2024. Szeptember 27. - 06:10:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761623 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 28. - 20:13:45
Válasz #4005
Nem elérhető

zotja


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

2010. Október 28. - 20:27:39
Válasz #4006
Nem elérhető

pmiller06


Privibe megosztom veled!!!

Szabi! Ez nekem is jöhet!

2010. Október 28. - 20:29:43
Válasz #4007
Nem elérhető

pmiller06


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!

2010. Október 28. - 20:34:03
Válasz #4008
Nem elérhető

Jordan


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!


Erdekes ahogy latod ezt. En ezt speciel pont ellentetesen.  :D Nem kotekedni akarok vagy ilyesmi, csak eltem hosszabb rovidebb ideig 7-8 orszagban, es tok laza temanak szamit az, hogy ki mennyi zsetont visz haza.
Magyarorszagon meg senki sem szivesen valaszol. Ha megis, akkor tobbet, vagy kevesebbet mond, mert szegyelli.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 28. - 20:36:04
Válasz #4009

atomanti111

Vendég
Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!


Erdekes ahogy latod ezt. En ezt speciel pont ellentetesen.  :D Nem kotekedni akarok vagy ilyesmi, csak eltem hosszabb rovidebb ideig 7-8 orszagban, es tok laza temanak szamit az, hogy ki mennyi zsetont visz haza.
Magyarorszagon meg senki sem szivesen valaszol. Ha megis, akkor tobbet, vagy kevesebbet mond, mert szegyelli.  :)

ez így van....

2010. Október 28. - 20:42:50
Válasz #4010
Nem elérhető

pmiller06


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!


Erdekes ahogy latod ezt. En ezt speciel pont ellentetesen.  :D Nem kotekedni akarok vagy ilyesmi, csak eltem hosszabb rovidebb ideig 7-8 orszagban, es tok laza temanak szamit az, hogy ki mennyi zsetont visz haza.
Magyarorszagon meg senki sem szivesen valaszol. Ha megis, akkor tobbet, vagy kevesebbet mond, mert szegyelli.  :)

Fiatalabb vagyok mint Te ez biztos. De én is töltöttem már több hónapot összefüggően különböző európai országokban. Nem veszem kötekedésnek, mert teljesen normálisan megfogalmaztad a mondandód. Nem csak saját tapasztalat. Sok hozzátartozó, barát dolgozik Franciaországban, Németországban, Máltán, Ausztriában és Ők is mondták, hogy hazajönnek 1-2 hétre és mindenki azzal kezdi, hogy "na mennyit keresel?", "mennyi pénzed van?". Svájcban pl kurvára nem tapasztaltunk ilyesmit. Főleg nem vad idegenektől.

2010. Október 28. - 20:57:31
Válasz #4011
Nem elérhető

dino


miért nem indulsz SB-n Szabi??????

Megmondom őszintén nagyon szarul voltam már az utolsó 7en,most elöször vízhajtóztam stb...Leadtam 17 kg-t a diéta alatt úgy hogy a 6.hétig meg se mozdult a súlyom.megviselte a szervezetet és úgy láttam jobbnak ha inkább nem kockáztatom az egészségügyi állapotom.Van még időm versenyezni,nem kell kapkodni lehet addig fejlődni...Természetesen az anyagiakról nem is beszélek mert az a 2 hét még azért pár db tízezrest elvitt volna.De ugye 100 ezer forintos fizuhnál az is számít...
Igaz be volt tervezve az Sb.-de most így döntöttem.

Sokan lehurrognak ezért,de különösebben nem érdekel ki mit mond.Én éreztem én tudom milyen volt. A formámmal meg voltam elégedve és ez egyértelműen jobb lett volna még az Sb-re,ez van.
Jövőre pihenés de 2012-re ismét megpróbálok bekészülni.Majd meglátjuk hogy alakul.
nem újdonság a hír, kicsit meg is botránkoztam mikor a közös ismerősünk mondta, de teljesen érthető az álláspontod. első az egészség. a forma nagyon korrekt volt, ehhez nem fér kétség és ez az ami számít! le a kalappal   ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 28. - 20:58:44
Válasz #4012
Nem elérhető

zotja


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!

Érdekes az nem érdekel,hogy mennyit keres vki,de az igen hogy lehet megélni 100 ezerből. :)

Sztem egyáltalán nem bunkó kérdés,ha nyíltan kijelentette,hogy ő ennyiből nem élne meg,akkor miért ne kérdezhetnék rá ,hogy ő ezt emennyiből oldaná meg,neki milyen lehetőségei vannak?! :)

2010. Október 28. - 21:04:20
Válasz #4013
Nem elérhető

Szabi


miért nem indulsz SB-n Szabi??????

