2024. Szeptember 27. - 21:19:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761723 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 02. - 01:09:56
Válasz #3825
Nem elérhető

Maszat


Néha én is elgondolkodtam már,h mikor fogok én 1általán megtartani 200kg-ot úgy,h ne essek össze. Jordan és George meg 300akkal vállvonogat  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 02. - 01:11:32
Válasz #3826
Nem elérhető

pmiller06



amilyen súlyokat meg itt egyesek használnak...

hát még amilyeneket beírnak  ;D

2010. Szeptember 02. - 10:28:03
Válasz #3827
Nem elérhető

George



amilyen súlyokat meg itt egyesek használnak...

hát még amilyeneket beírnak  ;D
Igen ;D Én ezért is csináltam videót a fontosabb dolgokról. Mondjuk a vállvonogatás annyira nem az, de azt meg látták már páran innen is.

Gabe a zsír sajnos naturálban nem fog teljesen lemenni, hacsak nincs olyan alkatod...mire eléred a 80 kg-t még mindig lesz rajtad fölösleg valamennyi, de sokkal kevesebb izommal. Nem tudom most mit csinálsz, de én biztos hagynék egy 2-3 hét pihenőt a diétával, ami valamilyen szinten megtartja a mostani állapotot, de jobban érzed magad az edzésen a magasabb energiaszint miatt. Aztán meg folytatni szépen lassan tovább.

2010. Szeptember 02. - 11:13:03
Válasz #3828
Nem elérhető

Frank89


Mass-fx után kell valami levezetés ha csak magában használom;PCT,Retain?
Ezt elfelejtettem megkérdezni :-\

2010. Szeptember 02. - 20:20:02
Válasz #3829
Nem elérhető

Gabe



amilyen súlyokat meg itt egyesek használnak...

hát még amilyeneket beírnak  ;D
Igen ;D Én ezért is csináltam videót a fontosabb dolgokról. Mondjuk a vállvonogatás annyira nem az, de azt meg látták már páran innen is.

Gabe a zsír sajnos naturálban nem fog teljesen lemenni, hacsak nincs olyan alkatod...mire eléred a 80 kg-t még mindig lesz rajtad fölösleg valamennyi, de sokkal kevesebb izommal. Nem tudom most mit csinálsz, de én biztos hagynék egy 2-3 hét pihenőt a diétával, ami valamilyen szinten megtartja a mostani állapotot, de jobban érzed magad az edzésen a magasabb energiaszint miatt. Aztán meg folytatni szépen lassan tovább.
Heti 5 edzés és heti 6x50perc kardio.
CH 100g alatt. Most 1-2 hete 1-1 nap visszatöltök, olyankor azért jobb a közérzetem is.
Lehet, hogy naiv vagyok, de akkor aki fasza szálkás, az vagy Maszat alkat, vagy koxol? Vagy mindkettő. :D
Én is gondolkodtam ezen, hogy pár hétre lazítani kellene, csak akkor tuti feljön rám pár kiló, ami pszichésen nem a legjobb.
Bár aztán lehet, hogy utána jobban beindulna a dolog. Mivel a súlyom így is stagnál, azért gondolom, hogy ha lazítok rajta (több CH, kevesebb kardio) akkor tartani nem lehet ezt az állapotot.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 02. - 20:52:28
Válasz #3830
Nem elérhető

George



amilyen súlyokat meg itt egyesek használnak...

hát még amilyeneket beírnak  ;D
Igen ;D Én ezért is csináltam videót a fontosabb dolgokról. Mondjuk a vállvonogatás annyira nem az, de azt meg látták már páran innen is.

Gabe a zsír sajnos naturálban nem fog teljesen lemenni, hacsak nincs olyan alkatod...mire eléred a 80 kg-t még mindig lesz rajtad fölösleg valamennyi, de sokkal kevesebb izommal. Nem tudom most mit csinálsz, de én biztos hagynék egy 2-3 hét pihenőt a diétával, ami valamilyen szinten megtartja a mostani állapotot, de jobban érzed magad az edzésen a magasabb energiaszint miatt. Aztán meg folytatni szépen lassan tovább.
Heti 5 edzés és heti 6x50perc kardio.
CH 100g alatt. Most 1-2 hete 1-1 nap visszatöltök, olyankor azért jobb a közérzetem is.
Lehet, hogy naiv vagyok, de akkor aki fasza szálkás, az vagy Maszat alkat, vagy koxol? Vagy mindkettő. :D
Én is gondolkodtam ezen, hogy pár hétre lazítani kellene, csak akkor tuti feljön rám pár kiló, ami pszichésen nem a legjobb.
Bár aztán lehet, hogy utána jobban beindulna a dolog. Mivel a súlyom így is stagnál, azért gondolom, hogy ha lazítok rajta (több CH, kevesebb kardio) akkor tartani nem lehet ezt az állapotot.
Sajnos a fenti dolgot eltaláltad. Ha nem vagy alkatilag szálkás, akkor naturálon nem leszel soha keresztszálkás-eres meg minden. Csak szépen megy lefelé az izom. Ha belövöd a kaját úgy, hogy szinten tarts, akkor nem fogsz hízni. Kísérletezz kicsit, ha látod, hogy jön fel zsír, akkor vissza, de ne legyen olyan drasztikus mint amit most csinálsz. Kardiot nem feltétlenül kell lazábbra venni, csak a ch-t emeld meg, vagy ch marad, és több zsír. Elvileg az nem is raktározódik rögtön, meg dupla annyi energiát nyersz vele mint a ch-val ::) 8-}

