2024. Szeptember 27. - 15:22:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761687 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 25. - 15:51:21
Válasz #3915
Nem elérhető

pwz


Mennyire gaz az ha edzes elott nem szilard kaja megy, hanem turmix (on gold standard + waxy maize)? Mert ismet csak este tudok lejarni edzeni, es nem nagyon van 20 percem, hogy legyurjem a kajat, mert rohanni kell a terembe.

5g BCAA + 5g glutamin + 30g waxy maize megy edzes kozben. Jovohet kozepetol megy a size on max performance amiben alapbol csak leucine-bol 5g van, tehat extra bcaa-t nem fogok beletenni. Edzes utan is megy bcaa. Attegyem valahova azt az 5g-t ami igy megmarad? Ha igen akkor mikorra? Vagy felesleges lenne ennyi bcaa?

2010. Szeptember 30. - 20:21:01
Válasz #3916
Nem elérhető

Maszat


Mostanában gyalog járok a terembe. Ez oda-vissza 35-35 perc gyalogolást jelent, fasza egyenletes, nem erőltetett tempóban. Ez annyira elfajult nálam,h ma anyu felajánlotta,h elvisz, és nemet mondtam!  :o ;D

A mostani tömegelésemhez lehet,h jobb lenne ha elhagynám, de esküszöm jól esik.

A kérdésem az lenne,h visszafele az edzés utáni turmixot a gyalogolás elött, vagy után igyam meg? Mert ugyebár ez felér 1 aerob edzéssel, és olvastam már pár embernél,h ilyenkor a turmixot az aerob után nyomják. Az edzéseim rövidek, 1 izomcsoport, 50, max 60perc.

Ha 6órakkor kajálok, 6:20kor indulok, 7től-8ig edzek,fél 8 elött itthon vok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 30. - 20:24:17
Válasz #3917
Nem elérhető

George


Ez milyen kérdés már ;D ;D ;D És gyalog hány kör van meg a körforgalomban? ;D

2010. Szeptember 30. - 20:29:16
Válasz #3918
Nem elérhető

Maszat


Ez milyen kérdés már ;D ;D ;D És gyalog hány kör van meg a körforgalomban? ;D

hát de most annyi embertöl hallottam már,h jobb ekkor meg jobb akkor. Meg,h edzés után bcaa meg glutamin és a turmix csak aerob után. stb stb  ;D

áááá már több hete törött a kocsim, tegnap konstatáltam,h már a nyomaim se látszódnak  :-[ ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 30. - 20:47:29
Válasz #3919
Nem elérhető

atleeta


Ez milyen kérdés már ;D ;D ;D És gyalog hány kör van meg a körforgalomban? ;D

hát de most annyi embertöl hallottam már,h jobb ekkor meg jobb akkor. Meg,h edzés után bcaa meg glutamin és a turmix csak aerob után. stb stb  ;D

áááá már több hete törött a kocsim, tegnap konstatáltam,h már a nyomaim se látszódnak  :-[ ;D
lassan zöldségeken élsz, el ne zsírosodj !+"% Aerob előtt semmiképp sem jó a turmix, nekem legalábbis nem volt az  :-oD  :----
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 30. - 21:10:41
Válasz #3920
Nem elérhető

George


Hacsak nem futva mész haza, akkor igyad nyugodtan út közben :-oD De miért nem szólsz anyukádnak, hogy menjen érted a terem elé? ;D

2010. Szeptember 30. - 21:15:05
Válasz #3921
Nem elérhető

Maszat


Hacsak nem futva mész haza, akkor igyad nyugodtan út közben :-oD De miért nem szólsz anyukádnak, hogy menjen érted a terem elé? ;D

engem sem zavart különösebben,h ott lötykölődött  ;D  áááá, mondom ma el akart vinni és nemet mondtam. :o  Bejön a séta, nézelődöm, agyalok, odafele ráhangolom magam az edzésre, átgondolom mit fogok csinálni, hazafele meg levezető. Bár a múltkori láb után addig nem mozdultam míg vki haza nem vitt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 30. - 21:19:12
Válasz #3922
Nem elérhető

NosztalNiga


Én tuti betolnám edzés után, aztán lightosan haza a séta! Meg valójába így is tolom, csak rövidebb a hazaút ;D Bár nekem 2 adag fehérje megy azt szeva...semmi amijó amino meg ilyenek! :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 30. - 21:26:27
Válasz #3923
Nem elérhető

NosztalNiga


Mennyire gaz az ha edzes elott nem szilard kaja megy, hanem turmix (on gold standard + waxy maize)? Mert ismet csak este tudok lejarni edzeni, es nem nagyon van 20 percem, hogy legyurjem a kajat, mert rohanni kell a terembe.

