2024. Szeptember 27. - 17:30:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761704 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 19. - 20:24:01
Válasz #3870
Nem elérhető

Pity


Október első hetétől én is belekezdek egy kisebb tömegelésbe. A cél 95 kg ez év végéig. Az első kombó egy SizeOn és Super Pump páros lesz, ezt követően pedig egy Cellmass és USPlabs Jack3d duó. Kíváncsi leszek erre a Jack3ed-re, ami az  USA-ban mostanság elég nagy sikereket ér meg. Ezek mellé persze megy majd fehérje, ami vagy Carnivor vagy Optimum Whey lesz. Helyzetjelentés biztos lesz főleg, annak fényében, hogy a Cellmasson kívül csupa ismeretlen termék lesz, plussz NO fokozót is most fogok először használni. Elég motivált vagyok és alig várom már, hogy én is belecsapjak a lecsóba!  /:-) :)
a Jack3dre nagyon kíváncsi vagyok én is! majd írd meg a tapasztalataid!

2010. Szeptember 19. - 21:44:22
Válasz #3871
Nem elérhető

brutusz


meg azt is, hogy hol lehet beszerezni. köszi

2010. Szeptember 19. - 22:09:20
Válasz #3872
Nem elérhető

Yeti


Október első hetétől én is belekezdek egy kisebb tömegelésbe. A cél 95 kg ez év végéig. Az első kombó egy SizeOn és Super Pump páros lesz, ezt követően pedig egy Cellmass és USPlabs Jack3d duó. Kíváncsi leszek erre a Jack3ed-re, ami az  USA-ban mostanság elég nagy sikereket ér meg. Ezek mellé persze megy majd fehérje, ami vagy Carnivor, vagy Optimum Whey lesz. Helyzetjelentés biztos lesz, főleg annak fényében, hogy a Cellmasson kívül csupa ismeretlen termék lesz, plussz NO fokozót is most fogok először használni. Elég motivált vagyok és alig várom már, hogy én is belecsapjak a lecsóba!  /:-) :)
Ez tényleg jól hangzik! ;) Én is beállok azok sorába, akik várják a tapasztalatokat! Hajra!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Szeptember 19. - 22:15:30
Válasz #3873
Nem elérhető

Gabe


Én egy NO fokozótól nem várnék túl sokat, de biztos jó termék lehet.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 20. - 10:09:40
Válasz #3874
Nem elérhető

lucy01


Én egy NO fokozótól nem várnék túl sokat, de biztos jó termék lehet.
én személyszerint nem is tudok olyan jót edzeni ha nem iszok meg valamit edzés ellőt.nekem sokat számít!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 20. - 12:18:23
Válasz #3875
Nem elérhető

brutusz


Ezzel én is így vagyok, és azért egy kiadós edzésnek lehet, hogy van eredménye... Ha más nem, kellemsen elfáradsz  ;D

2010. Szeptember 20. - 12:29:00
Válasz #3876
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Október első hetétől én is belekezdek egy kisebb tömegelésbe. A cél 95 kg ez év végéig. Az első kombó egy SizeOn és Super Pump páros lesz, ezt követően pedig egy Cellmass és USPlabs Jack3d duó. Kíváncsi leszek erre a Jack3ed-re, ami az  USA-ban mostanság elég nagy sikereket ér meg. Ezek mellé persze megy majd fehérje, ami vagy Carnivor vagy Optimum Whey lesz. Helyzetjelentés biztos lesz főleg, annak fényében, hogy a Cellmasson kívül csupa ismeretlen termék lesz, plussz NO fokozót is most fogok először használni. Elég motivált vagyok és alig várom már, hogy én is belecsapjak a lecsóba!  /:-) :)
a Jack3dre nagyon kíváncsi vagyok én is! majd írd meg a tapasztalataid!
Szimpla N.O. fokozó, semmi extra. Nem mondom, hogy rossz, de semmi extra.......az, hogy kb. k.rva jó, meg világmegváltó formula csak reklámduma.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Szeptember 20. - 12:31:09
Válasz #3877
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Október első hetétől én is belekezdek egy kisebb tömegelésbe. A cél 95 kg ez év végéig. Az első kombó egy SizeOn és Super Pump páros lesz, ezt követően pedig egy Cellmass és USPlabs Jack3d duó. Kíváncsi leszek erre a Jack3ed-re, ami az  USA-ban mostanság elég nagy sikereket ér meg. Ezek mellé persze megy majd fehérje, ami vagy Carnivor vagy Optimum Whey lesz. Helyzetjelentés biztos lesz főleg, annak fényében, hogy a Cellmasson kívül csupa ismeretlen termék lesz, plussz NO fokozót is most fogok először használni. Elég motivált vagyok és alig várom már, hogy én is belecsapjak a lecsóba!  /:-) :)
a Jack3dre nagyon kíváncsi vagyok én is! majd írd meg a tapasztalataid!
Szimpla N.O. fokozó, semmi extra. Nem mondom, hogy rossz, de semmi extra.......az, hogy kb. k.rva jó, meg világmegváltó formula csak reklámduma.
Gyakorlatila azért nem tartunk ilyen termékeket, mert 341234123. N.O. fokozónak lenne itt a boltban, semmi értelme :).
A Dark Rage sem fogy annyira, pedig erősebb, sokkal jobb összetételű temék...ok, drágább is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Szeptember 20. - 14:37:48
Válasz #3878
Nem elérhető

