2024. Szeptember 27. - 06:08:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761622 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 28. - 21:25:29
Válasz #4020
Nem elérhető

pmiller06



2010. Október 28. - 21:25:37
Válasz #4021
Nem elérhető

Szabi


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!

Érdekes az nem érdekel,hogy mennyit keres vki,de az igen hogy lehet megélni 100 ezerből. :)

Sztem egyáltalán nem bunkó kérdés,ha nyíltan kijelentette,hogy ő ennyiből nem élne meg,akkor miért ne kérdezhetnék rá ,hogy ő ezt emennyiből oldaná meg,neki milyen lehetőségei vannak?! :)

Egyszerű az egész. Számomra elképzelhetetlen, hogy lehet ezt összehozni. Félreértés ne essék, nem meghazudtolni akarom Őt.

A Szabi egy fiatalember ( szerintem max 10-12 éve dolgozhat). Nyilván laknia kell valahol, tehát kell egy lakás, vagy ház ami pénzbe kerül (persze az is előfordulhat, hogy a szüleinél él). Mint tudjuk ez milliókba kerül, még minimális igényszint mellett is. Hogyan is oldható ez meg? Létezik a hitel, a szülői támogatás, vagy a jó fizetés (esetleg ezek kombinációi).

Százezer magyar forintból kurva nehéz egy lakást fenntartani (fűtés, víz, gáz, ne adj isten távhő  ;D, lakásbiztosítás, esetleg hitel). A testépítés kurva drága dolog szintén. Terembérlet, fehérje, aminosavak, esszenciális zsírok, egyéb kiegészítők, vitaminok, hús, szénhidrátok, zöldségek és az egyéb kiegészítők amik szintén elég költségesek (főleg versenyfelkészülés alatt).

Nincs barátnő, nyaralás, autó, motor, bicikli, benzin semmi...

Ez nem ugyan az, mint odaugrani valaki elé az utcán, (fórumon stb) hogy aztán Te mennyit keresel???

2 és fél éve dolgozom szülőkkel lakom,nem titok!!!
Motorom is van...nincs másodállásom és igen 100 ezret keresek...Ez van...Ebből oldom meg...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 28. - 21:29:58
Válasz #4022
Nem elérhető

dino


akkor én is 2008:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 28. - 21:32:20
Válasz #4023
Nem elérhető

Szabi


Itt is van fejlődés bőven...

A mostani képek kicsit korrektebbek ;)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 28. - 21:44:23
Válasz #4024
Nem elérhető

Suncity


drága mamám mondta: "
a pénznek jó pásztor kell, mert nincs az a kevés amiből nem lehetne kijönni és nincs az a sok pénz ami el nem fogyna"

2010. Október 28. - 21:48:48
Válasz #4025
Nem elérhető

AtomAnti


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!

Érdekes az nem érdekel,hogy mennyit keres vki,de az igen hogy lehet megélni 100 ezerből. :)

Sztem egyáltalán nem bunkó kérdés,ha nyíltan kijelentette,hogy ő ennyiből nem élne meg,akkor miért ne kérdezhetnék rá ,hogy ő ezt emennyiből oldaná meg,neki milyen lehetőségei vannak?! :)

Egyszerű az egész. Számomra elképzelhetetlen, hogy lehet ezt összehozni. Félreértés ne essék, nem meghazudtolni akarom Őt.

A Szabi egy fiatalember ( szerintem max 10-12 éve dolgozhat). Nyilván laknia kell valahol, tehát kell egy lakás, vagy ház ami pénzbe kerül (persze az is előfordulhat, hogy a szüleinél él). Mint tudjuk ez milliókba kerül, még minimális igényszint mellett is. Hogyan is oldható ez meg? Létezik a hitel, a szülői támogatás, vagy a jó fizetés (esetleg ezek kombinációi).

Százezer magyar forintból kurva nehéz egy lakást fenntartani (fűtés, víz, gáz, ne adj isten távhő  ;D, lakásbiztosítás, esetleg hitel). A testépítés kurva drága dolog szintén. Terembérlet, fehérje, aminosavak, esszenciális zsírok, egyéb kiegészítők, vitaminok, hús, szénhidrátok, zöldségek és az egyéb kiegészítők amik szintén elég költségesek (főleg versenyfelkészülés alatt).

