2024. Szeptember 29. - 05:41:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 96437 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Október 13. - 19:55:53
Válasz #210
Nem elérhető

hopika


A masszírozás jót fog tenni Hopi,csak sűrűn kell járni!Jobbulást neked mihamarabb! @:-)

Járnék sűrűbben,csak nem épp egy világszépe a masszőrnéni és így nem olyan... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 13. - 20:01:19
Válasz #211
Nem elérhető

Tóth Attila


Legjobb haverom is masszőr!Tegnap végzett!Ő szép nagy gyerek(izomba)!De gondolom az sem az álmod! @-o @-o
De ismerek csini masszőrjánykákat!Csak hát Békéscsaba neked elég messze van!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Október 13. - 20:06:51
Válasz #212
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 14. - 00:37:43
Válasz #213
Nem elérhető

fastor


Hopika!
ha a hátaddal van gond, akkor kerüld a mellúszást, gyors, hát és páros karú hát viszont jót fog tenni!
Bazd...én csak a mellúszást preferálom...azt sem tudom mikor úsztam utoljára gyorsat...még a hátúszás talán,ami belefér.Majd próbálkozom.
bocsi, saját tapasztalat, hogy attól igencsak fájhat a derék, ha sértült!
meg gerinc ferdülésre is a hátuszást ajánlják, abban nyúlik legjobban a hát
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 14. - 09:23:16
Válasz #214
Nem elérhető

hopika


Hopika!
ha a hátaddal van gond, akkor kerüld a mellúszást, gyors, hát és páros karú hát viszont jót fog tenni!
Bazd...én csak a mellúszást preferálom...azt sem tudom mikor úsztam utoljára gyorsat...még a hátúszás talán,ami belefér.Majd próbálkozom.
bocsi, saját tapasztalat, hogy attól igencsak fájhat a derék, ha sértült!
meg gerinc ferdülésre is a hátuszást ajánlják, abban nyúlik legjobban a hát

Rápróbálok majd,de leghamarabb vasárnap lesz időm rá szerintem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 14. - 09:25:05
Válasz #215
Nem elérhető

hopika


Úgy néz ki,hogy sikerült "megállítani az állatot" magamban-ma reggel 98,6-at mérlegeltem.
Lehet az a minimális mozgás és a kajára jobban odafigyelés,vagy a használt kiegek meg tudják fékezni a freakesedésemet,addig legalább,amíg rendbe nem jövök.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 14. - 14:39:19
Válasz #216
Nem elérhető

hopika


Holnap egy a picsába sem kívánt utam van Pestre-vonattal...fasza lesz végigülni a napot...
Pénteken ZUP-pal koncertezünk Debrecenben,majd utána ott alszok-mivel végre volt egy időpont a Tattoo készítőmnél,ami nekem is és neki is jó.Végre befejezésre kerül a két kis piranha és a bal vállamat akarom első lépcsőben egy kicsit "tuningoltatni".
Ha sikerül megbeszélni új időpontokat,akkor jön majd a hátam(már van egy kósza ötletem-igaz be fogok szarni...) és a Lue által készített minta is hamarosan felkerül...
Szombato este pedig a műveletek után itthon a zenekar fennállásának megünneplésképp egy akusztikus koncertet adunk néhány nyalánksággal megspékelve...lesz hangulat szerintem... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 16. - 09:21:27
Válasz #217
Nem elérhető

hopika


Hangyfasznyit mintha jobb lenne a derekam.Jövő héten szerintem még pihentetés-gyógyszerezés,de utána már lassan be kell induljak.
Az "állatot" úgy néz ki megállítottam és stabilizálódott a súly 98kg körül.Ezt így is próbálom tartani az "újrakezdésig".Szép szolidan megy az otthoni expanderezés,a Jflame gyakorlatai napi 2 alkalommal(felkelés után és estefelé) és a héten egy aerob is volt-fél óra időtartamban.
Ma nyakamba kapom a világot és irány Debrecen.Vásárolgatok egy kicsit,majd este koncert.Holnap délelőtt a tetoválómnál kezdek,majd irány haza és este megint koncert.Tartalmas hétvége lesz nekem is...
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 18. - 17:24:05
Válasz #218
Nem elérhető

hopika


Szépjónapot!

