutamin 1kg 11.500-12.000.- között
Dymatize Creatine Monohydrate 500g 4.400.-
ISS multivitamin csomag-nagy dózisú 4.700.-

Ez legrosszabb esetben pont 30.000.-
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. November 06. - 13:52:09
Válasz #4042
Nem elérhető

zotja


Budapesten a 13. kerületben keresek edzőtermet: "olcsó",nem kell fitness welness szolgáltatás,normálisan lehessen edzeni :)

Vkinek tapasztalata arrafelé?

2010. November 07. - 21:18:25
Válasz #4043
Nem elérhető

balic


Van valakinek tapasztalata arról, hogy a legérdemesebb szedni a Halodrolt? A 3 kapszulát egyszerre szedjem be vagy inkább elosztva reggel-délben-este metódusban?

2010. November 07. - 21:45:12
Válasz #4044
Nem elérhető

Maszat


dobjál be 3x3mat, az a biztos!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 07. - 21:59:45
Válasz #4045
Nem elérhető

H. Laci


Vese fájdalom multivitamintól!?  (reggel este 1 déjli ván)

2010. November 07. - 22:05:56
Válasz #4046
Nem elérhető

Maszat


Vese fájdalom multivitamintól!?  (reggel este 1 déjli ván)

nem attól van!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 07. - 22:10:20
Válasz #4047
Nem elérhető

H. Laci


Vese fájdalom multivitamintól!?  (reggel este 1 déjli ván)

nem attól van!
Hát nem tudom.  :)  Soha nem toltam multit.  ;D Most ezt a déjli vánt, meg "annó" gyógyszertárit.  :) Amikor a gyógyszertárit toltam, akkor is fájogatott a vesém, elég szépen, ezért itt is van fél doboz meghagyva. Mikor abbahagytam elmúlt. Most pedig ezt szedegetem és megint elkezdett fájni. Kissé erősen (konkrétan szégyen nem szégyen de bőgtem) mióta nem szedem azóta abbamaradt.  :)

2010. November 07. - 22:11:15
Válasz #4048
Nem elérhető

Maszat


Vese fájdalom multivitamintól!?  (reggel este 1 déjli ván)

nem attól van!
Hát nem tudom.  :)  Soha nem toltam multit.  ;D Most ezt a déjli vánt, meg "annó" gyógyszertárit.  :) Amikor a gyógyszertárit toltam, akkor is fájogatott a vesém, elég szépen, ezért itt is van fél doboz meghagyva. Mikor abbahagytam elmúlt. Most pedig ezt szedegetem és megint elkezdett fájni. Kissé erősen (konkrétan szégyen nem szégyen de bőgtem) mióta nem szedem azóta abbamaradt.  :)

szerintem 1 időre állj le a bulikkal. Komi!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 07. - 22:13:06
Válasz #4049
Nem elérhető

H. Laci


Vese fájdalom multivitamintól!?  (reggel este 1 déjli ván)

nem attól van!
Hát nem tudom.  :)  Soha nem toltam multit.  ;D Most ezt a déjli vánt, meg "annó" gyógyszertárit.  :) Amikor a gyógyszertárit toltam, akkor is fájogatott a vesém, elég szépen, ezért itt is van fél doboz meghagyva. Mikor abbahagytam elmúlt. Most pedig ezt szedegetem és megint elkezdett fájni. Kissé erősen (konkrétan szégyen nem szégyen de bőgtem) mióta nem szedem azóta abbamaradt.  :)

szerintem 1 időre állj le a bulikkal. Komi!
Pia kavarhatott be!? Azért annyira nem vagyok én party arc, igaz sikerült párszor készre tenni magam. :-[ De hát ez okozta volna a gondot!? Ilyen szinten!?  :o