Nincs barátnő, nyaralás, autó, motor, bicikli, benzin semmi...

Ez nem ugyan az, mint odaugrani valaki elé az utcán, (fórumon stb) hogy aztán Te mennyit keresel???

Én pont így élek a barátnőmmel és jelenleg lehetetlennek tartom, hogy jelen körülmények között be tudjak készülni egy versenyre.
Pedig nem mondom, hogy nem szeretnék egyszer színpadon állni.

Szabi minden tiszteletem a tiéd!!!
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 28. - 22:41:34
Válasz #4026
Nem elérhető

Gabe


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!

Érdekes az nem érdekel,hogy mennyit keres vki,de az igen hogy lehet megélni 100 ezerből. :)

Sztem egyáltalán nem bunkó kérdés,ha nyíltan kijelentette,hogy ő ennyiből nem élne meg,akkor miért ne kérdezhetnék rá ,hogy ő ezt emennyiből oldaná meg,neki milyen lehetőségei vannak?! :)
Én nem szeretek számokkal dobálózni, egyébként sem kérdeztem Szabit, ő írta, mennyiből él meg.
Az igaz, hogy én a többszöröséből élek,(mint itt is szerintem még sokan) viszont ebből fizetek 2 lakástörlesztést, az egyiket anyámnak és én minden rezsit, kaját, ruhát, bármit magamnak fizetek, szülői segítség az nincs, sőt..., mint az kiderül ebből a mondatból. Nem gondolom, hogy túl lennék fizetve, 8. éve az építőiparban, német nyelvtudással, szaknyelvvel. Szoptam eleget, míg egyetemre jártam, semmi pénzem nem volt, hiába dolgoztam mellette.
Külföldön a többszörösét kereshetném, csak a bizonytalanra nehezen váltja le az ember a biztosat.
Zotya, te ugye még szüleiddel élsz? Mintha nemrég írtad volna, hogy nincs meló. Mert én meló nélkül mehetnék a sóhivatalba.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 29. - 08:20:43
Válasz #4027
Nem elérhető

vekony


Hello egy kis segitség kellene, az áruházi segitség topicba már irtam, de nem érkezett válasz, gondoltam megpróbálom itt ez aktivabb...

reggeli zab-fehérje kombómhoz keresek fehérjét, illetve eddzés utáni tömegnövelőt, de nem ismerem az általatok forgalmazott termékcsaládokat, de az olvasottak alapján bsn-syntha6 vagy gaspari myofusion-re gondoltam reggelre eddzés utánra pedig bsn-true mass vagy gaspari real mass-ra gondoltam, de ha van vmi jobb javaslat szivesen fogadom   jah és az izvilág kiválasztásában is pls help köszi előre is! esetleg vmi komolyabb vitaminpakkot tudtok még ajánlani? thx

2010. Október 29. - 09:01:10
Válasz #4028
Nem elérhető

George


Hello egy kis segitség kellene, az áruházi segitség topicba már irtam, de nem érkezett válasz, gondoltam megpróbálom itt ez aktivabb...

reggeli zab-fehérje kombómhoz keresek fehérjét, illetve eddzés utáni tömegnövelőt, de nem ismerem az általatok forgalmazott termékcsaládokat, de az olvasottak alapján bsn-syntha6 vagy gaspari myofusion-re gondoltam reggelre eddzés utánra pedig bsn-true mass vagy gaspari real mass-ra gondoltam, de ha van vmi jobb javaslat szivesen fogadom   jah és az izvilág kiválasztásában is pls help köszi előre is! esetleg vmi komolyabb vitaminpakkot tudtok még ajánlani? thx
Gaspari Myofusion szerintem tökéletes a zabhoz és edzés utánra is, nekem csokis és vaníliás is nagyon bevált. True-mass edzés után jó, nekem az volt az utolsó tömegnövelőm amit használtam, bár egy darabig nem kívánja az ételt az ember utána. Eléggé telít.