Yanou


Gyakorlatila azért nem tartunk ilyen termékeket, mert 341234123. N.O. fokozónak lenne itt a boltban, semmi értelme :).
A Dark Rage sem fogy annyira, pedig erősebb, sokkal jobb összetételű temék...ok, drágább is.

Dark Rage-ből melyik íz az ihatóbb? Mindenképp ki szeretném próbálni még idén! A kólát nem igazán tudom elképzelni szénsav nélkül, illetve el tudom, csak nem akarom. A gyümölcsös punccsal az N.O. Plasmacore teljesen fasza volt, nekem bejött, de pl. a Dymatize Xpand förtelem ugyanebben az ízben, ahelyett simán innám inkább a szénsavmentes Queen kólát. :D

Következő Gasparis szállítmányban várható Size On Max Performance?

2010. Szeptember 20. - 14:51:51
Válasz #3879
Nem elérhető

Woodslave


nekem nincs nagy összahasonlítási alapon, de abból a pár no fokozóból amit próbáltam egy kérdés fogalmazódott meg bennem: direkt van ilyen xar ízük vagy nem lehet normálisat csinálni?  ????... ::)

2010. Szeptember 20. - 16:35:38
Válasz #3880
Nem elérhető

Boresz


Én egy NO fokozótól nem várnék túl sokat, de biztos jó termék lehet.
Géb vaze,lőjed szépen ki nagyba azt az avatart  --)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Szeptember 20. - 17:28:45
Válasz #3881
Nem elérhető

balic


Október első hetétől én is belekezdek egy kisebb tömegelésbe. A cél 95 kg ez év végéig. Az első kombó egy SizeOn és Super Pump páros lesz, ezt követően pedig egy Cellmass és USPlabs Jack3d duó. Kíváncsi leszek erre a Jack3ed-re, ami az  USA-ban mostanság elég nagy sikereket ér meg. Ezek mellé persze megy majd fehérje, ami vagy Carnivor, vagy Optimum Whey lesz. Helyzetjelentés biztos lesz, főleg annak fényében, hogy a Cellmasson kívül csupa ismeretlen termék lesz, plussz NO fokozót is most fogok először használni. Elég motivált vagyok és alig várom már, hogy én is belecsapjak a lecsóba!  /:-) :)
Nem várok sokat az általam említett NO fokozóktól, max. annyit ami alap esetbe is elvárható. A nap végére adjon egy plussz kocentrációt, ami kell az edzéshez és faszán durrantson. Ennyi! A kreatinoktól és a jó kajától várom az eredményeket. Egyébként tanakodok, hogy No-Xplode vagy ez a Jack3d legyen, de szerintem marad az "újdonság". Az ára is jobb meg csak kíváncsi vagyok mire fel ez a hatalmas elégedettség vele szemben.

2010. Szeptember 20. - 17:40:02
Válasz #3882
Nem elérhető

pmiller06


Olcsó, átlátható és egyszerű az összetétele, nincs benne "mátrix" amivel jó sok embernek ki van a fütyije, mert nem tudja miből mennyi van benne...

2010. Szeptember 20. - 18:50:30
Válasz #3883
Nem elérhető

Gabe


Én egy NO fokozótól nem várnék túl sokat, de biztos jó termék lehet.
Géb vaze,lőjed szépen ki nagyba azt az avatart  --)
Eh, Boresz bátya, előbb a saját portánkon sepregessünk egy kicsit. ;D
Nem láttunk képet a transzformációdról.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 20. - 18:55:00
Válasz #3884
Nem elérhető

Maszat


tényleg Gabe, tedd már be ezt a képet!  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26