2024. Szeptember 29. - 01:16:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 96388 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 02. - 07:56:50
Válasz #255
Nem elérhető

hopika


96,1kg...
Ma aerob-holnap súlyzós edzés.Óvatosan a lovak közé csapok...
Szép napot mindenkinek!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 02. - 22:47:37
Válasz #256
Nem elérhető

hopika


Aerob megvolt+énekelgettem is egy órácskát utána.Most lement az esti turmix és az esti kiegek...lassan szunya,mert az épüléshez kell a pihenés is.
Holnap súlyzókkal találkozok megint...
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 03. - 09:22:45
Válasz #257
Nem elérhető

hopika


Szépjónapot!

A qrva derekam csak rendetlenkedik,de már nem érdekel...ha kell akkor fájdalomcsillapítókkal tele megyek majd edzeni,de akkor is csinálni kell!
Azonban (még a délutántól függ) lehet hamarabb kell indulnom Debrecenbe ma és nem fogok tudni eljutni az edzőterembe... :-Đ
Ha így esik,akkor legalább magammal viszem az expanderem és valamit este bohóckodok vele.
Ennyit egyelőre-szép napot!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 03. - 10:28:32
Válasz #258
Nem elérhető

kaza


Szépjónapot!

A qrva derekam csak rendetlenkedik,de már nem érdekel...ha kell akkor fájdalomcsillapítókkal tele megyek majd edzeni,de akkor is csinálni kell!
Azonban (még a délutántól függ) lehet hamarabb kell indulnom Debrecenbe ma és nem fogok tudni eljutni az edzőterembe... :-Đ
Ha így esik,akkor legalább magammal viszem az expanderem és valamit este bohóckodok vele.
Ennyit egyelőre-szép napot!


ha faj a derekad jo vigyazni vele, es talan pihentetni, ami jo derekra az iburphen, foleg idegbecsipodesekre es huzodasokra
van meg expandered, nekem az mindig becsipte a karomon a szorszalakat:D

2009. November 03. - 10:33:21
Válasz #259
Nem elérhető

hopika


ha faj a derekad jo vigyazni vele, es talan pihentetni, ami jo derekra az iburphen, foleg idegbecsipodesekre es huzodasokra
van meg expandered, nekem az mindig becsipte a karomon a szorszalakat:D
Pihentettem több,mint 3 hetet.Gyógyszereztem,kentem(kenem most is)folyamatosan és nem javult meg teljesen.Mellette végzem a JFlame által javasolt gyakorlatokat minden nap,voltam már úszni,masszőrnél...nem tudok mit tenni egyelőre vele.Edzenem kell-mert muszáj!

Az expander textillel bevont gumiköteles-nem rugós-így a szőrbecsípés nem jön szóba.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 04. - 15:42:04
Válasz #260
Nem elérhető

hopika


Most értem haza Pestről-tegnap nem volt időm írni...
A tegnapi napon csak lejutottam a terembe egy jó 40 percre-úgy intéztem,hogy le tudjak jutni  ***)))
Mell és oldalsó váll volt a kínzandó terület.
Elég jól durrant minden.Egy adat csak az edzésről a 140kg-ba még így is megy a munkasorozatoknál 2x5-6.Ez bíztató...ha rendbe jönne egyszer végre a derekam és nem felhúzott lábbal,támaszték nélkül nyomnék-lehet jobb is lehetne.
Ma megyek nemsokára masszíroztatni és este egy pici aerobot is bevetek.Holnap sajna nincs edzés,mert a munkahelyről indulok már Pestre:Dürerben ZUP koncert...
Pénteken lesz a következő súlyzós edzés,ami kar-hátsóváll-csuklya lesz.
Szép napot!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 04. - 20:59:39
Válasz #261
Nem elérhető

rr


idegbecsípődésre nekem csak a súlyfűrdő meg az úszás használt bizonyos gyakorlatoknál még most is vigyázni kell:felhúzás,guggolás  :-\

2009. November 04. - 21:41:51
Válasz #262
Nem elérhető

kaza


ha faj a derekad jo vigyazni vele, es talan pihentetni, ami jo derekra az iburphen, foleg idegbecsipodesekre es huzodasokra
van meg expandered, nekem az mindig becsipte a karomon a szorszalakat:D
Pihentettem több,mint 3 hetet.Gyógyszereztem,kentem(kenem most is)folyamatosan és nem javult meg teljesen.Mellette végzem a JFlame által javasolt gyakorlatokat minden nap,voltam már úszni,masszőrnél...nem tudok mit tenni egyelőre vele.Edzenem kell-mert muszáj!

