2024. Szeptember 21. - 07:34:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresztszalag szakadás és előzményei  (Megtekintve 48644 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 15. - 11:50:32
Válasz #75
Nem elérhető

gurkha


2 hét alatt kiderül működik-e..   ***)))

2010. Március 15. - 10:46:35
Válasz #76
Nem elérhető

gurkha


Nos úgy tűnik működik a dolog.. ***))
Nagyon úgy nézett ki,hogy el kellett volna altatni és altatásban akarták bemozgatni a "letapadt" térdkalácsomat(köszönhetem ezt a gyors gyógyulásomnak majdnem ez lett a következménye),persze ez nem járt volna semmi hátránnyal (maga az altatás 2-3 percig tartott volna csak) csak annyival mindössze,hogy az altatásban való bemozgatásnak köszönhetően 4-5 napig csillagokat láttam volna a fájdalomtól.. :-O
De megúsztam.. ****:)))
Mondjuk nem kevés munka volt benne.. ****)  "pihenő" napokon napi 5-8 gyógytorna,a többin pedig "bohóckodás" baba súlyokkal az edző teremben(lábazás az minden alkalommal a többi testrész pedig 3 csoportba osztva egymást váltogatva) és persze az elmaradhatatlan kardió:30 perc gyaloglás és 45 perc bicikli heti 4-5 alkalommal.. ***))
Ennek köszönhetően a lábam hajlási szöge a 90-fokról elérte a 115-fokot..  /:-)  (némi fájdalom  :-O  :-O  :-O árán )

2010. Március 17. - 16:55:20
Válasz #77
Nem elérhető

Cressler


A guggolástól szinte kizárt,hogy elszakadjon......

Az én tanácsom az inkább az lenne,hogy ha valaki elmegy focizni,teniszezni,squasholni,tollasozni az előtte min 1 hónappal kezdje el az általam javasolt gyógytornát és akkor biztos nem sérül meg!
Senki ne vegye könnyelműen ezt a dolgot mert a body-s izomzat NINCS FELKÉSZÜLVE a gyors irány változtatásokhoz csavarodásokhoz és ha valaki előkészület nélkül megy ilyen sportot(még ha csak hobby szinten is csináln),csak idő kérdése a sérülés és ezt tényleg higgyétek el nekem !!!!!!
Köszi a videókat, szeptermberben újra elkezdtem focizni és pár hét sem kellett, hogy megfájduljon a lábam de szerencsére a videókon látott gyakorlatok végzése segít   ****:))))))
Az ember azt hiszi, hogy 200 felett guggolni durva a lábnak pedig inkább közel 100 kilósan rohangálni az.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 17. - 21:22:51
Válasz #78
Nem elérhető

gurkha


Üdv!
De aztán ne hanyagold el továbbra sem csinálni!  /:-)
Ha már egy embernek sikerült segítenem már megérte elindítani ezt a topic-ot!   :-){   :-){   :-){

2010. Március 18. - 19:26:52
Válasz #79
Nem elérhető

Cressler


Heti 2-3-szor mindenképpen   ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 19. - 08:26:15
Válasz #80
Nem elérhető

gurkha


 /:-)
Hamarosan rakok fel újabb gyakikat..

2010. Május 26. - 13:29:27
Válasz #81
Nem elérhető

gurkha


No egy picit elmaradtam.. ***))))  ***))))  ***))))
Megvolt az 5.hónapos kontroll is.. ****)  a dokim azt mondta,hogy olyan gyorsan gyógyulok,hogy elképzelhető,hogy 2-3 hónap és már tollasozhatok is.. /:-)  (ellentétben a várható 12 hónapos gyógyulással.)
Mondtam neki az jó..mert már kb. 2-3 hónapja ismét elkezdem szép csendben tollasozni   ****)  ****)..picit tátva maradt a szája és megkérdezte,hogy most szórakozok vele vagy tényleg.. 8-)  mondom neki délután jöjjön el és játszhatunk egy meccset nyugodtan,mert ma még csak egy edzésem volt   ***))))
(merthogy amúgy ő is nagy tollaslabdázó..)

Ja és a lényeg júniustól kezdem a verseny felkészülésemet..  ***))  ***))  ***))
Majd meglátjuk,hogy mi lesz belőle októberre..

