2024. Szeptember 27. - 13:27:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761679 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2010. Szeptember 30. - 23:33:54
Válasz #3930
Nem elérhető

NosztalNiga


Nem akarom, hogy baszakodásnak vedd, meg nem akarok okoskodni, mert nem vagyok akkora hozzáértő...DE szerintem gecire túl kombinálod ezt az egészet!
Most le hurroghattok, de én pl még így 100 kilósan sem érzem azt, hogy ennyire "komolyan" kéne vennem időzítés meg kieg terén....
Aztán lehet én vagyok a balfasz ;D

Minden velemenyt szivesen fogadok, nem fogok sirva fakadni  ;D  ;-oo-;
Olvasgatok eleg sokat, egyik helyen ezt irjak, masik helyen mast irnak. Valaki annyira bonyolitja a dolgokat, hogy mar en is azt mondom, hogy na jo ez azert mar sok. Tobb velemenybol, jobban le tudom vonni a kovetkeztetest. A terembe nincs senki akitol tudnek tanulni sajnos, csak abbol okosodok amit a neten olvasok.
Jól is teszed  :) Szerintem többet is értesz hozzá (erről a részéről 100%) mint én  ;) Szóval ne is rám hallgass  ;D Csak tényleg leírtam véleményem... :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Október 01. - 00:12:32
Válasz #3931
Nem elérhető

pmiller06


Csináld csak pwz! Akit nem áldott meg a sors kurva jó genetikával, annak sokkal jobban kell figyelnie! Olvasd el a Kozaróczy Tibi 12 hetes szupertréningjét is! Az is sokat segíthet! Nagyon fasza dolgok vannak benne.

2010. Október 10. - 17:07:33
Válasz #3932
Nem elérhető

bandus


Csináld csak pwz! Akit nem áldott meg a sors kurva jó genetikával, annak sokkal jobban kell figyelnie! Olvasd el a Kozaróczy Tibi 12 hetes szupertréningjét is! Az is sokat segíthet! Nagyon fasza dolgok vannak benne.
Ezt belinkelnéd miller? vagy priviben elküldenéd a linket? a google segítségével nem sikerült megtalálnom :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Október 10. - 17:16:13
Válasz #3933
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csináld csak pwz! Akit nem áldott meg a sors kurva jó genetikával, annak sokkal jobban kell figyelnie! Olvasd el a Kozaróczy Tibi 12 hetes szupertréningjét is! Az is sokat segíthet! Nagyon fasza dolgok vannak benne.
Ezt belinkelnéd miller? vagy priviben elküldenéd a linket? a google segítségével nem sikerült megtalálnom :)

Dehogy linkeli be.  ***))))

2010. Október 10. - 18:05:31
Válasz #3934
Nem elérhető

Suncity


Sziasztok!

Ennek nem nyitok új témát, beírom ide, viszont szeretném, ha ehhez mindenki hozzászólna, aki némí tapasztalattal bír diéta, vagy ezen túlmenően: versenyforma elérése terén.
Az álltalam nagyon nagyra trtott Illés Norbi írásain felnőve én mindig úgy csináltam a ch bevitelt, hogy ingadoztattam, méghozzá kardió napon kevesebb ment be, mint súlyzós edzésnapon, ez valahogy evidósensnek tűnt számomra, hisze lehet benne logikát látni, legyen több energia edzéshez, és regenerációhoz, ezért amennyire csak lehet, emelt ch-t viszünk be edzésnapon. Pl úgy csináltam korábban is, hogy kardiónap: 1 g/tsgk ch, súlyzós nap: 2g/tsg ch. Viszont több emberrel beszélve a diétájáról feltűnt, hogy ő nem tért ki erre külön, azonos ch-n volt minden nap. Ki hogy csinálja, Ti hogyan szoktátok, mekkora jelentősséget tulajdonítatok ennek? AAmennyire egyszerű a kérdés, annyira bonyolult, hiszen pro és kontra több érvet fel lehet hozni(pl a regeneráció nem megy végbe 1 nap alatt, amikor a több ch megy, ezért kardió napon is mehetne ugyanannyi, stb...)
Tehát ki mit gondol erről? Hogyan csináljátok? (tudom, a testépítésben elég sok dolog működik, egymástól teljesen eltérő dolgok hozhatnak ugyanolyan eredményt)
:-}
még amikor diétáztam, és komolyabban vettem a dolgokat akkor mindig edzés előtt ettem ch-t és utánna még  2 alkalommal
edzés előtt összetett ch , utánna+ némi gyümölcs, +fehér rizs (napi szinten 150-180g ch)
és a zsírbevitelt tartottam relatíve magasan
de ezek csak személyes tapasztalatok, minden szervezet más

