2024. Október 07. - 05:23:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 762550 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Március 08. - 13:44:11
Válasz #2265
Nem elérhető

Yeti


Az én kérdésem meg senkit sem érdekel!  :'(
Csak ez a sok tápos köcsög sírása, hogy mikor nem tudnak edzeni! :D
Figyeltem én is, de nincs kérdőjel!
Aztán úgy fogalmaztál, mintha meg is válaszoltad volna magadnak.
Egyébként engem is érdekelne a válasz, mert már vagy 2 éve nem toom eldönteni, hogy ruházzak - e be 2 - 3 doboz Halodrolra, vagy nem?
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 13:44:36
Válasz #2266
Nem elérhető

Jordan


Az én kérdésem meg senkit sem érdekel!  :'(
Csak ez a sok tápos köcsög sírása, hogy mikor nem tudnak edzeni! :D

Nem talaltam kerdest  :o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 08. - 13:44:54
Válasz #2267
Nem elérhető

Yeti


Nem is kérdeztél semmit, 1 feltételezésedet írtad le. ;D
Erről beszltem!  ;D
Maszat:  ;-oo-;

mod.: Jordannek is egy korsóval  ;-oo-;
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 13:45:44
Válasz #2268
Nem elérhető

Gabe


Csak azért írom ide, mert látom, hogy ez a hígagyú azt is ide írná, ha a politikához akarna hozzászólni, mivel a postjai 95%-a itt van!
Szóval NM postját nem értetted, hogy "Ez az kitartás, ne add fel", mivel van erre egy külön topic, ahol az Arnold Classicról lehet beszélgetni, te kis badibilder!

És hogy ne kelljen törölni, és ON legyek, a következő dolgon gondolkodtam!
Ha este edzek, akkor nem feltétlen szerencsés a halolaj kapszulákat lefekvés előtt bevenni, mivel az izmokban keletkezett mikrosérülések, gyulladások "gyógyulását" elősegíti! Ugyebár pl. a Halodrol pont ezeket a sérüléseket erősíti fel, ösztönözve az izmokat a jobb regenerációra, ami tulajdonképpen azt erősíti, mintha még keményebb edzésen lennénk túl! A Halodrol szedésénél pedig ezeknek a zsíroknak a szedése nem javallott, mert pont az ellenkező hatást váltja ki, mint a Gaspari cucc! Ezek metódus alapján jutottam a feltételezésemre!
Na szóval ez egy hipotézis, amiben vagy megerősítetek, vagy cáfoltok!  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 13:46:54
Válasz #2269
Nem elérhető

Jordan


Jordannek is egy korsóval  ;-oo-;

Aztan sutikremes Muscle Milk legyen benne  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 08. - 15:08:27
Válasz #2270
Nem elérhető

nede28


Csak azért írom ide, mert látom, hogy ez a hígagyú azt is ide írná, ha a politikához akarna hozzászólni, mivel a postjai 95%-a itt van!
Szóval NM postját nem értetted, hogy "Ez az kitartás, ne add fel", mivel van erre egy külön topic, ahol az Arnold Classicról lehet beszélgetni, te kis badibilder!

nem hiszem hogy ez meg lenne tiltva vagy főleg ezt te megtilthatnád hogy mit írjak ide . annyit mondtam hogy ki kinek szurkol meg ilyenek mások meg válasszoltak rá. de te rögtön jöttél a szokásos szövegeddel mert szerintem téged nagyon zavart hogy az a 2 soros szöveg oda volt írva de tudod mit legközelebb ne olvasd el és akkor ennyit. mert már máskor is írtam valamiröl és már rögtön írtad hogy ezt ne ide írjam. de szerintem nem gondolom hogy te ilyen vagy de az ilyen bunkó szövegeket se ide kéne írni és nem erősködj mert nem neked van igazad pl ha egy oldlt írtam volna a versenyröl akkor igazad lenne de akkor az abba a topicba írtam volna de így nincs igazad.

