2024. Szeptember 29. - 01:19:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 96391 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. November 06. - 11:33:15
Válasz #270
Nem elérhető

God Vazzeg


Huhh...
A tegnapi koncert odabaxott rendesen...alig valamivel több,mint egy óra alvás után erősen gondolkodom rajta,hogy lesz-e ma délután edzés...Ha sikerül magamhoz térni rendesen,akkor bevállalom,de közel vagyok megint a végkimerüléshez.Ha a kisördög erősebb tud lenni a józan észnél,akkor ma egy kar,csuklya edzésecske következik.
Meglátjuk...

Edzés előtt dőlj le egy 20 percre, sokat tud segíteni.. Mondjuk vigyázz, be ne aludj  ;-oo-;

2009. November 06. - 14:23:45
Válasz #271
Nem elérhető

fastor


Hopika, neharagudj, ki akartam emnni a koncertetekre, végre élőben hallani titeket, de 11 re értem haza :(
legközelebb mindenképpen kimegyek @-o

Semmi gond-így is le voltam kötve rendesen a rég nem látott ismerősökkel...amúgy mi 22.30-kor kezdtünk.
én azthittem 8-9 közt kezdtek, ha tudom, akkorra odaértem volna ˝=/
betöltötte volna a nézöteret a nicoflex szag >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 06. - 15:01:41
Válasz #272
Nem elérhető

hopika


Dupla adag krém a derekamra-jónéhány pörgető bogyó, mp3 lejátszó beizzít és letudtam...
Tricepsz-bicepsz-csuklya-hátsóváll.

3-3 Tricepsz és bicepszgyakorlat volt és 1-1 csuklya-hátsóváll gyaki.
A sok pörgetőtől szarrá izzadtam magam,de jó volt.

A koponyatörőnél éreztem még egy kis erőt,így rápróbáltam a 70-re:ment,tehát már ezt is tudom.

A múltkori mell-edzésnél és most is ott volt egy viszonylag kezdő srác.Vagy nagyon elvettem a kedvét,vagy meghoztam a használt súlyokkal.Majd elválik egy idő után.

Ma megint volt vagy 4 kezdő gyerkőc a teremben...nem bírok ennyiszer tanácsot adni-az az igazság,hogy kicsit belefáradtam.Természetesen koncentrált bicepsz ment náluk és alkar(!)hát mögött... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 06. - 15:04:55
Válasz #273
Nem elérhető

George


Dupla adag krém a derekamra-jónéhány pörgető bogyó, mp3 lejátszó beizzít és letudtam...
Tricepsz-bicepsz-csuklya-hátsóváll.

3-3 Tricepsz és bicepszgyakorlat volt és 1-1 csuklya-hátsóváll gyaki.
A sok pörgetőtől szarrá izzadtam magam,de jó volt.

A koponyatörőnél éreztem még egy kis erőt,így rápróbáltam a 70-re:ment,tehát már ezt is tudom.

A múltkori mell-edzésnél és most is ott volt egy viszonylag kezdő srác.Vagy nagyon elvettem a kedvét,vagy meghoztam a használt súlyokkal.Majd elválik egy idő után.

Ma megint volt vagy 4 kezdő gyerkőc a teremben...nem bírok ennyiszer tanácsot adni-az az igazság,hogy kicsit belefáradtam.Természetesen koncentrált bicepsz ment náluk és alkar(!)hát mögött... ˝=/
Az azért elég kemény ;-oo-; Ha odamennek hozzád, akkor túlságosan barátságos fejed van @-o Csinálj magaddal valamit ;D

2009. November 06. - 15:07:07
Válasz #274
Nem elérhető

hopika


Az a baj,hogy ha túl durvára engedem a fejem,akkor meg nő nem nagyon van...valami arany-középutat kellene kidolgozni...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 06. - 15:08:21
Válasz #275
Nem elérhető

George


Az a baj,hogy ha túl durvára engedem a fejem,akkor meg nő nem nagyon van...valami arany-középutat kellene kidolgozni...
Dobj egy fuxot a nyakadba tesaú ;D

2009. November 06. - 15:10:54
Válasz #276
Nem elérhető

hopika


Az a baj,hogy ha túl durvára engedem a fejem,akkor meg nő nem nagyon van...valami arany-középutat kellene kidolgozni...
Dobj egy fuxot a nyakadba tesaú ;D
Régebben volt-még süldő koromban-de eladtam,mert idegesített...
A tesvírek odajönnek hozzám így is érdeklődni.Mivel normálisan kérdezett a srác(eltekintettem a színétől egy kis időre) és értelmesnek is tűnik:így neki spec.segítettem.Lassan már magamat sem értem...Antirasszista leszek a végén???
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 06. - 15:21:30
Válasz #277
Nem elérhető