2010. Október 10. - 18:20:12
Válasz #3935
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csak Te Suncity egy baszott szerencsés ember vagy,mert még a relatív szar kaja mellett és kevésbé testépítőbarát életmód mellett is olyan faonban vagy amiből 8 hét alatt lehetne egy versenyformát hozni.  ;) @:-)

2010. Október 10. - 18:24:26
Válasz #3936
Nem elérhető

George


Csak Te Suncity egy baszott szerencsés ember vagy,mert még a relatív szar kaja mellett és kevésbé testépítőbarát életmód mellett is olyan faonban vagy amiből 8 hét alatt lehetne egy versenyformát hozni.  ;) @:-)
Mi van Zsolti be vagy b@szva? :D

2010. Október 10. - 18:26:40
Válasz #3937
Nem elérhető

Suncity


Csak Te Suncity egy baszott szerencsés ember vagy,mert még a relatív szar kaja mellett és kevésbé testépítőbarát életmód mellett is olyan faonban vagy amiből 8 hét alatt lehetne egy versenyformát hozni.  ;) @:-)
Mi van Zsolti be vagy b@szva? :D

 @:-) együtt iszunk a Vakegér sörözőben ;-oo-;
de még a Tyúkász-ba átnézünk :violinplay3:

2010. Október 10. - 18:29:37
Válasz #3938
Nem elérhető

George


Csak Te Suncity egy baszott szerencsés ember vagy,mert még a relatív szar kaja mellett és kevésbé testépítőbarát életmód mellett is olyan faonban vagy amiből 8 hét alatt lehetne egy versenyformát hozni.  ;) @:-)
Mi van Zsolti be vagy b@szva? :D

 @:-) együtt iszunk a Vakegér sörözőben ;-oo-;
de még a Tyúkász-ba átnézünk :violinplay3:
Értem, szóval a te versenydiétádat követi :-oD ;D

2010. Október 10. - 18:32:28
Válasz #3939
Nem elérhető

Suncity


Csak Te Suncity egy baszott szerencsés ember vagy,mert még a relatív szar kaja mellett és kevésbé testépítőbarát életmód mellett is olyan faonban vagy amiből 8 hét alatt lehetne egy versenyformát hozni.  ;) @:-)
Mi van Zsolti be vagy b@szva? :D

 @:-) együtt iszunk a Vakegér sörözőben ;-oo-;
de még a Tyúkász-ba átnézünk :violinplay3:
Értem, szóval a te versenydiétádat követi :-oD ;D
pontosan, végülis 12hét alatt 10kg-t dobtam le  :----...ez reális csak zsírból fogytam
persze !+"%

2010. Október 10. - 18:41:50
Válasz #3940
Nem elérhető

Boresz


Sziasztok!

