2024. Október 07. - 01:30:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 762541 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Március 07. - 20:17:26
Válasz #2235
Nem elérhető

nede28


oké hogy Kai Greene nyerte de hogy dexter csak a 4. lett nekem a kedvencem branch warren és mindíg neki szurkolok de én szivem szerint jobbnak találtam volna dextert branch-nál.

Ez az kitartás, ne add fel!  ;D

ez nem kitartás kérdése nekem ő a kedvencem neki szurkolok ha kikap ha nyer csak annyi ha én lettem volna a zsűri én nem lennék részrehajló nekem branch warren lett volna a 4. de valószinüleg jobban nézett ki dexter-nél. de az a lényeg ha kai greene meg phil heat már most ilyen száraz mr.olimpi-ára már nem fognak olyan jol kinézni tavaly is ez volt branch warren lessz a mr.olimpia

2010. Március 07. - 20:19:51
Válasz #2236
Nem elérhető

Gabe


oké hogy Kai Greene nyerte de hogy dexter csak a 4. lett nekem a kedvencem branch warren és mindíg neki szurkolok de én szivem szerint jobbnak találtam volna dextert branch-nál.

Ez az kitartás, ne add fel!  ;D

ez nem kitartás kérdése nekem ő a kedvencem neki szurkolok ha kikap ha nyer csak annyi ha én lettem volna a zsűri én nem lennék részrehajló nekem branch warren lett volna a 4. de valószinüleg jobban nézett ki dexter-nél. de az a lényeg ha kai greene meg phil heat már most ilyen száraz mr.olimpi-ára már nem fognak olyan jol kinézni tavaly is ez volt branch warren lessz a mr.olimpia
Csöppet se zavarjon, hogy ez nem a 2010 Arnold Classic topic  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 07. - 20:21:34
Válasz #2237
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


És arról nem tud vki valamit, h Jay most indul idén?Mert uye az volt a duma, h 3nál visszavonul,persze gondolom nem, csak hátha valaki tud vmi belsős infót, aki esetleg néha együtt kajál vele,vagy egy helyen edzenek, vagy ilyesmi ;D ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 07. - 20:22:48
Válasz #2238
Nem elérhető

Jordan


És arról nem tud vki valamit, h Jay most indul idén?Mert uye az volt a duma, h 3nál visszavonul,persze gondolom nem, csak hátha valaki tud vmi belsős infót, aki esetleg néha együtt kajál vele,vagy egy helyen edzenek, vagy ilyesmi ;D ;D


Keszitik az uj edzovideojat  :-} Igy az is lehet hogy indul  ;D

(Volt bent nalunk a mukahelyen, es o sugta meg nekem  ;) ;D )
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 07. - 20:38:35
Válasz #2239
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


És arról nem tud vki valamit, h Jay most indul idén?Mert uye az volt a duma, h 3nál visszavonul,persze gondolom nem, csak hátha valaki tud vmi belsős infót, aki esetleg néha együtt kajál vele,vagy egy helyen edzenek, vagy ilyesmi ;D ;D


Keszitik az uj edzovideojat  :-} Igy az is lehet hogy indul  ;D

(Volt bent nalunk a mukahelyen, es o sugta meg nekem  ;) ;D )


Na Jordan, nem csalodtam.És kidobtad mikor már nagyon részeg volt a többi ír haverjával? ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 07. - 20:40:47
Válasz #2240
Nem elérhető

Jordan


És arról nem tud vki valamit, h Jay most indul idén?Mert uye az volt a duma, h 3nál visszavonul,persze gondolom nem, csak hátha valaki tud vmi belsős infót, aki esetleg néha együtt kajál vele,vagy egy helyen edzenek, vagy ilyesmi ;D ;D


Keszitik az uj edzovideojat  :-} Igy az is lehet hogy indul  ;D

(Volt bent nalunk a mukahelyen, es o sugta meg nekem  ;) ;D )


Na Jordan, nem csalodtam.És kidobtad mikor már nagyon részeg volt a többi ír haverjával? ;D

Nem azert mert reszeg volt. Elkaptam a wc-ben, ahogy epp a kokat szivogatta felfele egy wc ulokerol  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 07. - 20:59:34
Válasz #2241
Nem elérhető

darknight


És arról nem tud vki valamit, h Jay most indul idén?Mert uye az volt a duma, h 3nál visszavonul,persze gondolom nem, csak hátha valaki tud vmi belsős infót, aki esetleg néha együtt kajál vele,vagy egy helyen edzenek, vagy ilyesmi ;D ;D

Véleményem szerint biztos, hogy indul...

Ahogy néztem éjjel az Arnold Classic-ot, azt gondoltam, oké-oké, van pár nagyszerű fizikum, de ha Cutler is színpadra áll, akkor körbeverte volna a mezőnyt nem kicsit...

A 2009-es Mr. Olympiára készülve nagyon elkapta a fonalat, azóta sem engedte el magát, szezonon kívül már rég nézett ki ilyen jól (sőt, talán korábban sohasem), biztosan színpadra fog állni, már csak az MD-s szerződése miatt is, nem hiszem, hogy ezt ne foglalták volna bele...