Az expander textillel bevont gumiköteles-nem rugós-így a szőrbecsípés nem jön szóba.


hehe akkor az jobbfele expander
amugy nekem folyton idegbecsiposeim vannak mostanaban es nem tom mitol, voltam dokinal parszor, egyzser teljesen nem ereztem a jobb labam es hetekig a kezem sem, azt hittem gericserv, de aztan rendbejott, a guggolas, foleg szeles terpesz guggolas tesz be neki, meg a felhuzas is
nekem is masszazst es csontkovacsot irt fel a doki de meg nem jutottam el
sok sikert  es jobbulast

2009. November 04. - 23:10:57
Válasz #263
Nem elérhető

hopika


Lehet hülyén hangzik:de gondoltam a széles guggolásra én is...Mostanában felváltva fájdogál a derekam bal oldala és a bal "forgóm"...
Leszarom,amíg bírok menni.

Más:aerob edzés elmaradt,mivel a lábam azt jelezte,hogy a mai 7 óra vezetés elegendő volt neki és konkrétan a lépcsőn felfelé menet közben begörcsölt a bal combom.Így énekelgettem egy órácskát.

Lassan fekszek-holnap meló,majd melóból irány megint Pest a koncertre

Jó éjt!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 05. - 21:28:29
Válasz #264
Nem elérhető

kaza


Lehet hülyén hangzik:de gondoltam a széles guggolásra én is...Mostanában felváltva fájdogál a derekam bal oldala és a bal "forgóm"...
Leszarom,amíg bírok menni.

Más:aerob edzés elmaradt,mivel a lábam azt jelezte,hogy a mai 7 óra vezetés elegendő volt neki és konkrétan a lépcsőn felfelé menet közben begörcsölt a bal combom.Így énekelgettem egy órácskát.

Lassan fekszek-holnap meló,majd melóból irány megint Pest a koncertre

Jó éjt!


a szeles terpesztol meg jobban beszarik legalabbis az en tapasztalatom, mivel ott meg a csipo/forgo resz ki van kicsit csavarva oldalso iranyba
en keretben szoktam mert akkor a labfejem meg van tamasztva a keret sarkaban sulykorongokkal es igy mellyen tudok guggolni, de mindig befosik tole
most hanyagoltam jo par hetig
jo a  weboldalotok !

2009. November 05. - 23:39:18
Válasz #265
Nem elérhető

fastor


Hopika, neharagudj, ki akartam emnni a koncertetekre, végre élőben hallani titeket, de 11 re értem haza :(
legközelebb mindenképpen kimegyek @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 06. - 08:26:11
Válasz #266
Nem elérhető

hopika


Majd írok mindenkinek választ,de most a túlélésért küzdök.Sikeresen túl vagyok egy óra alváson...és dolgoznom kell... :-Đ
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 06. - 10:17:55
Válasz #267
Nem elérhető

hopika


a szeles terpesztol meg jobban beszarik legalabbis az en tapasztalatom, mivel ott meg a csipo/forgo resz ki van kicsit csavarva oldalso iranyba
en keretben szoktam mert akkor a labfejem meg van tamasztva a keret sarkaban sulykorongokkal es igy mellyen tudok guggolni, de mindig befosik tole
most hanyagoltam jo par hetig

Nem csinálom most én sem,meg alapból guggolást sem...

jo a  weboldalotok !
Köszönjük,de melyik?  @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 06. - 10:18:50
Válasz #268
Nem elérhető

hopika


Hopika, neharagudj, ki akartam emnni a koncertetekre, végre élőben hallani titeket, de 11 re értem haza :(
legközelebb mindenképpen kimegyek @-o

Semmi gond-így is le voltam kötve rendesen a rég nem látott ismerősökkel...amúgy mi 22.30-kor kezdtünk.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 06. - 10:23:02
Válasz #269
Nem elérhető

hopika


Huhh...
A tegnapi koncert odabaxott rendesen...alig valamivel több,mint egy óra alvás után erősen gondolkodom rajta,hogy lesz-e ma délután edzés...Ha sikerül magamhoz térni rendesen,akkor bevállalom,de közel vagyok megint a végkimerüléshez.Ha a kisördög erősebb tud lenni a józan észnél,akkor ma egy kar,csuklya edzésecske következik.
Meglátjuk...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!