2024. Szeptember 27. - 23:24:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 761733 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Július 28. - 08:21:15
Válasz #3765
Nem elérhető

hopika


Valaki használt már BSN Atro-Phexet? vvagy hallottatok már a hatásáról? Fontos!
Én nem sokat éreztem tőle,de egy ismerősömnek bejött...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Július 30. - 10:20:56
Válasz #3766
Nem elérhető

pwz


Mennyire normalis az, hogy labazas utan 6 napig van izomlazam?

2010. Július 30. - 10:36:44
Válasz #3767
Nem elérhető

hummerdikk


Mennyire normalis az, hogy labazas utan 6 napig van izomlazam?
Elofordultak mar nallam is ilyen 6-7 napos izomlazak , de szerintem nem optimalis, hogy ennyire elsavasodsz...
(kaja, vitaminok rendben vannak?)

2010. Július 30. - 11:00:36
Válasz #3768
Nem elérhető

Gabe


Le kellene nyújtani edzés után rendesen.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 30. - 12:05:07
Válasz #3769
Nem elérhető

pwz


Nekem lab utan mindig sokaig van izomlazam. 4-5 nap, de a 2. es 3. napon menni alig tudok.
Kaja rendben, vitamin is.
Nyujtani mindig szoktam edzes vegen, haza se birnek vanszorogni maskulonben. Legkozelebb tobbet nyujtok, lehet ez lesz a baj. Eleg merev vagyok amugy, regen is rengeteget kellett nyujtanom, hogy osszejojjon a sparga.

Koszi!

2010. Július 31. - 17:49:27
Válasz #3770
Nem elérhető

Boresz


Ma emelt CH-s napot tartok,és mintha valamit elnéztem ,mert edzés utáni kaját követő másfél órában 2x is f.st@m,és a hasam is kutyorog. Az előző ilyen napon nem volt probléma. A változás annyi a másik alkalomhoz képest , hogy egy kicsit több CH-t ettem edzés utáni kajánál és teljes kiőrlésű kenyér helyett barna rizs volt a menü.
Hirtelen leterheltem a gyomromat ezzel a nagy adag kajával és így reagált a dolgokra? Mit rontottam el?  ????...



A fogyásom szépen halad,derékból eddig 6cm ment le kilóra számolva szintén 6 körül vagyok.Többi testrészt nem mértem,de biztosan csoffadok máshol is. Célom a ~83-85cm-es derék,és a bűvöskockák kijátszása.  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 02. - 15:02:42
Válasz #3771
Nem elérhető

pwz


Kreatint tervezek venni a kozeljovobe. Cellmass-t mar probaltam az most kiesik.
Ezek kozott gondolkozok:

Cell-tech: igazabol ez lenne a legjobb, mert 75g cukor is benne figyel, igy edzes utan tokeletes lenne, de nemtudom mennyire terhelne le a gyomrom. Esetleg ha edzes kozben innam meg annyira nem lenne veszes, de gondolom azert van benne ennyi cukor, hogy egyszerre sokkolt a tested vele, igy nemtudom mennyire jo ha elkortyolom 45 perc alatt.

Size-on: Nagyon sok jot olvastam rola, ez is lehet a befuto.

Illetve van meg a creakic es a creadex, ezekrol elegge megoszlanak a velemenyek amiket olvastam.

Ti mit javasoltok? Tomegnoveles lesz holnaptol, ahogy eltalalom a ch-t es megindul a sulyom, onnantol tervezem szedni.

2010. Augusztus 02. - 15:07:41
Válasz #3772
Nem elérhető

Gababoy


Fontos az is hogy mennyire vagy hízékony..! Mert ha az vagy akkor a Cell -Tech nem a legjobb választás...
Edzés után én az Anabolic halo-t mondanám !! @:-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Augusztus 02. - 15:09:53
Válasz #3773
Nem elérhető

pwz


Fontos az is hogy mennyire vagy hízékony..! Mert ha az vagy akkor a Cell -Tech nem a legjobb választás...
Edzés után én az Anabolic halo-t mondanám !! @:-)

Kákabelü vagyok, 70kiloval 350g ch mellett kepes voltam fogyni. Most 500ch-rol indulok.

2010. Augusztus 02. - 15:13:44
Válasz #3774
Nem elérhető

Gababoy


Akkor próbáld meg a Cell -Tech et !!! Attól lehet hízni... ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Augusztus 02. - 15:26:19
Válasz #3775
Nem elérhető

pwz


Na ja, de nemtudom mit szolna a gyomrom hozza.

2010. Augusztus 02. - 15:50:34
Válasz #3776
Nem elérhető

Yanou


Na ja, de nemtudom mit szolna a gyomrom hozza.

Nekem semmi bajom a Cell-Tech-től, edzés közben iszom Glutamin-SR-el kiegészítve. A lényeg, hogy ne spórolj a vízzel, egy adaghoz nyugodtan használj bő 1 litert! A Size-On is hasonlóan jó, sőt, szerintem egy fokkal jobb is, azt is lehet nyugodtan edzés közben kortyolgatni... ;)

2010. Augusztus 02. - 16:17:44
Válasz #3777
Nem elérhető

pwz


Na ja, de nemtudom mit szolna a gyomrom hozza.

Nekem semmi bajom a Cell-Tech-től, edzés közben iszom Glutamin-SR-el kiegészítve. A lényeg, hogy ne spórolj a vízzel, egy adaghoz nyugodtan használj bő 1 litert! A Size-On is hasonlóan jó, sőt, szerintem egy fokkal jobb is, azt is lehet nyugodtan edzés közben kortyolgatni... ;)

Koszi.  ;-oo-; Meg van idom gondolkodni, majd meglatom mi lesz.

2010. Augusztus 05. - 18:57:14
Válasz #3778
Nem elérhető

Boresz


HMB vagy ZMA? Illetve mikor ( diéta ,tömegelés) mit?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Augusztus 05. - 21:11:05
Válasz #3779
Nem elérhető

Johnnyx


HMB vagy ZMA? Illetve mikor ( diéta ,tömegelés) mit?
A ZMA-tól én nagyon jót alszok és komolyan hiszem, hogy emeli a teszto szintet (vannak erre utaló jelek  ;D ). Én ezt mindig szedem.
Egyetek zabot!