2024. Szeptember 29. - 07:25:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 96458 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2009. Október 09. - 19:16:40
Válasz #195
Nem elérhető

Norbert002


Hopika vedd ezt úgy h ez egy intőjel a komoly törzs edzésre! Az összes derék sérülés ebből van gyenge törzs. Mert ugye mi lenne a dolga a törzsnek tartsa stabilan a gerincet ne hagyja el mozdulni, ha meggyengül hagyja mozogni a gericnet ami sérüléshez vezet. Az Őszi Feri 400kgt tudott guggolni öv, bandázs és guggoló ruha NÉLKÜL! Kb uyganennyit felhuzni szintén öv nélkül! Ezt egyedül a törzs erejének köszönhette! Ne véletlelnül van az h vkik 300al tudnak eflehuzni gerincsérvvel. Erre én is most ébredtem rá.Egy versenyző a brátomnak mondtamh maszírozza már át a derekam verseny előtt. Erre masszírozza és azt mondja mi a  picsáva huzol fel te 270kgt? Semmi gerincmerevítőm nem volt..... azóta betegsen nyoamtom és elég sokat vastagodott illetve hídtartás orrba szájba!

2009. Október 10. - 09:16:12
Válasz #196
Nem elérhető

hopika


Haldoklom...
Na jó nem,de rohadt szar a derekam...ma már bekönnyeztem a zokni-cipő kombónál...valamit tényleg tenni kell,mert ez nem állapot.
Ma leköltözöm a földre az ágyamból-hátha számít valamit az is.
Ha estig valamit javulok,akkor tolok egy aerobot-ha nem akkor nem kockáztatom a mai napot inkább.Lehet ezt a hetet kihagyom a súlyzós edzés terén és maximum otthon bohóckodok majd egy kis kar szintjén egy expanderrel...
Faxom kivan!!!
 :-Đ :-Đ :-Đ

Hopika itt Kisvárdán van egy ismerősöm akinél edzek. Tud kézrátétellel gyógyítani. Lehet nem hsizel benne de müködik!!!! Nekem amikor megroppant a derekam se üölni se állni nem íbrtam 1 óra alatt egmcsinálta... Öcsémnek strandfocinál eltört a lábfeje dokik begipszelték azt mondták 5 nap mulva műtét... Modntam faternak vigye el hozzá két óra mulva gipsz nélkül saját lábán jött haza... 8ezer forint. ha érdkeel írj privit és ütközünk és elvezényellek hozzá. Nem egy emberkét helre rakott már!

Ha hétfőig nem lesz semmi javulás,akkor majd kereslek.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 10. - 12:18:22
Válasz #197
Nem elérhető

JFlame


közben írtam e-mailt arra a címre amit itt találtam info@....
elküldtem a képeket, remélem hasznát veszed....

2009. Október 10. - 14:30:49
Válasz #198
Nem elérhető

JFlame


nah jól van akkor megkaptad...
képeken egy "páciens", haverom  :)
csak a Te kedvedért fényképeztünk
örülök ha már jobban vagy, de ezeket a gyakorlatokat akkor is érdemes
csinálni ha csak meg akarod örizni vagy javítani akarod a testartásod, a mobilítást...

2009. Október 10. - 14:44:53
Válasz #199
Nem elérhető

hopika


Mint ahogy Jflame is írja:egy cseppet jobban vagyok,ami persze koránt sem jelenti azt,hogy jól...de valami talán elkezdődött.
Remélem a mai és az elkövetkezendő néhány nap nem fog erre rácáfolni.
Tegnapi nap természetesen a 2 próba miatt semmilyen mozgásra nem volt időm-ergo kimaradt az aerob és a bicepsz-tricepsz expanderes edzése...most délután ezt az utóbbit bepótolom:legalább ez a két kis izomcsoportocska had kapjon egy kis impulzust.
A Jflame által küldött dolgokat kielemezem és megpróbálom mielőbb hasznosítani is.Reméljük a legjobbakat...
Ma koncert,úgyhogy lassan eszek valamit és rákészülök agyban...
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 11. - 14:27:33
Válasz #200
Nem elérhető

hopika


Sajnos nem az igazi még mindig a dolog.Reggel megyek vissza kontrollra és megkérdezem a dokit,de valószínűleg muszáj lesz az a gerinc röntgen...
Kipróbáltam a Jflame által küldött gyakorlatokat is-már amennyire bírtam...szerintem jó dolgok,de ehhez is szükség lenne arra,hogy kicsit javuljon a derekam...áááááááááá:utálom ezt az állapotot!
Megpróbálok mindent megtenni,hogy javuljon a dolog.
Sok sikert a versenyzőknek a mai napra!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 12. - 14:08:21
Válasz #201
Nem elérhető

hopika


Pici helyzetjelentés:
-Kontroll megvolt,melynek eredménye:
1.legálisan kokszolok a mai naptól...szteroid tartalmú gyulladáscsökkentőt kell szednem
2.reggel megyek gerincröntgenre
 :-Đ

Nem mozgok-idegesít-jönnek fel a dekák (98,8kg-nál járok).

Ergo:meglátjuk m lesz a holnapi nap eredménye...ettől függetlenül a tömegelésem egy kis időre-amíg rendbe nem jövök-szüneteltetve lesz.
Addig is végzem a Jflame által küldött gyakikat-próbálok egy kis aerobot beiktatni és ráerőletetem magam az úszásra(legalább szaunázok is sűrűbben).