Csak egy rövid ideje, 2006 óta követem nyomon a versenyeket, de Cutler 2009-es színpadra lépésénél mondtam azt először, hogy hűha, ez a fizikum mindenkit lesöpör a színpadról... :-O (:-) A 2010-es Arnold Classic-on ezt senkire sem lehetett rámondani...

Jay amúgy a hírek szerint már egy ideje befejezte az Undisputed felvételeit, rábólintott a végleges verzióra, úgyhogy hamarosan piacra dobják az új DVD-t...

Addig is néhány "kedvcsináló" kép...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Március 07. - 21:01:32
Válasz #2242
Nem elérhető

Yeti


Addig is néhány "kedvcsináló" kép...

  >:D >:D >:D
Szokás szerint remek képek!  ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 07. - 21:05:57
Válasz #2243
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Köszi Darknight!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 08. - 07:20:32
Válasz #2244
Nem elérhető

nede28


oké hogy Kai Greene nyerte de hogy dexter csak a 4. lett nekem a kedvencem branch warren és mindíg neki szurkolok de én szivem szerint jobbnak találtam volna dextert branch-nál.

Ez az kitartás, ne add fel!  ;D

ez nem kitartás kérdése nekem ő a kedvencem neki szurkolok ha kikap ha nyer csak annyi ha én lettem volna a zsűri én nem lennék részrehajló nekem branch warren lett volna a 4. de valószinüleg jobban nézett ki dexter-nél. de az a lényeg ha kai greene meg phil heat már most ilyen száraz mr.olimpi-ára már nem fognak olyan jol kinézni tavaly is ez volt branch warren lessz a mr.olimpia
Csöppet se zavarjon, hogy ez nem a 2010 Arnold Classic topic  ;)

Nem értem mért kell ilyennek lenned azt csak elszabad mondani hogy ki a kedvencem vagy szolj ha azt se. annyit mondtam hogy hiába  a kedvencem mégse lett volna nálam harmadik. ennyit volt neked a nagy arnold classic kibeszélés. de tudod mit elküldöm e-mail-on legközelebb ha valamit akarok írni. ja és ez nem a bunkók topic-ja már bocsáss meg

2010. Március 08. - 07:22:53
Válasz #2245
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bár Gabe tudja, de már most szólok, hogy ezt a nézeteltérést  ;D vigyétek át más topikba, mert különben törölni fogom a nem idevaló hozzászólásokat.

2010. Március 08. - 09:38:25
Válasz #2246
Nem elérhető

Gabe


Csak azért írom ide, mert látom, hogy ez a hígagyú azt is ide írná, ha a politikához akarna hozzászólni, mivel a postjai 95%-a itt van!
Szóval NM postját nem értetted, hogy "Ez az kitartás, ne add fel", mivel van erre egy külön topic, ahol az Arnold Classicról lehet beszélgetni, te kis badibilder!

És hogy ne kelljen törölni, és ON legyek, a következő dolgon gondolkodtam!
Ha este edzek, akkor nem feltétlen szerencsés a halolaj kapszulákat lefekvés előtt bevenni, mivel az izmokban keletkezett mikrosérülések, gyulladások "gyógyulását" elősegíti! Ugyebár pl. a Halodrol pont ezeket a sérüléseket erősíti fel, ösztönözve az izmokat a jobb regenerációra, ami tulajdonképpen azt erősíti, mintha még keményebb edzésen lennénk túl! A Halodrol szedésénél pedig ezeknek a zsíroknak a szedése nem javallott, mert pont az ellenkező hatást váltja ki, mint a Gaspari cucc! Ezek metódus alapján jutottam a feltételezésemre!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 08. - 12:19:01
Válasz #2247
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mától az edzéseim ismét reggel lesznek. Túl késő nekem a 10 óra meló után még este 9kor nekiállni edzeni, be kell látnom. Az elmúlt hetekben sok edzésem emiatt ki is maradt sajnos. Ma már reggel voltam, és jó volt. vissza kell szoknom a 6-os keléshez, de inkább ez, mint az, hogy este fél 11kor érjek haza.

2010. Március 08. - 12:21:51
Válasz #2248
Nem elérhető

Maszat


Amúgy, hogy vetted észre, az esti edzéseken erőben jobb voltál?

Az esti edzésben valóban az a szar,h Én nem tudok pörgetőket inni elötte, van,h az edzés maga is úgy felpörget,h alig tudo kaludni.Bár most ,h nem melóztam ez nem okozott gondot.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 08. - 12:26:05
Válasz #2249
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Amúgy, hogy vetted észre, az esti edzéseken erőben jobb voltál?

Az esti edzésben valóban az a szar,h Én nem tudok pörgetőket inni elötte, van,h az edzés maga is úgy felpörget,h alig tudo kaludni.Bár most ,h nem melóztam ez nem okozott gondot.

Nem voltam jobb erőben. Fáradt voltam már este 9re. Hiába volt bennem jóval több kaja...sokszor kedvem sem volt, olyan dög voltam. Igazából kiegyeznék egy 12-13órai edzésben.  ;D Persze ha a munkám engedné.