2024. Szeptember 27. - 15:26:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761690 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Szeptember 22. - 22:59:15
Válasz #3900
Nem elérhető

Gabe


Ebben a hónapban még imitálom a diétát, de agyban már sajnos nem tudok rákoncentrálni.
Jövő hónaptól én is elkezdek a magam szerény módján tömegelni.
Első körben Rich barátomtól kértem támogatást, így az izomnövelés elsődleges segédei ők lesznek.
Intrapro-t és SizeOn-t még sosem használtam.
Sőt, kreatint is talán 1,5-2 éve 1 dobozzal.

Tehát nemsokára sponsed by Gaspari:
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 22. - 23:07:54
Válasz #3901
Nem elérhető

Cressler


Ebben a hónapban még imitálom a diétát, de agyban már sajnos nem tudok rákoncentrálni.
Jövő hónaptól én is elkezdek a magam szerény módján tömegelni.
Első körben Rich barátomtól kértem támogatást, így az izomnövelés elsődleges segédei ők lesznek.
Intrapro-t és SizeOn-t még sosem használtam.
Sőt, kreatint is talán 1,5-2 éve 1 dobozzal.

Tehát nemsokára sponsed by Gaspari:
Hohhóóó :)  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Szeptember 22. - 23:21:10
Válasz #3902
Nem elérhető

Yeti


Ebben a hónapban még imitálom a diétát, de agyban már sajnos nem tudok rákoncentrálni.
Jövő hónaptól én is elkezdek a magam szerény módján tömegelni.
Első körben Rich barátomtól kértem támogatást, így az izomnövelés elsődleges segédei ők lesznek.
Intrapro-t és SizeOn-t még sosem használtam.
Sőt, kreatint is talán 1,5-2 éve 1 dobozzal.

Tehát nemsokára sponsed by Gaspari:
Ho - hó! Fasza kis ütős stack! Egy SuperPump - pal teljes a család. ;D
Vagy edzés előtti energizálót, ... nem használsz?
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 22. - 23:55:44
Válasz #3903
Nem elérhető

Gabe


Nekem nem ad annyi pluszt egy NO fokozó, hogy költsek rá.
Abból a pénzből inkább egy tesztofokozóra költök.
A kajám az napi 1kg csirke lesz, néha tilapiaval kombinálva, a CH pedig majd alakul.
Diéta alatt volt, hogy napi 1,3-1,5 kiló húst megettem, így ezzel nem lesz gondom.
Ha ezt tudtam volna rendszeresen tartani a munka mellett, akkor biztosan jobb eredményt produkálok, de sajnos nem tudtam.
Így a fehérjekiegészítésem kimerül a reggeli myofusion-ben és az edzés utáni Intrapro-ban, plusz hozzá burgonya alapú CH, ha úgy tetszik waxy maize.
Diéta alatt 20-30g CH-val is elvoltam.
200g nekem már nem rossz, 300g pedig már extra mennyiség. (felette meg zsírbüfé leszek)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 23. - 00:26:41
Válasz #3904
Nem elérhető

Yeti


Nekem nem ad annyi pluszt egy NO fokozó, hogy költsek rá.
Abból a pénzből inkább egy tesztofokozóra költök.
A kajám az napi 1kg csirke lesz, néha tilapiaval kombinálva, a CH pedig majd alakul.
Diéta alatt volt, hogy napi 1,3-1,5 kiló húst megettem, így ezzel nem lesz gondom.
Ha ezt tudtam volna rendszeresen tartani a munka mellett, akkor biztosan jobb eredményt produkálok, de sajnos nem tudtam.
Így a fehérjekiegészítésem kimerül a reggeli myofusion-ben és az edzés utáni Intrapro-ban, plusz hozzá burgonya alapú CH, ha úgy tetszik waxy maize.
Diéta alatt 20-30g CH-val is elvoltam.
200g nekem már nem rossz, 300g pedig már extra mennyiség. (felette meg zsírbüfé leszek)

Nem semmi! Nagyon jól hangzik. Csak jó sülhet ki belőle!  :-!
Csak nem gondolkodsz valami komolyban?
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 23. - 19:54:16
Válasz #3905
Nem elérhető

Pity


Gabe az Intrapro mennyire édes? hasonló a Myofusionhoz?