Ennek nem nyitok új témát, beírom ide, viszont szeretném, ha ehhez mindenki hozzászólna, aki némí tapasztalattal bír diéta, vagy ezen túlmenően: versenyforma elérése terén.
Az álltalam nagyon nagyra trtott Illés Norbi írásain felnőve én mindig úgy csináltam a ch bevitelt, hogy ingadoztattam, méghozzá kardió napon kevesebb ment be, mint súlyzós edzésnapon, ez valahogy evidósensnek tűnt számomra, hisze lehet benne logikát látni, legyen több energia edzéshez, és regenerációhoz, ezért amennyire csak lehet, emelt ch-t viszünk be edzésnapon. Pl úgy csináltam korábban is, hogy kardiónap: 1 g/tsgk ch, súlyzós nap: 2g/tsg ch. Viszont több emberrel beszélve a diétájáról feltűnt, hogy ő nem tért ki erre külön, azonos ch-n volt minden nap. Ki hogy csinálja, Ti hogyan szoktátok, mekkora jelentősséget tulajdonítatok ennek? AAmennyire egyszerű a kérdés, annyira bonyolult, hiszen pro és kontra több érvet fel lehet hozni(pl a regeneráció nem megy végbe 1 nap alatt, amikor a több ch megy, ezért kardió napon is mehetne ugyanannyi, stb...)
Tehát ki mit gondol erről? Hogyan csináljátok? (tudom, a testépítésben elég sok dolog működik, egymástól teljesen eltérő dolgok hozhatnak ugyanolyan eredményt)
Nincs nagy tapasztalatom e téren de....
Amit észrevettem magamon,a 2 évvel ezelőtti és az idei diéta alkalmával,hogy reggelente éhgyomorra kardióztam (mintha jobban pörgött volna az anyagcserém), és utána turmixban volt ~30g fehérje/30g ch majd egy órával utána szilárd kaját toltam be hasonló összetevővel. A heti leosztásban pedig minden 4-5ik napon magasra emeltem a ch-t,de főként edzés előtti kajával,utána már nuku ch.Egyéb esetben egyenletes volt a bevitel,nem néztem hogy most milyen edzés is lesz.Csaló napom is ritkábban volt,de jobb eredményt értem el mint azelőtt.A tükör jobban működött ez esetben mint a mérleg.
remélem segített ez a kis szösszenet  ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Október 10. - 20:51:55
Válasz #3941
Nem elérhető

bandus


köszi a priviket AtomAnti és pmiller :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Október 14. - 18:33:44
Válasz #3942
Nem elérhető

Maszat


tegnap kimaradt az edzés, így a tegnapi hát ma a vállhoz lett csapva.
Viszonylag korán keltem, 3 kajálás bennem volt előtte, kis séta reggel. benyomtam 2 coffein tabit is, mondom kemény edzés lesz. Friss voltam, alig vártam az edzést. Hát többet ilyet nem csinálok! Lehetetlen 1 kemény hát után, amibe van 1 beszarós felhúzás is leedzeni normálisan 1 vállat. Végülis a fáradság és a szenvedé miatt már annyira ingerült lettem,h már csak idegböl is lenyomtam keményen a vállat, de taknyom nyálam folyt már. A sok okos meg dumált,h Ők mennyire kemények, lábaznak meg hátaznak meg karoznak, simán lenyomják. A rúdon meg volt 2 5ös és dumáltak evezés közbe...azt hittem felrugdosom mindet!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 14. - 19:53:23
Válasz #3943
Nem elérhető

Pity


Hydroxycut HC X , Arson?
Ki használta már és milyen tapasztalatok vannak?

2010. Október 14. - 20:47:07
Válasz #3944
Nem elérhető

George


tegnap kimaradt az edzés, így a tegnapi hát ma a vállhoz lett csapva.
Viszonylag korán keltem, 3 kajálás bennem volt előtte, kis séta reggel. benyomtam 2 coffein tabit is, mondom kemény edzés lesz. Friss voltam, alig vártam az edzést. Hát többet ilyet nem csinálok! Lehetetlen 1 kemény hát után, amibe van 1 beszarós felhúzás is leedzeni normálisan 1 vállat. Végülis a fáradság és a szenvedé miatt már annyira ingerült lettem,h már csak idegböl is lenyomtam keményen a vállat, de taknyom nyálam folyt már. A sok okos meg dumált,h Ők mennyire kemények, lábaznak meg hátaznak meg karoznak, simán lenyomják. A rúdon meg volt 2 5ös és dumáltak evezés közbe...azt hittem felrugdosom mindet!  ;D
kemény vagy csoki  ;D
Ííííííí ;D