2010. Május 26. - 13:36:38
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. December 14. - 22:35:17
Válasz #83
Nem elérhető

gurkha


Nos egy picit lemaradtam,de mentségemre szóljon egy picit sok dolgom volt.. ***))))

Tehát úgy néz ki sikerült valamellyest felépülni..
Ismét versenyeztem,de igazából elég felkészületlenül és hirtelen ötlettől vezérelve indultam el,amit bizony nem kellett volna.. No nem a sérülésem miatt,hanem a komoly verseny felkészülés elmaradása miatt..(többek között megfogadtam,hogy nem leszek 85 kg.-nál nehezebb a versenyeken ehez képest 92.kg. voltam ami nem rossz,ha azt nézzük,hogy tavaly 99,5 kg. voltam,de ez a 92.kg. még mindig nagyo-nagyon sok..). Szerencsétlenségemre felraktak a VII. osztályból a IV. osztályba (de,hogy mi alapján? sosem tudom meg.. ****) ) ami egy jóval erősebb szint,de hát szeretjük a kihívásokat (főleg 1 év kihagyás után).. Az eddigi 15 pontig tartó játszmák helyett 19 pontig tartanak a menetek és 6 játszma helyett 10 kellett játszanom.. A verseny előtti este találtam ki,hogy elindulok totális láb izomlázzal és fájdalommal,valamint 4 óra alvással a hátam mögött úgy gondoltam hogy azért lesz ez egy jó próba,mert ennél szarabb állapotban nem is kerülhetek versenyre ezért nézzük meg ez mire lesz elég mert ezután csak jobb jöhet.. ****)


Ja..azért megnyertem a versenyt.. :-}

2011. Február 20. - 21:26:03
Válasz #84
Nem elérhető

gurkha


Bár nem vagyok egy reklám szakember,de azt valaki elárulná nekem,hogy hogy a fenébe van az ,hogy adott egy tápkieg cég akinek van két versenyzője akik összesen kb. 12-szeres világbajnokok és ahelyett,hogy reklámozná velük a létező összes termékét amit árul inkább kirúgja őket és helyettük egy "nagyon-nagyon híres" színészecskét(én még annak se nevezném) kezd el szponzorálni???    :----   :----   :----


Vagy ne akarjak ilyen sokat??   :violinplay3:

Nem értem..valaki segítsen már rajtam..    ***))))   ***))))    ***))))

2011. Február 21. - 15:47:48
Válasz #85
Nem elérhető

sasa


Bár nem vagyok egy reklám szakember,de azt valaki elárulná nekem,hogy hogy a fenébe van az ,hogy adott egy tápkieg cég akinek van két versenyzője akik összesen kb. 12-szeres világbajnokok és ahelyett,hogy reklámozná velük a létező összes termékét amit árul inkább kirúgja őket és helyettük egy "nagyon-nagyon híres" színészecskét(én még annak se nevezném) kezd el szponzorálni???    :----   :----   :----


Vagy ne akarjak ilyen sokat??   :violinplay3:

Nem értem..valaki segítsen már rajtam..    ***))))   ***))))    ***))))
Mesélj, ne halljunk meg hülyén!

2011. Február 21. - 22:43:00
Válasz #86
Nem elérhető

gurkha


Ja és elméletileg milliárdos forgalmuk van évente.....   /:-)
nem értem.....   ****)

De hát a hujberferike az aztán tényleg "húzós" név.. szerintem holnaptól hosszú kígyózó sorok fognak a tápkieg cég összes boltja előtt állni.. ordítozva követelve,hogy nekik ez a bizonyos tápkieg a lét elemük és azonnal adjanak nekik sokat..   ˝=/

édes istenem....   ***)))) 



de még az is lehet,hogy mindenki hüjjjee csak én vagyok helikopter.. {-)

2011. Február 22. - 08:29:08
Válasz #87
Nem elérhető

sasa


A Ferivel vigyázni kell, mert ha felidegesitik, dobálni fogja a tápkiegeket a pláza emeletéről.
Kiket rugtak ki az agyasok?

2011. Február 22. - 08:35:50
Válasz #88
Nem elérhető

Milo


nem semmi, még a fekete pákó kéne oda reklámarcnak
Riceman

2011. Február 23. - 09:16:08
Válasz #89
Nem elérhető

gurkha


"Kiket rugtak ki az agyasok?"


- éppen csak a világ legjobbjai közül kettőt.....

Bezzeg a hujberferike az a világ lejobb színészecskéje..   :----   valaki hallott már róla esetleg???    valami info??     nem??       semmi???        érdekes nekem se...   :-p