2010. Szeptember 23. - 22:13:36
Válasz #3906
Nem elérhető

Gabe


Yeti, nem tudom mire gondolsz.
Ha versenyzésre, vagy cuccolásra, akkor egyik sem.
Csak megpróbálok minőségben kicsit tömeget növelni.
Pity, azt gondoltam, hogy a myofusion a legfinomabb, de aztán megkóstoltam az intrapro-t.
Hasonló az íz, de még krémesebb, mint valami jégkrém.
Nehéz elmondani, meg kell kóstolni, édesebbnek nem mondanám.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 23. - 22:27:57
Válasz #3907
Nem elérhető

Pity


Yeti, nem tudom mire gondolsz.
Ha versenyzésre, vagy cuccolásra, akkor egyik sem.
Csak megpróbálok minőségben kicsit tömeget növelni.
Pity, azt gondoltam, hogy a myofusion a legfinomabb, de aztán megkóstoltam az intrapro-t.
Hasonló az íz, de még krémesebb, mint valami jégkrém.
Nehéz elmondani, meg kell kóstolni, édesebbnek nem mondanám.
Köszönöm a választ! ez elég jól hangzik 2-3 jégkockával kicsit behűtve biztos komoly lehet! ::) :)

2010. Szeptember 24. - 00:32:11
Válasz #3908
Nem elérhető

Yeti


Yeti, nem tudom mire gondolsz.
Ha versenyzésre, vagy cuccolásra, akkor egyik sem.
Csak megpróbálok minőségben kicsit tömeget növelni.
Pity, azt gondoltam, hogy a myofusion a legfinomabb, de aztán megkóstoltam az intrapro-t.
Hasonló az íz, de még krémesebb, mint valami jégkrém.
Nehéz elmondani, meg kell kóstolni, édesebbnek nem mondanám.
Igen, az elsőre gondoltam. ;) Sose tudni. Amilyen komolyan veszed az edzéseket, a kaját, ... kinézem, vagyis kinéztem, hogy ilyen ambícióid legyenek.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 24. - 10:53:28
Válasz #3909
Nem elérhető

Gabe


Yeti, nem tudom mire gondolsz.
Ha versenyzésre, vagy cuccolásra, akkor egyik sem.
Csak megpróbálok minőségben kicsit tömeget növelni.
Pity, azt gondoltam, hogy a myofusion a legfinomabb, de aztán megkóstoltam az intrapro-t.
Hasonló az íz, de még krémesebb, mint valami jégkrém.
Nehéz elmondani, meg kell kóstolni, édesebbnek nem mondanám.
Igen, az elsőre gondoltam. ;) Sose tudni. Amilyen komolyan veszed az edzéseket, a kaját, ... kinézem, vagyis kinéztem, hogy ilyen ambícióid legyenek.
Szerintem mindannyian komolyan vesszük az edzést, a lehetőségeinken mérten.
Sajnos ez egy olyan hálátlan sport, hogy ha félválltól veszed, akkor maximum kedvtelésnek jó, de eredménye nem lesz.
Egyébként pedig nem vagyok egy Flex genetika, így a versenyzéshez minden energiámra (pénzemre) szükség lenne, annyit pedig nekem már nem ér a dolog.
És valószínűleg még akkor sem lennék a legjobbak közt, így ezt már rég elvetettem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 24. - 10:58:01
Válasz #3910
Nem elérhető

Maszat



Sajnos ez egy olyan hálátlan sport, hogy ha félválltól veszed, akkor maximum kedvtelésnek jó, de eredménye nem lesz.