Remélem hamarosan elkezdhetem újra ezt a balul sikerült tömegelést és magát az edzést,mert ez így nem állapot!

UFF!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 12. - 15:39:34
Válasz #202
Nem elérhető

JFlame


Jobbulást és kitartást!!!

Ha ez egy kicsit megnyugtat, nálam nagyon komoly problémák voltak(volt olyan hogy majdnem sírtam, vagyis sírtam is, mozogni se bírtam azt hittem lebénultam), mind a nyakamba, gerincemmel és a derekammal is, de elértem, hogy mindent tudok újra ugyan úgy csinálni mint régen, felhúzások, guggolás, evezés…valamint a vállammal is volt kis problema de már a fekvenyomás is megy…
Volt csomó tabi amit kaptam, injekció, mindenféle gépes kezelés, elektromos, mágneses, még nyújtani is próbálták a gerincem egy speckó géppel, az azé vicces volt:) vagy fájdalmas? Már nem is emléxem
3 hónapig jártam egy magánklinikára itt Londonban, minden nap…
voltam csontkovácsnál, de az csak tett egy lapáttal rá…
szal csak a kitartás a megfelelő hozzáállás az okos edzés megtervezése a vissza álláshoz, jahhhh és a hit!!!!
Szal neked is újra minden rendben lesz!!! (Jah és az orvosokat magasan szard le!!!) ;)

2009. Október 13. - 11:08:18
Válasz #203
Nem elérhető

hopika


Köszönöm a biztatást!


Megjöttem a kórházból és az én olvasatom szerint nincs gerincsérv és kóros elváltozás a gerincen,de majd délután megyek vissza az orvosomhoz és majd megmondja az ő álláspontját is.
Szerintem 2 hetet biztosan ki kell hagynom-ergo a(z ésszerű) tömegelésnek vége egyelőre-most valahogy vigyáznom kellene arra,hogy ne másszon el nagyon a súlyom...valahogy meg kellene állítani,mivel ma már 99,2-vel mérlegeltem reggel.Gyorsan mértem egy derekat is,de szerencsére 93cm-még "csak" és hidegen 45 a bicepsz-tehát nagyon nem mentem még el.DE ezt így is kellene tartani amíg nem tudok teljes értékű edzésprogramot folytatni.
Teendők:
-Ch-t picit visszább veszem,valamint a zsírt is.
-Az esti mogyorózás elhagyásra kerül...a hátam is megsínylette kicsit az olajos magvakat:csak a hátamon előjött néhány rég nem látott "vendég"...lehet megint serdülök...
-Folytatom a Jflame által küldött gyakikat:úgy érzem,hogy jót tesznek.
-Elkezdek uszodába járni finoman:egyelőre fogalmam sincs,hogy tudok-e egyáltalán úszni a derekammal
-Ha kicsit jobb lesz a helyzet,akkor irány egy masszőr néni...
-Ha jobban érzem magam,akkor kicsi aerob jellegű edzések fognak menni,valamint a világmegváltó expanderemmel tudok otthon kímélő tricepsz,bicepsz,csuklya és oldalsó váll gyakorlatot végezni.
Ez az elkövetkezendő 2-3 hét programja.Reményeim szerint addig helyre rázódik minden és el tudom kezdeni a tömegelést újfent.
Csók!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 13. - 11:12:03
Válasz #204
Nem elérhető

George


Akkor gondolom most nagy kő esett le a szívedről, valószínűleg valamilyen húzódás vagy becsípődés lehet.

2009. Október 13. - 11:13:09
Válasz #205
Nem elérhető

hopika


Jah...kicsi off:
Addig,amíg nincsenek érdemleges infók az edzésről nézegessétek az új honlapot-a régi címen:
www.zahonyunplugged.hu
A flicker-es ikonra lépve qrva sok fotó van a zenekar nyári bulijairól, valamint most kezdtük feltölteni az új youtube-os felvételeket.Egyelőre ez a 3 új van fent:
http://www.youtube.com/watch?v=OYcu8aCcAhg
http://www.youtube.com/watch?v=EIT7Dsyj2UE
http://www.youtube.com/watch?v=kRV2z4ND6bw&feature=related

Pá!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 13. - 11:15:00
Válasz #206
Nem elérhető

hopika


Akkor gondolom most nagy kő esett le a szívedről, valószínűleg valamilyen húzódás vagy becsípődés lehet.
Jaja:bontatlan marad a hátam (egyelőre)!
Azért féltem kissé,mert ez nem tudom lehet-e örökletes,de apámat 3x műtötték gerincsérvvel és a testvérét is...és "Kovács fajta" vagyok én is...
Vicces amúgy,mert apám testvérének a két fia (is) testépítő versenyző volt...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 13. - 17:43:15
Válasz #207
Nem elérhető

fastor


Hopika!
ha a hátaddal van gond, akkor kerüld a mellúszást, gyors, hát és páros karú hát viszont jót fog tenni!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 13. - 18:19:19
Válasz #208
Nem elérhető

Tóth Attila


A masszírozás jót fog tenni Hopi,csak sűrűn kell járni!Jobbulást neked mihamarabb! @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Október 13. - 19:51:07
Válasz #209
Nem elérhető

hopika


Hopika!
ha a hátaddal van gond, akkor kerüld a mellúszást, gyors, hát és páros karú hát viszont jót fog tenni!
Bazd...én csak a mellúszást preferálom...azt sem tudom mikor úsztam utoljára gyorsat...még a hátúszás talán,ami belefér.Majd próbálkozom.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!