2024. Szeptember 27. - 09:24:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761648 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Október 20. - 16:20:35
Válasz #3975
Nem elérhető

Yanou


Haverom barátnője nem bírta a Lipo6X-et, jó áron átvettem tőle, ma jött 2 adag Stimulant-X minta, meg egy üveg Endorush. A pénteki bicepsz-tricepsz edzés előtt a nap folyamán bevitt stimulánslöket elég masszívnak igérkezik...  :D

2010. Október 21. - 07:42:49
Válasz #3976

atomanti111

Vendég
júniusi lejáratú fehérjét szerintetek még el lehet tolni??

2010. Október 21. - 07:43:45
Válasz #3977
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
júniusi lejáratú fehérjét szerintetek még el lehet tolni??

Elvileg nincs baja, én használtam már kb. ennyi ideje lejárt proteint. De ki kell próbálni...egyből kiderül.  ;D

2010. Október 21. - 20:11:41
Válasz #3978

atomanti111

Vendég
ok, köszi!
szagra jó, ízre meg majd kiderül... :)

2010. Október 22. - 02:08:46
Válasz #3979
Nem elérhető

Maszat


Na mi a helyzet dino? Hogy állsz? Lőjjé képet!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 25. - 15:24:07
Válasz #3980
Nem elérhető

Maszat


lábnap...és nem fáj a térdem!!!!   kell ennél jobb?  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 25. - 15:26:25
Válasz #3981
Nem elérhető

mangela87


Persze,egy zacsi pacsi !!!
Neked Maszti...
 ;)    :D    ;D 

2010. Október 27. - 03:19:49
Válasz #3982
Nem elérhető

Maszat


Ma is pofátlan módon telizabáltam magam.  ;D

Leírom csak érdekesség képpen.

Felkelés után turmix, 100g darált zab+10g dextróz+10g glutamin+5g kreatin+40g fehérje.
Rá kb 1 órára kb 70-80g rizs, 200g csirke
rá 2órára kb 100g rizs, 200g csirke
edzés
turmix, 50g dextróz+40g fehérje+10g glutamin+5g kreatin
rá kb 1-1.5órára 250g túró+1 evőkanál cukor+1 danone puding+1 evőkanál nutella, mindez rákenve 3 szelet kenyérre  ;D
rá 1 órára kb 1 tál pudingos tejberízs+20g fehérje
és most lefekvéselött akartam inni 1 turmixot tejjel, de kinyitottam a hűtőt és megpillantottam 1 zacsiba báthory paprikás szalámit, annyira megkívántam,h megettem kb 20dekát !6! szelet kenyérrel  ;D  most rendesen be van durranva a rágóizmom, úgy benyomtam.

és most nyomok 1 turmixot tejjel, amibe lesz kb 30g fehérje :D

Azt nem mondanám,h ma grammra pontosan számoltam a kaját, meg a fehér kenyér sem ideális, de úgy érzem ez belefér most az Én szintemen  ;D

Anyu benyomott 1 csirke-rizs adagomat, edzés után ezért zabáltam a túróhoz kenyeret. Most meg csak úgy megkívántam. a 9 szelet kb 300g tuti volt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 27. - 08:06:02
Válasz #3983
Nem elérhető

AtomAnti


Ma is pofátlan módon telizabáltam magam.  ;D

Leírom csak érdekesség képpen.

Felkelés után turmix, 100g darált zab+10g dextróz+10g glutamin+5g kreatin+40g fehérje.
Rá kb 1 órára kb 70-80g rizs, 200g csirke
rá 2órára kb 100g rizs, 200g csirke
edzés
turmix, 50g dextróz+40g fehérje+10g glutamin+5g kreatin
rá kb 1-1.5órára 250g túró+1 evőkanál cukor+1 danone puding+1 evőkanál nutella, mindez rákenve 3 szelet kenyérre  ;D
rá 1 órára kb 1 tál pudingos tejberízs+20g fehérje
és most lefekvéselött akartam inni 1 turmixot tejjel, de kinyitottam a hűtőt és megpillantottam 1 zacsiba báthory paprikás szalámit, annyira megkívántam,h megettem kb 20dekát !6! szelet kenyérrel  ;D  most rendesen be van durranva a rágóizmom, úgy benyomtam.