Ez kibaszottul igaz!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 24. - 11:27:10
Válasz #3911
Nem elérhető

Szabi


Yeti, nem tudom mire gondolsz.
Ha versenyzésre, vagy cuccolásra, akkor egyik sem.
Csak megpróbálok minőségben kicsit tömeget növelni.
Pity, azt gondoltam, hogy a myofusion a legfinomabb, de aztán megkóstoltam az intrapro-t.
Hasonló az íz, de még krémesebb, mint valami jégkrém.
Nehéz elmondani, meg kell kóstolni, édesebbnek nem mondanám.
Igen, az elsőre gondoltam. ;) Sose tudni. Amilyen komolyan veszed az edzéseket, a kaját, ... kinézem, vagyis kinéztem, hogy ilyen ambícióid legyenek.
Szerintem mindannyian komolyan vesszük az edzést, a lehetőségeinken mérten.
Sajnos ez egy olyan hálátlan sport, hogy ha félválltól veszed, akkor maximum kedvtelésnek jó, de eredménye nem lesz.
Egyébként pedig nem vagyok egy Flex genetika, így a versenyzéshez minden energiámra (pénzemre) szükség lenne, annyit pedig nekem már nem ér a dolog.
És valószínűleg még akkor sem lennék a legjobbak közt, így ezt már rég elvetettem.

Teljes mértékben egyetértek veled!De... és most jön az hogy én miért indulok el versenyen.(Lehet nem érdekel sok mindenkit de leírom):
Itt sok tényezőn múlnak dolgok pl: genetika,de ugye a legfőképpen a pénz,hogy ki mennyit tud és bír erre áldozni.Én mikor elkezdtem edzeni faszom se gondolt a versenyzésre eszembe se jutott jó pár évig.De egyszer eljött az a pont hogy valami komolyabb megpróbáltatás kéne oké hogy látom magamon a fejlődést stb... de ennél komolyabb kell.
És ami mostanában nagyon bassza az agyamat az nem más mint a sok kis csicska gyerek 50-60 kg-an elkezdenek szteroidokat használni mert majd attól aztán nagyok lesznek.Az nem jut eszükbe hogy kéne pár évet tisztán is edzeni meg esetleg kajára odafigyelni és majd esetleg utána lehet szó ilyesmiről.
Szóval engem ne hasonlítgassanak össze ilyen jött-ment kis buzigyerekekkel akiknek fogalmuk sincs erről a sportról,de még csak utána se járnak dolgoknak.
És inkább félrerakom a pénzem és ha 3-4 évente tudok bekészülni akkor 3-4 évente fogok de akkor se vegyenek ilyen mihasznákkal egy kalap alá.
Meg természetesen saját magamnak egy bizonyítás,tapasztalatszerzés(mert ugye nekem senki nem mondja meg hogy mit mivel mikor csináljak.).
Az eredményről meg annyit hogy én sem az eredményért készülök fel hogy valami jó helyezést érjek el nem is várom el magamtól hisz mindent magamtól találok, ki 1-2 srác van aki ad néha tanácsot.Leszarom hányadik leszek,persze nem azt mondom hogy nem örülne az ember valami jó helyezésnek hisz akkor mi értelme van felkészülni és ennyit szenvedni és áldozni rá.
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Szeptember 24. - 11:53:44
Válasz #3912
Nem elérhető

Gabe


Yeti, nem tudom mire gondolsz.
Ha versenyzésre, vagy cuccolásra, akkor egyik sem.
Csak megpróbálok minőségben kicsit tömeget növelni.
Pity, azt gondoltam, hogy a myofusion a legfinomabb, de aztán megkóstoltam az intrapro-t.
Hasonló az íz, de még krémesebb, mint valami jégkrém.
Nehéz elmondani, meg kell kóstolni, édesebbnek nem mondanám.
Igen, az elsőre gondoltam. ;) Sose tudni. Amilyen komolyan veszed az edzéseket, a kaját, ... kinézem, vagyis kinéztem, hogy ilyen ambícióid legyenek.
Szerintem mindannyian komolyan vesszük az edzést, a lehetőségeinken mérten.
Sajnos ez egy olyan hálátlan sport, hogy ha félválltól veszed, akkor maximum kedvtelésnek jó, de eredménye nem lesz.
Egyébként pedig nem vagyok egy Flex genetika, így a versenyzéshez minden energiámra (pénzemre) szükség lenne, annyit pedig nekem már nem ér a dolog.
És valószínűleg még akkor sem lennék a legjobbak közt, így ezt már rég elvetettem.