Megmondom őszintén nagyon szarul voltam már az utolsó 7en,most elöször vízhajtóztam stb...Leadtam 17 kg-t a diéta alatt úgy hogy a 6.hétig meg se mozdult a súlyom.megviselte a szervezetet és úgy láttam jobbnak ha inkább nem kockáztatom az egészségügyi állapotom.Van még időm versenyezni,nem kell kapkodni lehet addig fejlődni...Természetesen az anyagiakról nem is beszélek mert az a 2 hét még azért pár db tízezrest elvitt volna.De ugye 100 ezer forintos fizuhnál az is számít...
Igaz be volt tervezve az Sb.-de most így döntöttem.

Sokan lehurrognak ezért,de különösebben nem érdekel ki mit mond.Én éreztem én tudom milyen volt. A formámmal meg voltam elégedve és ez egyértelműen jobb lett volna még az Sb-re,ez van.
Jövőre pihenés de 2012-re ismét megpróbálok bekészülni.Majd meglátjuk hogy alakul.
nem újdonság a hír, kicsit meg is botránkoztam mikor a közös ismerősünk mondta, de teljesen érthető az álláspontod. első az egészség. a forma nagyon korrekt volt, ehhez nem fér kétség és ez az ami számít! le a kalappal   ;-oo-;

Köszi Dino!

Sok sikert neked az Sb-hez!!! De mindjárt keresek nektek 1 2 évvel ezelőtti képet meg a mostanit!!!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 28. - 21:05:25
Válasz #4014
Nem elérhető

dino


köszi szépen. na erre kiv leszek :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 28. - 21:17:59
Válasz #4015
Nem elérhető

Szabi


2008 november:
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 28. - 21:20:12
Válasz #4016
Nem elérhető

pmiller06


Ha nem nagy Titok GAbe te mennyiből élsz? :)

Furcsa, hogy ez a kérdés csak Magyarországon nem számít bunkó kérdésnek :D Nekem pl eszembe nem jutna egy tök ismeretlen embertől egy ilyet megkérdezni. Még ismerőstől sem!

Érdekes az nem érdekel,hogy mennyit keres vki,de az igen hogy lehet megélni 100 ezerből. :)

Sztem egyáltalán nem bunkó kérdés,ha nyíltan kijelentette,hogy ő ennyiből nem élne meg,akkor miért ne kérdezhetnék rá ,hogy ő ezt emennyiből oldaná meg,neki milyen lehetőségei vannak?! :)

Egyszerű az egész. Számomra elképzelhetetlen, hogy lehet ezt összehozni. Félreértés ne essék, nem meghazudtolni akarom Őt.

A Szabi egy fiatalember ( szerintem max 10-12 éve dolgozhat). Nyilván laknia kell valahol, tehát kell egy lakás, vagy ház ami pénzbe kerül (persze az is előfordulhat, hogy a szüleinél él). Mint tudjuk ez milliókba kerül, még minimális igényszint mellett is. Hogyan is oldható ez meg? Létezik a hitel, a szülői támogatás, vagy a jó fizetés (esetleg ezek kombinációi).

Százezer magyar forintból kurva nehéz egy lakást fenntartani (fűtés, víz, gáz, ne adj isten távhő  ;D, lakásbiztosítás, esetleg hitel). A testépítés kurva drága dolog szintén. Terembérlet, fehérje, aminosavak, esszenciális zsírok, egyéb kiegészítők, vitaminok, hús, szénhidrátok, zöldségek és az egyéb kiegészítők amik szintén elég költségesek (főleg versenyfelkészülés alatt).

Nincs barátnő, nyaralás, autó, motor, bicikli, benzin semmi...

Ez nem ugyan az, mint odaugrani valaki elé az utcán, (fórumon stb) hogy aztán Te mennyit keresel???

2010. Október 28. - 21:22:41
Válasz #4017
Nem elérhető

zotja


Vkinek lazább a felfogása ilyen téren is :) Majd Gabe eldönti,hogy bunkó a kérdés feléje. Ha az akkor nem válaszol.

2010. Október 28. - 21:23:18
Válasz #4018
Nem elérhető

Szabi


2010 október:
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Október 28. - 21:23:29
Válasz #4019
Nem elérhető

dino


2008 november:
hm.. nem lehet egy lapon említeni a 2 fazont!!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!