5g BCAA + 5g glutamin + 30g waxy maize megy edzes kozben. Jovohet kozepetol megy a size on max performance amiben alapbol csak leucine-bol 5g van, tehat extra bcaa-t nem fogok beletenni. Edzes utan is megy bcaa. Attegyem valahova azt az 5g-t ami igy megmarad? Ha igen akkor mikorra? Vagy felesleges lenne ennyi bcaa?
Nem akarom, hogy baszakodásnak vedd, meg nem akarok okoskodni, mert nem vagyok akkora hozzáértő...DE szerintem gecire túl kombinálod ezt az egészet!
Most le hurroghattok, de én pl még így 100 kilósan sem érzem azt, hogy ennyire "komolyan" kéne vennem időzítés meg kieg terén....
Aztán lehet én vagyok a balfasz ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 30. - 21:30:05
Válasz #3924
Nem elérhető

Maszat


szerintem az nem rossz dolog,h pwz ennyire komolyan veszi. Az,h Te 100kg-os vagy, szinte teljes  mértékben a genetikádnak köszönheted, mert ahogy az írásaidból vettem nem nyomod valami kőkeményen a dolgot. Ezt most nem sértésnek írom, félre ne értsd, de ilyen hozzáálással 1 pwz genetikával 50kg lennél, mert az emcsi foci nem 1 tömegnövelő dolog.Azt hiába nyomod esetleg komolyan.

Nekünk gilisztásoknak pont,h így kell hozzáálnunk ahhoz,h sikeresek legyünk, vagy csak 1álltalán látszódjon,h edzünk. pwz hozzáálása úgy ahogy van KIRÁLY!!

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 30. - 21:33:48
Válasz #3925
Nem elérhető

George


Nem kell ennyire túlkomplikálni. Amit én biztos nem tennék az az, hogy edzés KÖZBEN leterheljem a gyomromat összetett ch-val. Edzés előtt bcaa, edzés után glutamin meg ch. Aminóból meg sosem elég, hiszen a szervezeted a komplex fehérjét is aminósavakra bontja emésztés közben, és azokból épít saját fehérjét ;)

2010. Szeptember 30. - 21:38:36
Válasz #3926
Nem elérhető

NosztalNiga


szerintem az nem rossz dolog,h pwz ennyire komolyan veszi. Az,h Te 100kg-os vagy, szinte teljes  mértékben a genetikádnak köszönheted, mert ahogy az írásaidból vettem nem nyomod valami kőkeményen a dolgot. Ezt most nem sértésnek írom, félre ne értsd, de ilyen hozzáálással 1 pwz genetikával 50kg lennél, mert az emcsi foci nem 1 tömegnövelő dolog.Azt hiába nyomod esetleg komolyan.

Nekünk gilisztásoknak pont,h így kell hozzáálnunk ahhoz,h sikeresek legyünk, vagy csak 1álltalán látszódjon,h edzünk. pwz hozzáálása úgy ahogy van KIRÁLY!!


Az igaz, hogy tiszteletre méltó ez a hozzáállás, és itt koliba új szomszédon is csak flashelek, hogy mennyire odafigyel mindenre  :o Csak nekem ez fúrás...
De ha kell kell...én elfogadom persze, írtam is, hogy nem vagyok teljesen kompetens  :) ;)
Amúgy a kitartások tényleg number oneok  ;)

És kikérem magamnak, mostanság geci komolyan veszem súlyzós edzést is ;) ;D (kaját annyira nem maximálisan, de nem is érzem, hogy baj lenne!)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 30. - 21:41:22
Válasz #3927
Nem elérhető

Maszat


mert Te 1 szerencsés mezomorf szemétláda vagy!  ;D  Jó ennyire lehet tényleg nem kell túlbonyolítani a dolgot, de ha Ő ennyire akarja, az sem baj. Az alapokkal tisztában van, gondolom már csak finomhangol. Ahogy olvastam a naplóját 7.5 g ch-n van, azt ge*ikomoly dolog legyűrni ám  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 30. - 21:46:07
Válasz #3928
Nem elérhető

NosztalNiga


mert Te 1 szerencsés mezomorf szemétláda vagy!  ;D  Jó ennyire lehet tényleg nem kell túlbonyolítani a dolgot, de ha Ő ennyire akarja, az sem baj. Az alapokkal tisztában van, gondolom már csak finomhangol. Ahogy olvastam a naplóját 7.5 g ch-n van, azt ge*ikomoly dolog legyűrni ám  ;D
ááá azér azért cserébe, hogy nem tolok mindent "maxon" nem is vagyok egy "húúúdedurva" :)
Ch-t én is viszek ám be nem gyengén, ezt hidd el  ;)
A George meg a Jordan a fény evő  >:D ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 30. - 23:24:49
Válasz #3929
Nem elérhető

pwz


Nem akarom, hogy baszakodásnak vedd, meg nem akarok okoskodni, mert nem vagyok akkora hozzáértő...DE szerintem gecire túl kombinálod ezt az egészet!
Most le hurroghattok, de én pl még így 100 kilósan sem érzem azt, hogy ennyire "komolyan" kéne vennem időzítés meg kieg terén....
Aztán lehet én vagyok a balfasz ;D

Minden velemenyt szivesen fogadok, nem fogok sirva fakadni  ;D  ;-oo-;
Olvasgatok eleg sokat, egyik helyen ezt irjak, masik helyen mast irnak. Valaki annyira bonyolitja a dolgokat, hogy mar en is azt mondom, hogy na jo ez azert mar sok. Tobb velemenybol, jobban le tudom vonni a kovetkeztetest. A terembe nincs senki akitol tudnek tanulni sajnos, csak abbol okosodok amit a neten olvasok.