2010. Szeptember 02. - 23:07:29
Válasz #3831
Nem elérhető

Gabe


A kevesebb CH, több zsírt próbálgattam már egy ideje.
Nem is keresztszálkákra, meg erekre gondoltam, egyszerűen csak egy olyan formára, ami elfogadható.
Meglátjuk mi lesz, olyan még sosem volt, hogy nem volt sehogy.
Lehet, hogy beteszem ezt a pár hét szünetet, mert én is ezen gondolkodtam.
Kardio előtt elég motiválatlan vagyok mostanában, lehet, hogy akkor újra lesz kedvem is hozzá.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 03. - 08:19:13
Válasz #3832
Nem elérhető

AtisFace


Én is mindig azt mondogattam magamnak, hogy nekem a büdös életben nem lesz egy elfogadható formám, és mások is mondták, hogy az én genetikámmal ne várjak csodát szálkásság tekintetében. Viszont ebben az évben beláttam, lehet itt azért tenni az ügy érdekében. Nekem nagyon jól jött ki, hogy február végétől diétáztam kb. 12 hetet, ezután 8 hetet tömegeltem, de úgy lőttem be a kaját, hogy inkább ne fejlődjek, mint zsírosodjak(nem is jött fel csak kb jó 1 kg, a diéta utáni visszatöltött állapothoz képest). És július utolsó hete óta megint diétázok. Az első etap végén már nagyon nem tetszett az elbukott izom/elégetett zsír arány, ezért hagytam abba(próbáltam csaló napot és napokat is, de nem segített). A most folyamatban lévő diétával pedig még mindig fogyok, úgy hogy szignifikáns izomveszteséget nem tapasztalok, a forma pedig még sosem volt ilyen jó...  Bár keresztszálkákat messze nem látok én se, de edzés közben azért az erek itt-ott egész szépen látszanak.

Szóval szerintem nyugodtan tegyél be pár hét szünetet, mert utána sokkal jobb lesz. Én a következő tervemben 3 felé bontott diétát tervezek 8-4-8-4-8 hét bontásban, ahol két 8 hétes diétás szakasz között tartok egy 4 hetes pihenőt. Az eddigi tapasztalataim alapján, most ez tűnik nekem nyerőnek az esetemben(aztán lehet rosszul gondolom.. :laugh:).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2010. Szeptember 03. - 08:26:35
Válasz #3833
Nem elérhető

zotja


6*50 perc kardió GAbe? Az már elég komoly mennyiség,és emellett nem fogysz?

2010. Szeptember 03. - 09:09:53
Válasz #3834
Nem elérhető

George


Na Atis én is ezt mondom, sajnos nem egyszerű ledobni a zsírt vagy minőségben nőni, kellenek ezek a ciklusok, és ha valahol megragad az ember, akkor váltani kell egyikről a másikra. Még koxal sem olyan egyszerű, hogy egy diéta majd lepucol mindent szálkásra :laugh: Én is most nyáron azt csináltam, hogy visszavettem a kaját, sok kardio, és le is ment jópár kg, ha leírom még elsírnám magam. Persze ebben keményen közrejátszott az is, hogy a sérült bicepsszel nem akartam erőltetni az edzést, és 3 hónap alatt edzettem vagy tízszer. Viszont kardio heti 3x ment egy óra, ami rohadt kemény volt, mert kint nyomtam a szabadban 30-35 fokban.
Kíváncsi leszek, elvileg jövő héttől tudok kezdeni "tömegelni" megint, hogy ennyi plusz kardióval hogy fog kinézni a dolog.

2010. Szeptember 03. - 16:21:52
Válasz #3835
Nem elérhető

Gabe


6x50perc szerintem annyira nem durva, a durva nem itt kezdődik.
Kipróbálom, hogy 2 hétre kicsit lazítok ezen a dolgon, aztán a hónap közepén még újra megnyomom pár hétre.
Úgy vagyok vele, hogy max. még 1-2 kiló nem gond, 90 alatt maradjak, és onnan pár hét újra.
Elfogyni én sem akarok, csoda már nem fog történni, de legalább egy jobb alappal kezdek el tömegelni.
Most, hogy kicsit megemeltem a CH-t, már vissza is jött rám több, mint 1 kiló.
Ti mit nyomtatok kardionak? Atis, te heti bontásban mennyit csinálsz?
George, 130 kilóból könnyen leugrik 5-6 kiló mindenféle kardio nélkül is, hát még azzal.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 03. - 16:25:51
Válasz #3836
Nem elérhető

zotja


ÉN elipszis t. Bicikli,futópad,séta az erdőbe :)

2010. Szeptember 03. - 17:26:42
Válasz #3837
Nem elérhető

George


Én boxolok, sokkal fárasztóbbnak találom mint amikor taposóztam vagy futottam ***))

2010. Szeptember 03. - 18:23:08
Válasz #3838
Nem elérhető

Jordan



Ti mit nyomtatok kardionak?


Szobabicaj 50 perc, vagy 50 perc seta (nem futas, mert nem birja a tibialisom, derekam) heti 6-7x.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 03. - 18:43:33
Válasz #3839
Nem elérhető

George



Ti mit nyomtatok kardionak?


Szobabicaj 50 perc, vagy 50 perc seta (nem futas, mert nem birja a tibialisom, derekam) heti 6-7x.  :)
Disabled bouncer ;D