2010. Március 08. - 17:54:20
Válasz #2271
Nem elérhető

NM


Csak azért írom ide, mert látom, hogy ez a hígagyú azt is ide írná, ha a politikához akarna hozzászólni, mivel a postjai 95%-a itt van!
Szóval NM postját nem értetted, hogy "Ez az kitartás, ne add fel", mivel van erre egy külön topic, ahol az Arnold Classicról lehet beszélgetni, te kis badibilder!

nem hiszem hogy ez meg lenne tiltva vagy főleg ezt te megtilthatnád hogy mit írjak ide . annyit mondtam hogy ki kinek szurkol meg ilyenek mások meg válasszoltak rá. de te rögtön jöttél a szokásos szövegeddel mert szerintem téged nagyon zavart hogy az a 2 soros szöveg oda volt írva de tudod mit legközelebb ne olvasd el és akkor ennyit. mert már máskor is írtam valamiröl és már rögtön írtad hogy ezt ne ide írjam. de szerintem nem gondolom hogy te ilyen vagy de az ilyen bunkó szövegeket se ide kéne írni és nem erősködj mert nem neked van igazad pl ha egy oldlt írtam volna a versenyröl akkor igazad lenne de akkor az abba a topicba írtam volna de így nincs igazad.

Próbáltam én is némi bújtatott cinizmust csempészni a postomba, sikertelenül.  ;D

2010. Március 08. - 18:13:46
Válasz #2272
Nem elérhető

Gabe


Efit kérlek mondj valami okosat erre a postomra http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=936.msg176610#msg176610 ,
különben visszasüllyedek ne vagy de szintjére és törölni kell a postjaimat! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 18:52:17
Válasz #2273
Nem elérhető

Szandi


A reggeli edzés nekem nagyon fasza,tény hogy szar korán kelni, de megéri az hogy a nap további részén érzed hogy feszül az izomzat. ****:))))))
Legjobb a reggeli edzés.:) 7-kor már ott lenni.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Március 08. - 22:45:11
Válasz #2274
Nem elérhető

mushroom


Aki figyelte az utóbbi 10 percben a EuroSportot hallhatta hogy a srácok beharangozták a magyar pankrációt :) Volt a HighFly Hardy, valami Conan nevű forma (vagyis szerény személyem) PG Hooker meg a többiek. Nagy áttörés, mehetünk showkat csinálni, betámogatnak minket elég sokmindennel, és további nagy terveink vannak a jövőre nézve. Akit érdekel egy kis ízelítő íme a régi videónk (ez alapján találtak meg minket Eurosporttól) : http://www.youtube.com/watch?v=8AzR8YnYQEw
 @:-)  Łł=

2010. Március 08. - 22:48:24
Válasz #2275
Nem elérhető

Yeti


Aki figyelte az utóbbi 10 percben a EuroSportot hallhatta hogy a srácok beharangozták a magyar pankrációt :) Volt a HighFly Hardy, valami Conan nevű forma (vagyis szerény személyem) PG Hooker meg a többiek. Nagy áttörés, mehetünk showkat csinálni, betámogatnak minket elég sokmindennel, és további nagy terveink vannak a jövőre nézve. Akit érdekel egy kis ízelítő íme a régi videónk (ez alapján találtak meg minket Eurosporttól) : http://www.youtube.com/watch?v=8AzR8YnYQEw
 @:-)  Łł=
Nem is rossz! Van pár igen ütős kis ugrás, dobás, pörgés...
 ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 08. - 22:50:38
Válasz #2276
Nem elérhető

mushroom


 :-){ Nagyon szépen köszönjük, ennél már csak jobbra törekszünk :)

2010. Március 08. - 23:54:57
Válasz #2277
Nem elérhető

Maszat


ez kemény!!!!! :o

filmbe illő történet, gondolom úgy is élitek meg!Sok sikert!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 23:55:53
Válasz #2278
Nem elérhető

zotja


Ez 5 éve volt? :O Ez már ekkor is ütősnek nézett ki...respekt  ****:))))))

2010. Március 09. - 17:37:52
Válasz #2279
Nem elérhető

Jordan


Hasznalt mar valaki ilyen gepet?


http://www.youtube.com/watch?v=w__sGXoq9Us



En olni tudnek egy ilyenert  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)