és most nyomok 1 turmixot tejjel, amibe lesz kb 30g fehérje :D

Azt nem mondanám,h ma grammra pontosan számoltam a kaját, meg a fehér kenyér sem ideális, de úgy érzem ez belefér most az Én szintemen  ;D

Anyu benyomott 1 csirke-rizs adagomat, edzés után ezért zabáltam a túróhoz kenyeret. Most meg csak úgy megkívántam. a 9 szelet kb 300g tuti volt  ;D

Sáska  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Október 28. - 11:05:36
Válasz #3984
Nem elérhető

Milito


Ma is pofátlan módon telizabáltam magam.  ;D

Leírom csak érdekesség képpen.

Felkelés után turmix, 100g darált zab+10g dextróz+10g glutamin+5g kreatin+40g fehérje.
Rá kb 1 órára kb 70-80g rizs, 200g csirke
rá 2órára kb 100g rizs, 200g csirke
edzés
turmix, 50g dextróz+40g fehérje+10g glutamin+5g kreatin
rá kb 1-1.5órára 250g túró+1 evőkanál cukor+1 danone puding+1 evőkanál nutella, mindez rákenve 3 szelet kenyérre  ;D
rá 1 órára kb 1 tál pudingos tejberízs+20g fehérje
és most lefekvéselött akartam inni 1 turmixot tejjel, de kinyitottam a hűtőt és megpillantottam 1 zacsiba báthory paprikás szalámit, annyira megkívántam,h megettem kb 20dekát !6! szelet kenyérrel  ;D  most rendesen be van durranva a rágóizmom, úgy benyomtam.

és most nyomok 1 turmixot tejjel, amibe lesz kb 30g fehérje :D

Azt nem mondanám,h ma grammra pontosan számoltam a kaját, meg a fehér kenyér sem ideális, de úgy érzem ez belefér most az Én szintemen  ;D

Anyu benyomott 1 csirke-rizs adagomat, edzés után ezért zabáltam a túróhoz kenyeret. Most meg csak úgy megkívántam. a 9 szelet kb 300g tuti volt  ;D

Bírsz kajázni rendesen! Ha én ennyit ennék tök puffadt lennék, na nem mintha most nem. ***)))

2010. Október 28. - 11:15:10
Válasz #3985
Nem elérhető

H. Laci


Még szeptember elején lesérült kicsit a mellem, ami benne is van az edzésnaplómban. Utána viszonylag szépen rendbe jött, kímélgettem stb. Múlthét hétfőn is 60 kg-al pumpálgattam fekve aztán kedden nem is volt semmi baj. Se egész héten, hanem szombaton reggel jött elő a fájdalom. Ha összehúzódott a mellem akkor bele nyílalt. Na mondom előjött a sérülés megint. Aztán ma jöttem rá hogy egy csomó van a hónaljamban.  :o :o Ami akkora ugye, hogyha összehúzódik a mellem, akkor nyomja ezt a csomót, azért volt a fájdalom.   :o :o
Na mi a picsa lehet ez!? Hónaljban csomó!?  :o Be vagyok fosva rendesen.  :-\

2010. Október 28. - 12:02:51
Válasz #3986
Nem elérhető

H. Laci


El is szaladtam a dokihoz, mondta hogy valami kis szakadás lett a mellemben és ott keletkezett egy vérömleny, adott egy kenőcsöt meg jegelnem kell, plusz mellezés 5 hétig pihentetés.  :-!  :-\

2010. Október 28. - 13:46:23
Válasz #3987
Nem elérhető

Aco


5hét a minimum,de érzés szerint eltudod dönteni mikor jó.Én ugyszintén bajba vagyok kicsit a mellel,nagyon lassan regeneralodik.Pedig kajam meg minden rendben.Lehet több nyujtást igényelne.Valami ötlet??Többi testrésznél viszont ilyen nincs.

2010. Október 28. - 15:03:54
Válasz #3988
Nem elérhető

warren


Halló!

A következő heteket Német illetve Franciaorszábban töltöm.
Tudja valaki, hogy ezekben az országokban lehet-e még Novedex Xt-szerezni?  ????... ????...
Ha igen lehet hogy bevásárolnék belőle.  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. Október 28. - 17:04:56
Válasz #3989
Nem elérhető

syntha


Halló!

A következő heteket Német illetve Franciaorszábban töltöm.
Tudja valaki, hogy ezekben az országokban lehet-e még Novedex Xt-szerezni?  ????... ????...
Ha igen lehet hogy bevásárolnék belőle.  ;D

Németországban van,de drágább mint nálunk...