Teljes mértékben egyetértek veled!De... és most jön az hogy én miért indulok el versenyen.(Lehet nem érdekel sok mindenkit de leírom):
Itt sok tényezőn múlnak dolgok pl: genetika,de ugye a legfőképpen a pénz,hogy ki mennyit tud és bír erre áldozni.Én mikor elkezdtem edzeni faszom se gondolt a versenyzésre eszembe se jutott jó pár évig.De egyszer eljött az a pont hogy valami komolyabb megpróbáltatás kéne oké hogy látom magamon a fejlődést stb... de ennél komolyabb kell.
És ami mostanában nagyon bassza az agyamat az nem más mint a sok kis csicska gyerek 50-60 kg-an elkezdenek szteroidokat használni mert majd attól aztán nagyok lesznek.Az nem jut eszükbe hogy kéne pár évet tisztán is edzeni meg esetleg kajára odafigyelni és majd esetleg utána lehet szó ilyesmiről.
Szóval engem ne hasonlítgassanak össze ilyen jött-ment kis buzigyerekekkel akiknek fogalmuk sincs erről a sportról,de még csak utána se járnak dolgoknak.
És inkább félrerakom a pénzem és ha 3-4 évente tudok bekészülni akkor 3-4 évente fogok de akkor se vegyenek ilyen mihasznákkal egy kalap alá.
Meg természetesen saját magamnak egy bizonyítás,tapasztalatszerzés(mert ugye nekem senki nem mondja meg hogy mit mivel mikor csináljak.).
Az eredményről meg annyit hogy én sem az eredményért készülök fel hogy valami jó helyezést érjek el nem is várom el magamtól hisz mindent magamtól találok, ki 1-2 srác van aki ad néha tanácsot.Leszarom hányadik leszek,persze nem azt mondom hogy nem örülne az ember valami jó helyezésnek hisz akkor mi értelme van felkészülni és ennyit szenvedni és áldozni rá.
Ez csak az én álláspontomat tükrözi, mindenki a saját belátása szerint dönt, hogy indul-e valahol, vagy sem.
De ugye ez rengeteg pénz, sok lemondás. Elismerés és honorárium szinte semmi.
Én pedig nem szívesen lennék egy versenyen 6. vagy 8. de még 3. sem.
Persze nem nyerhet mindenki azonnal, de ha nem is látom az esélyt rá, akkor nincs értelme.
Aki pedig olyanokkal hasonlít össze, annak nem kell a véleményét figyelembe venni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 24. - 11:59:03
Válasz #3913
Nem elérhető

Szabi


Persze nem is azt mondtam ezzel hogy próbáld meg!
Én is leszarom a véleményét mindenkinek úgy hogy ennyi ;) :)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Szeptember 24. - 12:52:48
Válasz #3914
Nem elérhető

George


És ami mostanában nagyon bassza az agyamat az nem más mint a sok kis csicska gyerek 50-60 kg-an elkezdenek szteroidokat használni mert majd attól aztán nagyok lesznek.Az nem jut eszükbe hogy kéne pár évet tisztán is edzeni meg esetleg kajára odafigyelni és majd esetleg utána lehet szó ilyesmiről.
Szóval engem ne hasonlítgassanak össze ilyen jött-ment kis buzigyerekekkel akiknek fogalmuk sincs erről a sportról,de még csak utána se járnak dolgoknak.
Maximálisan egyetértek veled ;) Amit ezek csinálnak az nem sport, hanem kozmetika. 0% teljesítmény, 100% arcoskodás. Ha meg lát valaki nagyobbat meg erősebbet, akkor az biztos 10x annyit koxol mint ő :D