George


Az a baj,hogy ha túl durvára engedem a fejem,akkor meg nő nem nagyon van...valami arany-középutat kellene kidolgozni...
Dobj egy fuxot a nyakadba tesaú ;D
Régebben volt-még süldő koromban-de eladtam,mert idegesített...
A tesvírek odajönnek hozzám így is érdeklődni.Mivel normálisan kérdezett a srác(eltekintettem a színétől egy kis időre) és értelmesnek is tűnik:így neki spec.segítettem.Lassan már magamat sem értem...Antirasszista leszek a végén???
 @-o
Csak MÁS ne legyél ;D

2009. November 06. - 15:24:40
Válasz #278
Nem elérhető

hopika


Az az egy biztos...nő nélkül nem lehet élni!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 09. - 09:24:19
Válasz #279
Nem elérhető

hopika


A hétvégét egy kis pihenéssel,szaunázással,masszíroztatással,zabálással töltöttem...
Az erő kezd jönni és a víz/hús is:99kg voltam ma reggel.
Ma egy aerob lesz,ha kibírom-ugyanis reggel az autóba beszálláskor majdnem besírtam a fájdalomtól:nem múlik el az a rohadt derékfájás,bármit is teszek.
Nem érdekel-minden napom fájdalomcsillapítókról fog szólni,akkor sem:be kell fejeznem ezt a tömegelős időszakot.A hátam nem most fog a legnagyobbat fejlődni az biztos,de amúgy is váll-kar specifikus fejlődésre hajtok most.
Remélem ennél szarabb már nem lesz...
Csók!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 09. - 17:04:28
Válasz #280
Nem elérhető

hopika


Edzés(aerob) lefújva-egyelőre...még agyalok rajta.
Ideg:van.
Délben kezdődött egy jobb hátsó defekttel,majd jött egy idióta bérlőm,aki ügyvéddel fenyeget(részben akár jogos is lehet sajna...),délután pedig lerobbantam a kocsimmal és behúztak a szervizbe...
Ennyi egyelőre elég volt délutánra,remélem más már nem jön.
Ráadásnak itt a qrva derék,ami reggel óta csak szarabb lett.
FASZOM AZ ILYEN NAPOKBA!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 09. - 17:21:35
Válasz #281
Nem elérhető

JFlame


Edzés(aerob) lefújva-egyelőre...még agyalok rajta.
Ideg:van.
Délben kezdődött egy jobb hátsó defekttel,majd jött egy idióta bérlőm,aki ügyvéddel fenyeget(részben akár jogos is lehet sajna...),délután pedig lerobbantam a kocsimmal és behúztak a szervizbe...
Ennyi egyelőre elég volt délutánra,remélem más már nem jön.
Ráadásnak itt a qrva derék,ami reggel óta csak szarabb lett.
FASZOM AZ ILYEN NAPOKBA!

ilyenkor kell pihenni egyett és röhögni az egészen, egyél egy kis csokikát az megnyugtat dhooo... ;D

2009. November 09. - 17:28:39
Válasz #282
Nem elérhető

hopika


Tömegelés van,de nem kérek most csokit...betoltam egy kis(na jó: nagy adag) kukoricás rizs-csirkemell kombót,de lehet eszek egy banánt is,mert az édesre viszont vágyom.A sok szarságnak köszönhetően ma csak 3,5x tudtam enni eddig és ma még max. 2 mehet:az is csak fehérjeturmix...
Még agyalok rajta,hogy elmenjek-e szaunázni legalább,vagy idegből csináljak egy kis aerob-szerűséget.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 09. - 17:32:07
Válasz #283
Nem elérhető

JFlame


Tömegelés van,de nem kérek most csokit...betoltam egy kis(na jó: nagy adag) kukoricás rizs-csirkemell kombót,de lehet eszek egy banánt is,mert az édesre viszont vágyom.A sok szarságnak köszönhetően ma csak 3,5x tudtam enni eddig és ma még max. 2 mehet:az is csak fehérjeturmix...
Még agyalok rajta,hogy elmenjek-e szaunázni legalább,vagy idegből csináljak egy kis aerob-szerűséget.

szerintem meg nyugoggyá mán le ;D

csak jót tennél vele magadnak, vannak napok(tudod azok a napok ;) )mikor nem kell eröltetni semmit
inkább olvasgasd A Titok-ot ****:)))

2009. November 09. - 17:39:34
Válasz #284
Nem elérhető

hopika


Nekem nincs titkom...
Feküdni sem a legjobb.Ülni a seggemen meg még szarabb.Most gondolkodom rajta:még egy normálisat dugni se tudnék,mert nekem kellene keresnem a "megfelelő" pozitúrát...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!