2024. Szeptember 28. - 09:21:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761804 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Június 29. - 12:07:23
Válasz #3645
Nem elérhető

haven


valami jó nő a láthatáron,használd ki
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Július 01. - 14:09:40
Válasz #3646
Nem elérhető

Pity


NM követtem a fogyásod a spiróval... hogy nézett ki egy átlagos napi étkezésed??

2010. Július 01. - 15:04:15
Válasz #3647
Nem elérhető

NM


NM követtem a fogyásod a spiróval... hogy nézett ki egy átlagos napi étkezésed??


Semmi extra. Igazából szerintem pokolian jól reagálok mindenre  ;D
Nagyjából kb. így néz ki a dolog : reggelre szinte minden nap tejsavó + zab. Nagyjából 2-3 óránként eszem, gyakorlatilag csak fehérjét + összetett ch-t és a hasznos zsírokat. A húsfogyasztásom összetett, nem mindennapos, hal és csirke. Igyekszem sok zöldséget enni, kínai keveréket, brokkolit, uborkát, stb.
Általában (bár tudom, most sokan megint megszólnak majd) dél előtt, dél körül még zsírszegény túrót is fogyasztok édesítővel, nekem ez maximálisan belefér a diétámba. Nagyon nem számolgatok, lévén extra célom nincsen, de a fehérjebevitelem abszolút nem mondható magasnak, sőt. Ez mondjuk genetika. Van egy plafon ami fölött nem bírok beburkolni többet  :D
Egyszerű ch csak edzés után megy, este 6 után pedig csak fehérje + BCAA + glutamin, ezek minden nap, lefekvés előtt is.
Tehát ahogy mondtam semmi extra. Csaló napom gyakorlatilag 1 ha volt a 2 hónap alatt, az is kimerült egy gyrosban. Ja igen, mozzarella és tojás is megy minden nap.
Kiegekből multivitamin, c, ásványi anyag kombo, BCAA, amino komplex, glutamin, tejsavó.

2010. Július 01. - 17:26:13
Válasz #3648
Nem elérhető

balic


Kipróbáltam reggel a hajdinapelyhet(darálva) + izolátumot és valami borzalmas volt. Én nem tartom egy finnyás embernek magam, de ez nem csúszott le annyira rossz íze volt számomra.  :----
Úgynézki mást kell kitalálni a zabpehely helyettesítésére.

2010. Július 03. - 08:16:40
Válasz #3649
Nem elérhető

Boresz


Reggelente el tudok menni kardiózni,és az érdekelne hogy glutamint előtte érdemes vagy csak alatta és utána, bcaa-val együtt persze.

 ????...
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 03. - 09:16:29
Válasz #3650
Nem elérhető

Yeti


Reggelente el tudok menni kardiózni,és az érdekelne hogy glutamint előtte érdemes vagy csak alatta és utána, bcaa-val együtt persze.

 ????...
Én azt mondom, hogy kardió előtt a BCAA (mehet mellé is glutamin), majd kardió után a glutamin. ;)
A legjobb hatást pedig akkor éred el, ha éhgyomorra végzed a reggeli kardiót, így a zsírvesztés is jobb.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Július 03. - 09:38:28
Válasz #3651
Nem elérhető

Szabi


Reggelente el tudok menni kardiózni,és az érdekelne hogy glutamint előtte érdemes vagy csak alatta és utána, bcaa-val együtt persze.

 ????...
Én azt mondom, hogy kardió előtt a BCAA (mehet mellé is glutamin), majd kardió után a glutamin. ;)
A legjobb hatást pedig akkor éred el, ha éhgyomorra végzed a reggeli kardiót, így a zsírvesztés is jobb.

Így van legjobb éhgyomorra viszont a BCAA-t és a Glutát előtte idd meg!Ha vége a kardiónak mehet az első étkezés...(szerintem)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Július 03. - 09:50:59
Válasz #3652
Nem elérhető

Yeti


Reggelente el tudok menni kardiózni,és az érdekelne hogy glutamint előtte érdemes vagy csak alatta és utána, bcaa-val együtt persze.

 ????...
Én azt mondom, hogy kardió előtt a BCAA (mehet mellé is glutamin), majd kardió után a glutamin. ;)
A legjobb hatást pedig akkor éred el, ha éhgyomorra végzed a reggeli kardiót, így a zsírvesztés is jobb.
Így van legjobb éhgyomorra viszont a BCAA-t és a Glutát előtte idd meg!Ha vége a kardiónak mehet az első étkezés...(szerintem)
Ugyan így gondolom én is!  ;-oo-; Csak az étkezést felejtettem ki.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Július 03. - 10:36:41
Válasz #3653
Nem elérhető

Boresz


Reggelente el tudok menni kardiózni,és az érdekelne hogy glutamint előtte érdemes vagy csak alatta és utána, bcaa-val együtt persze.

 ????...
Én azt mondom, hogy kardió előtt a BCAA (mehet mellé is glutamin), majd kardió után a glutamin. ;)
A legjobb hatást pedig akkor éred el, ha éhgyomorra végzed a reggeli kardiót, így a zsírvesztés is jobb.
Így van legjobb éhgyomorra viszont a BCAA-t és a Glutát előtte idd meg!Ha vége a kardiónak mehet az első étkezés...(szerintem)
Ugyan így gondolom én is!  ;-oo-; Csak az étkezést felejtettem ki.
jaja
így megy,kelés után fél órával már indulok is az erdei futópályára,ha megjöttem akkor betolok egy fehérje+glutamin turmixot és utána ahogy megéhezem (~40-50 perc) kajálok szilárdat
tenk jó srácok  ;)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 03. - 19:37:39
Válasz #3654
Nem elérhető

NM


Szar telefonos fotó, még mindig tré forma, kicsit be is vizesedtem 2 nap pizzás csalás után.  ˝=/
Semmi übergenetika (sőt, egyszerűen csak 1-2 dologra jól reagálok 1 év 2 hónap edzésmúlt után), csak próbálom elérni a számomra esztétikus állapotot. Ahogy saccolom, 100kg körül lesz a vége.
Voltam már szárazabb is, leszek is.
Jelenleg már csak tejsavó + bcaa + glutamin megy. Elkezdtem az aerob edzéseket komolyabban venni, jól bírom.


2010. Július 03. - 22:33:50
Válasz #3655
Nem elérhető

hopika


Jó ez-nincs vele semmi gond!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 06. - 11:01:33
Válasz #3656
Nem elérhető

NM


A kardió beindította a fogyást, jelenlegi súly 105kg. Kezdem magam soványnak érezni  ;D

2010. Július 06. - 12:30:00
Válasz #3657
Nem elérhető

dino


erről még egy 10est nyugodtan pucolhatsz  ****:))))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 06. - 13:12:49
Válasz #3658
Nem elérhető

NM


erről még egy 10est nyugodtan pucolhatsz  ****:))))))

Jaja, az a cél, csak addigra szerintem "elfogyok".  :-)->

2010. Július 06. - 13:32:16
Válasz #3659
Nem elérhető

dino


erről még egy 10est nyugodtan pucolhatsz  ****:))))))

Jaja, az a cél, csak addigra szerintem "elfogyok".  :-)->
wini, propi
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!