Kicsit megint javulni látszik a derekam-de nem szólom még el a dolgot.
A következő hét még a pihenésé lesz-minimális mozgással,de remélem utána már elkezdhetem az edzést és a tényleges tömegelést is.
Megvoltak a koncertek-mindkettő jól sikeredett és fasza hangulat kerekedett az estek végére...
Megcsináltattam a tattoo-kat is szombaton.Ha letisztulnak,majd teszek fel képeket.A piranhák végre megkapták a fehér színt és a bal vállam kapott egy kiegészítést.Megbeszéltem a "mesteremmel",hogy legalább 3x vissza kellene még látogatnom hozzá márciusig(valószínűleg ez lesz az időpont,amikor lépek).Hátra van egy hát bővítés,egy(vagy két) comb és egy régen beígért fogalmamsincshovakellenefelvaratni katicabogár...
Ennyit egyelőre.
Jó pihenést,aki teheti!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 18. - 21:58:13
Válasz #219

Grizzly79

Vendég
Szépjónapot!

Kicsit megint javulni látszik a derekam-de nem szólom még el a dolgot.
A következő hét még a pihenésé lesz-minimális mozgással,de remélem utána már elkezdhetem az edzést és a tényleges tömegelést is.
Megvoltak a koncertek-mindkettő jól sikeredett és fasza hangulat kerekedett az estek végére...
Megcsináltattam a tattoo-kat is szombaton.Ha letisztulnak,majd teszek fel képeket.A piranhák végre megkapták a fehér színt és a bal vállam kapott egy kiegészítést.Megbeszéltem a "mesteremmel",hogy legalább 3x vissza kellene még látogatnom hozzá márciusig(valószínűleg ez lesz az időpont,amikor lépek).Hátra van egy hát bővítés,egy(vagy két) comb és egy régen beígért fogalmamsincshovakellenefelvaratni katicabogár...
Ennyit egyelőre.
Jó pihenést,aki teheti!
A derékfájás témán én már szerencsére túl vagyok. Kellett vagy 3 hét, hogy teljesen tünetmentes legyek.
Vigyázok is rá nagyon!  8-)

2009. Október 20. - 16:43:27
Válasz #220
Nem elérhető

hopika


Na hello...

A mai napom derék szempontjából már egész jó volt.Lassan kezdem megszokni,hogy reggel felkelek és legalább 2-3 gyakit megcsinálok a Jflame által küldöttekből.Délután,vagy este szoktam az összes gyakorlatos hosszabbat.
Ha minden így marad/alakul,akkor jövő héten indul az edzés végre!!!
Ma megyek énekelgetek egy cseppet-majd egy gyenge aerob edzés és este csinálok egy expanderes tricepsz-bicepsz-csuklya edzésecskét is.
asszem ennyit akartam-csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 20. - 16:49:20
Válasz #221
Nem elérhető

csaba.r


Na hello...

A mai napom derék szempontjából már egész jó volt.Lassan kezdem megszokni,hogy reggel felkelek és legalább 2-3 gyakit megcsinálok a Jflame által küldöttekből.Délután,vagy este szoktam az összes gyakorlatos hosszabbat.
Ha minden így marad/alakul,akkor jövő héten indul az edzés végre!!!
Ma megyek énekelgetek egy cseppet-majd egy gyenge aerob edzés és este csinálok egy expanderes tricepsz-bicepsz-csuklya edzésecskét is.
asszem ennyit akartam-csókolom!

Helyes-helyes menni le edzőterem és óvatosan edzeni, mert aztán megint feküdni othon és nem tudni mozdulni. :)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 20. - 16:52:08
Válasz #222
Nem elérhető

hopika


Na hello...

A mai napom derék szempontjából már egész jó volt.Lassan kezdem megszokni,hogy reggel felkelek és legalább 2-3 gyakit megcsinálok a Jflame által küldöttekből.Délután,vagy este szoktam az összes gyakorlatos hosszabbat.
Ha minden így marad/alakul,akkor jövő héten indul az edzés végre!!!
Ma megyek énekelgetek egy cseppet-majd egy gyenge aerob edzés és este csinálok egy expanderes tricepsz-bicepsz-csuklya edzésecskét is.
asszem ennyit akartam-csókolom!

Helyes-helyes menni le edzőterem és óvatosan edzeni, mert aztán megint feküdni othon és nem tudni mozdulni. :)

Természetesen nem ugrok neki egyből a 150 kilónak fekve...Csak okosan és finoman...Már nagyon várom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 20. - 18:14:18
Válasz #223
Nem elérhető

parrre


Hopi!

Ha nem szigorú titok, leírhatnátok pár Jflames gyakorlatot, hátha többen okulnának belőle.
 ;-oo-;

2009. Október 20. - 18:17:27
Válasz #224
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)