2010. Október 29. - 11:17:02
Válasz #4029
Nem elérhető

Yanou


Hello egy kis segitség kellene, az áruházi segitség topicba már irtam, de nem érkezett válasz, gondoltam megpróbálom itt ez aktivabb...

reggeli zab-fehérje kombómhoz keresek fehérjét, illetve eddzés utáni tömegnövelőt, de nem ismerem az általatok forgalmazott termékcsaládokat, de az olvasottak alapján bsn-syntha6 vagy gaspari myofusion-re gondoltam reggelre eddzés utánra pedig bsn-true mass vagy gaspari real mass-ra gondoltam, de ha van vmi jobb javaslat szivesen fogadom   jah és az izvilág kiválasztásában is pls help köszi előre is! esetleg vmi komolyabb vitaminpakkot tudtok még ajánlani? thx

Hali!
Reggeli zab mellé szerintem is tökéletes a Myofusion, viszont ha most akarnék tömegnövelőt választani, akkor csak vastagabb pénztárca esetén vennék Real Mass-t, vagy True Mass-t. Nagyon jó mindkettő, de ha költséghatékonyabban akarod megoldani, akkor a PVL Mutant Mass-ának 6,8kg-os kiszerelését válaszd! Myofusion-ből én a csokit, meg az epret preferálnám, a vaníliás nekem nagyon nem jött be, bár ez ízlésfüggő, lehet neked ízlene.
Vitamin pack-nak meg az ISS Super Vitamin Pak teljesen jó (tudsz venni itt az extremefitnél, bár nincs benne az árlistában), esetleg ha tökéletesíteni szeretnéd, akkor még valamilyen 1000mg-os C vitaminnal kiegészítheted!

2010. Október 29. - 15:11:11
Válasz #4030
Nem elérhető

vekony


köszi szépen a válaszokat! akkor myofusion csokis és true mass lesz, meglátjuk hogyan telit el...

2010. November 02. - 15:16:10
Válasz #4031
Nem elérhető

Boresz


A kreatin monohidrát helyett mit ajánlotok? Ha az már egyszer nem jött be? Igaz 3 éve volt ,de azóta nem használtam.

 ?:-/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. November 02. - 15:51:30
Válasz #4032
Nem elérhető

Gababoy


A kreatin monohidrát helyett mit ajánlotok? Ha az már egyszer nem jött be? Igaz 3 éve volt ,de azóta nem használtam.

 ?:-/

Kre-Alkalyn  ;)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. November 03. - 06:37:49
Válasz #4033
Nem elérhető

twist


Srácok, segítséget kérnék.  ?:-)
Kezdenék egy téli elég durva tömegelést, lassan 4 éve edzek szimplán normális kajával és most jutottam el oda, hogy van pénzem és időm is komolyabban nekiállni.
Elég nehezen zsírosodó típus vagyok, fejlődés tekintetében azt mondanám hogy fejlődgetek, se nem gyorsan se nem lassan :)
Havi 30 körüli összeg menne csak a kiegekre, ebbe nincs benne a kaja természetesen.
Amire gondoltam:
True Mass
Cell Mass
+ valami fasza fehérje edzés utánra
vitaminok eddig is mentek faszán, kaját túrom befele ahogy tudom bár nem mindig fér be vagy nem kívánom azt a mennyiséget ami kéne.
A célom jövő nyár közepéig minél nagyobb tömeget felpakolni.
Szóval ebben kérnék segítséget, hogy ennyi pénzecskéből a legjobbat kihozni. Köszönöm mindenkinek aki segít és annak is aki nem  ***))))
Ráadás: Zöld teábol ( filteres ) mennyit szoktatok inni naponta ?
Kösz !
nyomjad rózsi

2010. November 03. - 18:17:11
Válasz #4034
Nem elérhető

balic


1 hónapja megy a "téli" tömegelés, eddig egész jól haladok 3-4 kilót ugrott a súlyom. A héten viszont beiktatok egy 7 napos pihenőt. Úgy érzem sok volt a kemény edzésből. Elkezdtek fájni az izületeim (csukló, váll) és regenerálódni is lassabban tudok azt vettem észre.  :-\ Azt tervezem, hogy erre az egy hétre ráhagyom a Cellmasst és a SuperPumpot is, mivel úgy is majdnem elfogyott a kreatin és újult erővel kezdem el a az második felvonást (Sizeon, Halodrol, Superpump).
Szerintetek érdemes elhagyni ennyi időre a kreatint? Ürül annyit, hogy az új doboznál is érezhető legyen a kezdeti hatása?